Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

ja już przeczytałam :) bardzo mi się podoba, nic bym nie zmieniała, czekam na kolejne rozdziały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iczozord musze stwierdzić że naprawdę jest fajnie to się czyta ;) nie wiem jak innym, ale mnie się podoba w całości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka 123
Mam pytanie tym co się udało :) czy zauważyłyście u siebie brązowa otoczkę wokół sutków jeszcze jak nie wiedziałem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka 123
Jak jeszcze nie wiedziałyście o ciąży ? *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iczozord
moniq no to już teraz z górki, co nas nie zabije to nas wzmocni! evi gratulacje :)) blondyneczka :>>> dziękuję za czytanie :) mój mąż mówi ze jest ok, ale sucho i zgadzam się z nim. kto to trochę ocieple :) a kopniaki Karola stają się bolesne, jest już na prawdę tłusty i dorodny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki jak przygotowania do Świąt?:) plecki , sprzatanie . sałatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj wysprzątałam dom :-) A jutro zabieram sie za resztę i mam nadzieję,ze nie przesadzę z jedzonkiem bo zawsze narobię i nie ma kto zjeść,a najbardziej uwielbiam piec ciasta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iczozord ja też wysłałem maila do ciebie :) Ja robie z mama w sobotę jedzonko bo tam spędzamy pierwsze święto :) wiec nie musze nic u siebie robić :) okresu nadal brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik929
Aga moze "kroliczek cos przyniesie" heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby te święta były szczęśliwe :))) Aga - poszło Ja za pieczenie też zabieram się w sobotę razem z mężem (mój mąż piecze ciasta!!!) robimy paschę, babkę migdałową i może tort makowy z kremem kawowym. Zastanawiam się też nad mazurkiem z kajmakiem i morelami suszonymi (uwielbiam!!! ale potem mam taaakie wyrzuty sumienia :P) 1 dzień spędzamy razem z teściami i rodzicami także każdy coś przynosi od siebie i w sumie się bardzo nie namęczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baletka
Aga czy to znaczy ze jesteś w ciąży a ja to przeoczyłam ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda31
kochane dziewczynki u mnie dziś 25dc @ powinna być w niedziele,plamien jako takich nie ma pokazuje się tylko raz w ciągu dnia śluz zabarwiony na kawę z mlekiem i niteczkami i później jest czysto i sucho,na fasolinkę wogole się nie nastawiam,piersi tylko nabrzmiałe bez bólu czasem tylko poczuje jajnik ale to normalne przed @,gorzej z psychiką mamy nerwowy okres z mężem czasem uważam ze i oni powinni mieć coś na styl @ to moze ciśnienie by z nich schodzilo :-P tak jak jest u nas kobitek chwilowy pms i później spokój :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena000
Maomi dziekuje za zainteresowanie u mnie 33 dc ale czekam sobie na @ bo jakoś mi sie wydaje,ze owulki nie było w tym miesiącu,od trzech dni zaczęłam brać tabletki nie tylko kwas foliowy jeszcze pare innych witaminek przeznaczonych dla kobitek,które starają sie o dziecko nie wiedziałam nawet,ze witamina b6 wspomaga gospodarkę hormonalna tez jest w tym zestawie,poczekamy zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iczozord odebrałam maila przeczytam w wolnej chwili :) Baletka iczozord dobrze powiedziała :) czekam na @ :) test wczoraj ujemny. Ruda idziemy podobnie z różnicą 2 dni :) trzymam kciuki :* Tak juz na zapas jak bym nie miala czasu.Życzę Wam kochane wszystkiego co najlepsze spełnienia marzeń pogody ducha na codzień oczywiście smacznego Jaja i mokrego Dyngusa :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maomi
Marlena a ile dni masz do @? Evi biore od tego cyklu clostilbegyt 3-7dc 1 tbl na dzien tskie mialam skoki temperatur ze nie szlo sie polapac co i jak, ale ostatnie 3 dni juz w miare jakos normalniej te temperatury byly. Wczoraj test owu pokazal dwie kreski, ale jedna nieco jasniejsza, a dzis dwie identyczne, wiec moze jednak mam owulacje tylko jej w ogole nie czuje...do tej pory tety owu tylko w jednym cyklu wyszly mi pozytywnie, a tak to zawsze caly cykl byly dwie kreski i ta testowa bardzo slaba. A nie wiem sama:-) wola Boska, co ma byc to bedzie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyneczka
Hej hej.Maomi u mnie 16 dc,nic specjalnego sie nie dzieje,swiateczne porzadki,praca,dom i tak sie jakos ciagnie.Co do wieku ja mam 26 lat :) Wesolego jajka wszystkim ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena000
Maomi w zeszłym cyklu w dniu 33 dostałam plamien a w 36 dc przyszła @, narazie sucho jajniki dają znać także pewnie cisza przed burza,pozdrawiam kochane wesołych świat Wielkanocnych!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
mamo to nie zle się zapowiada... no ja dopiero po owu miałam bóle jajnika więc spokojnie :) z tego co piszesz to wszystko przed Tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyneczko to Ty w najlepszym czasie teraz jesteś ;-) ja to w porównaniu z Tobą jestem starą rurą... w tym roku kończę 31 lat... Evi magia świąt u mnie w tym cyklu jest :-) ale grunt że czuję się dobrze i cykle mam regularne więc nie jest źle ;-) Marlena a nie chcesz testować w święta? :-) ruda ja w takich przypadkach nie czekam aż mu przejdzie tylko strzelę ścierą przez łeb i jest po fochach ;-) i mimo że jest dużo większy ode mnie to od razu mu para schodzi i jest spokój :-) w moim domu tylko ja mam prawo robić fochy ;-) Dziewczyny ja również życzę Wam wszystkim Wesołych Świąt Wielkanocnych i tego żeby te jajka jedzone w Wielkanoc - symbol nowego życia - dały u nas efekty ;-) iczozord dziękuję za przesłanie plików - przeczytam w drodze powrotnej do domu i dam znać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×