Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dumnorix

Paradoksalnie cieszy mnie, że się nie dogaduję z pasztetami...

Polecane posty

Zauważyłem taką życiową prawidłowość, że łapię lepszy kontakt interpersonalny, z tymi, które, ogólnikowo mówiąc, są w moim typie.... Piękna koleżanka z roboty, dla przykładu sama oferowała mi pomoc, brzydkie lampucery zawsze rzucały mi kłody pod nogi... To znaczy, że kiedy już znajdę drugą połówkę, znajdę taką, która będzie mi się podobała... Przeznaczenie chyba takie i dobrze rokująca prognoza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paradoksalnie cieszy mnie, że się nie dogaduję z pasztetami... Dumnorix dziś Zauważyłem taką życiową prawidłowość, że łapię lepszy kontakt interpersonalny, z tymi, które, ogólnikowo mówiąc, są w moim typie.... Piękna koleżanka z roboty, dla przykładu sama oferowała mi pomoc, brzydkie lampucery zawsze rzucały mi kłody pod nogi... To znaczy, że kiedy już znajdę drugą połówkę, znajdę taką, która będzie mi się podobała... Przeznaczenie chyba takie i dobrze rokująca prognoza... Immi uiros rios toutias rias Odpowiedz na ten temat Jestem za chuda! Jak to zmienić? List do dietetyka Opracowała Kasia Kosik / Uroda Jestem za chuda! Jak to zmienić? List do dietetyka Większość ma odwrotny problem, są jednak kobiety, które narzekają na brak pełnych kształtów i z odrazą patrzą na swoją chudą sylwetkę. Kasi nie podobają się wystające kości. Chciałaby to zmienić, z pocieszeniem i radą spieszy nasza specjalistka - Agnieszka Boryna. 2 Forum Kafeterii Mąż nie chce mieć ze mną dziecka matka bez dziecka Wypowiedz się Doula coraz popularniejsza w Polsce! Dzięki niej poród jest łatwiejszy? KAFETERIA.TV Doula coraz popularniejsza w Polsce! Dzięki niej poród jest łatwiejszy? Kafeteria.tv - Coraz więcej kobiet decyduje się na asystentkę, która swoją wiedzą wesprze rodzącą czy świeżo upieczoną matkę.... Nieletnie prostytutki. Wyrok niemoralny ale zgodny z prawem? Ewa Oracz / Seks i związki Nieletnie prostytutki. Wyrok niemoralny ale zgodny z prawem? „A pan o dowód w burdelu pyta?” Tak między innymi tłumaczył się jeden z oskarżonych o wykorzystywanie nieletnich dziewczyn z domu dziecka w Zambrowie. Oskarżeni to policjanci i biznesmeni, dość wątpliwa elita zambrowska, jak można sądzić po takich wypowiedziach i wydarzeniach. Czy cała ta sprawa to kolejna porażka polskiego sądownictwa? A może należałoby zmienić prawo? 23 GMO, suplementy. Kto nas robi w bambuko? Ewa Oracz / Felieton GMO, suplementy. Kto nas robi w bambuko? Czy w trakcie codziennych podstawowych zakupów, wkładając do koszyka mleko, pieczywo, wędliny i jogurty zastanawiasz się, które z tych produktów są wolne od GMO? Zapewne sądzisz, że to produkty zdrowe, pełnowartościowe i skoro nie są oznaczone, to także nie zawierają składników z upraw i hodowli GMO. Błąd. Najprawdopodobniej wszystko, co zawierałby taki przykładowy koszyk, ma składniki modyfikowane genetycznie. 11 Efekt Biedronia a sprawa Polska! Dominik Sołowiej / Felieton Efekt Biedronia a sprawa Polska! Nie sposób ignorować postaci Roberta Biedronia, który jako polityk osiągnął coś wyjątkowego: był posłem na Sejm i nie stracił przez to społecznego poparcia. 10 Forum Kafeterii Dlaczego nie lubimy teściowej? gość Wypowiedz się Dziecko na sprzedaż. Przez lukę w prawie kwitnie podziemie adopcyjne KAFETERIA.TV Dziecko na sprzedaż. Przez lukę w prawie kwitnie podziemie adopcyjne Kafeteria.tv - Przyśpieszenie procedur adopcyjnych pozwoliłoby na uniknięcie problemu.... Jak przetrwać rozstanie? List do psychologa Opracowała Kasia Kosik / Seks i związki Jak przetrwać rozstanie? List do psychologa Czasem rozstanie jest zupełnie nieoczekiwane dla jednej ze stron. Wszystko przecież się układało, mieliśmy wspólne plany, podobne pasje, spojrzenie na życie? I nagle koniec. Jak pozbierać się po odrzuceniu? Dominice pomaga nasza ekspertka Ewa Makowska. 18 Czy Ogórek będzie prezydentką Polek? Ewa Oracz / Felieton Czy Ogórek będzie prezydentką Polek? Dzieje się. Majowe wybory dostarczą wielu emocji, a nasz rodzimy Cyrk Wielki szykuje się do wielu przedstawień. Jak inaczej nazwać kampanie wyborcze? Ale wszystko przed nami, to dopiero mała rozgrzewka – aperitif, szykujcie wygodne kanapy i chusteczki, można płakać ze szczęścia lub z bezsilności. Nudno nie będzie, bo do grona garniturów dołączyła kiecka. Czy ma szansę, zanim ją zjedzą na przystawkę? 123 Na ratunek rozstępom Danuta Capiga / Salon urody Na ratunek rozstępom Z rozstępami zmaga się ponad 70 procent kobiet i około 40 procent mężczyzn. Pojawiają się w okolicy piersi, brzucha, pośladków, bioder, ud, łydek, ramion oraz u mężczyzn w okolicach pleców. Przyczyny ich występowania są różne – m. in. czynniki hormonalne i genetyczne, ciąża, znaczny wzrost ciała w bardzo krótkim czasie, dieta uboga w ważne dla organizmu składniki odżywcze oraz zaburzenia funkcjonowania tkanki łącznej. 6 Forum Kafeterii Macie kredyty we frankach? Jestem załamana... zafrankowana Wypowiedz się Polska krajem jedynaków. Dlaczego nie chcemy mieć więcej dzieci? KAFETERIA.TV Polska krajem jedynaków. Dlaczego nie chcemy mieć więcej dzieci? Kafeteria.tv - Ile kobiet, tyle powodów: od kiepskiej polityki prorodzinnej po depresję poporodową.... Kacper Kuszewski z M jak Miłość dla dzieci z rzadką chorobą Katarzyna Gapska / Niezwykła wystawa fotograficzna w Katowicach Kacper Kuszewski z M jak Miłość dla dzieci z rzadką chorobą Adrian wybiera się na studia do Oksfordu. Jego mama już się z tym pogodziła. Nie jest w stanie wybić tego synowi z głowy. Będzie tęskniła. Bardzo będzie tęskniła, bo wie, że jej syn z Oksfordu już nie wróci. 9 Antykoncepcja awaryjna bez recepty nie dla Polek? Ewa Oracz / Felieton Antykoncepcja awaryjna bez recepty nie dla Polek? Wraca temat „pigułek po” i jak to bywa w naszym pięknym kraju, jest tak jak można się spodziewać, czyli po raz kolejny przepisy uderzą w kobiety. Kto wie, jak działają takie środki? Panowie z resortu zdrowia raczej nie doczytali w tym temacie. Skoro wprowadzono taką tabletkę, żeby kobieta mogła decydować czy i kiedy chce mieć dzieci, to dlaczego potem utrudnia się do niej dostęp? 24 Chcesz mieć piękne i zmysłowe usta? Danuta Capiga / Salon urody Chcesz mieć piękne i zmysłowe usta? Każda kobieta powinna znać swoje atuty i z nich świadomie korzystać. Należy je podkreślać i sprawiać by ich naturalne piękno zachwycało na długo. Niewątpliwie usta są atutem kobiecości, zadbane i nawilżone emanują seksem i przyciągają męskie spojrzenia. Aby na długo były atrybutem kobiecości, wymagają pielęgnacji. 4 Pokaż więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paradoksalnie cieszy mnie, że się nie dogaduję z pasztetami... Dumnorix dziś Zauważyłem taką życiową prawidłowość, że łapię lepszy kontakt interpersonalny, z tymi, które, ogólnikowo mówiąc, są w moim typie.... Piękna koleżanka z roboty, dla przykładu sama oferowała mi pomoc, brzydkie lampucery zawsze rzucały mi kłody pod nogi... To znaczy, że kiedy już znajdę drugą połówkę, znajdę taką, która będzie mi się podobała... Przeznaczenie chyba takie i dobrze rokująca prognoza... Immi uiros rios toutias rias Odpowiedz na ten temat Jestem za chuda! Jak to zmienić? List do dietetyka Opracowała Kasia Kosik / Uroda Jestem za chuda! Jak to zmienić? List do dietetyka Większość ma odwrotny problem, są jednak kobiety, które narzekają na brak pełnych kształtów i z odrazą patrzą na swoją chudą sylwetkę. Kasi nie podobają się wystające kości. Chciałaby to zmienić, z pocieszeniem i radą spieszy nasza specjalistka - Agnieszka Boryna. 