Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tajemniczy31

Wieczór ze szklaneczką whisky

Polecane posty

Gość gość
Zaraz wyjmę notesik. ;) Lubisz przygody tajemniczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaniedbuje bo jest w rozjazdach?Znaczy na wycieczki jezdzi...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przygody tak, długie historie nie... Do notesiku mnie nie wpisuj, bo kojarzy mi sie z rejstracja NFZ...na za rok,,,jak Panu sie nie uda umrzeć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
;) ok panie tajemniczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kreska jutro w piwnicy wieczorem ok 20, przynosisz wiersz o sadomacho, wybiczuje ci goły tyłek.potem zobaczymy. Paa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, wiersz będzie ;) Ale to Ty klęczysz z dupinką wypiętą, będę delikatny albo nie ;) Śnij o mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ach, pamiętam te imprezy u Hugh Hefnera. Lizał mi bitą śmietanę z dekoltu i sztuczna szczęka mu wypadła. Tajemniczy, ty chyba jesteś młodszy. 31? Tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kreska ty się nie wymigasz jutro. wychłoszczę aż krew tryśnie. Czekam w piwnicy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak delikatnie młodszy, ze Swoja szczeka..ale łoże lepiej sie szefu Playboya...zwlaszca jak wpuścisz mnie językiem głębokości,,abym mogl zwiedzić najgłębsze miejsca Twojej jaskini,.,:€

