Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

oj kochana ile wysyłałam masakra.. byłam to list zwrtony ze nie posiadaja wolnych etatow.. MOgłam isc dziecko bawic ale ma moze z 8 miesiecy a to strach, jeszcze obce nie moje nie mam takiego doswiadczenia i bałam sie wiec to dobie odpusciłam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z Podkarpacia, ze stron zadupia.. Trzebabyło by dow eikszego miasta wyjechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
I jak tam dziewczyny wino uszykowane? Ciezaroweczki nasze muszą obejść się smakiem :-P chociaż kieliszeczek winka wytrawnego nawet jest wskazany w ciąży tak mi kiedyś polozna powiedziala i dziecku nie zaszkodzi ;-) iczozord gdzie się podziewasz? A zamyslona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Winko w lodówce sie chłodzi i czeka na start :-) Mojej siostrze gin powiedział,ze szklanka piwa raz w tygodniu jest wskazane. Kasik nie przejmuj sie tyko dzisiaj zrelaksuj kochana :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Ja piwa nie mogłam bo od razu mnie brzuch bolał i robił się twardy jak kamień (w ostatnich tyg przed porodem). Za winem tez nie przepadam bo mnie zaś coś duuuusi ale dzisiaj wypije małymi lyczkami. Mam takie słodkie pyszne mmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Melduje się!! Jem kolacje bo moje niunie dopiero usnely i zaraz nalewam winooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maomi
dziewczynki ja również sączę drinka ale mąż chce oglądać jakiś film ze mną więc niestety Was opuszczę, ale życzę Wam miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie z winkiem w dłoni i korkociągiem otwieram ahoh ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Tylko żebyśmy się nie upily bo ja np mam bardzo słaba głowę :-D. Po poprzednim poronieniu chciałam zapic smutki i prawie pół butelki wina słodkiego wisniowego wypiłam i mąż jak wrócił z popołudniowki to tak się śmiał ze mnie... Podobno nie byłam w stanie mu kolacji zrobić, ja mało co pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :P no widzisz.. ja lubie sobie siasc przy winku jak mam doła słuchawki na uszy i muzyczka..:) albo właczam swój slub co byl tak nie dawno az płakac sie chce :( :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Oglądała może któraś z was film "Selena"? Z Jennifer Lopez. Właśnie oglądam juz chyba 8 raz mam nagrany, piękny film a końcówka taka ze za każdym razem płacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja moge cale winko wypic głowe mam :-) A moj 4 piwa i pada hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jezu otworzyłam nareszcie warte było moich wysiłków bo pyszne :-) A wy jakie lubicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Aktualnie pije wino Specjal truskawkowe, nie jest drogie ale za to pyszne przynajmniej mi smakuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem JEAN-PIERE PEPER:P JAKIE było takie wzięłam ale pyszne a nie przepadam za bardzo za winami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Jak chodziłam do gimnazjum to na podwórku z kumpelami pilysmy tanie wino za 5 zł :-D ale się nawalilysmy i zaś był dylemat "czy rodzice zauważa" :-D. Ale nie zauważyli bo zaraz poszłam spać. Wszystkiego trzeba spróbować i tez było dobre :-D. A co!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reni84
ja też za młodych lat piłam nie raz takie winko i smakowało chociaż nie raz wyrwało po nim ale sie piło a jak !:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Kiedyś były inne czasy a teraz dzieciaki tylko w laptopach siedzą i w telefonach. Moja 4 letnia córka ma opanowany mój telefon bardziej niż ja, mąż ja nauczył i zamiast się bawić to wola telefon i gra w Tom Cat taka gra trzeba kota karmić i są różne w nim gry albo dzwoni gdzie popadnie i zaś puste konto. Ja pierwszy telefon dostałam w wieku 16 lat wcześniej nie wiedziałam co to jest. A jeszcze trochę to w szkołach zamiast książek to tablety będą i z tego będą się uczyć. Szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie kiedys to ciągle na dworze po szkole byłam,nie miałam telefonu i zawsze wiedziałam gdzie są koleżanki,listy pisalam to było cos i nie żałuje niczego :-) Mojej siostry syn 5 lat i tablet ciągle w dłoni az czasami mam tego dosc o nie mozna nawet z nim porozmawiac bo mowi -daj mi spokój ja gram :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reni84
Moj zaraz będzie w domu,ale będzie miał mine jak zobaczy mnie zakręconą i winko na stole swieczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×