Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miłka64

Gdzie jest nasz wątek dla Zawziętych 48 latek ?????

Polecane posty

Bb, kochana, w czym Cie pominęłyśmy? Jedź z nami nad morze, bardzo chętnie Cię poznam :) Dziewczyny znam ze zdjęć, Ciebie jeszcze nie :) Z odpowiedziami na posty to jest tak, ze często pisze się szybko i o czymś zapomni się napisać, wiec czasem wygląda jakby się kogoś ignorowało, a tak nie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, nie mam maila do Kryni, może niech któraś do niej napisze gdzie jesteśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kochane tylko bez nerwow. Znajdziemy jakies wyjscie z tej sytuacji:(-Gammo- nie uciekaj- pisz jako gosc dopoki cos nie postanowimy. Bozenko- nikt cie tu nie ignoruje. Widzisz jakie zamieszanie sie zrobilo...:o Musimy to przetrwac i nie dac sie rozwalic...od zewnatrz czy od srodka. Napisalam do Kryni jak ma nas znalezc- mam nadzieje, ze sie odezwie. Co do przejscia na FB-jestem otwarta- moj R i moje dzieci maja tam konto- zaden wiec problem by mnie wciagneli i pokazali co i jak- ale trzeba zaczekac co powiedza pozostale. Czy ktoras z was moze skontaktowac sie z Fili i zapytac co ona na to wszystko? Co do domkow natomiast to ja jestem za tym, zeby wziac jeden pokoj studio 4 osobowy ten za 320- ja tam moge dwie noce spac z ktoras z was na wersalce. Ale majac takie studio mialybysmy gdzie sie wszystkie spotykac- a pokoje 2osobowe sa zazwyczaj malutkie-no i to drozej na osobe wychodzi.:P 230:2=115zl na osobe w "dwojce" 320:4=80 zl na osobe w"czworce"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i stawiam wszystkim kawę i herbatę :) Popieram Karo, z tym, że ja jeszcze bym dodała, że może dajmy kafeterii jeszcze jedna , ostatnią szanse. Spotykajmy się tu, a jeśli znów zacznie się coś dziać, to się wynosimy. A tak czy owak stwórzmy zamkniętą grupę na fejsie, bo to jest naprawdę fajne :) Natko, Krystynko, macie już deklarację w sprawie domków ode mnie i Karo, czekamy teraz na pozostałe Zawziętaski i zamawiajcie. Piszmy kochane i nie dajmy się. Swoja droga jakim trzeba być chamem, żeby nie odpowiedzieć na żadne nasze pytanie- i ja i Krystynka założyłyśmy nawet wątki w dziale redakcji kafeterii na ten temat i ...cisza.- no to teraz ciekawe czy mnie zbanują :P:D Najwyżej zmienię nika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Obudzilam sie dzis rano i pierwsza mysla jaka mi przyszla do glowy-bylo to, ze to nieprawda, ze to tylko zly sen... Bylam wczoraj u gory u mojej sasiadki i przyjaciolki zarazem (mieszkamy razem-obie Polki tu w Niemczech juz prawie 20 lat, jestesmy jak siostry...)-pilysmy kawe i zartowalysmy sobie, rozmawiajac o dzieciach malych i duzych. Nagle zadzwonil telefon. Wiadomosc z Polski. Rano okolo 11 wyszedl z domu do lasu jej brat, byl lesnikiem, kochal ten las. Poniewaz nie wracal dosc dlugo, poszli go szukac. Znalezli oddychajacego jeszcze, ale wyziebionego do sztywnosci. Nie zdolano go odratowac. Wylew. Mial 55lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Miłko, Karo😘 oj, coś nas coraz mniej.:( Ciekawa jestem komu zależało na rozwaleniu normalnego topiku.:O Karo to smutne co piszesz, facet z mojego rocznika.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pocalujcie mnie w doooope

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłka64
Krystynko rozwaliłaś mnie swoim wpisem :D też miałam taki odruch . Natko wierzę że dziewczyny wrócą. Karo, bardzo mi przykro :( i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystynka57
Oczywiście to o pocalowaniu się w doope bylo do redakcji kafeterii a nie do was dziewczyny:) Ale nawet pisac mi się nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo64
