Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Wygodna sofa do spania. Możecie coś polecić?

Polecane posty

Gość gość
Doradzam kupić jeden a porządny mebel, a za jakość się płaci, bardzo wygodne i praktyczne są narożniki na meblosfera24.pl mój typ to neptun premium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SuperSofa
Sofa to bardzo przydatny mebel w salonie. Nie musi on jednak pełnić wyłącznie roli siedziska. Nowoczesne sofy rozkładane posiadają funkcję spania, dzięki czemu możesz się w pełni zrelaksować. Jeśli szukasz solidnie wykonanego, a przy tym nowoczesnego mebla, zachęcamy Cię do odwiedzenia naszej strony internetowej: www.super-sofa.pl W razie pytań chętnie doradzimy. Pozdrawiamy Super-Sofa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście jeżeli chodzi o kanapy mogę polecić www.nextcollection.pl producent meblie tapicerowanych :D mam kanapę sztokholm i jestem zadowolona. Fajne niedrogie meble naprawde dobrej jakości. Tyle materiałów do wyboru ze głowa mała. Wszystkie mają funkcję spania. mają też aukcje na allegro http://allegro.pl/kanapa-sofa-wersalka-paris-automat-next-collection-i6771194229.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od zawsze śpię na kanapie, bo mam małe miszkanie i łóżko by nie weszło. Spokojnie da się znaleźć wygodną kanapę do spania, ja nigdy nie widziałem różnicy w spaniu na kanapie a spaniu na łóżku. Swoją kanapę, na której się śpi niesamowicie wygodnie mam od Kieleckiej Fabryki Mebli więc radzę tam szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie sklep Adriana Furniture. Mają tam ogromny wybór przewygodnych kanap też z funkcją spania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli wygodna sofa to sprawdź https://scandicsofa.pl/ Mają duży wybór sof, przesyłają bezpłatny próbnik z materiałem. Możesz sobie dobrać kolor sofy do wystroju mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonakaminska80
Jak wygodna sofa bądź kanapa to tylko w mirjan24! Ten sklep jest po prostu super! Mega wygodne i bardzo tanie kanapy i inne meble do salonu :) https://www.mirjan24.pl/45-kanapy-sofy-wersalki Polecam niezdecydowanym! Mają darmową dostawę i przemiłą obsługę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fintifiuszka
Ja ostatnio zamawiałam z estetiv mają super wybór tkanin, polska produkcja. Jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yłąka
My mamy narożnik eden z Gali. Co prawda spaliśmy na nim jakieś 2 miesiące, w trakcie urządzania sypialni, ale było całkiem wygodnie. Teraz, kiedy ktoś zostaje u nas na noc to na nim śpi i naprawdę jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbinke
My również ostatnio zamawialiśmy sobie sofę do salonu do spania. Wprawdzie mamy sypialnie ale często gościmy różnych gości i jednak moim zdaniem sofa w salonie musi być. Dla własnej wygody :) Kupowaliśmy przez internet w tym sklepie: https://meblearkadius.pl/tagi/granatowa-kanapa/ Kanapa duża, w kolorze szaro granatowym. Meble mamy bardzo jasne, ale moim zdaniem o wiele praktyczniejszy jest na pewno ciemny kolorek sofy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renetkka
Ja nie mam sypialni więc śpimy z mężem na sofie z funkcją spania w salonie. Przyznam że jak na takie "niby" łózko, jest bardzo wygodna. Kupowalismy w sklepie Adriana Furniture. Nie pamiętam nazwy sofy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajną i wygodną sofę do spania kupowaliśmy w sklepie Adriana Furniture. Mają duży wybór tego typu sof więc z pewnością jest w czym wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygodne sofy znajdziecie w Akimo https://akimo.pl/ Najważniejsze w tym jest to, ze to producent mebli tapicerowanych, więc mogą wam wykonać mebel na wymiar. My mamy właśnie od nich taką kanapę na wymiar, wybraliśmy wielkość, model, rodzaj tkaniny itd. Wyszło super, kanapa jest idealna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabelka198
A nie lepiej wybrać jakieś porządne łóżko? Sofy do spania nie są zbyt komfortowe. Abstrahując od tego sprawdź http://kdcmeble.com/ , gdzie znajdziesz to i to i sama dokonasz wyboru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie najwygodniejsza jest sofa trzyosobowa ale wiem że i mniejsze też są fajne. Swoją sofę z funkcją spania kupowałam w sklepie Adriana Furniture. Ale kupowałam ją online. Może i Ty coś znajdziesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edward

