Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Operacja nosa dr Krzysztof Potocki

Polecane posty

Gość gość
Miałam totalną korekcję nosa wykonaną przez dr. Potockiego w lutym 2018 roku. Na konsultacji zapytałam lekarza czy da radę naprawić mój nos , który przez lata był poważnie uszkodzony oczywiście powiedział że tak. Byłam u innych lekarzy na konsultacji odnośnie mojego nosa i odmówili wykonania operacji więc byłam przekonana , że trafiłam na właściwego lekarza . Niestety dziś po ośmiu miesiącach po operacji powiem że efekt jest słaby bo mój nos nadal jest krzywy , ma garbka i nie wygląda dobrze . Jedyne co się udało to udrożnić nos ale to mogłam zrobić za darmo na NFZ. Dziewczyna która była ze mą w ten sam dzień na operacji - poprawkowej u tego lekarza również jest niezadowolona z efektu .Popełniłam błąd za który zapłaciłam 17 tysięcy zł . Nie zaryzykuję kolejnej operacji u dr Potockiego . Mój email w razie pytań : gabi650@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety ja też płaczę po operacji u tego lekarza. Też mam wgłębienie po jednej  stronie nosa, którego pan doktor nie widzi, a które jest coraz bardziej widoczne. Niestety spiłowanie kości też panu doktorowi nie wyszło, dziurki także nie są równe. Dramat za takie pieniądze. Jestem załamana. Bardzo żałuję, że zaufałam temu lekarzowi.

Dodam, że prawdą jest co tu panie piszą, że doktor jest mało kontaktowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Setsuna

Hej ja jestem 4 miesiące po operacji nosa (koniec października 2018) jeszcze jest twardy czubek (opuchlizna) wiec ten kształt się jeszcze zmieni ale juz teraz mogę powiedzieć, ze jestem zadowolona. Miałam garbaty kartoflowaty nos, wyglądałam trochę jak miss piggy (jeśli chodzi o czubek nosa). A jak się spojrzało z półprofilu to było takie coś: garb, dołek i znów górka - okropieństwo. Teraz nos jest prosty i szczupły - szczuplejszy niż się spodziewałam. Jak się spojrzy od spodu to jest taki ładny trójkąt. Wcześniej czubek nosa był kwadratem. Doktor mi wprost powiedział przed operacja co da się zrobić a co nie zostanie skorygowane w 100 procentach i rzeczywiście miałam asymetrię (jedna dziurka wyżej niż druga) i ona dalej jest, ale mniejsza. Przed operacja strasznie mi to przeszkadzało, ale teraz nos wyglada o niebo lepiej, ma inny kształt i ta asymetria juz mi tak nie przeszkadza. Jak patrzę na zdjęcia przed i po to widzę ze doktor naprawdę zrobil wszystko zeby z tego nochala zrobić ładny nosek. Mimo ze nos nie wyglada jak z katalogu kliniki chirurgi plastycznej to jestem bardzo zadowolona. I co najważniejsze - moje koleżanki z pracy mówią, ze gdyby nie znały mnie przed operacja to by nigdy nie domyślily się ze cos tam było robione. A o to tez chodzi w tych operacjach plastycznych: zrobić tak, zeby nie było widać ze zostało zrobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjj

Poszukuję kontaktu z osobami, które miały operowane nosy co najmniej 2 lata temu- potrzebuję opinii, jak się Wasze nosy "trzymają"

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noelle1

U mnie za kilka dni miną 2 lata po operacji, przez te dwa lata nic się nie zmieniło. Opinie, że nos jest długo po operacji opuchniety, że wszystko z czasem się ułoży, zdelikatnieje, to nieprawda. U mnie po operacji pozostał garbek, nos skręcał w prawo, czubek mięsisty i tak jest do tej pory. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćj

U mnie minęło już ponad 2 lata od operacji nos również skręca na jedną stronę, nadbudowana chrząstka przy każdym ruchu nosem przeskakuje, dziurki są różne - jedna mniejsza, druga większa, na części kostnej pojawiła się taka szrama, pod palcem wyczuwam jakby był dół, czubek nosa opadł dość sporo.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka

Witam,

Nie róbcie operacji u doktora Potockiego!!!

Po prostu dramat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Cześć

Potwierdzam, trzy lata temu zrobiłam operację nosa, nie było jeszcze żadnych opinii i to był duży błąd, nos jest zapadnięty z jednej strony, nierówny, krzywe dziurki, oczywiście lekarz twierdzi ze jest ok, ale inni chirurdzy potwierdzają, że nos jest źle zrobiony.

Teraz mam tylko problem i muszę wydac kolejne pieniądze na następną operację, bo gołym okiem widać, że mam spieprzony nos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszpecona przez Skupina
18 minut temu, Gość Anna napisał:

Cześć

Potwierdzam, trzy lata temu zrobiłam operację nosa, nie było jeszcze żadnych opinii i to był duży błąd, nos jest zapadnięty z jednej strony, nierówny, krzywe dziurki, oczywiście lekarz twierdzi ze jest ok, ale inni chirurdzy potwierdzają, że nos jest źle zrobiony.

Teraz mam tylko problem i muszę wydac kolejne pieniądze na następną operację, bo gołym okiem widać, że mam spieprzony nos.

Ja mam zapadniety nos po Skupinie. Mój nos zdecydowanie lepiej wyglądał przed operacją, niż po operacji. Skupin zniszczył mój nos i mnie oszpecil. Ten śmietnik, który mam na twarzy, według tego lekarza, nie budzi zastrzeżeń. Żałuję tej operacji jak cholera, bo wydałam pieniądze tylko po to by się oszpecic i pogorszyc funkcję swojego nosa. Marzę by cofnąć czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćMIk

Do GośćAnna czy mogłabyś powiedzieć u kogo konsultowałaś nos po operacji, bo ja również chciałabym zasięgnąć opinii innych lekarzy- jak czytam Twój opis nosa po operacji to jakbym widziała swój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nos chrzestny

Mam termin na kwiecien 2020 i sie waham teraz. Czy moge prosic o opinie osoby, ktore mialy tylko nos chrzestny zrobiony? Mam prosty nos ale za dlugi jakby, wiszacy taki. 

Pozdrawiam i dziekuje za komentarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×