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostro. wolę język w jaskini, niż bezzębne dziąsła na moich piersiach. ;) Trafiony- zatopiony. Hef odpadasz. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obyś Gościu wiedział co czynisz ;) Już się naprężyłem ;) Dobrej nocy misiu 👄 Ps bat w moich dłoniach będzie się grzał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kreska :P podnieca mnie twoja osobowość świra. Do jutra. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Tajemniczy 31 Dzisiaj tylko pijemy czy gadamy po mesku??? Z tego co piszeesz sytuacja wyglada takt masz kobiete z ktora masz dzieci ale cos sie wypalilo miedzy wami i teraz sie zastanawiasz odejsc romans czy zostac i naprawiac? Popraw jak cos pomylilem? Ja rozwiodlem sie juz spoor temu po kilkunastu latach byla juz dwojka dzieci i bylo k***wsko ciezko chcoc to Ja odchodzilem:( Nic z tego calego syfu zwiazanego z rozwodem nie zostalo mi oszczedzone:) Sluchaj nie ma pokojowych i ulturalnych rozwodow sa tylko madrze al;bo glupio p[rzeprowadzone mze cois podopowiem jak bchcesz isc wta strone? Ale moze cos nam opowiesz co tak naprade sie zepsulo miedzy Toba a zona i dlaczego myslisz ze nie da sie tego naprawic. To troche niepokojace jak w piatkowy wieczor siedzisz sam bez swojej baby? To kur/wa po co miec zone jak w piatkowy wieczor trzeba siedziec samemu? Gdzie ona poszla? Co jest wazniejszego w piatkowy wieczor dla kobiety niz rzniecie sie i przytulanie z wlasnym chlopem nie rozumiem tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Troll wilk sie pojawił w temacie, zaraz bedzie po topiku.Rozwodnik frustrat :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tajemniczy, ja zawsze chodzę mokra, bo jestem niezaspakajana regularnie.;) Mam nadzieję, że dużo ćwiczysz język.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kreska, zarezerwowałam nam piwnicę na jutro wieczór u kobiety z wachlarzem.Może się zgodzi udostępnić, obiecałam, że damy popatrzeć. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilk jak ja Qrwa lubie męskie rozmowy bez cenzury.. To jest tak, nie interesują mnie romanse, bo mam dzieci, interesują mnie przygody , ale tylko z mężatkami , bez zbędnych konwenansów i pieprzenia o miłości... Moj związek był raczej z wyboru niz z milosci..tak było odpoczynku,ale chyba mniej decyduj y byłem od Cibie i sie nie rozwiodlem, to pewnie był blad. Teraz trzeba byc facetem i pogodzić wszystko aby było dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tajemniczy spowodował, że wyryłam na ścianie w swojej jaskini jego maila. Lubię jak takie węgorze do mnie przypływają. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj jezyk często ćwiczony,ale lubi wchodzić głęboko, tak aby usta sie az dławiły sokami.. Napisz wiecej na maila, jak jesteś ciekawa, bo po co tu zaśmiecać, Tajemniczy31 @ gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i dobrze się składa, bo ja tez jestem mężatką i szukam ostrego lizania i rżnięcia w przerwie między gotowaniem obiadków rodzinie. :P Nie moralizujmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem ciekawa tajemniczy tego twojego języka. Może napiszę, ale najpierw muszę pogonić sąsiada. Nie lubię mieć dwóch kochanków, bo nie skupiam się należycie na dawaniu i braniu. Ale zaintrygowałeś mnie kotku. ;) Panie wilku dobranoc. Tajemniczy 👄 podnieciłeś moją wyobraźnię na dziś. Teraz to już będę biła się z myślami, a w jaskini przypływ. Całuje namiętnie. Dobranoc. Dzięki za alkohol. ;) Adres znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajemnmiczy31 A Ty kur/wa jescze moj krajan bo z podkarpacia a ja Goral Bieszczadzki:) To ci powiem ze trzezwy dzisiaj stad nie wyjdziesz juz nie bede taki zeby sie odcinac mam czarnego jacka chco ja sie na whysky nie znam wiem tylko tyle ze to bimber lezakowany w roznych beczkach im wywyzej tym wiekszy podatek dla aniolow jak iedys ogladalem program A teraz powaznie ile maja dzieciaki i czy jeszcze sypiasz z zona jak czesto jak to wygladalo przez pierwsze 2 lata i w 3 roku nie musi byc dokladnie ale zaraz powiem czemu pytam. Teraz powiedz chcesz przygod bo nie ta jakosc seksu czy zamalo daje bo to dwie rozne sprawy? Ale zeby cie osmielic ze nie tylko Ty masz ciezko opowiem o sobie. Moja byla miala stale libido napoziomie 8 orgazmow na 28 dni czyli standardowy cykl owulacyjny kobiety Ja 64 jak sportpowiec tez na 28 dni bo ta sie liczy. Przez pierwszy rok jak siepoznalismy mi skoczylo do 90 a jej tez naprawde dawala rade 3 orgazmy dziennie jak w zegarku czasami wiecej. Po roku jej spadlo do stalego 8 a mi wrocilo do 64 tez mojego stalego a ona byla z tych co mowia dopasuj sie a reszte mam w d***e chcoc twierdzila ze jestem super kochankiem. AJa jako Goral wychowany ze jak slubna to do konca zycia a jak dizci to sie nieodchodzi tylko zeby w sciane tak twkilem w tym przez kilkanascie lat. Pozniej stwierdzilem ze nie dam rady bo bede wiecznie ja zdradzal wiec jaka byla taka byla ale nie zasluguje mojakolezankapsycholog tez mi poradzila jak macie sie szarpac i masz zdradzac lepiej odejdz niech dzieciaki na to nie patrza bot nic dobrego dla nich. Odzszedlem 2 lataszarpaniny zwlaszcza jak zobaczyla ze zwiazalem sie znowa kobieta apozniej wszystko ise uspokoilo i jest ok z dzieciakami widze sie codziennie co 2 weken jest moj co drugie swita polowa wakacji i kontakt bardzodobry. Seksu mam teraz ile chce kiedy che i jak chce:) Takiej na cale zycie jeszcze nieznalazlem choc bylo blisko niedawno ale nawet tak jak jest jest 100 razy lepiej niz jak siedzialem z byla i to nie tylko dla mnie ale i dla dzieciakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalni,nie normalni ,prowokatorzy,niedojdy,zboczeni...i TY normalny k****arz.Myslisz,że jesteś lepszy pajacu? Nie szukam romansu,szukam przygody :O Jak ja się brzydzę takimi facetami.... "zapraszam na maila" Casting na swoją dziwkę przyszedłeś tu sobie zorganizować? zachłyśnij się buraku tą whisky to ci sie odechce bzykania na boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyżej przed wilkiem, odezwij sie, nie musisz sie od razu umawiać:) Gość pod wilkiem, ale tak ogólnie co Cie boli? Myślisz ze jak sie z kimś pisze na mailu tomie razu chodzi o seks..łoj ograniczone to myślenie .l Pozdro i nie wyzywaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pouczaj mnie,bo jesteś zerem ;) Szukasz bzykania .Żal mi twojej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×