Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość narozdrozu1987

Sklep internetowy Sellyo

Polecane posty

Gość narozdrozu1987

Hej kobietki i dziewczyny ;) przymierzam sie powoli do kupna bucików na wiosnę. Przeglądałam różne portale i natknęłam się na stronkę sellyo.pl. Przyznam, że kilka par wpadło mi w oko. Czy któraś z was tam kupowała? Polecacie czy raczej odradzacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sutsitado1987bqlod
Hej kobietki i dziewczyny przymierzam sie powoli do kupna bucików na wiosnę. Przeglądałam różne portale i natknęłam się na stronkę sellyo.pl. Przyznam, że kilka par wpadło mi w oko. Czy któraś z was tam kupowała? Polecacie czy raczej odradzacie? Jasne http://stik.in/abpf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia567
kupuję tam buty od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolona, buty są dobrej jakości, kontakt rewelacyjny i szybka wysyłka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awenurma1970efdgc
Hej kobietki i dziewczyny przymierzam sie powoli do kupna bucików na wiosnę. Przeglądałam różne portale i natknęłam się na stronkę sellyo.pl. Przyznam, że kilka par wpadło mi w oko. Czy któraś z was tam kupowała? Polecacie czy raczej odradzacie? Jasne http://ejurl.com/gRt8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE POLECAM! OSZUŚCI! Nie ma ani butów, ani pieniędzy. Kontakt zerowy! Zwykli złodzieje i nic więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odgrzewam kotleta, ale dopiero teraz znalazłam ten wątek. Kilka razy robiłam zakupy w SellYo i nie mogę złego słowa powiedzieć na obsługę. Nigdy nie miałam problemów. Dobry kontakt i szybka wysyłka była za każdym razem. Ze swojej strony mogę polecić ten sklep :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem mega zadowolona z zakupow w Sellyo! Szybka realizacja i mega jakość. Polecam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becia01
Robiłam u nich zakupy i wszystko było OK, największa zaletą jest niska cena i duży wybór butów! Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlkaP
Zgadzam się z Becią, również polecam Sellyo.pl, nigdy nie miałam problemów i zawsze byłam zadowolona z zakupów! Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KG1110
Uwaga na ten sklep, niezrealizowane zamówienie, ignorowanie klienta, brak kontaktu, brak zwrotu należności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wysłali zamówionych butów, nie oddali pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×