Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

blondi no to super, a jak sytuacja z mezem? a na przyspieszenie to nie wiem czy cos jest , moze sprobuj tydzien przed okresem lapke czerwonego wina i goraca kapiel to moze chociaz sie nie spozni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnieszka, a jednak nie znasz podstaw. Pisze sie 'okaze', niepotrzebnie sie poprawilas :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka i Blondyneczko ja sama też nie wiem czy w aptece wgl bym coś dostała na przyśpieszenie też w to wątpię. Ale po prostu mam nadzieje że mi sie nie spóźni bo nie chciałabym ominąc tego badania bo już dość się naczekałam. A co do męża to na razie bez zmian. on na razie wolnego brać nie może bo za dużo roboty jest i na razie nie ma kiedy iśc znowu do rodzinnego lekarza po nowe skierowanie, byłam u jego lekarza sama to mi powiedzieli że nie mogą mi tego dać że on musi osobiście sie wstawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Agnieszka jestem przed @. Dziś mój 11 dzień po owulacji. Jutro idę ponownie na bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To trudno jeśli ci nie pasuje to nie czytaj. a jak ci sprawia satysfakcje żeby kogoś poprawiać to twoja sprawa. Mogę tu pisać co chce i jak chce moja sprawa. a i mogłabyś się ujawnić a nie pisać jako gość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamlusia to tak jak ja jestem 11 dni po owulacji. Beta mogła nie wyjść jak np zagnieżdżanie było dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blondi, za szybko to badanie bedziesz miec. 22go spodziewana @, 26go kolposkopia. A niech sie spóźni okres choć jeden dzien to już lipa. Zreszta i tak myśle ze zaraz po okresie nie bedziesz 'wystarczająco czysta' tam w środku zeby być odpowiednio przygotowana do badania, musiałyby minąć ze 2-3 dni. Tak uważam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie słyszałam o lekach na przyspieszenie ani opóźnienie okresu, skąd taki pomysł wogole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnieszko, niech będzie ze to twój telefon robi te byki za ciebie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondi tutaj gosc moze miec racje bo juz wiesz o tym badaniu i terminie i myslenie o tym jest nie uniknione co wplywa niestety na okres, a Ty masz taki okres krotki ze do 26 bedzie juz po wszystkim? bo to tylko 4 dni, to ja jeszcze wtedy brudze... Gosciu bardzo istotne jest to czy aga poprawila na zle czy nie, na tym watku to jest strasznie wazne, wyluzuj troszke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris32
Rzeczywiście nie słyszałam o lekach dedykowanych których głównym działaniem jest przyśpieszenie albo opóźnienie @ (chociaż kojarzę luteinę tylko nie wiem czy nie kojarzę źle) ale tak mogą działać np. tabletki antykoncepcyjne (tylko w sumie wtedy nie jest to zwyczajowa @ tylko krwawienie z odstawienia), oczywiście trzeba je zacząć brać w odpowiednim momencie cyklu więc jest to dłuższy proces. Dużo kobiet bierze je np. kiedy @ wypada na wakacjach, czy w różnych innych okolicznościach kiedy mieć jej po prostu nie chcą. Nie będę rozwodzić się tutaj o aspektach zdrowotnych takich pomysłów ale wiem, że się tak robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilusia to trzymam kciuki! A poprzednia beta jaka była? I w ktorym dniu robiłaś? Agnieszka nie przejmuj sie! Ewidentnie wkradł nam sie na forum jakiś troll:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi,juz tylk obowiazek lozenia na dziecko na nim pozostanie,bo o cala reszte bedzie sie musiala martwic matka.Wiec niech nie robi problemow,bo dopiero teraz sie okaze jakie wyzwania czekaja mloda mame,ktora bedzie zdana tylk na siebie i musi liczy na innych pomoc.On nie bedzie wstawal,karmil,przewijal.Finanse to jest najprostsza rzecz ,ktora bedzie od niego dla dziecka.Latwiej miec nie bedzie... Skoro decydowal sir na dziecko to musi wiedziec co za tym idzie,jednakze zadne pieniadze nie zastapia obecnosci,milosci,ciepla.Niech chociaz mama sie nie martwi o to za co utrzyma bobasa,bo i tak da z siebie wszystko co ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Nitka spokojnie j też nic nie czułam żeby się udałało z wyjątkiem wrażliwych sutków i tyle... Agnieszka spokojnie nie ma co się denerwować lada dzień dowiemy się co i