Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Gość Czarodziejkatoja
JustynecZko, mysle, ze jest z Twoja ciaza wszystko w jak najlpeszym porzadku. Tylko dosc wczesnie przyszlas do lekarza i na tym etapie to widza co widza. Oni to by najchetniej chcieli, aby pacjentki przychodzily 7/8 tydzien....ale umowmy sie kto normalny tyle by wytrzymal. Gdybym ja byla na Twoim miejscu to zrobilabym sobie jeszcze bete a po 48 godz powtorzyla i wtedy jak jest przyrost to ok. Ale z drugiej strony to nie ma co sie nakrecac. Gdyby bylo cos nie tak lekarz by cos zasygnalizowac wiec najlepsze co mozesz zrobic to po pierwsze uzbroic sie w cierpliwosc a po drugie pozywtyne myslenie i duuuuzoo luzu bo ide o zaklad ze bedzie dobrze. Poza tym ja przy pierszej ciazy nie robila, zadnych badan krwi na to hcg i wszystko bylo ok. Co ma byc to bedzie. A bedzie na pewno dobrze. Usmiechaj sie do swojego brzuszka;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dzisiaj u gina i jak się okazuje moje cykle są bezowulacyjne... Przepisał mi duphaston, kazał brać przez dwa miesiące i mam iść w lipcu na kontrolę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu, nie mam regularnych cykli, być może jeszcze mi się nie unormowały. Bardzo długo brałam tabletki, to jest 4 cykl bez nich i jak dotąd przedstawia się to następująco: 29, 24, 27. Lata temu przed tabletkami miałam cykle 24-25 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olilia ale nie pękają Ci pęcherzyki czy po prostu nie ma dominujących? Nie mam wiedzy jeżeli chodzi o te kwestie więc jak pytanie jest głupie to mi napiszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaria88
Mi sie odkleja kosmowka i tez mam przypisana luteine i duphastan biore rano i wieczorem. Przyjmuje je od 7 tygodnia a teraz jestem w 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
Dziewczyny coś się dzieje nie tak :/ cykle mam regularne co 25 dni, w dniu spodziewanej @ robiłam test wyszedł negatywny, okresu nadal nie mam, jestem dwa dni po terminie. co najlepsze dziś też robiłam i tez negatyw, ani cienia cienia, nic........ jestem rozbita ........ nic mnie nie boli, no może trochę czuje powiększone piersi, troszeczkę piekące sutki, nic specjalnego..... doradźcie bo zwariuję..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyczek nawet cykle regularne jak w szwajcarskim zegarku mogą raz na jakiś czas robić niespodzianki, powodów może być tysiąc. Jeżeli testy wychodzą negatywnie to czekałabym na @ a jeżeli spóźniałaby się z tydzień to szłabym do ginekologa. Możesz w sumie przejść się na betę, wtedy będziesz miała pewność co do ewentualnej ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarodziejko,dziekuje za slowa otuchy! Pojde na kolejna bete,poprzednia 3053 w czwartek.Jesli wzrosnie to ciaza dalej sie rozwija i zarodek rosnie tak?? Matko druga ciaza a tyle pytan :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris, z tego co mi mówił to nie ma dominującychyba, po prostu nie dojrzewają... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczko przepisał mi duphaston tez na uregulowanie miesiączki, bo powiedziałam mu ze mam ostatnimi czasy bardzo nieregularne i tez żeby mi pęcherzyki rosły i na wzmocnienie ciałka żółtego czy coś takiego. W lipcu mam jechać do niego i zobaczymy czy coś to dało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczko przepisał mi duphaston tez na uregulowanie miesiączki, bo powiedziałam mu ze mam ostatnimi czasy bardzo nieregularne i tez żeby mi pęcherzyki rosły i na wzmocnienie ciałka żółtego czy coś takiego. W lipcu mam jechać do niego i zobaczymy czy coś to dało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, czy sa tu dziewczyny, ktorych mezowie maja slabe nasienie? Czy to jakos lecza u androloga? Czy zazywaja jakies witaminy? Czy rzeczywiscie ze slabym nasieniem, a w szczgolnosci, ze slaba morfologia nasienia mozna cos zrobic, jakos to leczyc czy macie wiedze na ten temat? Bede zobowiazna za wszystkie rady/wypowiedzi w tym zakresie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi1705 starania byly w domniemaną owulacje ale chyba nici z tego :-( nic nie czuje sie na ciążę :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba tylko wieczorem wchodzą posty płynnie przez caly dzień próbowałam i nic z tego nie wychodziło :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Olilia duspathon ci nie pomoże w pęcherzykach... moim zdaniem powinna brać clo na pęcherzyki i duspathon na cykle tak jak ja przy braku owulacji.... jak brałam sama luteine to w ogóle nie wpływała na pęcherzyki... chyba że lekarz wprowadził co dodatkowo