2 Forum Kafeterii Mąż nie chce mieć ze mną dziecka matka bez dziecka Wypowiedz się Doula coraz popularniejsza w Polsce! Dzięki niej poród jest łatwiejszy? KAFETERIA.TV Doula coraz popularniejsza w Polsce! Dzięki niej poród jest łatwiejszy? Kafeteria.tv - Coraz więcej kobiet decyduje się na asystentkę, która swoją wiedzą wesprze rodzącą czy świeżo upieczoną matkę.... Nieletnie prostytutki. Wyrok niemoralny ale zgodny z prawem? Ewa Oracz / Seks i związki Nieletnie prostytutki. Wyrok niemoralny ale zgodny z prawem? „A pan o dowód w burdelu pyta?” Tak między innymi tłumaczył się jeden z oskarżonych o wykorzystywanie nieletnich dziewczyn z domu dziecka w Zambrowie. Oskarżeni to policjanci i biznesmeni, dość wątpliwa elita zambrowska, jak można sądzić po takich wypowiedziach i wydarzeniach. Czy cała ta sprawa to kolejna porażka polskiego sądownictwa? A może należałoby zmienić prawo? 23 GMO, suplementy. Kto nas robi w bambuko? Ewa Oracz / Felieton GMO, suplementy. Kto nas robi w bambuko? Czy w trakcie codziennych podstawowych zakupów, wkładając do koszyka mleko, pieczywo, wędliny i jogurty zastanawiasz się, które z tych produktów są wolne od GMO? Zapewne sądzisz, że to produkty zdrowe, pełnowartościowe i skoro nie są oznaczone, to także nie zawierają składników z upraw i hodowli GMO. Błąd. Najprawdopodobniej wszystko, co zawierałby taki przykładowy koszyk, ma składniki modyfikowane genetycznie. 11 Efekt Biedronia a sprawa Polska! Dominik Sołowiej / Felieton Efekt Biedronia a sprawa Polska! Nie sposób ignorować postaci Roberta Biedronia, który jako polityk osiągnął coś wyjątkowego: był posłem na Sejm i nie stracił przez to społecznego poparcia. 10 Forum Kafeterii Dlaczego nie lubimy teściowej? gość Wypowiedz się Dziecko na sprzedaż. Przez lukę w prawie kwitnie podziemie adopcyjne KAFETERIA.TV Dziecko na sprzedaż. Przez lukę w prawie kwitnie podziemie adopcyjne Kafeteria.tv - Przyśpieszenie procedur adopcyjnych pozwoliłoby na uniknięcie problemu.... Jak przetrwać rozstanie? List do psychologa Opracowała Kasia Kosik / Seks i związki Jak przetrwać rozstanie? List do psychologa Czasem rozstanie jest zupełnie nieoczekiwane dla jednej ze stron. Wszystko przecież się układało, mieliśmy wspólne plany, podobne pasje, spojrzenie na życie? I nagle koniec. Jak pozbierać się po odrzuceniu? Dominice pomaga nasza ekspertka Ewa Makowska. 18 Czy Ogórek będzie prezydentką Polek? Ewa Oracz / Felieton Czy Ogórek będzie prezydentką Polek? Dzieje się. Majowe wybory dostarczą wielu emocji, a nasz rodzimy Cyrk Wielki szykuje się do wielu przedstawień. Jak inaczej nazwać kampanie wyborcze? Ale wszystko przed nami, to dopiero mała rozgrzewka – aperitif, szykujcie wygodne kanapy i chusteczki, można płakać ze szczęścia lub z bezsilności. Nudno nie będzie, bo do grona garniturów dołączyła kiecka. Czy ma szansę, zanim ją zjedzą na przystawkę? 123 Na ratunek rozstępom Danuta Capiga / Salon urody Na ratunek rozstępom Z rozstępami zmaga się ponad 70 procent kobiet i około 40 procent mężczyzn. Pojawiają się w okolicy piersi, brzucha, pośladków, bioder, ud, łydek, ramion oraz u mężczyzn w okolicach pleców. Przyczyny ich występowania są różne – m. in. czynniki hormonalne i genetyczne, ciąża, znaczny wzrost ciała w bardzo krótkim czasie, dieta uboga w ważne dla organizmu składniki odżywcze oraz zaburzenia funkcjonowania tkanki łącznej. 6 Forum Kafeterii Macie kredyty we frankach? Jestem załamana... zafrankowana Wypowiedz się Polska krajem jedynaków. Dlaczego nie chcemy mieć więcej dzieci? KAFETERIA.TV Polska krajem jedynaków. Dlaczego nie chcemy mieć więcej dzieci? Kafeteria.tv - Ile kobiet, tyle powodów: od kiepskiej polityki prorodzinnej po depresję poporodową.... Kacper Kuszewski z M jak Miłość dla dzieci z rzadką chorobą Katarzyna Gapska / Niezwykła wystawa fotograficzna w Katowicach Kacper Kuszewski z M jak Miłość dla dzieci z rzadką chorobą Adrian wybiera się na studia do Oksfordu. Jego mama już się z tym pogodziła. Nie jest w stanie wybić tego synowi z głowy. Będzie tęskniła. Bardzo będzie tęskniła, bo wie, że jej syn z Oksfordu już nie wróci. 9 Antykoncepcja awaryjna bez recepty nie dla Polek? Ewa Oracz / Felieton Antykoncepcja awaryjna bez recepty nie dla Polek? Wraca temat „pigułek po” i jak to bywa w naszym pięknym kraju, jest tak jak można się spodziewać, czyli po raz kolejny przepisy uderzą w kobiety. Kto wie, jak działają takie środki? Panowie z resortu zdrowia raczej nie doczytali w tym temacie. Skoro wprowadzono taką tabletkę, żeby kobieta mogła decydować czy i kiedy chce mieć dzieci, to dlaczego potem utrudnia się do niej dostęp? 24 Chcesz mieć piękne i zmysłowe usta? Danuta Capiga / Salon urody Chcesz mieć piękne i zmysłowe usta? Każda kobieta powinna znać swoje atuty i z nich świadomie korzystać. Należy je podkreślać i sprawiać by ich naturalne piękno zachwycało na długo. Niewątpliwie usta są atutem kobiecości, zadbane i nawilżone emanują seksem i przyciągają męskie spojrzenia. Aby na długo były atrybutem kobiecości, wymagają pielęgnacji. 4 Pokaż więcej Paradoksalnie cieszy mnie, że się nie dogaduję z pasztetami... Dumnorix dziś Zauważyłem taką życiową prawidłowość, że łapię lepszy kontakt interpersonalny, z tymi, które, ogólnikowo mówiąc, są w moim typie.... Piękna koleżanka z roboty, dla przykładu sama oferowała mi pomoc, brzydkie lampucery zawsze rzucały mi kłody pod nogi... To znaczy, że kiedy już znajdę drugą połówkę, znajdę taką, która będzie mi się podobała... Przeznaczenie chyba takie i dobrze rokująca prognoza... Immi uiros rios toutias rias Odpowiedz na ten temat Jestem za chuda! Jak to zmienić? List do dietetyka Opracowała Kasia Kosik / Uroda Jestem za chuda! Jak to zmienić? List do dietetyka Większość ma odwrotny problem, są jednak kobiety, które narzekają na brak pełnych kształtów i z odrazą patrzą na swoją chudą sylwetkę. Kasi nie podobają się wystające kości. Chciałaby to zmienić, z pocieszeniem i radą spieszy nasza specjalistka - Agnieszka Boryna. 2 Forum Kafeterii Mąż nie chce mieć ze mną dziecka matka bez dziecka Wypowiedz się Doula coraz popularniejsza w Polsce! Dzięki niej poród jest łatwiejszy? KAFETERIA.TV Doula coraz popularniejsza w Polsce! Dzięki niej poród jest łatwiejszy? Kafeteria.tv - Coraz więcej kobiet decyduje się na asystentkę, która swoją wiedzą wesprze rodzącą czy świeżo upieczoną matkę.... Nieletnie prostytutki. Wyrok niemoralny ale zgodny z prawem? Ewa Oracz / Seks i związki Nieletnie prostytutki. Wyrok niemoralny ale zgodny z prawem? „A pan o dowód w burdelu pyta?” Tak między innymi tłumaczył się jeden z oskarżonych o wykorzystywanie nieletnich dziewczyn z domu dziecka w Zambrowie. Oskarżeni to policjanci i biznesmeni, dość wątpliwa elita zambrowska, jak można sądzić po takich wypowiedziach i wydarzeniach. Czy cała ta sprawa to kolejna porażka polskiego sądownictwa? A może należałoby zmienić prawo? 23 GMO, suplementy. Kto nas robi w bambuko? Ewa Oracz / Felieton GMO, suplementy. Kto nas robi w bambuko? Czy w trakcie codziennych podstawowych zakupów, wkładając do koszyka mleko, pieczywo, wędliny i jogurty zastanawiasz się, które z tych produktów są wolne od GMO? Zapewne sądzisz, że to produkty zdrowe, pełnowartościowe i skoro nie są oznaczone, to także nie zawierają składników z upraw i hodowli GMO. Błąd. Najprawdopodobniej wszystko, co zawierałby taki przykładowy koszyk, ma składniki modyfikowane genetycznie. 