Miło! Nikt nas nie rozwalił ja nie mam internetu pisze z komórki i ogólnie ciężki mam dziś dzień a dziewczyny pewnie nie mogą wejsc . jutro trzeba będzie podjąć decyzję co robimy. Jestem za przeniesieniem na fb albo na inne forum. Całuski karo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry mialam juz tu nie pisac, ale postanowilam jeszcze cos sprawdzic ...moje domysly zdaja sie potwierdzac .... gamma jestem spamowana... jako gosc tez juz nie moge pisac.... zalozylam nowe konto zobaczymy co na to kafeteria .... milrgo dnia zyczy wszystkim gamma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i..... naprawde jestem tu niemile widziana .... mysle ze to przez moje zbyt szczere wypowiedzi na temat "specjalistow" z redakcji .... podtym nowym nickiem poszlo jak po masle .... Krystynko ..... dolanczam sie do twego pozdrowienia redakcji ... droga redakcjo.... pocalujcie gamme tam gdzie plecy traca swoja szlachetna nazwe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kochane! Stawiam tradycyjna kawę i herbatę! Nie ma to tamto. Dalej nie mamy domowego telefonu ani internetu! Przyszedł wczoraj spec co naprawił tak siec ktora sie rwala ze teraz wcale nie działa! Kochane co robimy dalej z tym fantem? Mam teraz problem pisać mejle ale można Natce Kani Krystynce Gamie WhatsApp em wysłać wiadomość ze sie przenosimy na fb. Kryni Kalahari Fili i Bozence trzeba napisać mejla. Kto się tym zajmie? Co do fb to niech mi któraś napisze krok po kroku co tam trzeba zrobić albo Gamma zadzwoń do mnie na komórkę . Całuski Karo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Karo😘 Wysłałam maila do Kryni, znalazłam jej mail na mojej poczcie. Karo wchodzisz na stronę www.facebook.com dalej masz rejestrację.Jak to zrobisz aktywują Ci konto i to wszystko wtedy szukasz znajomych, wysyłasz zaproszenia i gotowe.Ja się zakłada grupę zapytam osoby która już to robiła. Wymyślimy nazwę i wyślemy wszystkim chętnym koleżankom zaproszenia. Krystynko może skontaktujesz się z Fili, czy się przenosi no i czy jedzie z nami nad morze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Natko Filipina nie jedzie... Kto jedzie na pewno? Ile nas tam jest? Ja sama nie wiem co robic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Policzmy: Miłka , Gamma, Karo, Kalahari, Ja, TY, Krynia.To są chętne,a teraz 100% zdeklarowane to Karo,Miłka,Gamma i ja.Kalahari napisała ,że się pisze, ale nie wiem czy na 100%. Masz pomysł na nazwę grupy? Odezwij się na whatsapie.Napisałam do Miłki na fejsie, może też coś wymyśli.Wszelkie propozycje podajemy na priv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może BB by chciała, ale skoro się nie odzywa to pewnie nie.To tyle, szkoda ,że Kania jedzie na wycieczkę z M.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Wróciłam dopiero co z Krakowa i miałam nadzieję, że sprawy się wyjaśnią :(. Zastanawiałam się kto może zlikwidować wątek i wychodzi mi, że największe prawo ma do tego osoba, która go zakładała. Nie miałam okazji poznać Tralki, ale bardzo byłam ciekawa jej osoby, więc jednak mam nadzieje, że to nie ona. Tym bardziej, że zawsze gdzieś tam z tyłu głowy miałam nadzieję, że się do nas odezwie i spróbuje znowu włączyć w te pogaduszki, które za jej sprawą tak naprawdę się tu te kilka lat temu zaczęły. Szkoda mi tego wątku, bo ciągle też sobie obiecywałam, że jak będę maiła więcej czasu to zerknę i poczytam trochę tych najwcześniejszych stron. No trudno - poszło, przeszło, nie ma. Gammo - zaczęłam czytać od pierwszej strony i aż mnie zmroziło, jak doczytałam, że chcesz sobie iść! Dobrze, ze chociaż w innej szacie, ale jednak wróciłaś :). Przy okazji grzecznie przypomnę, że obiecałaś mi małą pomoc i grzecznie będę czekać dalej :). Bb – trochę rozumiem o czym piszesz, ale nie gniewaj się na dziewczyny, tylko zaglądaj. Ja tam mam wrażenie, ze bardzo chętnie Cię tu widzą. Na razie jest ogólna destabilizacja, więc może być też mniejsze skupienie na odpowiedziach. To co napisałaś wygląda trochę jak pożegnanie, ale mam nadzieję, że to tylko chwilowa zniechęcenie tym, co się porobiło? Napisałam Natce, ze spróbuję się dołączyć do wyjazdu. Trochę to niepewna sprawa ze względu na moją teściową, ale na razie nie będę o tym myśleć. Co do pokoju, to chętnie bym weszła nawet w czwóreczkę, ale z uwagi na mój kręgosłup musze mieć łoże tylko dla siebie :). Miłego wieczoru, mimo wszystko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem i tylko na chwilkę :) Natko, bądź naszą Matką Założycielką na fejsie i załóż nam grupę :)Ta pierwsza nazwa która podałaś jest fajna. tam możemy spokojnie uzgodnić szczegóły wyjazdu :) Karo, założyłaś konto? Kryniu, Ty tez