monitoring bo bez tego to mogą być cykle stracone nawet nie będziesz wiedziała czy i kiedy masz owu i czy lekami jej nie blokujesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Ruda ja też jakiś objawów w pierwszych tygodniach nie miałam wiec musisz czekać :-) justyneczka miałam jeszcze napisać żebyś się nie denerwowała mi się też twoja wizyta wydawała za szybko ja dopiero do lekarza miałam iść ponad 2 tyg po pozytywnym teście... wydaje mi się że się pośpieszyłaś wiec spokojnie czekaj będzie dobrze :-) ja brałam duapathon ale może ze względu na clo albo że ciąże obumarłam miałam bynajmniej byłam na pewno spokojniejsza no i nie mam problemu z progesteronem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja brałam dupfaston na plemienia przed okresem które pomimo brania tego leku tak czy inaczej sie pojawiały po 5 cyklach przestalam je łykać,odstawilam sama bez wiedzy lekarza,poniewaz stwierdziłam ze dam odpocząć organizmowi i sobie a także odpusic psychiczna schize na zajscie w ciążę za wszelka cenę,nie biore ich drugi cykl i w poprzednim miałam plamienie tylko na dzień przed @ co dla mnie jest sukcesem gdyż wczesniej zdazaly się plemienia juz na tydzień przed @,w tym jak narazie tez cisza,jest tylko śluz białawy lub przezroczysty a nie brązowe plemienia :-) nie mierze temperatury i nie wyliczam skrupulatnie dnia owulacji to samo przychodzi chyba juz mi weszło w nawyk :P zajelam sie sobą i moja rodziną i wychodzę z założenia ze co ma być to będzie,chociaż zdaje sobie sprawę z tego ze czas leci nieubłaganie to nic na siłę (jak narazie :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi ja mam właśnie w lipcu na monitoring iść :) gdyby mój gin nie miał urlopu w czerwcu to bym już w kolejnym cyklu szła... Możliwe ze mi przepisze w lipcu CLO, jeśli nic się nie poprawi.. Pozostaje mi czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka_
Justyneczko usłyszałaś bardzo dobre wieści! Nie denerwuj sie! Olilia z tym duphastonem to Evi ma racje, jesli bierzesz go cały cykl to blokujesz owulacje, działa jak antykoncepcja, najpierw clo, a po owulke dopiero duphaston.. Ale moze lekarz ma jakaś swoją teorie:) Ruda a ile jesteś po owulacji?? Kamyczku moze Ci sie owu przesunęła? I jeszcze nie wszystko stracone?:) jak chcesz miec pewność to beta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitka owulacja byla prawdopodobnie 17 maja dzis jest mój 24dc,czasem czuć tylko jajnik prawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda ja też nic nie czuje żebym była w ciąży. tylko piersi mnie bolą ale to akurat tak jak przed okresem wiec zaden objaw :-( trzeba czekać max do niedzieli. dziś dzień matki życzę wszystkim mamusia wszystkiego najlepszego :-* !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty wyżej, naucz sie odmieniac końcówki, bo jak czytam "wszystkim mamusia" to mam dreszcze. Podstawy podstaw sie klaniaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olilia co to za lekarz, Evi ma racje, ja mialam,pozno owu i poprzednia lekarka kazala mi brac duphaston od polowy cyklu i przez to blokowala,mi owu... a na,pecherzyki to duphaston nie pomaga, on wspomaga cialko zolte i utrzymanie ciazy, jesli masz stwierdzony brak owu to powinnas na wstepie dostac clo i przy tym monitorong bo duphaston Ci owulacji nie wywola... wiec wychodzi na to ze 3 cykle masz w plecy... moze zmien lekarza bo szkoda czasu Gosciu pytalas o nasienie, moj M ma wlasnie jakos troche slaba ale badania robil rok temu, i od tamtej pory lyka witaminy i moja pani ginekolg przepisala mu kuracje 3miesieczna wlasnie zeby poprawic jakos bo z iloscia jest super... a u androloga tez byl ale on powiedzial ze tragedi nie ma, dal 10innych badan i lykac wit, i jesli sie mocno stresowal przed badaniem to one gorzej wyszly niz w rzeczywostosci... moj M nie robil wiecej badan bo nie mial czasu ale wit lyka, kuracje skonczyl i pije podczas owu syrop na rozrzedzenie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu pisze z tel i akurat tak mi słownik zaznaczył. a pozatym skąd wiesz czy to jest kwestia podstaw czy tego ze mogę mieć problem z pisaniem np dygrafie. wiec nie oceniaj kogoś jak nie wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
To jakas plaga ze okresy sie spozniaja jak tu czytam to nie tylko mi a testy wychodza negatywne. Nitka owu raczej byla w terminie , czulam to bo mialam bole jal zawsze i sluz jak zawsze. Masakra jakas, nie wiem co myslec,poszlam rano na bete ale nie czuje sie na ciaze, raczej czekam zeby miec z czym isc do gina bo sie nie spozniala malpa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×