Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tajemniczy31

Wieczór ze szklaneczką whisky

Polecane posty

@gość dziś A CIEBIE CO BOLI ZE CIEBIE NIE CHCE BZYKNAC??? Facet jest konkretny jasno mowi chce przygody bez komplikacji nie stalego romansu nie wiesz dlaczego tak zdecydowal. Moze jego kobieta tez sie bzyka na boku skoro w piatek zamiast rznac sie i przytulac z wlasnym chlopem wybyla z domu. Wiec nie oceniaj tak szybko jak jeszcze nie wiemy co sie miedzy nimi dzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilku Jack czarny dobry jest, ale nie wierz reklama:) najlepsza whisky..lot z domowej aparatury.. Dzieciaki małe sa...wiec nie ma sensu im krzywdy robic bo nie zrozumieją... Luba to kobieta proatyczna..znaczy żaba az dom i konto..Lipno sypiamy..ale raczej z definicji niz z iskry.. Wilki żalić sie nie ma sensu jest ja jest i trzeba to brac...przygód dużo nie mam tylko tyle ile trzeba i sprawdzone a nie z przytulia.. Wilki my z Podkarpacia wiesz ze bierzemy zycie za rogi a nie zycie nas..wiec dobrzenbedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość, nie pouczam Cie, tylko zwracam uwagę abyś mnie nie oceniała, zwlaszca ze większość tutaj ma cos za uszami. Ja mam Swoje przekonania i sie ich trzymam,małe na pewno Twojej oceny nie potrzebuje a tym bardziej Twej bulwersacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze analfabeta z niego. Współczuje żonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
#CASTING NA DZIWKĘ# :-D:-D:-D Z tobą to bym się łychy napiła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie,że kolejny casting.Tylko autorowi woda w wannie wystygła to na alkohol się przerzucił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×