Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Operacja nosa dr Krzysztof Potocki

Polecane posty

Gość gość
Do gosc galicjja.Moglabym sie z toba jakos skontaktowac? Mnie tez operowal dr Malek nos jest krzywy i nie wiem co dalej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W czerwcu 2017 miałam operację części chrzęstnej nosa u dr Potockiego. To prawda, że 1) bardzo długo czekałam na termin konsultacji – prawie rok; 2) na termin operacji czekałam jeszcze dłużej, bo 1,5 roku; 3) cena operacji była wysoka, bo 11 tys zł; 4) sam doktor jest małomówny, trzeba o wszystko pytać samemu, konsultacje były baaardzo krótkie. ALE dwa miesiące po operacji mogę powiedzieć, że mój nos jest CUDOWNY. Różnica jest subtelna, ale dla mnie jak najbardziej widoczna: nos jest śliczny, ze smukłym czubkiem (wcześniej czubek był „kartoflany” i pionowo przedzielony w połowie – mam nadzieję, że rozumiecie o co mi chodzi). Jednak przede wszystkim nowy nos pasuje do mojej twarzy. Nie wygląda sztucznie, większość osób się nawet nie zorientowała, że coś było robione. Blizna (małe cięcie między dziurkami nosa) bardzo szybko się zagoiła, po dwóch tygodniach po zabiegu wróciłam do pracy. Pan doktor minimalną ingerencją osiągnął maksymalny efekt. Zszył te rozdzielone części i uformował zgrabny czubek nosa  Jako, że minęły dopiero dwa miesiące od operacji to wiem, że nos jeszcze będzie się delikatnie zmieniał, wciąż mam delikatnie zdrętwiały czubek, ale widzę z dnia na dzień jak nos smukleje a odczuwalne odrętwienie jest coraz mniejsze. Co do personelu kliniki mogę powiedzieć same dobre rzeczy: miło, profesjonalnie, opieka na najwyższym poziomie  Wiem, że często powodzenie operacji jest kwestią szczęścia i żaden lekarz nie jest na 100% w stanie zagwarantować powodzenia operacji, ale mogę powiedzieć, że mi się udało Poleciłabym zarówno klinikę jak i lekarza każdemu, kto marzy o poprawieniu swojego wyglądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.Dr Potocki tak operuje nosy jakby bał się to robić.Nie jestem zadowolona z jego operacji.Różnica znikoma,cena 12tys równie dobrze mogłam wyrzucić kasę za płot.Omawialismy inny rezultat.Wyszło inaczej i oczywiście nie odpuszczę.Albo poprawa albo zwrot kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam taką samą opinię jak ta powyżej, różnica w wyglądzie nosa po operacji jest niezauwazalna, a byla to calkowita korekta, koszt 15 tyś. Rozmowa z doktorem podczas konsultacji to katorga, nic nie doradza, kompletnie olewa. Zmarnowane pieniadze i nadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam operację u tego dr dwa lata temu. nie jestem niestety zadowolona. Na nosie pojawia mi sie coraz większa bruzda. gdy kiedys mu to zgłosiłam. Powiedział, ze tego nie widać. I ze ja tylko o tym wiem. Niestety takie pieniadze i w sumie popłakuje. Na druga operację już się nie zdecyduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie odradzam poprawki u potockiego , bo ja właśnie miałam poprawkę nosa bo za pierwszym razem zrobił mi krzywo, i poprawkę też zrobił źle i podczas operacji pielęgniarka źle włożyła rurkę do ust i wybili mi ząb dwójkę , po operacji tłumaczył że nastąpił szczękościsk i rurka złamała mi ząb, rozmowa z potockim była nieprzyjemna, wstawienie zęba sporo mnie kosztowało bo lekarz powiedział że to nie ich wina , ZDECYDOWANIE ODRADZAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też odradzam. Małomówność tego doktora nie była by szkodliwa, gdyby nie chodziło o wygląd. 15 tys. zł wyrzucone w błoto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam opinię jak powyżsi na początku jak nos opuchnięty był to dawał nadzieję, ze operacja się udała, ale jak opuchlizna zaczęła schodzić i im dłużej od operacji tym gorzej nos wygląda za te kilkanaście tysięcy uważam, że efekt powinien być lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.01.18 godz 14,54 napisz do mnie na priv chcę pogadać mikawol@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę Was zastanówcie się zanim zrobicie operację nosa u tego lekarza. Ja chciałam wyleczyć się z kompleksu a teraz mam jeszcze większy. Płaczę, bo na drugi raz sie juz nie zdecyduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć! Mam prośbę do dziewczyny, która miała operację części chrzęstnej u doktora gość 2017.08.28 , mam dokładnie ten sam zabieg za miesiąc i chciałabym o coś zapytać, mój mail: biancia@onet.pl Odezwij się pls

