Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukasz_czegos

Wejdź, jeśli czegoś szukasz. Być może już znalazłaś.

Polecane posty

Gość szukasz_czegos

Witaj, cieszę się, że udało mi się Ciebie zaciekawić. Teraz spróbuję w tych kilku zdaniach sprawić, że zechcesz poświęcić parę minut i napisać do mnie wiadomość. Mam nadzieję, że mi się powiedzie. Jak wyglądam? Przystojny, dobrze zbudowany, o średnim wzroście (180cm). Czysty, zadbany, zawsze schludnie ubrany. Jaki jestem? Inteligentny, kulturalny, dyskretny, zupełnie nowy w realiach tego typu ogłoszeń i nieco zaskoczony poziomem większości z nich. Do tego zabawny z poczuciem humoru i wieloma zainteresowaniami. Nie zadufany w sobie, tylko próbujący 'zareklamować' się jak najlepiej. Kogo szukam? Kobiety. Twój wiek? Niezbyt istotny, ale w granicach 20-50 byłoby optymalnie. Wygląd? Każdy może być piękny, intrygujący i seksowny na swój sposób. Nie krępuj się, opisz się choć trochę i ustalimy czy odpowiadamy sobie pod względem fizycznym czy nie. Możesz być z Trójmiasta, a także mieszkać poza aglomeracją. Nie będzie to stanowić większego problemu. W jakim celu? Niezobowiązujących spotkań. Jeśli wyczujemy między sobą chemię - dłuższy okres czasu. Dyskretnie, nie wchodząc sobie wzajemnie w życie. Liczy się tylko wzajemna przyjemność, pożądanie i namiętność. Świadomy, dojrzały układ między dwójką dorosłych ludzi. Tyle na początek, naturalnie dużo więcej dowiemy się o sobie w prywatnej korespondencji. Po przeczytaniu ogłoszenia wydaje Ci się, że znalazłaś coś co Cię zaciekawiło? Napisz i być może będziemy mieli okazję wspólnie to odkryć. szukasz_czegos@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zderzacz_hadronow
owszem szukam wycieczki do szwajcarii sponsora mi brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukasz_czegos
Mam 26 lat. Zapraszam na pocztę, gdzie można swobodniej wymienić informacje na swój temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żeby_nie_było
Chodzący ideał nie szuka kobiety w sieci.Gdzie jest haczyk? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukasz_czegos
Ideałów nie ma i też nim nie jestem. :) Szukam w sieci, ponieważ nie rozglądam się za związkiem, a 'układem' (brzydkie słowo, ale nic innego nie przychodzi mi do głowy) bez zobowiązań. Wydaje mi się to łatwiejsze do znalezienia za pomocą Internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta z polotem
Nie ma czegoś takiego jak "układ". Dlaczego? Ponieważ kobiety rządzą się emocjami i prędzej czy później biorą one górę a z tego wynikają same kłopoty typu.....bo ja myślałam, miałam nadzieję....pomimo początkowych ustaleń. Samo życie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy interesowały by cię spotkania z seksem we troje ja ty i mąż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukasz_czegos
Jak najbardziej, zapraszam do kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe co na to mąż? mój by dostał zawału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MĄŻŻŻ
Mi tez zrobisz dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj,niestety troche za daleko mieszkam,a tak to moze...kto wie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne w taki układ to ja nie wierzę, u mnie też miało być jasno i klarownie tylko po jakimś czasie panu coś się od widziało wypłata nie się z tego było bardzo pracochłonne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukasz_czegos
Prawda jest taka, że nigdy nie wiadomo na kogo się trafi. Współczuję nieprzyjemnego doświadczenia. Ja inicjuję w tym wypadku, więc jestem świadomy z czym taki 'układ' się wiąże. Jako dorosły mężczyzna wiem czego potrzebuję na tym etapie życia i jak sobie z tym poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzmi dobrze ale... bierzesz pod uwagę jakieś ale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukasz_czegos
Jakie 'ale' masz na myśli? Jeśli chodzi o moją umiejętność do zdystansowania się, to nie. Nie biorę pod uwagę żadnego 'ale'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeśli mogę spytać o Twój wiek , teoretycznie to taki układ jest idealny nie ingeruje my w swoje życie prywatne i dajemy sobie 100% przyjemności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukasz_czegos
Napisałem wyżej - mam 26 lat. Faktycznie, jeśli dwoje ludzi wiedzą czego chcą i co to oznacza, to taki układ może być idealny. Dlatego szukam podobnie myślącej kobiety. Naprawdę zapraszam na mój e-mail. Tam możemy swobodnie porozmawiać, a jeśli się nie dogadamy, to nie będziemy sobie zawracać głowy. szukasz_czegos@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukasz_czegos
Ciężko się sprzeczać tym, że poszukiwania w Internecie są postrzegane jako akt desperacji. Uważasz tak, dlatego nie jesteś zainteresowana skontaktowaniem się ze mną - zupełnie naturalne. Swój pogląd na sprawę przedstawiłem wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukasz_czegos
Witam, przypominam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×