Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ertytyty

Nie wiem co robić pomocy ... jestem rozpaczonyy

Polecane posty

Gość ertytyty

Kafeteria.pl Zaloguj się | Zarejestruj się DT Forum Strona główna Felietony Zdrowie i uroda Seks i związki Styl życia Kultura Kuchnia TV Kafeteria.pl Forum Życie uczucioweNie wiem co robić pomocy ... jestem rozpaczony Spis tematów Dodaj nowy temat Szukaj Ulubione tematy Odpowiedz na ten temat Nie wiem co robić pomocy ... jestem rozpaczony Rozpaczonu 123456789 dziś [18:44] wiedz tak proszę o odpowiedzi głównie od Kobiet . Tak wiedz zacznę od początku , znam dziewczynę od wakacji zaczelismy sie spotykac jako para półtorej miesiąca temu (ona 20lat ja 22) no i chodzi o yo ze ja nie czuje by jej zależało na mnie... Niby sie spotykamy conajmniej dwa razy w tygodniu jesli ma czas zawsze chetnie sie za mna spotka jesli nie pasujej jej dany dzien zawsze proponuje inny... Ale nigdy nie robi pierwszego ruchu nie proponuje pierwsza spotkania, nie napisze smsa pierwsza, nie podejdzie pierwsza by sie przytulic czy pocałować. ja tak czuje jakby ją wogole nie interesowało co ja robie bo pierwsza sie nie odezwie. Mi bardzo na niej zależy powiedziałem jej to ona mi nie, dopiero jak zapytałem czy jej na mnie zalezy to powiedziała ze skoro tu jest to chyba tak ... Tez przedstawila mie swoim rodzicom ale i tak czuje jak by jej na mnie nie zależało.. głównie chodzi o to że to ja musze robić zawsze pierwszy ruch .... i ostatnio mam takie mysli by to zakonczyc skoro jej nie zalezy smutas.gif jak wy to widzicie co mam zrobic ?smutas.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie okazuje Ci czułości i zainteresowania to nie znaczy, że Cię nie kocha, niektóre kobiety tak mają , jedne są bardzo wylewne w okazywaniu miłości, inne ukrywają ****ardzo skrupulatnie, jeśli jesteś bystrym obserwatorem powinieneś dostrzec sygnały świadczące o jej zaangażowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertytyty
o to chodzi że ja potrzebuje tego by mi to okazywała inaczej sie mecze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupniety_na_umysle
Przecież to typowo babskie, naczytaly sie jakiejs ksiazki, ktora karze nic nie robic bo to facet musi sie starac. Niekoniecznie jej nie zalezy, troche wspolczuje, ja na szczescie mam calkiem inna dziewczyne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertytyty
chce cos sprostowac wczesniej bylismy tylko kolegami a od poltorej miesiaca sie spotykamy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×