Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tab

Watch or touch?

Polecane posty

Robi się ;-). Yyy wiesz mało czasu a na tel się nie da :-D Ale bedzie postaram się dziś;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha, to zaczekam :) a te wnętrze jakie? Czerwień tylko czy coś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomóc, wnieść czy wynieść? A może jeszcze coś innego? ;) Aleee to Ty masz Złotą Rączkę to co ja mogę? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
laski- pewnych wpisów nie zauważajcie - moja rada, zero komentarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy raz się podstosuje gościu ;-). Ale jak mnie wytraci z równowagi to nie moja wina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
100 % ignor- udławi się tym jadem w końcu w samotności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14:03; 14:09 jestem za 97 :) poszukam Platynowej, jest tam w rogu chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@Tabasko Widze ze teraz pomaranczy jedziesz na nowym temacie u Wadiusmiech.gif Chcesz sie tak bawic to teraz Wilk bedzie czestym gosciem u ciebie. Zrob cos na obiad i zaplanuj kolacje bo wiadomo jak Wilk glodny to zly. Powiedz jaki lubisz alkohol to przyniose pogadamy o zyciu milosci zadrosci o tym do czego sa zdolne zazdrosne kobiety bedzie naprawde milousmiech.gifusmiech.gifusmiech.gif Proponuje zebysmy rozmawiali w takim miejscu wojna wojna ale jesc trzeba i warunki jej zakonczenia warto omawiac w milym otoczeniu. Negocjacji dlugich nie bedzie bo masz tylko jedna oferte nas stole kapitualcjausmiech.gif I siedzisz na swoim temacie a od Wilka i Wadi trzymasz sie na kilometrusmiech.gif Pokaz ze cos jeszcze w Tobie jest ze potrafisz stworzyc temat gdzie przyciagniesz twardych odwaznych mocno erotycznych mezczyzn. Nie zachowuj sie jak atrakcyjna niegdys kobieta ktora wazyla 50 kg a roztyla sie do 100 kgusmiech.gif Mezczyzni ja olewaj teraz nie chca juz z nia sypiac wola inne a ona zamiast zabarac sie za siebie schudnac do 50 kg cala swoja energie koncentruje na pluciu jadem w kobiety z ktorymi sypiaja jej byli kochankowie ktorych kiedys miala na jeden telefon w ciagu 15 minut. Takie zachowanie poniza cie sama jako kobieteusmiech.gif Nieodrodny Syn Gór i Dzikiej Północy które wykuwają ludzi i zwierzęta jak ze stali by mogły co dzień kroczyć wąską ścieżką między życiem a śmiercią. Tam ciągle jeszcze takie słowa jak honor, odwaga, lojalność , przyjaźń, odpowiedzialność za wspólnotę mają swój prawdziwy sens. Bo takie są właśnie Góry i Dzika Północ i za to je kocham całym sercem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema dziewczyny Nowa:-* Tabasco Wilk obnosi Cie po wszystkich tematach ja bym cos z tym zrobil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@Tabasko Widze ze teraz pomaranczy jedziesz na nowym temacie u Wadiusmiech.gif Chcesz sie tak bawic to teraz Wilk bedzie czestym gosciem u ciebie. Zrob cos na obiad i zaplanuj kolacje bo wiadomo jak Wilk glodny to zly. Powiedz jaki lubisz alkohol to przyniose pogadamy o zyciu milosci zadrosci o tym do czego sa zdolne zazdrosne kobiety bedzie naprawde milousmiech.gifusmiech.gifusmiech.gif Proponuje zebysmy rozmawiali w takim miejscu wojna wojna ale jesc trzeba i warunki jej zakonczenia warto omawiac w milym otoczeniu Negocjacji dlugich nie bedzie bo masz tylko jedna oferte nas stole kapitualcjausmiech.gif