Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dumnorix

Chcielibyście, żebym wam pokazał Perłową Królewnę i koleżankę z roboty?

Polecane posty

Gość gość
Chcemy. Już tyle o nich opowiadasz, umieramy z ciekawości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pokaż się, bo inaczej ja pokażę innym twoje królewny :) skopiowałem je sobie na dysk :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu z 15:02 Pokaż nam, bo to robi się nudne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dżast momęcik :) zakładam nowe konto na fotosiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok, czekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki :) A która to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szatynka :) tej drugiej praktycznie nie widać twarzy na zdjęciu, więc chyba nie będę dodawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież ten debil już ją tu wstawiał dawno temu.Zwykła, ładna dziewczyna,która na debila nawet nie spojrzy. Ale jak to dziewczyna,to zapewne chce być miła dla debila,bo żal jej takiego gościa, co ma problemy psychiczne i pieprzy trzy po trzy. Przecież sam pisał że koledzy z pracy sobie z niego jaja robili, wyśmiewali go i używali jako worka trenigowego, traktowali jak śmiecia,to lasce pewnie żal mu się go zrobiło i chciała być dla niego miła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BSA masz jego zdjęcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś -A czy ja pedał jestem? Po co mi zdjęcia żydów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedział że jest ariem a nie żydem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BSA
A murzyn powiedział że jest biały....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pokasz nam krulewnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up pokaz nam krolewne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''tak jestem deską ale one nie są nawet ładne, mowa o szatynce, więc uważaj na słowa, żadnej nie obraziłam więc o co ci chodzi palancie?'' trala???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znudził mnie już ten temat, nie chcesz pokazać foty, to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20:01 - I prawidłowa postawa. Zaczynam żałować, że to zrobiłem. Wystawiłem PK na obstrzał zakompleksionych miernot, które porównywały Królewnę, do jakiś pasztetów z internetu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I się mylisz BSA. Ona była dla mnie miła bardziej niż inni/inne. Wodziła za mną oczami, uśmiechała się sama z siebie. Działało sprzężenie zwrotne... Zazdrościsz mi, bo pewnie sam obcujesz ze spasionymi zołzami, takimi, jaką pokazałeś kiedyś w filmie na YT...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dumnorix -Wystawiłeś cudzą twarz,którą rzekomo lubisz na forum. Ty jesteś naprawdę walnięty,wystaw jeszcze swoją matkę, siostrę babcię itp. Jaki z ciebie debil pospolity.Ja mam pełno fotek kafeterianek, mam też fotki jak pisałem na erotycznym, laski wysyłały mi nagie foty z zakrytymi twarzami, ani raz do głowy mi nie przyszło aby to upubliczniać,bo niby po co? Ty naprawdę debil jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałeś że jest zajęta. W takim razie to nie najlepiej o niej świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dumnorix -Widać że twoja matka musiała być nieźle p******a,w zasadzie nie wiadomo kto jest bardziej j*******y, czy ty czy twoja matka. Mam wrażenie że ty sobie na tym forum po prostu jaja robisz i udajesz takiego debila, bo to jest niemożliwe aby tacy ludzie żyli na tym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo taka jest prawda. Zadziałało sprzężenie zwrotne, Obydwoje czuliśmy się komfortowo w naszym towarzystwie... Nawet, kiedy rozmawiałem ze znajomym, pozwoliła sobie na zaczepkę słowną, tak, aby zwrócić moją uwagę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20:28 - To moje przypuszczenia, których nie jestem pewien... BSA - Ona sama te foty upubliczniła. A jest dorosłym człowiekiem, więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja znajoma zachowywała się dokładnie w ten sam sposób, waliła narzeczonego po rogach aż jej się zd**y kurzyło, podobna do tej twojej tylko że brunetka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ty jesteś naprawdę walnięty," Ja w przeciwieństwie do ciebie, nie oglądam pedofilskich filmów z udziałem 13-latek i nie chwaliłem się, że walę konia przed monitorem... Po lasach par też nie podglądam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak PK jest priorytetem. Myślałem, żeby brać się za PK, a jak mi nie wyjdzie z PK, brać się za koleżankę z roboty. A jak mi z nią nie wyjdzie, brać się, za jedną znajomą ze studiów... Wiem, że to nie brzmi uczciwie, ale było mi źle, bo nie miałem kontaktu do PK, kłóciłem się z matką, a nagle w robocie pojawił się ktoś, kto mnie pocieszył... Dlatego, taki trochę rozbity jestem. Z drugiej stony wiem, że żadna kobieta nie chce być alternatywą, więc trochę głupio się czuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dumnorix - A ja jestem z tego dumny, bo to znaczy że mam pociąg do płci przeciwnej, jestem seksualny i zdrowy pod tym względem.Natomiast 90 letni dziadek ma więcej seksualności w sobie niż ty. Ty jesteś jak człowiek-roślinka, cholera wie czy nie lubisz czasem chłopców i na siłę to wypierasz, bo tak pismo ci powiedziało.Być może że waliłeś konia na oglądaniu nagich facetów i dlatego się tego wyrzekłeś, bo wielu pedałów popełnia samobójstwa i aby się nie walnąć w łeb,to udajesz na siłę hetero.Ty zresztą i tak się nie przyznasz.Mnie się laski podobają, podniecają mnie i jarają na maksa, walę sobie na nich konia bo jestem zdrowy i heteroseksualny i w pełni jestem z tego dumny,bo to normalna rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie neguje heteroseksualności, a pedałem nigdy nie byłem. Kiedyś ktoś pisał (moorland chyba), że jesteś pedofilem, bo oglądasz nagie 13-latki... A z tego, co wiem, to podglądanie kobiety poniżej 15 roku życia w świetle prawa jest przestępstwem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×