11 Efekt Biedronia a sprawa Polska! Dominik Sołowiej / Felieton Efekt Biedronia a sprawa Polska! Nie sposób ignorować postaci Roberta Biedronia, który jako polityk osiągnął coś wyjątkowego: był posłem na Sejm i nie stracił przez to społecznego poparcia. 10 Forum Kafeterii Dlaczego nie lubimy teściowej? gość Wypowiedz się Dziecko na sprzedaż. Przez lukę w prawie kwitnie podziemie adopcyjne KAFETERIA.TV Dziecko na sprzedaż. Przez lukę w prawie kwitnie podziemie adopcyjne Kafeteria.tv - Przyśpieszenie procedur adopcyjnych pozwoliłoby na uniknięcie problemu.... Jak przetrwać rozstanie? List do psychologa Opracowała Kasia Kosik / Seks i związki Jak przetrwać rozstanie? List do psychologa Czasem rozstanie jest zupełnie nieoczekiwane dla jednej ze stron. Wszystko przecież się układało, mieliśmy wspólne plany, podobne pasje, spojrzenie na życie? I nagle koniec. Jak pozbierać się po odrzuceniu? Dominice pomaga nasza ekspertka Ewa Makowska. 18 Czy Ogórek będzie prezydentką Polek? Ewa Oracz / Felieton Czy Ogórek będzie prezydentką Polek? Dzieje się. Majowe wybory dostarczą wielu emocji, a nasz rodzimy Cyrk Wielki szykuje się do wielu przedstawień. Jak inaczej nazwać kampanie wyborcze? Ale wszystko przed nami, to dopiero mała rozgrzewka – aperitif, szykujcie wygodne kanapy i chusteczki, można płakać ze szczęścia lub z bezsilności. Nudno nie będzie, bo do grona garniturów dołączyła kiecka. Czy ma szansę, zanim ją zjedzą na przystawkę? 123 Na ratunek rozstępom Danuta Capiga / Salon urody Na ratunek rozstępom Z rozstępami zmaga się ponad 70 procent kobiet i około 40 procent mężczyzn. Pojawiają się w okolicy piersi, brzucha, pośladków, bioder, ud, łydek, ramion oraz u mężczyzn w okolicach pleców. Przyczyny ich występowania są różne – m. in. czynniki hormonalne i genetyczne, ciąża, znaczny wzrost ciała w bardzo krótkim czasie, dieta uboga w ważne dla organizmu składniki odżywcze oraz zaburzenia funkcjonowania tkanki łącznej. 6 Forum Kafeterii Macie kredyty we frankach? Jestem załamana... zafrankowana Wypowiedz się Polska krajem jedynaków. Dlaczego nie chcemy mieć więcej dzieci? KAFETERIA.TV Polska krajem jedynaków. Dlaczego nie chcemy mieć więcej dzieci? Kafeteria.tv - Ile kobiet, tyle powodów: od kiepskiej polityki prorodzinnej po depresję poporodową.... Kacper Kuszewski z M jak Miłość dla dzieci z rzadką chorobą Katarzyna Gapska / Niezwykła wystawa fotograficzna w Katowicach Kacper Kuszewski z M jak Miłość dla dzieci z rzadką chorobą Adrian wybiera się na studia do Oksfordu. Jego mama już się z tym pogodziła. Nie jest w stanie wybić tego synowi z głowy. Będzie tęskniła. Bardzo będzie tęskniła, bo wie, że jej syn z Oksfordu już nie wróci. 9 Antykoncepcja awaryjna bez recepty nie dla Polek? Ewa Oracz / Felieton Antykoncepcja awaryjna bez recepty nie dla Polek? Wraca temat „pigułek po” i jak to bywa w naszym pięknym kraju, jest tak jak można się spodziewać, czyli po raz kolejny przepisy uderzą w kobiety. Kto wie, jak działają takie środki? Panowie z resortu zdrowia raczej nie doczytali w tym temacie. Skoro wprowadzono taką tabletkę, żeby kobieta mogła decydować czy i kiedy chce mieć dzieci, to dlaczego potem utrudnia się do niej dostęp? 24 Chcesz mieć piękne i zmysłowe usta? Danuta Capiga / Salon urody Chcesz mieć piękne i zmysłowe usta? Każda kobieta powinna znać swoje atuty i z nich świadomie korzystać. Należy je podkreślać i sprawiać by ich naturalne piękno zachwycało na długo. Niewątpliwie usta są atutem kobiecości, zadbane i nawilżone emanują seksem i przyciągają męskie spojrzenia. Aby na długo były atrybutem kobiecości, wymagają pielęgnacji. 4 Pokaż więcej Paradoksalnie cieszy mnie, że się nie dogaduję z pasztetami... Dumnorix dziś Zauważyłem taką życiową prawidłowość, że łapię lepszy kontakt interpersonalny, z tymi, które, ogólnikowo mówiąc, są w moim typie.... Piękna koleżanka z roboty, dla przykładu sama oferowała mi pomoc, brzydkie lampucery zawsze rzucały mi kłody pod nogi... To znaczy, że kiedy już znajdę drugą połówkę, znajdę taką, która będzie mi się podobała... Przeznaczenie chyba takie i dobrze rokująca prognoza... Immi uiros rios toutias rias Odpowiedz na ten temat Jestem za chuda! Jak to zmienić? List do dietetyka Opracowała Kasia Kosik / Uroda Jestem za chuda! Jak to zmienić? List do dietetyka Większość ma odwrotny problem, są jednak kobiety, które narzekają na brak pełnych kształtów i z odrazą patrzą na swoją chudą sylwetkę. Kasi nie podobają się wystające kości. Chciałaby to zmienić, z pocieszeniem i radą spieszy nasza specjalistka - Agnieszka Boryna. 2 Forum Kafeterii Mąż nie chce mieć ze mną dziecka matka bez dziecka Wypowiedz się Doula coraz popularniejsza w Polsce! Dzięki niej poród jest łatwiejszy? KAFETERIA.TV Doula coraz popularniejsza w Polsce! Dzięki niej poród jest łatwiejszy? Kafeteria.tv - Coraz więcej kobiet decyduje się na asystentkę, która swoją wiedzą wesprze rodzącą czy świeżo upieczoną matkę.... Nieletnie prostytutki. Wyrok niemoralny ale zgodny z prawem? Ewa Oracz / Seks i związki Nieletnie prostytutki. Wyrok niemoralny ale zgodny z prawem? „A pan o dowód w burdelu pyta?” Tak między innymi tłumaczył się jeden z oskarżonych o wykorzystywanie nieletnich dziewczyn z domu dziecka w Zambrowie. Oskarżeni to policjanci i biznesmeni, dość wątpliwa elita zambrowska, jak można sądzić po takich wypowiedziach i wydarzeniach. Czy cała ta sprawa to kolejna porażka polskiego sądownictwa? A może należałoby zmienić prawo? 23 GMO, suplementy. Kto nas robi w bambuko? Ewa Oracz / Felieton GMO, suplementy. Kto nas robi w bambuko? Czy w trakcie codziennych podstawowych zakupów, wkładając do koszyka mleko, pieczywo, wędliny i jogurty zastanawiasz się, które z tych produktów są wolne od GMO? Zapewne sądzisz, że to produkty zdrowe, pełnowartościowe i skoro nie są oznaczone, to także nie zawierają składników z upraw i hodowli GMO. Błąd. Najprawdopodobniej wszystko, co zawierałby taki przykładowy koszyk, ma składniki modyfikowane genetycznie. 11 Efekt Biedronia a sprawa Polska! Dominik Sołowiej / Felieton Efekt Biedronia a sprawa Polska! Nie sposób ignorować postaci Roberta Biedronia, który jako polityk osiągnął coś wyjątkowego: był posłem na Sejm i nie stracił przez to społecznego poparcia. 10 Forum Kafeterii Dlaczego nie lubimy teściowej? gość Wypowiedz się Dziecko na sprzedaż. Przez lukę w prawie kwitnie podziemie adopcyjne KAFETERIA.TV Dziecko na sprzedaż. Przez lukę w prawie kwitnie podziemie adopcyjne Kafeteria.tv - Przyśpieszenie procedur adopcyjnych pozwoliłoby na uniknięcie problemu.... Jak przetrwać rozstanie? List do psychologa Opracowała Kasia Kosik / Seks i związki Jak przetrwać rozstanie? List do psychologa Czasem rozstanie jest zupełnie nieoczekiwane dla jednej ze stron. Wszystko przecież się układało, mieliśmy wspólne plany, podobne pasje, spojrzenie na życie? I nagle koniec. Jak pozbierać się po odrzuceniu? Dominice pomaga nasza ekspertka Ewa Makowska. 