Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tab

Watch or touch?

Polecane posty

Nie widzę, zasłoniłam okna :P Jeszcze jakiś dziwny dramat oglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
co chcesz zrobic z uchem i z reka? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff bo z drżeniem palca weszłam na zamek. Spodziewałam się nieskończoności 8 :D Co chciałam zrobić? Pogrzebać w uchu bo mnie coś dziś nie halo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
97 :D ja Ci dam zazdrość :D Czy Ty mnie na małego trójkołowca chcesz namówić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sensie nooo.. Wiedziałam :D Nie małego o Mój Ty Wielki. A kto ma? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po kuracji u smofa to 😴 :D ja zajrze pod podwozie czy cos tam nie cieknie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa słyszałam, że cuda zdziałać potrafi, tylko po co to Tobie? :D Sprawdzaj, ale dokładnie. Lubię Twoje zwinne palce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bryy Po 15h snu mogę swobodnie powiedzieć "Tak, wyspałam się". :) Zmieniłam się prawie w Śpiącą Królewnę i skrycie liczyłam na wybudzenie ze snu pocałunkiem, lecz "rzeczywistość" jest inna i zamiast Księcia, obok mnie na łóżko siedział kot. Połaskotał wąsami po policzku, a teraz biega jak szalony w te i we wte, a że czarny to może coś próbuje zasugerować - "Zostań w łóżku Tab" :D https://www.youtube.com/watch?v=ULQpc56Vvt4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
a ty czego tu? trzymaj sioe swoich zasad pało :D poszedl bo z buta dam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Bledny Ty tchorzliwy wielbicielu seksu w brudnej windzie co chciales podstawic kumpla zeby walczyl za ciebie z Wilkiem co jest najwieksza kompromitacja i objawem tchorzostwa dla kazdego faceta. Pala to sie mozesz walnac w czolo wlasna jak potrafisz. Wiem ze ciezko ci przezyc ze na temacie ktorego faceta kochacie z ERO nie pojawia sie twoja osoba. Ale mowilem ci wielbicielek brudnej windy do ktorej co chwila ktos wchodzi nie znajdziesz wiele na ERO. Zainwestuj w piekny apartament w hotelu z lazienka to moze ktoras sie ulituje nad Toba i ci wystawi w koncu Cip/ke. Jak sie dobrze spiszesz to moze wystawi ci pozytwna opinie na ERO na temacie na jakiego faceta z ERO macie chote. Na razie biedaku jestes nie obecny na tej liscie:) Sczerze wspolczuje i lacze sie z Toba w bolu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I za to kocham wilka. Choć jestem hetero. ;) "Zainwestuj w piekny apartament w hotelu z lazienka to moze ktoras sie ulituje nad Toba i ci wystawi w koncu Cip/ke." Ty zainwestowałeś w całą Bacówkę i musisz robić castingi na chętną do bycia braną od tyłu, choć gratis dorzucasz nawet lizanie, jak to było, "ociekającej sokami cipki". A chętnych jak brak, tak brak. Na szczęście masz jeszcze rękę, wierną małżonkę. ;) Uprzedzając komentarze.Mogę się chamsko wypowiadać w tej kwestii, bo wilk powiedział,że jestem dla niego niewidzialny. :classic_cool: A wilk jest na jakiejś liście? Chyba tej w kwalifikacjach do pokoju bez klamek. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
dziekuje wilku jestes kochany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
!@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe. Dobre. Wilk komikiem ero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedny wilk. Nikt go nie lubi, laski na niego nie lecą i nie ma nawet z kim pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musi biedaczysko skakać po tematach i zaczepiać innych, żeby w końcu ktoś go dostrzegł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak jęczałaś w nocy, ooo ludzie tylko "mmmm o tuuuu, o jeeszczeeee... oooo mmmmmm..." spać się nie dało. Ale przyznam, macasz zaje/biście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×