Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ten Jarek z Na Wspólnej to typowa męska pipa, śmieje się gdy go widze

Polecane posty

Gość gość

taki zniewieściały, widzieliscie jak dzis biegal nad Wislą w serialu? Nozkami przeplatał jak dziewczynka :D ta scena seksu ostatnio haha, te dlugie wlosy, delikatna uroda... Piękny transwestyta bylby z niego, typowy mlody polski facet. Rurki na nogach a miedzy nogami 10cm hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moglby sie fajnie ostrzyć i inaczej ubrać i nie byl by zly. Ale nawet dominik jest bardziej męski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie,moglby fryzure zmienic :) a co do Dominika wnerwia mnie ten gosc od kiedy wygrał tą kase,taki za/sra/ny cwaniak i ta lala co z nim była dla pieniedzy, buciki jej kupił:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dominik moze i jest ładny, ale drażnią mnie takie gnoje, zachowaniem, minami, te wredne spojrzenia cwaniaczka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najsklesanun1975oertv
taki zniewieściały, widzieliscie jak dzis biegal nad Wislą w serialu? Nozkami przeplatał jak dziewczynka ta scena seksu ostatnio haha, te dlugie wlosy, delikatna uroda... Piękny transwestyta bylby z niego, typowy mlody polski facet. Rurki na nogach a miedzy nogami 10cm hahaha Jasne http://ejurl.com/gRq8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość voecimiword1989jayjf
Dominik moze i jest ładny, ale drażnią mnie takie gnoje, zachowaniem, minami, te wredne spojrzenia cwaniaczka Jasne http://oan.co/12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za różnica co ma na nogach i co między nimi, ważne, że laska za pierwszym razem orgazm miała :D:D Jakież to było realne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez nie lubie tego Jarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha dokladnie, mogli wziac jakies ciacho a nie takiego lamusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×