zakładaj i dołączaj do nas na Facebooku. Możesz konto założyć tylko na potrzeby grupy:) Gammo, hej :) Krystynko, Kaniu, Bb, Kalahari, Filipino :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jestesmy juz na fejsie. Piszcie na priv. to damy namiary. Nie ma z nami jeszcze Karo, Kryni , Kalachari i Filipiny. Reszta juz jest. Sa z nami tez poprzednie kafeterianki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ależ sie ciesze Milko! Wczoraj w nocy dostałam tez wiadomość od Natki ze czekacie na nas na fb. Niestety u mnie zepsuło się łącze telefoniczno-interneto we akurat w najbardziej gorącym dla naszego wątku okresie. Mam internet tylko w komórce nie chce teraz sie ta droga meldowac i dołączę do was na fb jak tylko będę mogła! Całuski karo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Troche dziwnie pisać podwojnie, ale mysle, ze dopóki wszystkie dziewczęta nie będą na Fb to moglybysmy pisać na znak solidarnisci z nimi. Wiem, ze sa e-maile, ale to chyba nie to samo. Taka jest moja propozycja. Do ostatniego marynarza powinnismy być na statku. Krystynko jak idzie dietka w NH. Ja jestem umowiona na srode. Czekam tydzień na wizyte. W niektórych NH można od razu, ale akurat do tej dieteyczki jest taki dlugi termin, wiec może jest dobra. Kryniu ja się nie obraziłam, ale było mi trochę przykro, chociaż sobie zasluzylam na to, bo pojawiałam się i znikałam, ale już jest ok. Karo wspolczuje Twojej koleżance, a przy okazji i Tobie, bo na pewno tez przyzywasz i przykro Ci jest patrzeć na jej bol. Gammo, Milko, Natko fajnie, ze możemy się spotkać na fb Filipinko co u Ciebie. Pozdrawiam i lece na kijki. Mam nadzieje, ze dotre dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Bb ... moj nowy nick niewiele powie dziewczynom, ktore nieregularnie tu bywaja.... ba nawet wprowadzi zamieszanie ... ale zgadzam sie z toba trzeba by tu pilnowac i czekac na pozostale kolezanki i informowac je o naszej przeprowadzce na Fb .... :) Milego dnia ..... zwlaszcza tobie kochana i dzieki za ochotnicze pelnienie warty na pokladzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) a ja jednak co by nie mówić na kafeterię czuję do niej sentyment, może nie tyle do kafeterii a do naszego topiku, tyle lat wspólnie spędzonych.... moim zdaniem facebook to nie to.... może podpadnę wam tym co napisałam ale będzie mi brakowało naszego topiku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krystynko jestem tego samego zdania, wiec mi nie podpadniesz. Tutaj czuje się jak w domu o dużym metrażu, a na Fb mam klastrofobie. No, ale Krystynko napisz cos o NH, bo zbliza się mój termin wizyty i jestem ciekawa czy warto tam kaske zostawiać. Alfa 56 (Gamma) mysle, ze już kazda z nas piszących zna Twój nowy nick, wiec wpadaj i dziel się wiadomoscimi z rozbitkami. Powrocmy jak za dawnych lat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krystynko, Bb, ja tez się tu dobrze czuję, a jesli tak, to zostańmy tu, a na fejsie też sobie piszmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przed chwila też na fejsie napisałam, że się gubie i nie wiem co komu odpowiadam. Też chętnie będe tu pisała. Dziewczynki, nie wiecie, co się dzieje z Krynią? czy wie, gdzie nas teraz znaleźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krystynko... ja tez czuje sie tu zupenie inaczej ... Fb jak dla mnie dobry do przesylania zdjec... pozatem praktycznie z niego nie korzystalam ... i teraz tez mi jakos dziwnie "lezy"...wlasnie dokonalam wpisu , ale go nie widze, przyszedl tez komunikat ze moj wpis ktos skomentowal... nie zdazylam przeczytac kto, ale nie moge znalezc ani wpisu, aani komentarza .....:( porazka... :( Bb... gdybym zastosowala twoje porownanie to musialabym sie lepiej czuc na FB ;) ... nie lubie duzych metrazy .... duzo lepiej czuzje sie w malych , przytulnych (nawet ciasnych ) wnetrzach ;) ... upodobania to bardzo indywidualna sprawa :) i nie sposob o nich dyskutowac ... ale z naszym magielkiem laczy nas tak wiele milych , cieplych wspomnien .... ech.... zycie ... trzeba miec twardy tylek ;) coby sie nie dac ;) Milego dnia wszystkim tu zagladajacym zyczy Alfa vel Gamma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×