18 Czy Ogórek będzie prezydentką Polek? Ewa Oracz / Felieton Czy Ogórek będzie prezydentką Polek? Dzieje się. Majowe wybory dostarczą wielu emocji, a nasz rodzimy Cyrk Wielki szykuje się do wielu przedstawień. Jak inaczej nazwać kampanie wyborcze? Ale wszystko przed nami, to dopiero mała rozgrzewka – aperitif, szykujcie wygodne kanapy i chusteczki, można płakać ze szczęścia lub z bezsilności. Nudno nie będzie, bo do grona garniturów dołączyła kiecka. Czy ma szansę, zanim ją zjedzą na przystawkę? 123 Na ratunek rozstępom Danuta Capiga / Salon urody Na ratunek rozstępom Z rozstępami zmaga się ponad 70 procent kobiet i około 40 procent mężczyzn. Pojawiają się w okolicy piersi, brzucha, pośladków, bioder, ud, łydek, ramion oraz u mężczyzn w okolicach pleców. Przyczyny ich występowania są różne – m. in. czynniki hormonalne i genetyczne, ciąża, znaczny wzrost ciała w bardzo krótkim czasie, dieta uboga w ważne dla organizmu składniki odżywcze oraz zaburzenia funkcjonowania tkanki łącznej. 6 Forum Kafeterii Macie kredyty we frankach? Jestem załamana... zafrankowana Wypowiedz się Polska krajem jedynaków. Dlaczego nie chcemy mieć więcej dzieci? KAFETERIA.TV Polska krajem jedynaków. Dlaczego nie chcemy mieć więcej dzieci? Kafeteria.tv - Ile kobiet, tyle powodów: od kiepskiej polityki prorodzinnej po depresję poporodową.... Kacper Kuszewski z M jak Miłość dla dzieci z rzadką chorobą Katarzyna Gapska / Niezwykła wystawa fotograficzna w Katowicach Kacper Kuszewski z M jak Miłość dla dzieci z rzadką chorobą Adrian wybiera się na studia do Oksfordu. Jego mama już się z tym pogodziła. Nie jest w stanie wybić tego synowi z głowy. Będzie tęskniła. Bardzo będzie tęskniła, bo wie, że jej syn z Oksfordu już nie wróci. 9 Antykoncepcja awaryjna bez recepty nie dla Polek? Ewa Oracz / Felieton Antykoncepcja awaryjna bez recepty nie dla Polek? Wraca temat „pigułek po” i jak to bywa w naszym pięknym kraju, jest tak jak można się spodziewać, czyli po raz kolejny przepisy uderzą w kobiety. Kto wie, jak działają takie środki? Panowie z resortu zdrowia raczej nie doczytali w tym temacie. Skoro wprowadzono taką tabletkę, żeby kobieta mogła decydować czy i kiedy chce mieć dzieci, to dlaczego potem utrudnia się do niej dostęp? 24 Chcesz mieć piękne i zmysłowe usta? Danuta Capiga / Salon urody Chcesz mieć piękne i zmysłowe usta? Każda kobieta powinna znać swoje atuty i z nich świadomie korzystać. Należy je podkreślać i sprawiać by ich naturalne piękno zachwycało na długo. Niewątpliwie usta są atutem kobiecości, zadbane i nawilżone emanują seksem i przyciągają męskie spojrzenia. Aby na długo były atrybutem kobiecości, wymagają pielęgnacji. 4 Pokaż więcej Paradoksalnie cieszy mnie, że się nie dogaduję z pasztetami... Dumnorix dziś Zauważyłem taką życiową prawidłowość, że łapię lepszy kontakt interpersonalny, z tymi, które, ogólnikowo mówiąc, są w moim typie.... Piękna koleżanka z roboty, dla przykładu sama oferowała mi pomoc, brzydkie lampucery zawsze rzucały mi kłody pod nogi... To znaczy, że kiedy już znajdę drugą połówkę, znajdę taką, która będzie mi się podobała... Przeznaczenie chyba takie i dobrze rokująca prognoza... Immi uiros rios toutias rias Odpowiedz na ten temat Jestem za chuda! Jak to zmienić? List do dietetyka Opracowała Kasia Kosik / Uroda Jestem za chuda! Jak to zmienić? List do dietetyka Większość ma odwrotny problem, są jednak kobiety, które narzekają na brak pełnych kształtów i z odrazą patrzą na swoją chudą sylwetkę. Kasi nie podobają się wystające kości. Chciałaby to zmienić, z pocieszeniem i radą spieszy nasza specjalistka - Agnieszka Boryna. 2 Forum Kafeterii Mąż nie chce mieć ze mną dziecka matka bez dziecka Wypowiedz się Doula coraz popularniejsza w Polsce! Dzięki niej poród jest łatwiejszy? KAFETERIA.TV Doula coraz popularniejsza w Polsce! Dzięki niej poród jest łatwiejszy? Kafeteria.tv - Coraz więcej kobiet decyduje się na asystentkę, która swoją wiedzą wesprze rodzącą czy świeżo upieczoną matkę.... Nieletnie prostytutki. Wyrok niemoralny ale zgodny z prawem? Ewa Oracz / Seks i związki Nieletnie prostytutki. Wyrok niemoralny ale zgodny z prawem? „A pan o dowód w burdelu pyta?” Tak między innymi tłumaczył się jeden z oskarżonych o wykorzystywanie nieletnich dziewczyn z domu dziecka w Zambrowie. Oskarżeni to policjanci i biznesmeni, dość wątpliwa elita zambrowska, jak można sądzić po takich wypowiedziach i wydarzeniach. Czy cała ta sprawa to kolejna porażka polskiego sądownictwa? A może należałoby zmienić prawo? 23 GMO, suplementy. Kto nas robi w bambuko? Ewa Oracz / Felieton GMO, suplementy. Kto nas robi w bambuko? Czy w trakcie codziennych podstawowych zakupów, wkładając do koszyka mleko, pieczywo, wędliny i jogurty zastanawiasz się, które z tych produktów są wolne od GMO? Zapewne sądzisz, że to produkty zdrowe, pełnowartościowe i skoro nie są oznaczone, to także nie zawierają składników z upraw i hodowli GMO. Błąd. Najprawdopodobniej wszystko, co zawierałby taki przykładowy koszyk, ma składniki modyfikowane genetycznie. 11 Efekt Biedronia a sprawa Polska! Dominik Sołowiej / Felieton Efekt Biedronia a sprawa Polska! Nie sposób ignorować postaci Roberta Biedronia, który jako polityk osiągnął coś wyjątkowego: był posłem na Sejm i nie stracił przez to społecznego poparcia. 10 Forum Kafeterii Dlaczego nie lubimy teściowej? gość Wypowiedz się Dziecko na sprzedaż. Przez lukę w prawie kwitnie podziemie adopcyjne KAFETERIA.TV Dziecko na sprzedaż. Przez lukę w prawie kwitnie podziemie adopcyjne Kafeteria.tv - Przyśpieszenie procedur adopcyjnych pozwoliłoby na uniknięcie problemu.... Jak przetrwać rozstanie? List do psychologa Opracowała Kasia Kosik / Seks i związki Jak przetrwać rozstanie? List do psychologa Czasem rozstanie jest zupełnie nieoczekiwane dla jednej ze stron. Wszystko przecież się układało, mieliśmy wspólne plany, podobne pasje, spojrzenie na życie? I nagle koniec. Jak pozbierać się po odrzuceniu? Dominice pomaga nasza ekspertka Ewa Makowska. 18 Czy Ogórek będzie prezydentką Polek? Ewa Oracz / Felieton Czy Ogórek będzie prezydentką Polek? Dzieje się. Majowe wybory dostarczą wielu emocji, a nasz rodzimy Cyrk Wielki szykuje się do wielu przedstawień. Jak inaczej nazwać kampanie wyborcze? Ale wszystko przed nami, to dopiero mała rozgrzewka – aperitif, szykujcie wygodne kanapy i chusteczki, można płakać ze szczęścia lub z bezsilności. Nudno nie będzie, bo do grona garniturów dołączyła kiecka. Czy ma szansę, zanim ją zjedzą na przystawkę? 123 Na ratunek rozstępom Danuta Capiga / Salon urody Na ratunek rozstępom Z rozstępami zmaga się ponad 70 procent kobiet i około 40 procent mężczyzn. Pojawiają się w okolicy piersi, brzucha, pośladków, bioder, ud, łydek, ramion oraz u mężczyzn w okolicach pleców. Przyczyny ich występowania są różne – m. in. czynniki hormonalne i genetyczne, ciąża, znaczny wzrost ciała w bardzo krótkim czasie, dieta uboga w ważne dla organizmu składniki odżywcze oraz zaburzenia funkcjonowania tkanki łącznej. 6 Forum Kafeterii Macie kredyty we frankach? Jestem załamana... zafrankowana Wypowiedz się Polska krajem jedynaków. Dlaczego nie chcemy mieć więcej dzieci? KAFETERIA.TV Polska krajem jedynaków. Dlaczego nie chcemy mieć więcej dzieci? Kafeteria.tv - Ile kobiet, tyle powodów: od kiepskiej polityki prorodzinnej po depresję poporodową.... Kacper Kuszewski z M jak Miłość dla dzieci z rzadką chorobą Katarzyna Gapska / Niezwykła wystawa fotograficzna w Katowicach Kacper Kuszewski z M jak Miłość dla dzieci z rzadką chorobą Adrian wybiera się na studia do Oksfordu. Jego mama już się z tym pogodziła. Nie jest w stanie wybić tego synowi z głowy. Będzie tęskniła. Bardzo będzie tęskniła, bo wie, że jej syn z Oksfordu już nie wróci. 