Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Miłość osób które nie pasują do siebie

Polecane posty

Gość gość
Nie kochalam go. zauroczył mnie. Dosyć szybko mi przeszło, ale nawet gdy byłam zauroczona, wracałam ze spotkania z nim to myślałam o tym, którego kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bla bla bla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomysł z psychologiem genialny! Dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie kochalam go. zauroczył mnie. Dosyć szybko mi przeszło, ale nawet gdy byłam zauroczona, wracałam ze spotkania z nim to myślałam o tym, którego kocham. vv ;) ;) ;) I Twoj facet to lyka??? ;) ;) taki frajer?? To nie wiem z czym masz problem. On Cie nie rzuci. Mozesz robic co chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powie wam 30letnia kobieta
Trzeba być totalnym IDIOTOM któremu się wydaje ze przeciwieństwa się przyciągają i mogą stworzyć udany związek. Mam ponad 30 lat , mam doświadczenie i wiem że tylko z podobna osobą można być szczęśliwym, z takim co lubi podobne rzeczy i w poodbny sposób lubi spędzać wolny czas. W innym przypadku to męczarnia, zmuszanie się do czegoś , dostosowywanie przez całe życie do partnera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za każdą radę i pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na dluzsza mete nie wytrzymasz tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale kopnij go dopiero jak sie z Toba ozeni zebyc na swoje wyszla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też polecam wizyte u poleconego psychologa abyś mogła zrozumieć wiecej .Często kobiet y po rozstaniu za wczesnie zakładają nowy zwiazek ,na zasadzie udowodnienia sobie i byłemu ,że mogę mieć innego.Ty marzyłaś o tych dobrych chwilach i to one przyciagają ,zapomniałaś o tych smutnych i wierzyłaś ,ze może coś się zmieni ,jednak jak piszesz dzieli Was zbyt wiele .Jeszcze spotkasz takiego z którym bedziesz czuła sie dobrze ,jak to sie mówi trzeba nadawać na tych samych falach .Wydaje mi sie ,że Wasz związek to bedzie strata czasu i zdrowia ale decyzja nalezy do Ciebie ,powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
----<<<<<>>>>>----- ----<<<<<>>>>>----- -----<<<<>>>>>>----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×