Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
gloria1x

nowy samochód

Polecane posty

Gość gość
Lepiej nowy, ale to kosztuje, uzywanym też nie pogardze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze kupuje nowe, wiem co mam, musisz sama sobie połazić netowo po salonach i zobaczyć, zakres cenowy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście, że nowy samochód jest lepszy. Masz gwarancje, serwis, do tego po prostu nie kupujesz kota w worku tak jak w przypadku używanego auta. Jeśli szukasz nowych samochodów z salonu i to jeszcze w promocyjnych cenach to na stronie http://www.dealerstock.pl/ sa najnowsze oferty z różnych salonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JurekKraków
Dobre pytanie. Tylko nie określiłeś czego konkretnie szukasz. Osobiście posiadam same duże samochody, bo takie potrzebuje do firmy. Mam Iveco Daily i od siebie mogę Ci bardzo polecić. Serwisy w razie czego wszędzie i to za rozsądną cenę, np.: http://multitruck.pl/serwis-iveco-rzeszow-iveco/ . W dodatku samochód jest naprawdę użyteczny i znosi wiele. Z mniejszych samochodów nic niestety Ci nie polecę bo nie jeździłem od lat praktycznie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupując nowy samochód kupujesz go u dilera a nie u producenta,były przypadki że klient wyjeżdżał nowym autem a okazywało sie powypadkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy samochód to jednak oznaka swego rodzaju statusu. Bardzo dobrze świadczy to o człowieku oraz jego klasie. Dla mnie wyjazd nowym samochodem z salonu był spełnieniem marzeń - udało mi się to zrealizować wraz z https://intercar-wroclaw.volvocars-partner.pl, których oferta zaopatrzyła mnie w Volvo V60 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbym teraz miał kupować samochód to poszukałbym w peugeocie,, bo mają dobre oferty aktualnie, spore promocje bo czyszczą magazyny, a ich 2008-ka moim zdaniem jest obłędna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli rozglądacie się, za pokrowcami samochodowymi klasycznymi, pokrowcami tuningowymi, ekskluzywnymi pokrowcami na fotele samochodowe (w tym modelami z eko skóry), jak i pokrowcami samochodowymi z haftem, to serdecznie polecam http://www.pokrowce.net/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim pamiętajcie o tym, żeby zadbać o bezpieczeństwo. Moim zdaniem to właśnie ono ma kluczowe znaczenie. Nie wydaje wam się, że ludzie bagatelizują zbyt wiele spraw? Np. takie opony. Na stronie https://www.continental-opony.pl/transport zamówiliśmy ostatnio rewelacyjny komplet solidnych opon i wydaje nam się, że nasz samochód jest teraz o wiele bezpieczniejszy. Prawdę mówiąc, ciężko mi wyobrazić sobie, jak mogliśmy jeździć wcześniej na starych, używanych oponach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem zawsze lepiej nowy, bo mamy go dostosowanego do siebie, wyposażenie, kolor, wszystko. Do tego pewne auto, wiemy co i jak. Nikt nas nie oszuka na przebiegu itd. A my teraz w maździe w Częstochowie w na prawdę dobrej cenie kupiliśmy - https://czestochowa.mazda-dealer.pl/ no i wiadomo że to zakup na lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz Cz
Myślę, że teraz coraz więcej osób wybiera większe samochody jak SUV-y, gdzie można wszystko zmieścić i naprawdę wygodnie podróżować. Wydaje mi się, że do takich topowych modeli nalezy CR-V od Hondy, a jeżeli szukasz czegoś mniejszego dla siebie głównie do jazdy po mieście to tutaj ciekawą opcją jest Jazz. Możesz sprawdzić jak się prezentują na stronie internetowej HondaPlaza zarówno najnowsze modele, jak i te lekko używane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo chcielismy nowego forda. Szukalismy salon, w ktorym mozemy kupic swietny samochod. W http://automotive.tarnow.pl/ znalezlismy idealne modele. Kupilismy i jestesmy zachwceni. Sprawdza sie znakomicie. Nie szukacie tez samochodu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbyście chcieli zmienić pokrowce to mogę doradzić firmę http://www.pokrowce.net/ Na pewno dobrze pomogą wam dopasować, bo to producent i wybór mają bardzo fajny. Mi bardzo dobrze doradzili, wybrałem welur i jestem zadowolony, dobry wytrzymały materiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edkosacz

