Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Gość zamyslona_myszzka
Nie gdybanie tylko tak sie zastanawiam poprostu.....czy zdarza sie tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamyslona to, to samo... zlituj sie Dziewczyno i wyluzuj wkoncu tak jak Ci mówimy bo wrzodów dostaniesz albo nie wiadomo czego, ciesz sie poprstu a nie analizuj... chyba nie ma tam nikogo kto by Cie pacnął zeby sie uspokoila... popros swojego męza zeby to zrobil od nas wszystkich:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyslona_myszzka
No nie ma mnie kto pacnac :) Ale z checia sie przespie bo mnie ogarnela sennosc okropna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
póki ci się objawy nie nasilają to się ciesz, bo jak Ci się nasilą mocno to się będziesz zastanawiać po co ci to dziecko było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Kasik ja ma prace ale zadowolona zbytnio nie jestem ale jakoś to wstrzymuje i jeszcze 11 miesięcy musze.. No blondyneczka ogólnie to zawsze do rozmowy z nim na ten temat delikatnie podchodzilam ale zawsze on se zdenerwował i kończył temat bo nie chciał awantury, teraz ja awanturę zrobilam i myślę ze chyba musze poczekać.. Bo tak nic sie nie da zdziałać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondi znam ten ból, moj tez zaczynal sie denerwowac i wychodzil i nie bylo rozmowy, ja walczylam chyba pół roku zanim osiagnelam to co chcialam i Tobie tez sie uda, Twoj Mąz to napewno dobry człowiek i wkoncu zrozumie i sie przełamie bo nawet nie jestesmy wstanie domyślic sie jak jest mu ciezko w tej sytuacji... 3mam kciuki i informuj nas na bierzaco i nie znikaj na tak długo bo sie martwimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik929
Blondi czemu 11 miesiecy? Konczy ci sie umowa? Powoli powoli az dojdziecie z mezem do porozumienia wiesz jak facet honorem sie uniesie ze to nie jego wina a na badania nie pojdzie.. wiesz wyniki moga uwlaczac jego meskosci.. o ile byly by zle.. ale wierze ze jednak wszystko sie dobrze skonczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Zamyslona myszko iczozord ma rację jeszcze będziesz się modlić aby te objawy ci minęły bo są strasznie męczące te mdłości. A twój mąż jak zareagował? I twoje dziecko na wieść o rodzenstwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyneczka
Hej kobitki! Chwile mnie nie bylo a tu az tyle czytabia,gratuluje nowym mamusia i zdrowka dla tych juz "starych" :p Gabi tak dzialamy ale narazie nici.dzisiaj 1 dc...okres przyszedl troche wczesniej niz przypuszczalam ale ciagle wariuje z cyklami,:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Kuźwa dziewczyny dziś mija tydzień od czasu jak zaczęłam krwawic, od wczoraj nic nie leci a ja się czuje jakbym w ciąży była... Zgage mam straszna ból jajnika i piersi, bardzo wrażliwe sutki. Nie wiem czemu to jeszcze nie ustapilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) zastanawiam się czy to może być plamienie implantacyjne czy juz okres. Bo tak : plodne dni miałam 7,8,9.03 i oczywiście z mężem staraliśmy się ładnie o bobasa. Planowany @ mam na 24.03 a od wczoraj mialam małe plamienie a dzisiaj to juz mocniej krwawie. Zawsze miałam w terminie okres co do dnia a tutaj tydzień szybciej. Trochę wczoraj ludziłam się ze udało się i jestem w ciąży i to plamienie tylko... Ale sama już nie wiem a na testy to o wiele za wcześnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyslona_myszzka
