Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Gość Baletka
Marta www zaglądam !!! :D Co u Ciebie? Ja rośnie maluch? Powiedz coś więcej, bo tak długo się zastanawiałam jak się czujesz i czy wszystko ok. Znikłaś tak nagle. U mnie w tym miesiącu starania aż wrzało, ovu ok. 14dc. Dziś 17dc więc czekam jeszcze 10 na finał. Trudno powiedzieć czy będzie w porządku bo święta spędziłam w nerwówce, zastanawiając się co dalej zawodowo. Ale wszystko sobie poukładałam, widziałam się też z lekarzem. Teraz tylko trzymać kciuki, żeby się okazało, że ten dłuższy silny stres nie sabotował naszych planów ciążowych. Jedyne co zauważyłam to takie kłucie/ciągnięcie w podbrzuszu w okolicy jajników, ale może to stresowe sprawy. Dziewczyny, kto testuje za ok 10dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasnozielony88
Ja za 7 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja czekam na @ dzis powinna być . chodz moze być i jutro więc czekam ale watpie że cos z tego będzie, bo piersi mniej bola niz przed @ a w ciazy słyszałam ze sa wrażliwsze, noi zgaga mi dzis towarzyszy i czasem chwilowy zamet w głowie ale to pewnie towarzyszy nadchodzacej @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maomi
Kasik dokad nie ma @ to nie mozna sie negatywnie nastawiac:-)a jak @ nie przyjdzie to kiedy testujesz? Baletka ja spodziewam sie @ za jakies 12 dni wiec podobnie idziemy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli dzis i jutro jej nie będzie to w czwartek ale znając moje szczęscie to przylezie.. ostatnio mialam nadziej bo zawsze regularne chodz czasem wczesniej ale nigdy nie dłuzej jak 28 dc no i 29 myslałam ze nie przyjdzie no ale niestety.. więc jutro może prawdopodobnie przyjść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie wiem co się dzieje boli mnie brzuch jak na @ dość intensywnie a nic prawie nie leci na podpasce zaledwie dwie plamki tylko jak robie siusiu to trochę więcej. sorki za szczegóły ale to jest dziwe nie rozkręcila mi się od rana miesiaczka. co jest grane myślicie że mam mieć jeszcze nadzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga no według mnie jak sa lekkie plamki tylko to może i nadzieję mozna miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, byłam u gina. Przepisał mi luteine na wywołanie @. I niestety i tym razem się nie udało. Ale jestem z wami w kolejnym miesiącu starań:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MartaWww gratulacje wlasnie podziel sie z nami jak sie czułaś czy miałaś jakies objawy ciąży?jak wygladała implantacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś sobie jeszcze daruje.. Poczekam do jutra wieczora albo do weekendu i w tedy z nim porozmawiam.. Bo tak już dłużej być nie może.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik92 bądź dobrej myśli :) z całego serca życzę Ci II kreseczek :* Ja to się nie nastawiałam, chociaż cień nadziei był... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi1 przykro mi ze taką masz sytuację z mężem.. ale powinien naprawdę pójść w końcu do lekarza. Rozmawiaj z nim często i mów mu o tym to może dla świętego spokoju pójdzie w końcu do lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki robicie podstawowy błąd, za bardzo się staracie i za bardzo wam zależy. To siedzi w psychice, im mocniej liczycie, mierzycie, sprawdzacie, tym trudniej zajść, rozmawiałam z koleżanką, mowiła, że rok się starała, ryczała po nocach, kiedy połozyła laskę na tym - zaszła, moj przykład - pojechałam na wczasy, wg mnie po owulacji, pełen relaks, pełna przyjemność, seks, basen, sauna, jacuzi. Tak trzeba :-) a hormony mam wszystkie nie teges do lekarza za 2 tyg dopiero w 7 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reni84