9 Antykoncepcja awaryjna bez recepty nie dla Polek? Ewa Oracz / Felieton Antykoncepcja awaryjna bez recepty nie dla Polek? Wraca temat „pigułek po” i jak to bywa w naszym pięknym kraju, jest tak jak można się spodziewać, czyli po raz kolejny przepisy uderzą w kobiety. Kto wie, jak działają takie środki? Panowie z resortu zdrowia raczej nie doczytali w tym temacie. Skoro wprowadzono taką tabletkę, żeby kobieta mogła decydować czy i kiedy chce mieć dzieci, to dlaczego potem utrudnia się do niej dostęp? 24 Chcesz mieć piękne i zmysłowe usta? Danuta Capiga / Salon urody Chcesz mieć piękne i zmysłowe usta? Każda kobieta powinna znać swoje atuty i z nich świadomie korzystać. Należy je podkreślać i sprawiać by ich naturalne piękno zachwycało na długo. Niewątpliwie usta są atutem kobiecości, zadbane i nawilżone emanują seksem i przyciągają męskie spojrzenia. Aby na długo były atrybutem kobiecości, wymagają pielęgnacji. 4 Pokaż więcej Paradoksalnie cieszy mnie, że się nie dogaduję z pasztetami... Dumnorix dziś Zauważyłem taką życiową prawidłowość, że łapię lepszy kontakt interpersonalny, z tymi, które, ogólnikowo mówiąc, są w moim typie.... Piękna koleżanka z roboty, dla przykładu sama oferowała mi pomoc, brzydkie lampucery zawsze rzucały mi kłody pod nogi... To znaczy, że kiedy już znajdę drugą połówkę, znajdę taką, która będzie mi się podobała... Przeznaczenie chyba takie i dobrze rokująca prognoza... Immi uiros rios toutias rias Odpowiedz na ten temat Jestem za chuda! Jak to zmienić? List do dietetyka Opracowała Kasia Kosik / Uroda Jestem za chuda! Jak to zmienić? List do dietetyka Większość ma odwrotny problem, są jednak kobiety, które narzekają na brak pełnych kształtów i z odrazą patrzą na swoją chudą sylwetkę. Kasi nie podobają się wystające kości. Chciałaby to zmienić, z pocieszeniem i radą spieszy nasza specjalistka - Agnieszka Boryna. 2 Forum Kafeterii Mąż nie chce mieć ze mną dziecka matka bez dziecka Wypowiedz się Doula coraz popularniejsza w Polsce! Dzięki niej poród jest łatwiejszy? KAFETERIA.TV Doula coraz popularniejsza w Polsce! Dzięki niej poród jest łatwiejszy? Kafeteria.tv - Coraz więcej kobiet decyduje się na asystentkę, która swoją wiedzą wesprze rodzącą czy świeżo upieczoną matkę.... Nieletnie prostytutki. Wyrok niemoralny ale zgodny z prawem? Ewa Oracz / Seks i związki Nieletnie prostytutki. Wyrok niemoralny ale zgodny z prawem? „A pan o dowód w burdelu pyta?” Tak między innymi tłumaczył się jeden z oskarżonych o wykorzystywanie nieletnich dziewczyn z domu dziecka w Zambrowie. Oskarżeni to policjanci i biznesmeni, dość wątpliwa elita zambrowska, jak można sądzić po takich wypowiedziach i wydarzeniach. Czy cała ta sprawa to kolejna porażka polskiego sądownictwa? A może należałoby zmienić prawo? 23 GMO, suplementy. Kto nas robi w bambuko? Ewa Oracz / Felieton GMO, suplementy. Kto nas robi w bambuko? Czy w trakcie codziennych podstawowych zakupów, wkładając do koszyka mleko, pieczywo, wędliny i jogurty zastanawiasz się, które z tych produktów są wolne od GMO? Zapewne sądzisz, że to produkty zdrowe, pełnowartościowe i skoro nie są oznaczone, to także nie zawierają składników z upraw i hodowli GMO. Błąd. Najprawdopodobniej wszystko, co zawierałby taki przykładowy koszyk, ma składniki modyfikowane genetycznie. 11 Efekt Biedronia a sprawa Polska! Dominik Sołowiej / Felieton Efekt Biedronia a sprawa Polska! Nie sposób ignorować postaci Roberta Biedronia, który jako polityk osiągnął coś wyjątkowego: był posłem na Sejm i nie stracił przez to społecznego poparcia. 10 Forum Kafeterii Dlaczego nie lubimy teściowej? gość Wypowiedz się Dziecko na sprzedaż. Przez lukę w prawie kwitnie podziemie adopcyjne KAFETERIA.TV Dziecko na sprzedaż. Przez lukę w prawie kwitnie podziemie adopcyjne Kafeteria.tv - Przyśpieszenie procedur adopcyjnych pozwoliłoby na uniknięcie problemu.... Jak przetrwać rozstanie? List do psychologa Opracowała Kasia Kosik / Seks i związki Jak przetrwać rozstanie? List do psychologa Czasem rozstanie jest zupełnie nieoczekiwane dla jednej ze stron. Wszystko przecież się układało, mieliśmy wspólne plany, podobne pasje, spojrzenie na życie? I nagle koniec. Jak pozbierać się po odrzuceniu? Dominice pomaga nasza ekspertka Ewa Makowska. 18 Czy Ogórek będzie prezydentką Polek? Ewa Oracz / Felieton Czy Ogórek będzie prezydentką Polek? Dzieje się. Majowe wybory dostarczą wielu emocji, a nasz rodzimy Cyrk Wielki szykuje się do wielu przedstawień. Jak inaczej nazwać kampanie wyborcze? Ale wszystko przed nami, to dopiero mała rozgrzewka – aperitif, szykujcie wygodne kanapy i chusteczki, można płakać ze szczęścia lub z bezsilności. Nudno nie będzie, bo do grona garniturów dołączyła kiecka. Czy ma szansę, zanim ją zjedzą na przystawkę? 123 Na ratunek rozstępom Danuta Capiga / Salon urody Na ratunek rozstępom Z rozstępami zmaga się ponad 70 procent kobiet i około 40 procent mężczyzn. Pojawiają się w okolicy piersi, brzucha, pośladków, bioder, ud, łydek, ramion oraz u mężczyzn w okolicach pleców. Przyczyny ich występowania są różne – m. in. czynniki hormonalne i genetyczne, ciąża, znaczny wzrost ciała w bardzo krótkim czasie, dieta uboga w ważne dla organizmu składniki odżywcze oraz zaburzenia funkcjonowania tkanki łącznej. 6 Forum Kafeterii Macie kredyty we frankach? Jestem załamana... zafrankowana Wypowiedz się Polska krajem jedynaków. Dlaczego nie chcemy mieć więcej dzieci? KAFETERIA.TV Polska krajem jedynaków. Dlaczego nie chcemy mieć więcej dzieci? Kafeteria.tv - Ile kobiet, tyle powodów: od kiepskiej polityki prorodzinnej po depresję poporodową.... Kacper Kuszewski z M jak Miłość dla dzieci z rzadką chorobą Katarzyna Gapska / Niezwykła wystawa fotograficzna w Katowicach Kacper Kuszewski z M jak Miłość dla dzieci z rzadką chorobą Adrian wybiera się na studia do Oksfordu. Jego mama już się z tym pogodziła. Nie jest w stanie wybić tego synowi z głowy. Będzie tęskniła. Bardzo będzie tęskniła, bo wie, że jej syn z Oksfordu już nie wróci. 9 Antykoncepcja awaryjna bez recepty nie dla Polek? Ewa Oracz / Felieton Antykoncepcja awaryjna bez recepty nie dla Polek? Wraca temat „pigułek po” i jak to bywa w naszym pięknym kraju, jest tak jak można się spodziewać, czyli po raz kolejny przepisy uderzą w kobiety. Kto wie, jak działają takie środki? Panowie z resortu zdrowia raczej nie doczytali w tym temacie. Skoro wprowadzono taką tabletkę, żeby kobieta mogła decydować czy i kiedy chce mieć dzieci, to dlaczego potem utrudnia się do niej dostęp? 24 Chcesz mieć piękne i zmysłowe usta? Danuta Capiga / Salon urody Chcesz mieć piękne i zmysłowe usta? Każda kobieta powinna znać swoje atuty i z nich świadomie korzystać. Należy je podkreślać i sprawiać by ich naturalne piękno zachwycało na długo. Niewątpliwie usta są atutem kobiecości, zadbane i nawilżone emanują seksem i przyciągają męskie spojrzenia. Aby na długo były atrybutem kobiecości, wymagają pielęgnacji. 