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeDees
Proszę o kontakt osoby które w ostatnim czasie robiły korektę nią u dr Potockiego. Mam zaplanowany zabieg na lipiec, totalna korekta, nadal się waham... Jak wygląda rekonwalescencja po takim zabiegu? Jak długo dochodzilyscie do siebie? Ile czasu schodziły zasinienia? Czy nie zalujecie decyzji o operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zabieg totalnej korekty przechodzilam w lipcu 2017 i odradzam wykonywanie go w okresie letnim. Wysokie temperatury na zewnątrz źle wpływają na przebieg rekonwalescencji tuż po operacji. Twarz, nos paruje pod opatrunkiem, gips odklejal się od nosa. Polecam łykanie tabletek Aescin na jakieś 2 tyg przed operacją, duże ilości Rutinoscorbinu. Siniaki na pewno się pojawia ale znikną dzięki temu szybciej. Polecam też smarować je żelem arnikowym i kremem Auriga Auriderm XO na naczynka. Pozwala to pozbyć się siniakow w 2 tygodnie całkowicie. Sama operacja u dr Potockiego to zła decyzja. Dr na konsultacji nic nie doradza, na pytania odpowiada zdawkowo, można liczyć tylko na szczęście, kładziesz się na stół i nie wiesz co doktor zrobi. Mój nos po operacji jest nadal garbaty, szeroki, nikt nie poznał ze został zoperowany. Koszt 15 tyś. Pytaj się czy dr wykona ścinanie garbu technika piezo, pomoc mają najnowszy teraz sprzęt w klinice do precyzyjnego cięcia kości. Mój garb nie został dobrze zdlutowany. Sama rekonwalescencja poza tym ok, nie ma żadnego bólu po operacji. Najgorsze że powinnam mieć poprawke, a jej koszt może mi to uniemożliwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeDees
Gościu powyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeDees
Uprzejmie dziękuję za odpowiedź. Czy dr Potocki przed operacją ustalał co będzie robił i jak? Moja konsultacja była 2 lata temu wiec ustaleń raczej pamiętać nie będzie... Gościu czy mogę Cię prosić o kontakt mailowy na dorota.z84@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DeeDees pisz do mnie bezpośrednio na meila natnatal@wp.pl, odpowiem na Twoje pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, w wakacje mam mieć operację noska u doktora Potockiego, czytałam o nim wiele, jednak nie wszystkie komentarze są zadowalające. Jeżeli ktokolwiek z was miał zabieg u doktora prosiłabym o kontakt mailowy monispi14@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odradzam operację u tego doktora. Mam źle spiłowany nos. Na nosie powstała wielka szlama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie polecam! Opieka pielęgniarek na najwyższym poziomie, są bardzo życzliwe i uprzejme. Pan Krzysztof, mimo że milczący zawsze odpowiadał na nurtujące mnie pytania. Mówi się że każdy geniusz ma jakieś dziwactwo, w przypadku dr. Krzysztofa jest to na pewno małomówność, lecz nie zmienia to faktu że jest jednym z najlepszych chirurgów w kraju :) Osoby które decydują się na operację nosa raczej wiedzą jaki nos chcą mieć po operacji, doktor Krzysztof rozwiewa wszystkie wątpliwości i rzeczowo mówi o tym co można osiągnąć. Nie rozumiem ludzi którzy jadą do chirurga z chęcią zmiany nosa a nie wiedzą jaki ten nos ma być -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu powyżej, kiedy miałaś robiona operację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam operację nosa. Też mam źle spiłowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam operację u doktora, polecam, nos jest zgrabny, pasujący do twarzy oraz symetryczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam u tego doktora operacji nosa. Gdybym wiedziała, ze tak mi go poprawi tobym nigdy nie zdecydowała się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Operację robiłam dwa lata temu, nie było jeszcze tyle opinii o tym doktorze. Zdecydowałam się. Jestem bardzo niezadowolona. A teraz jeszcze w szoku że jest tyle osób niezadowolonych. Zapłaciłam 13 tys. Nos był poprawiany ale wyszło jeszcze gorzej. jestem tak zrażona że nie chce go już dotykać. Czubek jest asymetryczny z jednej strony ścięty z drugiej jest nadmiar chrząstki, który był właśnie korygowany. Nos ma wgłębienia, krzywe dziurki, podstawę. Na dodatek przy korekcie doktor rozciął mi dziurkę i tak zostawił, potem zszył na moją prośbę ale te szwy się rozeszły, rozcięcie dalej jest. Najgorsze jest to że lekarz zawsze mówi że on nic nie widzi. Nawet nie omówi że chrząstka może różnie się zachować itd. Nie mówi nic. Dziewczyny odradzam!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy ktoś chce przezywać nieudaną operację to polecam tego "doktora" Myślałam, ze tylko u mnie nie widział , jak źle zrobił. Ale to widzę standard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość 2018.07.17 - Jestem ciekawa kiedy miałas tę operację. Czy w ogóle mialaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam robiona operacje w czerwcu tego roku i nos nie jest symetryczny. Boje sie ze to nie opuchlizna, ze taki juz zostanie :( jestem rozczarowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ADW
Jestem pełna obaw, kiedy umawiałam konsultacje widziałam w sieci jedynie pozytywne opinie o tym lekarzu a teraz gdy niemal doczekałam się terminu operacji widzę całą masę krytyki. Mój nos juz nie raz ucierpiał usunięcie krzywej przegrody a potem korekta z funduszu NFZw Krakowie i umówiłam się do dr Potockiego żeby naprawił to co tam spaprane. Niestety przy nosie ostateczny efekt wdać po dłuższym czasie. Mój nos po 2 latach jest na powrót siodelkowy bo ubytek pooperacyjny jest znaczy w moim przypadku. Miał ktoś tak poważna operacje z przeszczepami jaka mnie czeka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu powyżej musisz sama podjąć decyzję. Ja jestem niezadowolona z rezultatu operacji. I jak czytam te negatywne opinie to żałuję że ich wcześniej nie było. Może teraz nie przezywałabym tego co przezywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ADW
Cześć, chętnie porozmawiam osobami po operacji nosa u dr Potockiego dylaga@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×