Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dumnorix

Podobają się Wam fotografie mojego autorstwa?

Polecane posty

www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/04e28cfc65e9e58c.html www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c75696f181190f07.html www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5c3afd0535789c10.html www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b4891f46961ef9a7.html www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4ec2d381ad496559.html www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/09e2ff66001e17bd.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jessuu co za wieś :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczyłeś sie fotografii? Trochę takie amatorskie , dziwne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo jestem amatorem, a wzorowałem się tylko na kieszonkowym podręczniku do tego. Zawsze starałem się robić psychodeliczne fotografie, ukazujące relacje budynków/przedmiotów do praw natury, a także ukazywać rzeczywistość z zupełnie nowej (skłaniającej do refleksji) perspektywy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
płaskie i nieciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Breslau?:) hmmm.. A gdzie golden ratio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze? Nic nie opowiadają. A zdjęcie powinno mieć w sobie jakiś przekaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarik na 102
Jakie zdjęcie taki cieć,nie dziwi nic...jaka róża taki cierń,na,na,na,na

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdjęcia marne. Zła perspektywa, ostrość przedmiotu na którym warto zatrzymać oko. Jednym zdaniem szajs :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcie po primo nie może opowiadać historii, tylko ukazywać coś z innej perspektywy. I wiem, że np. zdjęcie z mostem grunwaldzkim ukazuje ciekawą grę latarni, plus kontrast szarych budynków i błękitnego nieba. Zdjęcie ukazujące komin na tle słońca zwraca uwagę na fakt, jak małe jest otaczające nas na co dzień środowisko, wobec bezmiaru wszechświata... A także to, że dzień w pewnej perspektywie, może się wydać nocą... A pierwsze zdjęcie (budynek architektury) jest już w pewnym sensie zdjęciem archiwalnym, bo ten budynek wygląda już zupełnie inaczej. Tak samo most - Też ta okolica wygląda zupełnie inaczej teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam sobie przeczysz bo opisujesz zdjęcie, które nazywasz archiwalnym, więc opowiadasz nim jakąś historię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
archiwalne czy nie, nieciekawe! oceniam tylko i wylacznie zdjecie, nie znam tego miasta, ani wczesniej ani pozniej. pokazujes zdjecia i widze kiepskie kadry, zadnej glebi, przeswietlenia. czysta amatorszczyzna niestety bez sladu talentu, ktory bys mogl podszkolic, bo oko tez masz marne. ale jezeli pasjonuje cie strzelanie fotek, to rob to dalej, ja ci tego nie bronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesłanie, sugestia, perspektywa... Te pojęcia znaczą co innego niż historia... Są, jak pojedyncze kadry z filmu, historii, zwanego życiem, lub continuum... Chodzi o to, że żyjemy, jak żyjemy. Wiele rzeczy, które nas otaczają na co dzień, nie zauważamy... A takie zdjęcia pozwalają przynajmniej uchwycić niektóre z nich, przy głębszej analizie np... Natomiast zdjęcia stanowiące grę barw mają wywołać określony stan emocjonalny. Wiadomo, że czerwień, pomarańcz, wyzwalają inne emocje niż błękit, biel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21:30 - Krótka piłka... Pokaż dobrą fotografię, to pogadamy. Bo tak dyskutować z dziesięcioma psioczącymi "gośćmi" nie ma sensu. Bo to nawet jeden gość może udawać dziesięciu, bo myśli, że to mu pomoże osiągnąć efekt..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym obydwoje wiemy, że opluwasz moje zdjęcia (niezależnie, czy się podobają, czy nie), bo nie lubisz mnie, za poprzednie tematy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli sprawia ci to przyjemność to rób ja tych zdjęć nie rozumiem ale nie będę krytykował bo sam g****o zrobie w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tata szarika
Zesrała się bieda i płacze. Tu masz dobre zdjęcie>http://www.bing.com/ Twoja perspektywa pokazuje,że nie masz perspektyw>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A oto kolejne trzy fotki: www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/17d698c140bd7ed0.html www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/14c15e4d8288ea2a.html www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c5118ca016102316.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×