Maz zadowolony i cieszy sie. Synkowi jeszcze nie mowilam. Chyba troszke za wczesnie. Ma dopiero 4 latka wiec mysle ze na to mamy jeszcze czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka no będę ten temat walkowac tak wiesz delikatnie az osiągnęła swój cel w tedy dam spokój heh ;-) Kasik tak kończy mi sie umowa ale nie chce tu dlurzej pracować bo mamdsc tej całej rodziny ale to nic. Dam rade. Sama zwolnić się nie mogębo jjakąś tam głupia umowę mam (więcej nie dam sie na mówićna takie umowy) ... No powoli mam nadzieje ze dojde do swojego celu z merzem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha.. no jesli sie meczysz w tej pracy to rzeczywiscie nie ma sensu tego ciagnąc :( kochana mam nadzieje że wszystkie tu dojdziemy do naszego małego marzenia...ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Doti87 myślę że plamienie mogło być implantacyjne ale krwawienie to nie wiem... A jak wygląda to krwawienie? Obfite? ma skrzepy? obserwuj czy krwawienie się zmniejsza czy zwiększa. Kiedyś czytałam ze może występować krwawienie ale mniej obfite niż przy okresie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiti71
Hej dziewczyny, jestem nowa, choć czytałam wasze wpisy.My od kilku lat staramy się o bobasa (mąż jest po chemioterapii) i w tym m-cu jakoś dziwnie się czuję tydzień po owulacji. Zastanawiam się, czy to możliwe tydzień po owu... mieć jakieś objawy. 2 lata temu ciąża biochemiczna, ale od tamtego czasu ta nadzieja!!! Moją uwagę zwróciło swędzenie piersi. Nigdy nie pisałam na forum, ale tak się rozmarzyłam, że może to forum jest takie magiczne. Wszystkim Wam kochane życzę upragnionych II na teście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Kiti poczekaj jeszcze z tydzień i zobacz może coś wyjdzie :-) nadziei też sobie nie rób bo później takie rozczarowania bola najbardziej... myszka ja biorę duspathon i on nasila objawy ciąży oczywiście i tak myślę że to sprawa indywidualna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Kiti a jakie masz długie cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiti71
Wiem, że muszę czekać, mam też za sobą rozczarowania typu znowu ta@, ale jak to mówią nadzieja umiera ostatnia. Cykle mam 28 dniowe. Od ok roku o 1-2 dni mam krótszą I fazę owulacja najczęściej w 12 lub 13 dniu cyklu. Od dziś jestem z Wami i mam nadzieję, że nam się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogłam spać w nocy. Do 11 Przeglądalam oferty pracy a potem nie mogłam zasnąć chyba do 1. dzisiaj mam mdłości i slinotok. Nie mam pojęcia dziewczyny co jest grane... no i temperatura 37,4 lub 37.2 w ustach z samego rana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik929
Baletka to moze jakies objawy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem :( moze to od infekcji? jak wypije cole to mi się serce strasznie tłucze jak w ciąży, coś mnie zbiera w dole brzucha ale... test rano wyszedł negatywny.Dziś po poludniu Kupiłam taki apteczy ale niestety mojego ulubionego pinka nie mieli :( może @idzie Albo co. .. x x x zamyślona pacne Cię :) ciesz się i nie stresuJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baletka może za wcześnie na test ? :) renii co z Tobą? wszystko ok? daj znać kobieto bo czekamy na wieści od Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiti i Doti witajcie wśród nas :) ciekawe co tam u Reni? ! Baletka może jednak powtórz test za 2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilusia no krwawienie to napewno nie plamienie ale aż tak jak okres nie jest mocny.. Hmm.. Jedynie zostaje mi pójście na betę. Tylko czy to nie za wcześnie coo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś 26dc wiec za2 dni max. Ovu była w 14/15 . Duszna łazienka po prysznicu tez mi podnosi ciśnienie. ale biust wcale nie wskazuje że coś się dzieje. dziewczyny zaczynam się martwić o Reni. chyba ze padła ze szczęścia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Doti. Jutro piątek to jeżeli chcesz to jutro betę możesz zrobić ale myślę że to za wcześnie i może wyjść negatywnie . Ewentualnie poczekaj do poniedziałku i zrób test ciążowy. Obserwuj krwawienie czy się nasila. Rzeczywiście naszej Reni dawno nie było... Ciekawe co u niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×