Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tyjacaexpres

31 tydzień a ekspresowe tycie

Polecane posty

Gość tyjacaexpres

do 28 tygodnia przybrała tylko 4 kg a teraz słuchajcie wchodzę codziennie na wagę rano i jestem załamana, co dzień dochodzi mi po pół kg, po 300 gram czy to normalne? żeby aż tak? przecież nie przeraża się aż tak. w tym tempie to jeszcze te 8 tygodni to przytyje 10 kg. może to przez zaparcia? płakać mi się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to raczej wina tego że masz złogi przez zaparcia. Pij dużo, jedz surowe warzywa i owoce, suszone śliwki itd. Jak będziesz miała co najmniej 3 dni prawidłowego wypróżniania to wtedy stań znowu na wagę. Tylko nie przeczyszczaj się! Jedz zdrowo i wprowadź do diety produkty lekko rozwalniające i duużo pij :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ps. Też jestem w 31 tygodniu i mam prawie identycznie. Wcześniej przybrałam około 3 - 4 kilo a od 2 tyg mam zaparcia (wcześniej nie miałam) i waga wzrasta bardzo. Ale po 2,3 dnia prawidłowego wypróżniania (staram się utrzymać ten stan ale to naprawdę trudne) waga spada i znowu przyrost jest równomierny - taki jak wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyjacaexpres
ale ja pij***ardzo dużo. nie dość że pije codziennie rumianek, herbatki owocowe, sok pomidorowy to wody też mało tego pije również w nocy. a no i mleka wypijam z pół litra dziennie- prawie codziennie, bo się nie mogę pohamowac. wiem że trochę grzesze np wczoraj o 17 zjadłam pieczone ziemniaki a po niej gdzieś o 20 sześć śliwek suszonych. ale żeby aż tak? ja się po prostu martwię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ziemniaki pieczone po 17 i śliwki suszone o 20 to według Ciebie grzechy?? Bez przesady. Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyjacaexpres
no takie pieczone ziemniaczki pewnie długo się trawia, siedzą pozniej W jelitach długo też. nie myślcie że jestem jakąś fanatyczka zdrowego jedzenia bo nie jestem. mam sporo za uszami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyjacaexpres
ale nie zdążyło mi się w ciągu tygodnia przybrać ponad poltora kilograma- nigdy. martwię się ze synusia W brzuszku jedynie albo czy to nie jakieś zatrucie albo cukrzyca (miałam już krzywą i wyszła super) no i niestety słodyczy też podjadam ale nie jakoś specjalnie dużo i codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadal przesadzasz z tymi ziemniakami. Nigdy Ci się nie przybrało 1,5 kilo w tydzień - bo jesteś w ciąży, tak może być. Jeśli masz jakieś obawy zatrucia, zadzwoń do lekarza i mu o tym powiedz, a jeśli zwyczajnie masz ciągłe problemy z 'kupą' to najpierw sobie z tym poradź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyjacaexpres
może macie rację ale średnio mi cokolwiek pomaga. piłam kefir ze śliwkami albo owsianka ale kończyło się wzdeciach, fazach a po paru dniach małej kupie- przepraszam za doslownosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyjacaexpres
nie fazach a gazach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zbadaj cukier i mocz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×