Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ile wydajecie na ubranka dla dzieci

Polecane posty

Gość gość
ja też teraz skorzystałam z wyprzedaży,trochę rabatów miałam itd. to wykorzystałam je na nową kolekcję więc też "promocja" w tym miesiącu wydałam ok 300zł w styczniu gdy były wyprzedaże ok 1000zł ale miałam odłożoną kasę :D no i posprzedawałam niektóre z czego mi dzieciaki wyrosły więc dobrze na tym wyszłam bo wszystko na wiosnę mam no i na lato się coś uzbierało,kupuję też na allegro lub tablicy,ale szukam nieużywanych wtedy ceny są fajne i stan oczywisty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gap rzeczywiscie ma dobre przeceny. Choc ja przestalam lubic outlet. Kiedys tam duzo kupowalam ale ostatnio cos zszedl na psy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No u mnie buty dobre tez drogie. Za Geox $70 gdzie normlanie mozna i za $10 kupic. Ale Geox sa dobrze zrobione, skorkowe, wiec mi nie szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez geox kupuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie. A mieszkasz w PL? Ciezko wywnioskowac ktora jest ktora, bo wszytkie piszemy jako gosc. U nas dziwnie, bo w przedszkolu dzieci spia w butach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam w de :) . U nas dzieci w przedszkolu maja kapcie .. Co to za zwyczaj w butach klasc dzieci :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie nie wiem :( Niestety musielismy sie dostosowac. Na szczescie u nas nie ma sniegow, i zadko pada. Tutaj kapcie to do pizamy, przed snem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*rzadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chociaz tyle .. Ide spac bo u nas juz 24:00, mam jeszcze niemowlaka 4 mce, nakarmilam go wlasnie i mam nadzieje, ze przespi wiecej jak 2h :/ . Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaoina
Dziewczyny ja bardzo fajne ubrania znalazłam na stronie Kolalik.pl. polecam wam bardzo gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia281
Na szczęscie nie tak dużo, a to wszystko jest mozliwe dzięki https://www.ubierajdziecko.pl sklep internetowy z ubrankami dla dzieci w różnym wieku. Zarowno chłopcow i dziewczynek. Wysoka jakośc materiału, świetne motywy Disney i zawsze terminowa dostawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×