Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

No i po weekendzie miałam gości i dlatego nie zaglądalan. to blondyneczka na kiedy masz @? ja dziś zapisuje się ma wizytę do gina na monitoring. wczoraj byłam odwiedzić koleżankę o jej 2 m córeczkę ale słodka zasnęła mi na rękach :) a blondyneczka moja infekcja skutecznie zwalczona teraz po @ ani śladu uplawow i swędzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga termin @ mam na niedziele... a co do infekcji to uplawow zadnych nie mam i lactovaginal wyplywa czysty, a to swedzenie nie jest ciagle, i to jest dziwne, zobaczymy co bedzie dalej, jak sie nie uspokoi to do lekarza pojde :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyneczka a może Twój mąz ma jakąś bakterię, którą CIę zaraża podczas współżycia? Widzisz może związek między współżyciem a infekcjami? Czy może one występuja bez względu na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iczozord wlasnie nie ma zbytnio zwiazku ze wspolzyciem, raczej widze zaleznosc miedzy tym kiedy jem jogurty a kiedy nie jem i tym ze jak moj M wraca to potem z tej ogromnej radosci mam podraznienia i jestem obolala bo jednak 10tyg celibatu robi swoje wiec byc moze ze po tych podraznieniach cos zlapalam, a dzis znow nic mnie nie boli i nie swedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nie pozostaje nic innego jak stale jeść jogurty :) To na pewno nie zaszkodzi a pomoże też na inne sprawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alergie, tylko na co? jak ja nie zmienilam nic:-/ ale o tym tescie na ph to pomysle, chyba widzialam w aptece kolo mnie nie... Iczozord no przy jogurtach to tam na dole bylo super... wiec do jogurtow musze wrocic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tam dziś u Was nowego? :-) mnie wczoraj wieczorem zaczęły boleć cycki a tu jeszcze tydzień do @... że też kobiety to zawsze coś gdzieś musi drażnić - jak nie brzuch przy @, to jajniki przy owulacji, a potem cycki przed @ ;-) ehh :-) annamaria, blanka, reni, blondi, marlena, kamilusia, lenna, justyneczka, kasik, olilila, scarlet, jasnozielony i reszta którą niechcący pominęłam - co u Was słychać? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
A ja za to muszę postarać się wepchnąć dzisiaj do lekarza bo jak Sie podcieram to widzę że śluz jest wymieszany z beżowa wydzieliną ehhh a w czwartek zakończył am stosować duspathon bo lekarz twierdził że mam dobre wyniki i kończymy go brać to jak widać to jest moja nagroda :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka 123
Maomi . Dzisiaj termin @ i nic cisza. . Wczoraj ten brzuch pobolewal na @ a dziś nic .. czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi dobrze robisz że tego nie lekceważysz, lepiej się upewnić skąd się bierze ten dziwny kolor śluzu. daj znać koniecznie jak będziesz po wizycie Blanka ładnie się zapowiada ten tydzień ;-) może jednak @ nie przyjdzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.hej.Maomi u mnie 8 dc,nie pojde na monitornig bo wizyte u gina mam dopiero 17.06...masakra pozyjemy zobaczymy.Nowy cykl nowe starania :)) Gabi!! Jestes??:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
witam piękne Panie :) U mnie od wczoraj bardzo mokro a dzisiaj śluz bardzo rozciągliwy i przezroczysty niby dni płodne miały być dopiero za kilka dni ale teraz to już wszystko możliwe a jak tam u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaria88
Ja pewnie jutro dostane @ bo juz mnie zaczynaja nogi rwac jak to zwykle bywa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Na szczęście lekarz mnie przyjmie :-) teraz już widzę swój normalny śluz ale uspokoje Sie jak zobacze bijące serduszko.... dziewczyny normalnie to jakas masakra jest bo dosyć ze walczymy jak szalone żeby zobaczyć te 2 kreski to jeszcze jak na złość zawsze coś ehhhh ja nie wiem ale dla mnie ta ciąża to mega stres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi a o której masz wizytę? masz rację z tym stresem :) starania stres, ciąża stres, potem dziecko płacze i stres, przedszkole, szkoła itp i cale życie się trzeba martwić :-) Justyneczko czemu tak strasznie odległy termin wizyty masz? Lenna działaj bo nigdy nie wiadomo ;-) annamaria dokąd nie ma @ to trzeba mieć nadzieję :-) u mnie 26dc, jeszcze tydzień do @, ale zaczęły mnie boleć cycki więc @ na pewno będzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maomi tez sie dziwie,zwykle czekalam max 2-3 tygodnie,a teraz 2 miesiace...szok.Trudno poczekam,a moze do tego czasu zajde ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maomi
Jaka dzis cisza i spokoj na forum:-)Justyneczko a jak tam w nowej pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka 123
No naprawdę taka cisza ze myślałam że coś się zawiesza i mi nie wyświetla nowych postów he he :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pracy intensywnie,3 zmiany,wiec nie jest latwo.Ale chociaz zarobki w miare dobre.Mam fajnych wspolpracownikow,czas nawet leci.A Ty wogole gdzie pracujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Blanka a okresy masz regularne czy zdarzyło ci się ze się spóźnił dzień lub dwa? Bo jeżeli regularne i okres do jutra nie przyjdzie to jutro możesz śmiało testować. U mnie okres się skończył. Trwał 4 dni (zwykle trwał 6-7 dni) i tylko to były plamienia, zero skrzepow jak nigdy. Oby takie okresy były zawsze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka 123
W styczniu i w lutym cykle trwały 29 dni. A jak to było w listopadzie i grudniu nie pamiętam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Hej byłam u lekarza .... spoznil Sie z 3h bo miał poród... no ale u mnie wszystko ok.... zbadał mi szyjkę i jest ładnie prosta nie widać żadnych krwiaków i kosmówka też ładnie trzyma dzidzi latała w brzuszku chyba zestresowana przeze mnie.... mam odpoczywać i Sie nie stresować.... chyba ta praca mnie wykonczyła .... i oczywiście lekarz powiedział że może tak być przez rozciąganie bynajmniej on nic nie widzi nie pokojącego ale trzeba tego pilnować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reni84
Hey dzewczyny :-) maomi u mnie 25dc i niespodzianka @ normalnie szoku doznałam jak wstałam z łóżka,od razu mnie zalała czerwona lawina,ostatnia była mizerna a teraz powróciła ze zdwojoną siłą kurcze coś szybko jak na mnie,zawsze 33dc to minimum :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi to super że Tobą z maluchem wszystko ok :-) musisz teraz się odprężyć :-) nadal nie wiesz czy to chłopczyk czy dziewczynka?:) Blanka zrób test jutro :) reni chyba agnieszka ma rację z tym przesileniem :) w sumie jak i tak w tym cyklu miałaby do Ciebie przyjść @ to lepiej że wcześniej się pojawiła - zaczynasz już nowy cykl i nie było tego stresu czy przyjdzie czy nie :-) teraz na weekend majowy wypadnie Ci pewnie owulacja ;-) Justyneczko pracuję w sklepie meblowym, robota lekka, ale zarobki nie do pozazdroszczenia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik922
Hej dziewczyny musze nadrobić czytania. Wlasnie mi maz pojechal :( Na 2 tyg ale to pewnie początek pozniej beda dluzsze wyjazdy ehh smutno :( I ze staranek w tym miesiacu nici :( TeEraz mi zostalo znalezc prace. CV wydrukowane teraz tylko poroznosic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik tak mi przykro ja nie wyobrażam sobie ze mojego nie ma przy mnie nawet na 2 tyg :( iczozord na kiedy masz termin jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×