Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dumnorix

Chcielibyście, żebym wam pokazał Perłową Królewnę i koleżankę z roboty?

Polecane posty

To nie jest niszczenie dobrego imienia. O jednej i drugiej wyrażam się w samych superlatywach. Z resztą, niektórzy już je widzieli...:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest niszczenie dobrego imienia. Żadna kobieta nei chciałaby żeby jakiś świr udostepniał jej dane czy zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do podstawówki w tył zwrot, jeżeli nie wiecie, co to jest niszczenie dobrego imienia.... Z resztą, coś mi się wydaje, że ty też widziałaś i żal Ci dupę ściska, że ktoś wygląda lepiej od Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tkai z ciebie kozak to spytaj owe kobiety o zgodę na umieszcznie ich zdjęć na forum. ale Ty jesteś cienias bez jaj i honoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chętnie bym zobaczył, a twoich zdjęć fikuśna nikt nie będzie tu wklejał ani nigdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo jak taki z ciebie kozak to daj swoje zdjęcia na kafe, chętnie skomentujemy i ocenimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
swoje też możesz dodać jeśli chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już raz dałem swoje foty. Jakaś złośliwa miernota przyczepiła się mojej karnacji. Nazwała mnie różowym ryjem... A pozwolenie PK mam na wklejanie fot.;) Gwarantuję; Co do Pięknej Szatyni nie pewności. Ale lubi mnie, więc pewnie by się zgodziła... PS Może wkleję jutro. Teraz się przygotowuję do kolokwium, które mam jutro o 9.15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie. Dawaj swoje. Albo innych ale tylko za ich zgodą. Inaczej jesteś frajer-cykor bez honoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A pozwolenie PK mam na wklejanie fot" jesli masz to spoko, ale nie chce mi się wierzyć w to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiepska wymówka ;) to nie zajmie za długo wklejenie foty, swoją też możesz dać, nie przejmuj się jakimś komentarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, chcemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypierdalajj
po h`uja zakładasz temat skoro żadnych fot i tak nie zamierzasz pokazać?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pokaż aktualne i tej PK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będę wklejał aktualnych, bo udzielam się tu na forum, więc mogę mieć lewackich wrogów. Wszyscy wiecie skąd pochodzę itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie pisałem pod nikiem z misiem. To ten popaprany komunista 92 pisze pod nickiem z misiem. Ja jestem konserwatystą, i jestem rocznki 85...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jesteś misiem? O to przepraszam, pisałeś w takim stylu jak on. Chociaż jak napisałeś o maturze, to mi się nei zgadzało i przypomniałam sobie 'śmiesznego studenta'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×