Moi znajomi, ostatnio kupili taką wygodną sofę:  https://sofami.pl/sofami-179

Kanapa b. ładnie u nich wygląda i jest wygodna do siedzenia i spania. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella

Jeśli macie możliwość, to lepiej kupić sobie do sypialni łóżko z porządnym materacem. My w poprzednim mieszkaniu nie mieliśmy sypialni, więc był narożnik z funkcją spania – spało się nawet ok., ale odkąd mamy sypialnię, to wiem, jak człowiek wygodnie może się wyspać. Szukałam różnych materacy, znajomi polecili mi markę Sheepo. Plus za to, że na ich stronie jest około 10 materacy do wyboru, więc mogłam sobie konkretnie porównać, a nie zwariować od ogromnej ilości. Ostatecznie mamy materac Bernard i Blanka, o dwóch stopniach twardości, bo mąż jest sporo cięższy ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gnida

Ja mam z ikei. Prosta w rozklsdaniu pojemna tania i wszedzie sie wpasuje a do tego wygodniejsza niz nasze lozko. GRÄLVIKEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin

UNIA MEBLE firma godna polecenia, meble na najwyższym poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata

Wygodne kanapy do spania można znaleźć w firmie Unia Meble.  Wczesniej nie znalam tego sklepu, żaluje ze poznalam tak pozno 🙂 Polecam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Te kanapy w Unii Meble z jakiego maja materiału?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara

Sami z mężem śpimy na sofie. Kupiliśmy w salonie gala collezione sofe sore. W dzień bardzo dobrze się prezentuje. A w nocy jest wygodna do spania. Mają duży wybór wzorów i tkanin więc myślę że coś znajdziecie dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toya

Jesli szukacie fajnych mebli to polecam Kielecką Fabrykę Mebli, są naprawdę bardzo wysokiej jakości, z pewnością jeśli ktoś tma zajrzy to nie wyjdzie z niczym, zawsze coś wpadnie w oko 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka

Ja uwielbiam swoją sofę z allmeblo! Jest przewygodna!Kto do mnie nie przyjdzie to pyta gdzie kupiłam. Moja mama to już  złożyła u nich zamówienie tak jej się moja spodobała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia
Dnia 14.06.2019 o 09:47, Gość Ola napisał:

Te kanapy w Unii Meble z jakiego maja materiału?

Są skórzane i z innych tkanin obicia. Zależy na co się zdecydujesz. Ja mam z Unii Meble dwie sofy. Obydwie są skórzane i wyglądają super 😉 Cenowo też bardzo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta
Dnia 12.09.2019 o 14:28, Gość Kasia napisał:

Są skórzane i z innych tkanin obicia. Zależy na co się zdecydujesz. Ja mam z Unii Meble dwie sofy. Obydwie są skórzane i wyglądają super 😉 Cenowo też bardzo ok.

Daj znać jak się sprawują te skórzane bo planuję zakup od nich 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandraaa

Ja swoją najwygodniejszą dotychczas sofkę zakupiłam w unia meble i muszę przyznac że sprawdza się znakomicie. Zero problemów też jakichkolwiek. w ogole sie nie niszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati

Polecam ofertę od unia meble- są dystrybutorem tego typu mebli, u mnie sprawdzili się super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edzia

Rozkładana kanapa to ważna sprawa, u nas też jej długo brakowalo,ale w końcu sprawdziliśmy ofertę Unia meble- i jesteśmy mega zadowoleni. Wygodna i pożyteczna, sluzy juz rok a wiec nie ma co, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×