4 Pokaż więcej Paradoksalnie cieszy mnie, że się nie dogaduję z pasztetami... Dumnorix dziś Zauważyłem taką życiową prawidłowość, że łapię lepszy kontakt interpersonalny, z tymi, które, ogólnikowo mówiąc, są w moim typie.... Piękna koleżanka z roboty, dla przykładu sama oferowała mi pomoc, brzydkie lampucery zawsze rzucały mi kłody pod nogi... To znaczy, że kiedy już znajdę drugą połówkę, znajdę taką, która będzie mi się podobała... Przeznaczenie chyba takie i dobrze rokująca prognoza... Immi uiros rios toutias rias Odpowiedz na ten temat Jestem za chuda! Jak to zmienić? List do dietetyka Opracowała Kasia Kosik / Uroda Jestem za chuda! Jak to zmienić? List do dietetyka Większość ma odwrotny problem, są jednak kobiety, które narzekają na brak pełnych kształtów i z odrazą patrzą na swoją chudą sylwetkę. Kasi nie podobają się wystające kości. Chciałaby to zmienić, z pocieszeniem i radą spieszy nasza specjalistka - Agnieszka Boryna. 2 Forum Kafeterii Mąż nie chce mieć ze mną dziecka matka bez dziecka Wypowiedz się Doula coraz popularniejsza w Polsce! Dzięki niej poród jest łatwiejszy? KAFETERIA.TV Doula coraz popularniejsza w Polsce! Dzięki niej poród jest łatwiejszy? Kafeteria.tv - Coraz więcej kobiet decyduje się na asystentkę, która swoją wiedzą wesprze rodzącą czy świeżo upieczoną matkę.... Nieletnie prostytutki. Wyrok niemoralny ale zgodny z prawem? Ewa Oracz / Seks i związki Nieletnie prostytutki. Wyrok niemoralny ale zgodny z prawem? „A pan o dowód w burdelu pyta?” Tak między innymi tłumaczył się jeden z oskarżonych o wykorzystywanie nieletnich dziewczyn z domu dziecka w Zambrowie. Oskarżeni to policjanci i biznesmeni, dość wątpliwa elita zambrowska, jak można sądzić po takich wypowiedziach i wydarzeniach. Czy cała ta sprawa to kolejna porażka polskiego sądownictwa? A może należałoby zmienić prawo? 23 GMO, suplementy. Kto nas robi w bambuko? Ewa Oracz / Felieton GMO, suplementy. Kto nas robi w bambuko? Czy w trakcie codziennych podstawowych zakupów, wkładając do koszyka mleko, pieczywo, wędliny i jogurty zastanawiasz się, które z tych produktów są wolne od GMO? Zapewne sądzisz, że to produkty zdrowe, pełnowartościowe i skoro nie są oznaczone, to także nie zawierają składników z upraw i hodowli GMO. Błąd. Najprawdopodobniej wszystko, co zawierałby taki przykładowy koszyk, ma składniki modyfikowane genetycznie. 11 Efekt Biedronia a sprawa Polska! Dominik Sołowiej / Felieton Efekt Biedronia a sprawa Polska! Nie sposób ignorować postaci Roberta Biedronia, który jako polityk osiągnął coś wyjątkowego: był posłem na Sejm i nie stracił przez to społecznego poparcia. 10 Forum Kafeterii Dlaczego nie lubimy teściowej? gość Wypowiedz się Dziecko na sprzedaż. Przez lukę w prawie kwitnie podziemie adopcyjne KAFETERIA.TV Dziecko na sprzedaż. Przez lukę w prawie kwitnie podziemie adopcyjne Kafeteria.tv - Przyśpieszenie procedur adopcyjnych pozwoliłoby na uniknięcie problemu.... Jak przetrwać rozstanie? List do psychologa Opracowała Kasia Kosik / Seks i związki Jak przetrwać rozstanie? List do psychologa Czasem rozstanie jest zupełnie nieoczekiwane dla jednej ze stron. Wszystko przecież się układało, mieliśmy wspólne plany, podobne pasje, spojrzenie na życie? I nagle koniec. Jak pozbierać się po odrzuceniu? Dominice pomaga nasza ekspertka Ewa Makowska. 18 Czy Ogórek będzie prezydentką Polek? Ewa Oracz / Felieton Czy Ogórek będzie prezydentką Polek? Dzieje się. Majowe wybory dostarczą wielu emocji, a nasz rodzimy Cyrk Wielki szykuje się do wielu przedstawień. Jak inaczej nazwać kampanie wyborcze? Ale wszystko przed nami, to dopiero mała rozgrzewka – aperitif, szykujcie wygodne kanapy i chusteczki, można płakać ze szczęścia lub z bezsilności. Nudno nie będzie, bo do grona garniturów dołączyła kiecka. Czy ma szansę, zanim ją zjedzą na przystawkę? 123 Na ratunek rozstępom Danuta Capiga / Salon urody Na ratunek rozstępom Z rozstępami zmaga się ponad 70 procent kobiet i około 40 procent mężczyzn. Pojawiają się w okolicy piersi, brzucha, pośladków, bioder, ud, łydek, ramion oraz u mężczyzn w okolicach pleców. Przyczyny ich występowania są różne – m. in. czynniki hormonalne i genetyczne, ciąża, znaczny wzrost ciała w bardzo krótkim czasie, dieta uboga w ważne dla organizmu składniki odżywcze oraz zaburzenia funkcjonowania tkanki łącznej. 6 Forum Kafeterii Macie kredyty we frankach? Jestem załamana... zafrankowana Wypowiedz się Polska krajem jedynaków. Dlaczego nie chcemy mieć więcej dzieci? KAFETERIA.TV Polska krajem jedynaków. Dlaczego nie chcemy mieć więcej dzieci? Kafeteria.tv - Ile kobiet, tyle powodów: od kiepskiej polityki prorodzinnej po depresję poporodową.... Kacper Kuszewski z M jak Miłość dla dzieci z rzadką chorobą Katarzyna Gapska / Niezwykła wystawa fotograficzna w Katowicach Kacper Kuszewski z M jak Miłość dla dzieci z rzadką chorobą Adrian wybiera się na studia do Oksfordu. Jego mama już się z tym pogodziła. Nie jest w stanie wybić tego synowi z głowy. Będzie tęskniła. Bardzo będzie tęskniła, bo wie, że jej syn z Oksfordu już nie wróci. 9 Antykoncepcja awaryjna bez recepty nie dla Polek? Ewa Oracz / Felieton Antykoncepcja awaryjna bez recepty nie dla Polek? Wraca temat „pigułek po” i jak to bywa w naszym pięknym kraju, jest tak jak można się spodziewać, czyli po raz kolejny przepisy uderzą w kobiety. Kto wie, jak działają takie środki? Panowie z resortu zdrowia raczej nie doczytali w tym temacie. Skoro wprowadzono taką tabletkę, żeby kobieta mogła decydować czy i kiedy chce mieć dzieci, to dlaczego potem utrudnia się do niej dostęp? 24 Chcesz mieć piękne i zmysłowe usta? Danuta Capiga / Salon urody Chcesz mieć piękne i zmysłowe usta? Każda kobieta powinna znać swoje atuty i z nich świadomie korzystać. Należy je podkreślać i sprawiać by ich naturalne piękno zachwycało na długo. Niewątpliwie usta są atutem kobiecości, zadbane i nawilżone emanują seksem i przyciągają męskie spojrzenia. Aby na długo były atrybutem kobiecości, wymagają pielęgnacji. 4 Pokaż więcej Paradoksalnie cieszy mnie, że się nie dogaduję z pasztetami... Dumnorix dziś Zauważyłem taką życiową prawidłowość, że łapię lepszy kontakt interpersonalny, z tymi, które, ogólnikowo mówiąc, są w moim typie.... Piękna koleżanka z roboty, dla przykładu sama oferowała mi pomoc, brzydkie lampucery zawsze rzucały mi kłody pod nogi... To znaczy, że kiedy już znajdę drugą połówkę, znajdę taką, która będzie mi się podobała... Przeznaczenie chyba takie i dobrze rokująca prognoza... Immi uiros rios toutias rias Odpowiedz na ten temat Jestem za chuda! Jak to zmienić? List do dietetyka Opracowała Kasia Kosik / Uroda Jestem za chuda! Jak to zmienić? List do dietetyka Większość ma odwrotny problem, są jednak kobiety, które narzekają na brak pełnych kształtów i z odrazą patrzą na swoją chudą sylwetkę. Kasi nie podobają się wystające kości. Chciałaby to zmienić, z pocieszeniem i radą spieszy nasza specjalistka - Agnieszka Boryna. 2 Forum Kafeterii Mąż nie chce mieć ze mną dziecka matka bez dziecka Wypowiedz się Doula coraz popularniejsza w Polsce! Dzięki niej poród jest łatwiejszy? KAFETERIA.TV Doula coraz popularniejsza w Polsce! Dzięki niej poród jest łatwiejszy? Kafeteria.tv - Coraz więcej kobiet decyduje się na asystentkę, która swoją wiedzą wesprze rodzącą czy świeżo upieczoną matkę.... Nieletnie prostytutki. Wyrok niemoralny ale zgodny z prawem? Ewa Oracz / Seks i związki Nieletnie prostytutki. Wyrok niemoralny ale zgodny z prawem? „A pan o dowód w burdelu pyta?” Tak między innymi tłumaczył się jeden z oskarżonych o wykorzystywanie nieletnich dziewczyn z domu dziecka w Zambrowie. Oskarżeni to policjanci i biznesmeni, dość wątpliwa elita zambrowska, jak można sądzić po takich wypowiedziach i wydarzeniach. Czy cała ta sprawa to kolejna porażka polskiego sądownictwa? A może należałoby zmienić prawo? 