Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Gość Lenna22
blądyneczka ja miałam tak w pierwszej ciąży to był mój objaw pierwszy 2 tyg po ty pojawiły sie wieczorne mdłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenna co Ty mowisz? takie delikatne swedzenie w srodku? smaruje od rana tak glebiej cormantiozolem czy jakos tak i jest ciut lepiej... troche sie zdziwilam czy to infekcja bo ja od 3 dni stosuje lactovagibal bo mnie maz poobijal :-P i tabletka jest czysta jak wyplywa, a scianki dzisiaj sa rozpulchnione... dziwne to wszystko bo przy infekcjach duzo ostrzejszych tabletki odrazu pomagaly:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyneczko jeśli masz możliwość to może pomyśl o monitoringu? mogłaś mieć owulację w pierwszych dniach cyklu, bo i tak się zdarza i wtedy po ok 14 dniach możesz mieć kolejną @. albo tak dla orientacji spróbuj robić testy owulacyjne? kamilusia w takim razie cieszę się z Tobą :-) oby się wszystko u Ciebie unormowało 🌻 lenna skoro tamten test był błędny to pozostaje tylko mieć nadzieję na kolejny cykl, tydzień szybko minie i znów będziemy czekać na wyniki starań ;-) blondyneczko mam to samo, takie lekkie chwilowe ukłucia, ale nawet ich nie biorę za jakikolwiek objaw. nie mam swędzenia, ale jeśli Ciebie coś złapało to może spróbuj jeść jakieś probiotyki na wzmocnienie flory bakteryjnej? albo jakieś witaminy? może masz po zimie wyjałowiony organizm i Cię jakieś dziadostwo dopadło, ale życzę Ci żebyś miała tą samą przyczynę co Lenna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maomi biore biore :-) nawet lacibios femina sobie kupilam do lykania i lactovaginal tez mam i dzialam, no zobaczymy co bedzie dalej a to uczucie jest okropne :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
blądyneczka ja nigdy nie miałam czegoś takiego az tu nagle swędzenie i to czasami straszne no ale kupiłam maść i jakoś łagodziło a nie maiołam czasu iśc do gin i puzniej zaczeły sie wymioty i ja wogóle nie zwruciłam uwagi na to że od 2 miesięcy nie mam @ dopiero mój zaczoł mnie jakoś dziwnie inaczej traktować tego nie jedz tego nie pij i zaczoł mnie głaskaći kłaść swoją głowe na mój brzuch i pytam go co co on wyprawia a on na to że no przecież jestem w ciąży i wtedy mnie zamurowało i faktycznie 8 tydzień był wtedy ja w tamtym okresie jakoś nie miałam czasu nawet myśleć o takich rzeczach no ale jeszcze zanim zrobiłam test to tak sobie wszystko poskładałam i żeczywiście i lekarz powiedział mi wtedy że mam już taki organizm i że moje ciąże mogą zaczynac sie właśnie takimi infekcjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenna ja wlasnie slyszalam ze u niektorych kobiet ciaza zaczyna sie od infekcji ale ja tego co sie dzieje u mnie to nie wiaze z ciaza, zreszta to dopiero tydzien od plodnych dni, powalcze troche lekami , jak nie przejdzie to pojde do gin w nast tyg....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maomi
Blondyneczko a Ty na kiedy masz termin @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka nie przeprosił? A to gnidex! Niech mu pypeć na języku wyskoczy za karę! :> No ale tak jak mówisz, nie takie rzeczy w małżeństwie trzeba przepracować. x Lenna no nie wiem co z tym testem Twoim no... już się cieszyłam :( Ale by były jaja jakbyś okresu nie dostałą w tym cyklu :D A temperaturę może mierzysz? x maomi tak, miałam iść do szpitala ale jak byłam na ostatniej wizycie to lekarz powiedział, że wszystko jest cacy i o szpitalu nic nie wspominał! :D Jestem przeszczęśliwa :) Zaczęłam szkołę rodzenia i testy wszelakie żeby zakwalifikowac mnie do porodu do wody (położna mówi, że boli o połowę mniej). Wyszło póki co, że nie mam HIV :P więc jestem na dobrej drodze :P Przy okazji jakby któraś z Was ciężaróweczek lub przyszłych ciężaróweczek potrzebowała w przyszłośc***essar na szyjkę macicy (to taki gumowy krążek, który się zakłada jak szyjka się przedwcześnie skraca lub rozwiera), to mam nowy, zapakowany hermetycznie głównego producenta i chętnie odsprzedam :) W cenie oczywiście niższej niż u źródeł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iczozord a no nie przeprosil, jedynie co to powiwdzial mi ze faktycznie mogl sie inaczej zachowac, jemu ciezko slowo przepraszam przechodzi przez gardlo, dopiero jakis czas po