Moim zdaniem lepiej odłożyć, ewentualnie kupić gorzej wyposażony ale nowy. Nowy to zawsze nowy, zwłaszcza dzisiaj, w czasach gdzie handlarze wyczyniają takie rzeczy. Rok temu odbieraliśmy nowego Forda z salonu. Mimo tego, że zapłaciliśmy więcej niż za używany, to była to dobra inwestycja. Auto kupowaliśmy od autoryzowanego dealera Forda automotive.tarnow.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludis

nie do końca jestem przekonany do nowego auta, po 3 latach już traci na cenie. Dlatego ja kupiłem używane 5 letnie w autoloco koło Poznania. Sam salon sprawdzony, bo znajomi kupowali tam i nic się nie działo. U mnie podobnie - auto nie psuje się, jeździ cały czas po mieście i bez usterek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniak

Oglądałam nowe i używane ople u dealera  auto-watkem.pl i znajomy mechanik był zadowolony z ich stanu technicznego, "same igiełki" jak to ujął 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Senei

Mozna też sie udać do Carolina Toyota Wola. Umówić się na jazdę próbną, dobrać odpowiednie auto ze spoko wyposażeniem. Obsługa na pewno pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ollena

No to może warto, abyście także sprawdzili propozycje przygotowane przez Auto Res, gdzie także można liczyć na duży wybór modeli aut i to takich marek jak Jeep, Fiata, Hyundai, czy Alfa Romeo. Na ten moment nie zawodzą również przy serwisowaniu, bo ostatnio byłem nawet na wymianie klocków i tarcz. Robią kawał świetnej pracy i mam nadzieję, że też traficie na coś dla siebie również w mniejszym wydaniu jak Hyundai i20, czy Fiat 500 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paul

Wszystko zależ od budżetu. Sam postawiłem na używanego hybrydowego rav4, by zaoszczędzić. Nie mam co się martwić bo akurat toyota ma bardzo solidne auta. Prawie 200 koni i małe spalanie bardzo mnie urzekły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja na razie nie zamierzam kupować samochodu, jak mam gdzies jechac to wypozyczam z Car4Vip, auta mają zadbane i naprawdę niezłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej kupić w salonie, wtedy masz pewność i gwarancje że ci nie padnie za pierwszym zakrętem bo będzie jakaś ukryta wada. Najlepiej żebyś podał jaki samochód chcesz: suv, hatchback itd. to możnaby coś ci polecić. Ostatnio oglądałem ofertę aut na Bardzkiej we Wro i z tego co widziałem to mają wyprzedaż 2020, warto się tam rozejrzeć na starcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zdecydowanie przewagę mają nowe samochody kupione w salonach lub samochody używane, zaakceptowane przez oficjalnego dealera marki. W ten sposób można mieć pewność, że kupuje się sprawne, sprawdzone auto. Jeżeli chodzi o koszty takiego pojazdu - dobrze wybrany, w pełni sprawny samochód jest inwestycją na długie lata. Sama jeżdżę Volvo XC40 kupionym u autoryzowanego dealera VOLVO CAR na Bielanach we Wrocławiu: https://volvocarwroclawbielany.pl/oferta/samochody/? i nie zamieniłabym go na żaden inny samochód. Jeżeli ktoś chce kupić samochód w sprawdzonym miejscu to jak najbardziej polecam właśnie ten salon - można dokładnie obejrzeć wybrany model, dowiedzieć się, jakie ma cechy i zapisać się na jazdę testową. Samochód zakupiony w takim miejscu na pewno będzie się świetnie sprawdzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że najlepiej przez leasing. Kwestia odpowiedniego ogarnięcia tematu tzn. specjalisty, który się na tym zna.

Patrzcie na to - leasing24.poznan.pl Filip ogarniał nam finansowanie kilka razy. Za jednym okazało się, że najlepszym rozwiązaniem jest pożyczka leasingowa - nie mieliśmy pojęcia, że coś takiego w ogóle istnieje. Docelowo się udało i wyszło całkiem nieźle. 

Plus taki, że całe finansowanie ogarnięte bez wychodzenia z domu, wszystkie formalności zdalnie i tak powinno być - wygodnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×