23 GMO, suplementy. Kto nas robi w bambuko? Ewa Oracz / Felieton GMO, suplementy. Kto nas robi w bambuko? Czy w trakcie codziennych podstawowych zakupów, wkładając do koszyka mleko, pieczywo, wędliny i jogurty zastanawiasz się, które z tych produktów są wolne od GMO? Zapewne sądzisz, że to produkty zdrowe, pełnowartościowe i skoro nie są oznaczone, to także nie zawierają składników z upraw i hodowli GMO. Błąd. Najprawdopodobniej wszystko, co zawierałby taki przykładowy koszyk, ma składniki modyfikowane genetycznie. 11 Efekt Biedronia a sprawa Polska! Dominik Sołowiej / Felieton Efekt Biedronia a sprawa Polska! Nie sposób ignorować postaci Roberta Biedronia, który jako polityk osiągnął coś wyjątkowego: był posłem na Sejm i nie stracił przez to społecznego poparcia. 10 Forum Kafeterii Dlaczego nie lubimy teściowej? gość Wypowiedz się Dziecko na sprzedaż. Przez lukę w prawie kwitnie podziemie adopcyjne KAFETERIA.TV Dziecko na sprzedaż. Przez lukę w prawie kwitnie podziemie adopcyjne Kafeteria.tv - Przyśpieszenie procedur adopcyjnych pozwoliłoby na uniknięcie problemu.... Jak przetrwać rozstanie? List do psychologa Opracowała Kasia Kosik / Seks i związki Jak przetrwać rozstanie? List do psychologa Czasem rozstanie jest zupełnie nieoczekiwane dla jednej ze stron. Wszystko przecież się układało, mieliśmy wspólne plany, podobne pasje, spojrzenie na życie? I nagle koniec. Jak pozbierać się po odrzuceniu? Dominice pomaga nasza ekspertka Ewa Makowska. 18 Czy Ogórek będzie prezydentką Polek? Ewa Oracz / Felieton Czy Ogórek będzie prezydentką Polek? Dzieje się. Majowe wybory dostarczą wielu emocji, a nasz rodzimy Cyrk Wielki szykuje się do wielu przedstawień. Jak inaczej nazwać kampanie wyborcze? Ale wszystko przed nami, to dopiero mała rozgrzewka – aperitif, szykujcie wygodne kanapy i chusteczki, można płakać ze szczęścia lub z bezsilności. Nudno nie będzie, bo do grona garniturów dołączyła kiecka. Czy ma szansę, zanim ją zjedzą na przystawkę? 123 Na ratunek rozstępom Danuta Capiga / Salon urody Na ratunek rozstępom Z rozstępami zmaga się ponad 70 procent kobiet i około 40 procent mężczyzn. Pojawiają się w okolicy piersi, brzucha, pośladków, bioder, ud, łydek, ramion oraz u mężczyzn w okolicach pleców. Przyczyny ich występowania są różne – m. in. czynniki hormonalne i genetyczne, ciąża, znaczny wzrost ciała w bardzo krótkim czasie, dieta uboga w ważne dla organizmu składniki odżywcze oraz zaburzenia funkcjonowania tkanki łącznej. 6 Forum Kafeterii Macie kredyty we frankach? Jestem załamana... zafrankowana Wypowiedz się Polska krajem jedynaków. Dlaczego nie chcemy mieć więcej dzieci? KAFETERIA.TV Polska krajem jedynaków. Dlaczego nie chcemy mieć więcej dzieci? Kafeteria.tv - Ile kobiet, tyle powodów: od kiepskiej polityki prorodzinnej po depresję poporodową.... Kacper Kuszewski z M jak Miłość dla dzieci z rzadką chorobą Katarzyna Gapska / Niezwykła wystawa fotograficzna w Katowicach Kacper Kuszewski z M jak Miłość dla dzieci z rzadką chorobą Adrian wybiera się na studia do Oksfordu. Jego mama już się z tym pogodziła. Nie jest w stanie wybić tego synowi z głowy. Będzie tęskniła. Bardzo będzie tęskniła, bo wie, że jej syn z Oksfordu już nie wróci. 9 Antykoncepcja awaryjna bez recepty nie dla Polek? Ewa Oracz / Felieton Antykoncepcja awaryjna bez recepty nie dla Polek? Wraca temat „pigułek po” i jak to bywa w naszym pięknym kraju, jest tak jak można się spodziewać, czyli po raz kolejny przepisy uderzą w kobiety. Kto wie, jak działają takie środki? Panowie z resortu zdrowia raczej nie doczytali w tym temacie. Skoro wprowadzono taką tabletkę, żeby kobieta mogła decydować czy i kiedy chce mieć dzieci, to dlaczego potem utrudnia się do niej dostęp? 24 Chcesz mieć piękne i zmysłowe usta? Danuta Capiga / Salon urody Chcesz mieć piękne i zmysłowe usta? Każda kobieta powinna znać swoje atuty i z nich świadomie korzystać. Należy je podkreślać i sprawiać by ich naturalne piękno zachwycało na długo. Niewątpliwie usta są atutem kobiecości, zadbane i nawilżone emanują seksem i przyciągają męskie spojrzenia. Aby na długo były atrybutem kobiecości, wymagają pielęgnacji. 4 Pokaż więcej Paradoksalnie cieszy mnie, że się nie dogaduję z pasztetami... Dumnorix dziś Zauważyłem taką życiową prawidłowość, że łapię lepszy kontakt interpersonalny, z tymi, które, ogólnikowo mówiąc, są w moim typie.... Piękna koleżanka z roboty, dla przykładu sama oferowała mi pomoc, brzydkie lampucery zawsze rzucały mi kłody pod nogi... To znaczy, że kiedy już znajdę drugą połówkę, znajdę taką, która będzie mi się podobała... Przeznaczenie chyba takie i dobrze rokująca prognoza... Immi uiros rios toutias rias Odpowiedz na ten temat Jestem za chuda! Jak to zmienić? List do dietetyka Opracowała Kasia Kosik / Uroda Jestem za chuda! Jak to zmienić? List do dietetyka Większość ma odwrotny problem, są jednak kobiety, które narzekają na brak pełnych kształtów i z odrazą patrzą na swoją chudą sylwetkę. Kasi nie podobają się wystające kości. Chciałaby to zmienić, z pocieszeniem i radą spieszy nasza specjalistka - Agnieszka Boryna. 2 Forum Kafeterii Mąż nie chce mieć ze mną dziecka matka bez dziecka Wypowiedz się Doula coraz popularniejsza w Polsce! Dzięki niej poród jest łatwiejszy? KAFETERIA.TV Doula coraz popularniejsza w Polsce! Dzięki niej poród jest łatwiejszy? Kafeteria.tv - Coraz więcej kobiet decyduje się na asystentkę, która swoją wiedzą wesprze rodzącą czy świeżo upieczoną matkę.... Nieletnie prostytutki. Wyrok niemoralny ale zgodny z prawem? Ewa Oracz / Seks i związki Nieletnie prostytutki. Wyrok niemoralny ale zgodny z prawem? „A pan o dowód w burdelu pyta?” Tak między innymi tłumaczył się jeden z oskarżonych o wykorzystywanie nieletnich dziewczyn z domu dziecka w Zambrowie. Oskarżeni to policjanci i biznesmeni, dość wątpliwa elita zambrowska, jak można sądzić po takich wypowiedziach i wydarzeniach. Czy cała ta sprawa to kolejna porażka polskiego sądownictwa? A może należałoby zmienić prawo? 23 GMO, suplementy. Kto nas robi w bambuko? Ewa Oracz / Felieton GMO, suplementy. Kto nas robi w bambuko? Czy w trakcie codziennych podstawowych zakupów, wkładając do koszyka mleko, pieczywo, wędliny i jogurty zastanawiasz się, które z tych produktów są wolne od GMO? Zapewne sądzisz, że to produkty zdrowe, pełnowartościowe i skoro nie są oznaczone, to także nie zawierają składników z upraw i hodowli GMO. Błąd. Najprawdopodobniej wszystko, co zawierałby taki przykładowy koszyk, ma składniki modyfikowane genetycznie. 11 Efekt Biedronia a sprawa Polska! Dominik Sołowiej / Felieton Efekt Biedronia a sprawa Polska! Nie sposób ignorować postaci Roberta Biedronia, który jako polityk osiągnął coś wyjątkowego: był posłem na Sejm i nie stracił przez to społecznego poparcia. 10 Forum Kafeterii Dlaczego nie lubimy teściowej? gość Wypowiedz się Dziecko na sprzedaż. Przez lukę w prawie kwitnie podziemie adopcyjne KAFETERIA.TV Dziecko na sprzedaż. Przez lukę w prawie kwitnie podziemie adopcyjne Kafeteria.tv - Przyśpieszenie procedur adopcyjnych pozwoliłoby na uniknięcie problemu.... Jak przetrwać rozstanie? List do psychologa Opracowała Kasia Kosik / Seks i związki Jak przetrwać rozstanie? List do psychologa Czasem rozstanie jest zupełnie nieoczekiwane dla jednej ze stron. Wszystko przecież się układało, mieliśmy wspólne plany, podobne pasje, spojrzenie na życie? I nagle koniec. Jak pozbierać się po odrzuceniu? Dominice pomaga nasza ekspertka Ewa Makowska. 