Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tab

Watch or touch?

Polecane posty

Gość
porwij mnie, proszę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mitomania, pseudologia bądź zespół Delbrücka definiowana jest jako występująca przejściowo bądź trwale choroba psychiczna. Została opisana przez Antona Delbrücka i związana jest z patologiczną skłonności do mówienia nieprawdy, wymyślania i opowiadania różnych historii, które nigdy nie miały miejsca. Osoba dotknięta mitomanią nie jest w stanie odróżnić prawdy od wymyślonych w danym momencie historii. ToJa jestem wiarygodny Cynik nbo nie mamproblemuze spotkaniem w relau kazdy moze sie zemna spotkac i potwierdzic czy mowie prawde wiec \mitomania odpada:) Natomiast Ty jak ognia unikasz spotkania w realu chcesz wszystko ograniczyc do ERO wiec jest bardzo duze zagrozenie ze klamiesz o sobie na ERO tworzac tu swoj falszywy wyidealizowany obraz. Prosty test wstaw zdejecie mezczyzny tylko w spodenkach sportowych o zblizonym wygladzie do ciebie Takie cechy jak poziom umiesnienia poziom otluszczenia orgaznizmu waga wzrost. Pamietaj ze jestem trenerem sportow silowych ciezko mnie oszukac:) Zachowasz anonimowosc ale pokazesz czesc prawdy o sobie chyba sie nieboisz weryfikacj u kobiet tego jak wygladasz z tym jaki obraz fizycznie Twojej osoby sobie stworzyly na podstawie Twojego avatara. Moj avatar mowi prawde co moga potwierdzic osoby ktore sie ze mna spotkaly lub widzialy moje zdjecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lea23
Ech no wilku... bo wiesz... jak by Ci tu powiedzieć... Bo my z Cynikiem naprawdę... my z Cynikiem...;) My... musimy już iść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@lea23 Poczekaj chwileczke zaraz ci go oddam wazny moment zaraz bedziesz widziala jak wstawi zdjecie jak wyglada jego fizycznosc To chyba wazne dla Cibie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wilku, skąd pomysł że nie jestem zainteresowany spotkaniami w realu? Z tego co pamiętam napisałem Ci jedynie że nie jestem zainteresowany spotkaniem z Tobą ;-) Lea, podasz do siebie kontakt, czy ja mam podać? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lea23
Cyniku, ja mam do ciebie kontakt. Zapisałam sobie kiedyś na wypadek gdybym sie w Tobie zakochała:) x Cyniku ...;) chodź...;) No chodź ...:) Pożegnaj się z Wilkiem...pomachaj mu ...;) A teraz chodź 😘 Chodź 😘 😘 😘 x 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Cynik NIe sciemniaj pokaz faceta w spodenkach sportowych podobnego fizycznie do Siebie pod tymi kryteriami o ktorych mowilem??? Zobaczymy czy nie naklamales w Avatarze:):):)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lea23
Dobranoc wilku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lea23 Chcesz kupowac kota w worku nie chcesz zobaczyc jak jest zbudowany cynik??? Czy jest szczuplym wysportowanym mezczyna jak w avatarze czy workiem loju z 30 kg nadwaga choc swietnie piszacym???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wilku, nie wiesz kto jest na moim avatarze? Lea, obawiam się że mogłaś źle zapisać, bo żadna nowa wiadomość do mnie nie doszła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Cynik Wiem i jest towysportowany szczuplymezczyzna choc w serialu ma problemy z noga ale jest w dobrej formie chcemy zobaczyc w jakiej Ty jestes wstawiaj zdjecie nie tchorz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
przykro mi wilku, jak chcesz pooglądać rozebranych chłopców to musisz do kogoś innego uderzyć ;-) Lea, miałaś mnie ratować! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lea23
Cynik;) wysyłam Ci foty co jakiś czas, za każdym razem na inną produkcję Spielberga;) Sprawdź dobrze;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jak dojdziesz do ET to powiedz ;-) i pamiętaj, że było tam "on" przed tą produkcją ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a skrót mojego nicka to jego pierwsze słowo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
tu gdzie jesteśmy to kafe, a peel zamień na pl :P no to teraz może coś do mnie dojdzie :P możesz też zapytać, to podam bez zgadywanek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
O widzisz, nie potrzebujesz mojej fotki, żeby sobie pooglądać facetów w niekompletnych strojach. Brawo! Myślę, że z naszej nocnej rozmowy i co z niej wynika najbardziej zadowolony będzie Andrzej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lea23
Ok. Cyniku, wszystko się zgadza:) Mój dyżur dobiega końca:) Dobranoc :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
musisz mnie złapać wcześniej następnym razem, czuję że moja noc dzisiaj mogła być duuuużo przyjemniejsza ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Cynik Ty masz jakis problem ze swoim cialem nagoscia?. Mi to ciezko zrozumiec jestem sportowcem to dla nas zaden problem od dziecka sale treningowe nikt sie tego nie krepuje to nie jest erotyczne seksualne miedzy facetami. Bylem ciekawy o ile odbiegasz od tego co wstawiles w avatarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przepraszam Tabasko za zaśmiecanie jej tematu. Mam w swoim skrypcie włączone ignorowanie wątków założonych przez wilka i dzisiaj sobie przypomniałem dlaczego. ;-) Ale tak troszkę serio na koniec. Wilku nie masz ani jednego przyjaciela na forum, który by Ci napisał "słuchaj stary, robisz z siebie idiotę, odpuść"? Tak po przyjacielsku jak Ty do muszki kiedyś. Może zapytaj kreski co sądzi o tym co tu robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszolow
o ja pier papier dobrze że spałaś Tab 😴 jakoś tak jakby dwa starszawe samce i młoda łania :D może do proktologa niech idą spać nie mogą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale macie problemy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym biedna Tabasko musialaby spamowac kazdy temat, w ktorym udzielal sie Cynik i inni faceci.Nie tylko u Ciotek. Baranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowa dobrze mówiła, w d***e był i g****o widział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytaczko, może Cię kiedyś odwiedzę :) razem z Tobą zakręcę i wtedy bliżej się poznamy? A w woli ścisłości nie wiem co było w linku, bo go nie otwarłam, zupełnie jak Ty. X Cynik :D dobrze, że Cię jakaś niewiasta porwała bo powiało grozą. Walentynka Go tak poruszyła, że oczyma wyobraźni Cię rozbierał :P Popatrz, a niby taki hetero :D x Łowco ;) myślę, że jeden spać nie mógł, a drugi... a drugiego nie widzę. Coś tam wyło chyba. Nieee..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×