Hej dziwczyny nie pisałam bo byłam u teściowej na świętach a tam tyle ludzi,ze czasu nie było :-) Aga ja w ostatnim cyklu tez miałam plamienia tzn@ znikomą nigdy takiej @ nie miałam(zawsze ale to zawsze @ była obfita i bolesna ) i tez było to zastanawiające niestety nic nie wynikło,ale kciukasy trzymam za dwie krechy ;-) Blondi no nareszcie się odzywasz, moim zdaniem nie powinnaś mieszać w wasze sprawy innych osób,porozmawiaj z mężem na spokojnie jeśli to nic nie da to odpuść na trochę może on potrzebuje odpoczynku i niech zobaczy,że coś się zmieniło,na siłę nic nie wyjdzie naprawdę nie warto angażować jego rodziców w wasze sprawy,niech sam zrozumie to jest mężczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie Fiku Miku było 4 dni temu czyli 16dc :-) dzisiaj od wieczora jakoś dziwnie się czuję jak bym była przeziębiona,temperatura pod pachą wyższa i jest mi zimno.Nie wkręcam sobie fasolki dziewczyny nie chcę znów się zawieść niech życie się toczy bo w sumie co to da ? Jak ma być to będzie i nic to nie zmieni a takie wsłuchiwanie w siebie nic nie daje bo @ przychodzi jak zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też mam okres niestety chociaż ten miesiąc nie wierzyłam ze się uda bo brałam leki na infekcje gdyby nie to plamienie nie robiła bym sobie nadzieji. może ktoś pomoże chce iść w tym cyklu na monitoring tylko nie wiem jakim dc iść ? dodam że muszę wszystko opowiedzieć co i jak i dać swoje wyniki badań panu doktorowi nie wiem czy iść po okresie czy np 12 dc blisko owulavji jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik922
ile po odstawieniu luteiny przychodzi @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczynki :-) blondi no wkoncu sie odezwalas... szkoda ze ten mezulek Twoj taki uparty a ile macie lat? aga idz 12-14dc , w granicach owu to na usg bedzie widac co sie dzieje z pecherzykami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olila92 ciągle mu gadam ale nic nie daje dlatego stwierdziłam ze trzeba być ostrzejszym w tej sprawie... Blondyneczka jesteśmy młodzi bo ja w tym roku kończę 21 lat a mąż 22 lata..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondi to jestescie bardzo mlodzi :-) on jeszcze nie mysli mocno dojrzale na temat dzieci i dlatego Twoje argumenty do niego nie docieraja, ale walcz dalej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka tak zrobię :) w zasadzie się stresuje bo nigdy nie byłam w faceta :) jakieś rady jak się zachować? Blondi kurde młodzi jesteście. postaw go pod ścianą jak juz nic nie działa bo ja innego wyjścia nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena000
Dziś rano zrobiłam twar wynik negatywny @brak :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena000
I niby podchodzę do tego wszystkiego na luzie ale pózniej jak @nie przychodzi i robię test to nachodzi mnie refleksja,dlaczego i tym razem sie nie udało, latem wybieram sie do Polski na kilka tygodni, odwiedzę swojego ginekologa zobaczymy co powie,pozdrawiam was kochane szaraczki!!!buziaki w wasza stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja raz bylam u faceta i stresowalam sie atrasznie bo to byla moja pierwsza w zyciu wizyta u ginekologa i facet byl totalny na luzie, mily i wogole, wiec pooroatu sie nie stresuj :-) czasami lepiej pan ginekolog zrozumie o co Tobie chodzi i co trzeba zrobic niz niejedna pani ginekolog :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik co tam u Ciebie? przyszła @? co do luteiny nie mam pojęcia :-( reni witaj po świętach :-) idziemy prawie równo bo ja mam 21dc :-) agnieszka nie bój się faceta ginekologa - ja nigdy nie byłam u kobiety, ale moja siostra i bratowa były u lekarzy obojga płci i twierdzą że faceci są delikatniejsi i milsi niż kobiety, którym wydaje się że powinnyśmy wszystko wiedzieć :-) może akurat źle trafiły, ale bardziej sobie chwalą mężczyzn :-) będzie dobrze, nie stresuj się :-) Marlena przykro mi :-( cykle masz regularne? nie bierzesz jakichś leków które mogłyby Ci namieszać w cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×