Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dlaczego on się tak zachowuje?

Polecane posty

Gość gość

poznaliśmy się kilka miesięcy temu, co nieco o sobie wiemy, nie spotkaliśmy się jeszcze w realu, więc znam go tylko ze swoich spostrzeżeń. wiem, że jest zwolennikiem gier komputerowych, z tego co wiem to grywa w niektóre, niekiedy rzadziej odpisuje, bo np. gra. studiuje, łatwo nie ma, bo sama widziałam kilka stron jego notatek. a że kierunek techniczny, to niezła jazda jest. nie pochodzi z mojego miasta, mieszka w akademiku, na weekendy wraca do rodziców. czasami rozmawiamy po pół dnia, czasami się nie odzywa przez 3 lub 4 dni. nie wiem z czego to wynika. widzę, że jest dostępny na fb, że siedzi na internecie, ale nie napisze. kiedyś napisałam do niego na fb, to odczytał po tygodniu, mimo iż był na fb, bo później wysyłał mi różne linki, także tak jakby olał moją wiadomość. z rozmowy naprawdę się dogadujemy, choć wyczuwam nutkę nieśmiałości. do tej pory nie padła propozycja spotkania, raczej mnie nie wypytuje. co robić? jak się zachować, przemilczeć czy działać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to moze ty mu zaproponuj spotkanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale chciałabym poczuć, że to on też sie stara. niby widze, że czasem napisze pierwszy, ale fb wyciągnelam od niego ja, czasem pisze ja, jakas pomoc proponowalam ja. nie chce sie narzucać, czy to taki ciezki charakter? nie mialam do czynienia jeszcze z taką osobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
traktuje Cię jak kolezankę i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nic nie moge zrobić w tej kwestii? dogadujemy sie, czuje ze to jego niesmialosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mialam takiego kolege kiedys co podobalam mu sie a czasem mnie olewal,nie odpisywal itp tez mnie to wkurzalo,ale taki mial charakter,byl niesmialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie ja na chwilę obecną nie mogę powiedzieć dużo na jego temat, chciałabym jakoś urzeczywistnić naszą znajomość, ale on się do tego nie pali. a chciałabym jednak, bo co mi po takim pisaniu w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papuzkamr
tez mialam takiego kolege kiedys co podobalam mu sie a czasem mnie olewal,nie odpisywal itp tez mnie to wkurzalo,ale taki mial charakter,byl niesmialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mruzkaz
taki ma charakter,a jakbys go olala na jakis moment,nie odzywala sie,mysle ze pokapuje ze cos nie tak i sam napisze,sprobuj tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, ostudz swoje poloty względem niego, niech sam przejmie pałeczkę i cie gdzieś zaprosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×