Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tab

Watch or touch?

Polecane posty

Wilku ty masz tak wielka fantazje spozytkowalbys to jakos ksiazki dla dziec***isz albo cus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Brzydko sie bawisz na moim temacie spamujac cyferkami" Wilku, proste pytanie: masz na to dowód czy tylko tak ci się wydaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Niestala publicznie namawiala do przestepstwa " a ty publicznie deklarowałeś przestępstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda tych Panów z kaftanami ;) x Rycerzu, a co dalej było w bajce o Czerwonym Kapturku? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wilk nie dosc ze zostal wypedzony z lasu to jeszcze glodny, posszywany, wykastrowany i cos tam jeszcze bylo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś Pisz juz o najnowszym temacie zalozonym dzisiaj przez Wadi na ktorym Tabasko brzydko sie bawi z pomaranczy troolujac i spamujac:) Stad moja dzisiejsza wizyta:) Na moim temacie Tabasko wkleja cyferki wiec wydaje mi sie ze wizyta jest jak najbardziej naturalna konsekwencja jej zachowania:) A Gorale sa strasznie uparci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Zimny dran Ale z ktorej strony krat w celi wiezienne:):):)j???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokój k***a wasza bo was podusze.... I to była groźba i możecie mnie podać i zamknąć i Co chcecie...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"wydaje mi sie " no właśnie: wydaje ci się. i masz rację - wydaje ci się. Wilku, uważaj, bo ci ego peknie jak temu z bajki o Czerwonym Kapturku brzuch. Nie nadążymy zbierać ochłapów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś Miales logike na studiach? Nie bylo konliktu z Tabasko niebylo spamowania cyferkami. W ogole osttanio nie mmialem spamowania tylko ten wykastrowany kundel bledny cos tak poszczekiwal. Jest ostra wojna z Tabasko jest sapmowanie i to z cyferkami tak jak ona lubi najbardziej. Stara policyjna zasada chcesz znalezc morderce znajdz motyw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylem po obu stronach jesli chcesz wiedziec ale to bylo dawno wiec zmien szkielko w swoim kompie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Nowa Przydalyby ci sie regulrne rzniecie i tak z 3 orgazmy dziennie na nadszarpniete nerwy. Dzwon po obiezyswiata niche wraca iz abiera sie do regularnego rzniecia bo sie wykonczysz nerwowo dziewczyno przez ta abstynencje seksualna od rzwdziwegomeskiego ku/tasa:) Masrurbacja to nie to samo musi byc rzniecie meskim ku/tasem jak Bog przykazal a pozniej przytulenie i szeptanie slodkich slow o Milosci do uszka przez Obiezyswiata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"@gość dziś Miales logike na studiach? Nie bylo konliktu z Tabasko niebylo spamowania cyferkami. W ogole osttanio nie mmialem spamowania tylko ten wykastrowany kundel bledny cos tak poszczekiwal. Jest ostra wojna z Tabasko jest sapmowanie i to z cyferkami tak jak ona lubi najbardziej." zadałam proste pytanie: czy masz dowod. A ty wykreciles kota ogonem, zaczales filozofowac. Znaczy, dowodu nie masz. Znaczy, nie wyrokuj, nie podawaj zdan oznajmujących, bo się ośmieszasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Nowa Widze ze Zimny sie oferuje w zastepstwie:) W sumie sytuacja nagla i medyczna wiec to nie zdrada w koncu to lekarstwo na Twoje zszarpane nerwy moje biedactwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ Nowa Cytat "gosc nowa97 dziś AbstynencjA??? O Boże Drogi wydało się.... jezyk.gif" A co regularnie zdradzasz w realu Obiezyswiata jak go nie ma:):):)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej żebyś mnie nie denerwował wilku bo może być nie przyjemnie wiec skoncz temat mojego życia prywatnego bo ja twojego nie tykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Zimny Nie wyglupiaj sie podaj lekarstwo Nowej bo nam sie biedactwo wykonczy:) Musisz dzialac szybko i zdecydowanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Nowa Uwielbiam jak sie tak zloscisz jetes wtedy najpiekniejsza i najbradziej erotyczna od razu widze cie wtym slynnymswetrze rzucajaca w emnie wkuchni talerzami dlasza czesc historii znasz:) To dlatego Zimny od razu 'stanal" na wysokosci zadania. Wiesz ze sie ciebie nie boje rozbawiaja mnie twoje grozby:) Ale z tym zyciem prywatnym nie dlatego ze sie boje ale z szacunku do Ciebie i dlatego ze Wilk cie lubi przepraszam juz nie bede 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy o 16.25 to była Tabasko? Nie, bo o 16:25 byłam ja. Tak więc działa twój "dowód", wilku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Zimny dran Moze byc waniliowo i romantycznie byles Nowej dostarczyl z 3 Orgazmy to minimalna skuteczna dawka terapeutyczna:) Tylko nie przedluzaj ponad miare gry wstepnej bo spoznisz sie z podaniem skutecznej dawki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale on jest zj****y. On tzn wilk oczywiście :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×