18 Czy Ogórek będzie prezydentką Polek? Ewa Oracz / Felieton Czy Ogórek będzie prezydentką Polek? Dzieje się. Majowe wybory dostarczą wielu emocji, a nasz rodzimy Cyrk Wielki szykuje się do wielu przedstawień. Jak inaczej nazwać kampanie wyborcze? Ale wszystko przed nami, to dopiero mała rozgrzewka – aperitif, szykujcie wygodne kanapy i chusteczki, można płakać ze szczęścia lub z bezsilności. Nudno nie będzie, bo do grona garniturów dołączyła kiecka. Czy ma szansę, zanim ją zjedzą na przystawkę? 123 Na ratunek rozstępom Danuta Capiga / Salon urody Na ratunek rozstępom Z rozstępami zmaga się ponad 70 procent kobiet i około 40 procent mężczyzn. Pojawiają się w okolicy piersi, brzucha, pośladków, bioder, ud, łydek, ramion oraz u mężczyzn w okolicach pleców. Przyczyny ich występowania są różne – m. in. czynniki hormonalne i genetyczne, ciąża, znaczny wzrost ciała w bardzo krótkim czasie, dieta uboga w ważne dla organizmu składniki odżywcze oraz zaburzenia funkcjonowania tkanki łącznej. 6 Forum Kafeterii Macie kredyty we frankach? Jestem załamana... zafrankowana Wypowiedz się Polska krajem jedynaków. Dlaczego nie chcemy mieć więcej dzieci? KAFETERIA.TV Polska krajem jedynaków. Dlaczego nie chcemy mieć więcej dzieci? Kafeteria.tv - Ile kobiet, tyle powodów: od kiepskiej polityki prorodzinnej po depresję poporodową.... Kacper Kuszewski z M jak Miłość dla dzieci z rzadką chorobą Katarzyna Gapska / Niezwykła wystawa fotograficzna w Katowicach Kacper Kuszewski z M jak Miłość dla dzieci z rzadką chorobą Adrian wybiera się na studia do Oksfordu. Jego mama już się z tym pogodziła. Nie jest w stanie wybić tego synowi z głowy. Będzie tęskniła. Bardzo będzie tęskniła, bo wie, że jej syn z Oksfordu już nie wróci. 9 Antykoncepcja awaryjna bez recepty nie dla Polek? Ewa Oracz / Felieton Antykoncepcja awaryjna bez recepty nie dla Polek? Wraca temat „pigułek po” i jak to bywa w naszym pięknym kraju, jest tak jak można się spodziewać, czyli po raz kolejny przepisy uderzą w kobiety. Kto wie, jak działają takie środki? Panowie z resortu zdrowia raczej nie doczytali w tym temacie. Skoro wprowadzono taką tabletkę, żeby kobieta mogła decydować czy i kiedy chce mieć dzieci, to dlaczego potem utrudnia się do niej dostęp? 24 Chcesz mieć piękne i zmysłowe usta? Danuta Capiga / Salon urody Chcesz mieć piękne i zmysłowe usta? Każda kobieta powinna znać swoje atuty i z nich świadomie korzystać. Należy je podkreślać i sprawiać by ich naturalne piękno zachwycało na długo. Niewątpliwie usta są atutem kobiecości, zadbane i nawilżone emanują seksem i przyciągają męskie spojrzenia. Aby na długo były atrybutem kobiecości, wymagają pielęgnacji. 4 Pokaż więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I właśnie k******. Nie można tu wpisać zdania po angielsku, bo się wyświetla, że spam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pasztety to te, ktore nie chca dac ci doopy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie można tu wpisać zdania po angielsku, bo się wyświetla, że spam xxxxxxxxxx Bzdura, ja wczoraj wpisałam, tylko w innym dziale i poszło normalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14:04 - pasztety to brzydkie wiedźmy, które rzucały mi kłody pod nogi. Pękate z twarzami, jak u buldogów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty jaką masz twarz? pewnie pociągłą zwężoną jak szczur pogoniłam już jednego takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak masz krzywe nogi jak srasz, smiech z takich tepych pasztetow, ktorzy wyzej sraja niz doope maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A te piękne są miłe dla Ciebie? Jeśli tak, to znaczy, że niestety ale uważają cię za brzydala i zywią do Ciebie współczucie. natomiast te nie za ładne są pewnie świadome swojej nieatrakcyjności, dlatego są w stosunku do ciebie agresywne, bo wiedzą, że tylko na takich brzydali je stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No śmiech. Była taka jedna, mała pękakata, buldogowata. Wyglądała mi na pół krwi cygankę... Ja grzebię w swojej szawce. Ona do mnie mówi: Cześć No więc jej odpowiadam:cześć Robię, co robiłem, patrzę się w szafkę i swoje rzeczy, na nią nie zwróciłem wzroku... Nagle ona wypaliła: Z czego się cieszysz? Nie ciesz się. Nie masz z czego.:D:D:D Podchodzi wtedy do mnie starszy gość (z wykształcenia historyk) i mówi do mnie, że jego znajomy profesor, w takich sytuacjach zawsze mawiał: "Kurwa nie dość, że głupia, to jeszcze brzydka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silene - Bardzo kulawa jest twoja "psychoanaliza". Popracuj lepiej nad nią. Sęk w tym, że do wszystkich jestem lakoniczny, chłodny, ale uprzejmy. A te brzydkie odpłacają złem za dobre... Poza tym jedna z tych ładniejszych po mojemu dawała mi sygnały niewerbalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ladniejsze ci wspolczuja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bo wiedzą, że tylko na takich brzydali je stać." Akurat te o których mówię, zazwyczaj są sparowane. Jedna nawet z całkiem przystojny, jak na nią gościem. Ale takim trochę "żulowatym", z popsutym uzębieniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie współczują, bo po primo nie mają czego. Po secundo, współczuje się komuś, kto się o to prosi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:08 - Bo to pewnie był język jidysz, nie angielski... xxx Och, jaki żart- petarda, zieeeeew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lekko pociągłą... czyli zgadłam ryj w kształcie ogóra :P pewnie do tego zakola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Silene ma rację widocznie ten żulowaty typ bez zębów jest przystojniejszy od durexa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14:51 - Powiedziałem, że mam twarz lekko pociągłą, co jest jednym z elementów przystojności, bo potomkowie Ariów, takie mają... Ty za to, pewnie masz twarz jajowatą. Humpty Dumpty nas odwiedziło:D Na bank masz śmieszną piłkowatą głowę, bo inaczej nie przechodziłabyś w takie skrajności...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie owalna to jajowata i ty taką masz nie twarz a mordę, pociągłą z wadą zgryzu, krzywym nosem + zakola. Obleśny jesteś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na bank to bym cię os`rała o ile w ogóle bym cię dostrzegła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie masz końską szczękę :D vel "owalną twarz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oesssu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
omg... to jest twarz jaką miałam na myśli, tylko twoja jest bardziej kanciasta, bo ogór jest pociągły ale nie kanciasty, my god :O czoło jak ekran monitora, jak tablet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
f**k ja sobie ariów inaczej wyobrażałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tej twarzy wszystko jest w porządku, to proporcjonalna, przystojna, a co najważniejsze aryjska twarz . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydłużona troszkę jak u konia... ale co pasuje koniowi to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×