slubie zaczal powoli uczyc sie uzywac tego slowa... ahhh zycie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no od wyrażania emocji są kobiety i to my musimy tego uczyć naszych męzczyzn. Choc przyznam, że mój mąż to jest w tym nie raz lepszy niż ja ;p psycholog :P Blondyneczko polecam Ci jeśc jogurty, mi dopiero czasami potrójne działanie (lactovaginal, lacibios + jogurt) pomagalo i to ekspresowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jogurty tylko danone. Ciekawostką jest to, że tylko danone ma kultury bakterii odpowiadające naszej strefie klimatycznej. Inne jogurty maja szczepy odpowiadające np azjatom :P Nie zaszkodzą, ale też mniej pomogą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baletka
Maniula witamy Znowu. Co u Ciebie? Jak walczysz z kilogramami? U mnie 20dc od wczoraj od czasu do czasu dziwne ciągnięcie w okolicach jajników albo dziwne uczucie jak na@i mnóstwo śluzu (Czy tak mogą działać środki antydepresyjne?) Ovu byla 14/15dc. Noi mamy remont w pełni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniula22
Baletko po porodzie spadło mi 12 kg zostało jeszcze 10 do zrzucenia. Cwicze z chodakowska codziennie i jakoś powoli idzie. Do tego Karmie piersią co jest dobre dla mnie a przede wszystkim dla Olusia. Mam nadzieję że niedługo i Tobie się w końcu uda kochana :*. A na forum oczywiście zostaję śledzić wasze dalsze losy i trzymać kciukasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mi się dziś spać chce.... zamknęłabym oczy najchętniej bo światło mnie razi, a tu trzeba w pracy siedzieć :-( jeszcze na dodatek popołudniu obiad u teściowej i pewnie w domu będę ok 19... ratunku....iczozord jeszcze się nie ogarnęłam z przeczytaniem drugiej wersji "książki", ale postaram się w ten weekend nadrobić :-) blondyneczko idziemy tak samo z cyklem :-) działanie jogurtów naturalnych danona potwierdzam - jem codziennie 1 od 2009 r i nie mam problemów ze "swędzeniem" i z jelitami ;-) no i u mnie był jeszcze problem z bólem kości przy zmianie pogody, który też zniknął :-) szkoda że na dzisiejszą senność nie pomaga ;-) Baletko a ile Ci zostało do @? iczozord kilogramami się nie przejmuj - oby mały był zdrowy :-) a te parę kilo więcej jakoś z czasem się zgubi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostało 7 dni. Bo dziś 21dc. Dziś mam to samo-strasznie chce mi się spać. Iczozord zgłaszam prośbę o przesłanie książki :) mojego maila Masz. Maniula 12kg fantastycznie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maomi
Chyba cos w pogodzie jest ze taka senność nas dopadla:-)juz jestem po pracy ale sennosc nie minęła, jak tu wytrwac do wieczora?:-) wszscy chyba kprzystaja z ladnej pogody:-) Baletko to idziemy z cyklem rowno we trzy z blondyneczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Dziewczyny mam takie pytanie bo w sumie mnie to interesuje od jakiegoś już czasu widzę że czasami z moim śluzem można zaobserwować jakiś beżowy glutek.... czy to od rozrastania się w środku ? Jestem pewna że to nie jest związane z niczym nie dobrym bo nie są to żadne jakieś brązowe upławy .... może miałyście to samo aktualnie jestem w 15 TC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maomi
Evi jak to szybko minelo:)juz niebawem półmetek ciąży przed Tobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Wczoraj to nawet moja mama Sie zdziwiła że tojuż 15 tTC hihi wczoraj kupowałam dla koleżanki córeczki ciuszki jakie są liczne rzeczy dla tych małych istotek ehhh szok :-) ja dopiero zakupy rozpoczne w sierpniu :-) na szczęście w piątek byłam ostatni dzień w pracy bo na prawdę byłam już wykończona i nie miałam siły .... maomi a ty kiedy testujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi raczej nic niepokojącego, szczególnie jak beżowy ten glutek :) W ciąży wszystko się w środku rozrasta a w 1 trymestrze szczegolnie rozpulchnia się szyjka. Ja miałam czasem różowe plamienia np po stosunku ale czasami tak o i po 1 trym wszystko minelo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Iczozord też tak myślałam i tak naprawdę takie pojedyncze przypadki widzę po tym jak jestem przesilona a ostatni czas w pracy był mega ciężki i wracałam dosyć późno teraz myślę że Sie wszystko unormuje.... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×