I siedzisz na swoim temacie a od Wilka i Wadi trzymasz sie na kilometrusmiech.gif Pokaz ze cos jeszcze w Tobie jest ze potrafisz stworzyc temat gdzie przyciagniesz twardych odwaznych mocno erotycznych mezczyzn. Nie zachowuj sie jak atrakcyjna niegdys kobieta ktora wazyla 50 kg a roztyla sie do 100 kgusmiech.gif Mezczyzni ja olewaj teraz nie chca juz z nia sypiac wola inne a ona zamiast zabarac sie za siebie schudnac do 50 kg cala swoja energie koncentruje na pluciu jadem w kobiety z ktorymi sypiaja jej byli kochankowie ktorych kiedys miala na jeden telefon w ciagu 15 minut. Takie zachowanie poniza cie sama jako kobieteusmiech.gif Nieodrodny Syn Gór i Dzikiej Północy które wykuwają ludzi i zwierzęta jak ze stali by mogły co dzień kroczyć wąską ścieżką między życiem a śmiercią. Tam ciągle jeszcze takie słowa jak honor, odwaga, lojalność , przyjaźń, odpowiedzialność za wspólnotę mają swój prawdziwy sens. Bo takie są właśnie Góry i Dzika Północ i za to je kocham całym sercem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Nowa A to ciekawe rozmawialas o tym z Wadi i tak ci powiedziala:):):)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wilk1946 dziś Moze wkoncu niebiescy jasno sie wypowiedza czysa az ta naiwnize nie wiedza ze na ERO robione sa takie chamskie numery ze spamowaniem przez zazdosne o adoracje mezczyzn kobiety jak zrobila Tabasco. Niewymagam od was zebyscie tu publicznie poparli mnie ipowiedzieli tak Wilku wierzym ci ze Tabasco tozrobila wiem ze nie macie dowow wie tego nie zrobie Wilk wie od zaufanej osoby na 100% ze to Tansko ale dalem Slowo Honoru ze zachowam jej tozsamosc na ERO w tajemnicy to po prostu iczciwa osoba ktora niemogla patrzec na chamskie zachowanie wobec Wadi Tanasco. Ale wypowiedzcie sie niebiescy czy naprawde jestescie tak naiwni ze nie wiecie ze takie numery sa robione na ERO??? Nieodrodny Syn Gór i Dzikiej Północy które wykuwają ludzi i zwierzęta jak ze stali by mogły co dzień kroczyć wąską ścieżką między życiem a śmiercią. Tam ciągle jeszcze takie słowa jak honor, odwaga, lojalność , przyjaźń, odpowiedzialność za wspólnotę mają swój prawdziwy sens. Bo takie są właśnie Góry i Dzika Północ i za to je kocham całym sercem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Tabasko Gdzie ten obiad jestem glodny:) Nic sie nie starasz a Ja tu alkohol i cos do jedzenia przynioslem bo kiepska z ciebie gospodyni mozna umrzec z glodu przy Tobie:) Co tak bedziemy warunki twojej kapitulacji o suchym pysku omawiac:) Alkohol i jedzenie zeby przetrwac trudne negocjacje:) http://www.zdjecia.biz.pl/zdjecia/duze/kominek-wnetrze-bulki-kieliszki-wino-ogien-ser.jpeg xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Nowa Nie klam nie rozmawials z nia o tym bo sie boisz tego co moglabys uslyszec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabasko,Nowa i inne a nie lepiej ignorowac trolla wilka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Zimny A Ty ciagle jak dziecko we mgle Tabasko kreci Toba jak chce:) Kompletnie sie nie znasz na kobietach i do czego sa zdolne jak walcza o uwage mezczyn:) Najbardziej brutalne i bezwzgledne oddzialy komandosow w armii Izraelskiej sa zlozne z samych kobiet. Palestynczycy nawet zazwyczaj nie podjemuja z nimi walki jak maja mozliwosc wycofania sie po ich przejsciu zostaje spalona ziemia i zadnej zywej istoty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×