Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Gość Marlena000
Maomi cycle mam nieregularne nie biorę żadnych leków które mogłyby zakłócić cykl :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik922
Maomi nie ma dalej. Ale czekam dzis jeszcze poczekam pewnie wieczorem przyjdzie tak jak to bylo ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
witam Panie po świętach bardzo przejedzone?? :) < a tak w ogóle dziewczyny dziwna sprawa mi się przytrafiła zaglądam dzisiaj do szafki w łazience tam położyłam ostatni test który robiłam a tam 2 blada kreska jak ja mam to rozumieć ??? bo mi się wydaje że może przez to że parę dni poleżał i dlatego a wy co sądzicie bo przecież chyba testy nawet już pól godz od wykonania są niewiarygodne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenna zrób jutro rano kolejny test albo idź na badanie krwi :-) a Tobie się spóźnia @ czy dostałaś? już nie pamiętam więc pytam :-) kasik a masz jakieś bóle nadal czy Ci przeszło? obyś się nie doczekała @ tylko dwóch kreseczek na teście :-) Marlena w takim razie pozostaje czekać :-( chyba że masz jakąś możliwość zrobić sobie badanie krwi, wtedy chociaż wiedziałabyś czy możesz iść po jakieś leki na wywołanie @ co do przejedzenia to muszę ze wstydem przyznać że po świętach mam +1kg na wadze... i dużą nadzieję że go szybko zrzucę ;-) blondi facetom w tym wieku wydaje się że mają czas jeszcze na dzieci, chcą się wyszaleć itp. niestety nieraz okazuje się że z różnych przyczyn potem nie jest łatwo o dziecko. Mój mimo 30 lat też nie jest gotowy na dziecko, chociaż po kilku rozmowach już się tego nie boi i nie stawia oporu, ale żeby jakoś o ojcostwie marzył to nie mogę powiedzieć. Tylko że u Was jest podejrzenie że może coś mu dolega i trzeba to sprawdzić bo wiele chorób wymaga długiego leczenia... tylko jak mu to przetłumaczyć? pojęcia nie mam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
dostałam w czwartek po południu a w sobote sie skończył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenna ja bym chyba dla świętego spokoju zrobiła test - jak robiłam sobie testy to zawsze były negatywne czy to od razu czy po dwóch dniach, ale może jakiś wadliwy test Ci się trafił - lepiej sprawdź :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik922
Maomi bylam z koleżanką na miescie i pare razy mnie jajnik lewy kul.. no ale wiecie jak to jest ostatnio tez myslalam ze sie udalo a wieczorem przyszla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik922
Noi sie skusilam szlam kolo apteki i zrobiłam test i nic wiec racja ze dzis pewnie przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reni84
Aga ja zawsze chodzę do faceta i jest naprawdę kolosalna różnica faceci są delikatniejsi wiec się nie stresuj. Kasik @po odstawieniu luteiny powinna przyjść do 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi jesteście jeszcze bardzo młodzi i decyzja o fasolce powinna byc wspólna wiec daj mu trochę czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik922
Ehh no to pewnie zawita :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik922
To luteina ostatnia tabletka byla w sobote wiec 4 dni juz. Niby gin mowila ze po odsTawieniu powinna zaraz przyjść. No ale tes negatywny wiec trudno moze dla tego ze popoludniu robilam? A moze dla tego ze nie ma fasolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ScarletKate
ja czekałam 2 tyg. to zależy od dawki i długości stosowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maomi
Kasik a ile dni temu odstawilas luteine?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Kasik @ po luteinie powinien wystąpić 10 dni od odstawienia tabletek mi bynajmniej tak mowil lekarz.... Aga ja też chodze do faceta i jestem zachwycona bo na prawdę jest delikatny i stara Sie wszystko wytłumaczyć a wcześniej byłam u babki która zawiodła mnie cała swoją postawą.... blondi myślę że Reni ma racje jesteście na prawdę bardzo młodzi może on jeszcze nie chce mieć dzieci bo nie czuje się na to gotowy.... może zamiast go zmuszać to najpierw porozmawiajcie szczerze czy on jest gotowy na dziecko bo jego postawa świadczy o tym że mu nie zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie zaczęła się jakaś rewolucja w brzuchu może po świętach mnie przeczyszcza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też gin powiedział,ze jeśli 10 dni od odstawienia luteiny nie przychodzi @ to należy wykonać test ciążowy,a jak wyjdzie negatyw to do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
No wlasnie nie wiem moze faktycznie jakis wadliwy byl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik zauważyłam,ze u mnie też po ciepłej kąpieli przychodzi @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cieplutka wodą sie poleje i wtedy jest . no to juz trace nadzieje jak mam czekac 10 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka 123
Dziewczyny mam problem i nie mam objęcia co to może być szukałam juz w Google ale nie znalazłam odpowiedzi .. otóż od paru dni zauważyłam że moja wkładka higieniczna jest brązowa jak przy końcówce miesiączki . A śluz mam cały czas normalny jasny taki jak być powinien a wkładka brązowa .. kawa z mlekiem nie ma żadnej wydzieliny na niej tylko jest taka jakby zabrudzona na prawie całej długości. . :/ miała któraś z was ? Bądź słyszała lub czytała o takim zjawisku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Cześć wam. Ale czytania uuu... :-) ja 12 marca miałam okres (poronny) i dzisiaj mija 28 dzień i powinnam dostać okres a go nie mam, żadnych objawów @ ani nic. Nigdy mi się nawet o jeden dzień nie spóźnił i nie wiem teraz czy może to przez poronienie mi się rozregulowal czy co... Ale w poprzednim poronieniu dostałam równo 28 dni od dnia zabiegu. Teraz w owulacje było co nie co ale z prezerwatywa, kurde co jest grane. Dzisiaj rano mnie strasznie zemdliło, ledwo się powstrzymalam żeby nie zwymiotowac i w głowie mi się zakrecilo.. Jak @ jutro się nie pojawi to chyba będę ryczec bo chciałam odpocząć kilka miesięcy od starań. Nigdy, przenigdy mi się okres nie spóźnił, zawsze 28 dnia od ostatniego krwawienia ZAWSZE RANO Juz był a tu już późny wieczór i nic a śluzu mam tyle ze podpaske nosze. Chciałam po południu lecieć po test ale stchurzylam bo tak się boje strasznie. Mam nadzieje ze jednak dostane bo wpadki z prezerwatywa bym nie przeżyła. Kiedyś zdarzyło się ze po stosunku prezerwatywa została we mnie ale nic się nie stało... Matko kochana trzese się jak galaretka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Baletka ja tak miałam i wtedy lekarz po badaniu powiedział że to nie zbiera sięna okres ani na owu ani na nic i dostałam wtedy dawkę luteiny było później ok więc pewnie to były jakieś zaburzenia progesteronu po zabiegu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenna nooo powtórz test. Moje negatywne byly negatywne zawsze. Daj znać rano od razu co i jk :D Ja tez zawsze chodze do facetow ginow :) cod o tej wkladki to nie mam pojecia... moze to mocz jakis chorobowy?:/ ale calusienka wkladka jest brazowa? Dziwne.//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×