jak... gość ma racje po co umawiać się w takim terminie mogłaś umówić się na późniejszy bo zaraz i tak wyjdzie na to że nie będziesz mogła jechać bo masz @... luteina wywołuje @ ale jak wezmiesz ja teraz żeby prędzej dostać @ to nie wiem czy nie rozwali regularnych cykli ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blodni moj gin twierdzi ze da sie przesunac @. Na facebooku kiedys takie cos udostepnil, tylko nie wyjasnij na czym to polega. Najlepiej idz do swojego i zapytaj :) a co do mojego to fakt tez mi sie wydawalo ze powinien mi teraz dawac pieniadze ale co ja moge zrobic jak nie chce. Ostatnio pisal ze chce sie pogodzic ale go olalam i jest jeszcze gorzej wiec nie mam co liczyc na niego. Evi a to nie o mnie bylo na tamtym watku ja was znalazlam na tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarilec
Cześć dziewczyny :) Anetko, u mnie dzień do dnia ciezko porównać. Generalnie czuje sie dobrze, ale normalnie pracuje i tak pod koniec dnia to sie juz zmęczenie kumuluje. Mdłości napadają mnie na krótko bardzo, boli żadnych nie odczuwam. Ból piersi tez ustał. Żadnych zachcianek nie mam właściwe, jem tak jak do tej pory. Jak to jest u Ciebie? 2 czerwca wizyta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarilec
Do dziewczyn, którym sie spóźnia @ a testy wychodzą negatywne - róbcie betę. Uświadomiłam tez sobie, ze najprawdopodobniej moim odczuwalnym objawem implantacji było takie dosłowne zagnieżdżanie sie czegoś w okolicy lewego jajnika. To trwało kilka sekund, takie wbijanie sie czegoś we mnie, ktore czułam zdecydowanie. Pamietam, ze pomyslałam sobie "oho, jesli mam byc w ciąży, to jest to ten moment" Bylo to na 8 dni po owulacji, jednak test dopiero po 10 dniach dał dwie kreski i było to na dwa dni po spodziewanej @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
A to kasiek pomyliłam się ... qurde ale ciężko nikt nie twierdzi że nie dasz z siebie wszystko ale kasa też jest potrzebna a mowie alimenty mogą wynosić 300 zł moja SIS tak miała a co kupisz za te pieniądze więc lepiej Sie przełamać i szukać pomocy w rodzicach.... na zeszłym forum był poruszony temat mieszkania razem iczozord powiedziała że jest za tym żeby mieszkać razem po ślubie część osób że można prędzej a nie wiem dlaczego ty mi się coś przypominasz że to chodziło o ciebie bo stara liście Sie o dziecko a nawet nie mieszka liście razem i tu już było widać że nie zapewniacie wspólnie warunków dla przyszłej dzidzi no ale ty stwierdziła że racja i poczekacie.... tylko już wiemy że stopa była po drodze co jest moim zdaniem normalne tym bardziej narzeczeństwo młode itp :-) na prawdę życzę ci powodzenia ale jest jak jest i może justyneczka ma racje powiedz temu swojemu że brakuje ci kasy na lekarza musisz badanie zrobić albo idź do mamy bo mama to zawsze mama :-) z tym słownikiem w tel to się zgadzam bo mi co chwile zmienia jakiś wyraz albo ucieka mi końcówka i nie zwtacam.juz na to uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
A i my mojej SIS pomagaliśmy wszyscy teraz ma 8 lat już :-) odbierałam go ze szkoły zabierałam nad jezioro na wycieszki itp a miesiąc temu dostałam nagrodę za to wszystko jak moja SIS całej rodzinie opowiadała jaka to z niej matka polka a mnie w roli matki nie widzi i że zachowuje się jak księżniczka itp... a dobrze wie że ciąże straconą miałam i na lekach jechałam to tak pokazała swoją wdzięczność jeszcze pół roku temu powiedziała do mojej koleżanki że mam wszystko mieszkanie, prace, kasę i pewnie dziecka nie będę miała... to nie jest normalne... tak się wygadałam bo dusi mnie to ostatnio ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi tak to właśnie jest ty pomagasz a potem masz wdzięczność za to wszystko! Nie przejmuj się poprostu jest zazdrosna ze ty masz szczęśliwa rodzinę i maluszka w drodze i osiągnęłas to sama nie tak jak ona przy pmocy innych. Co prawda nie znam sytuacji ale przypuszczam że nikt zania nie układał jej życia jak ona sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Oj tak ja myślę że jak chce się dziecko to musisz mu zapewnić byt dlatego przy dobrej pracy i przy swoim mieszkaniu zdecydowalismy Sie na dziecko bo niczego juz nam nie brakowało natomiast ona w wieku 16 lat stwierdziła z chłopakiem że Sie kochają i zrobią sobie dziecko co było totalną głupotą bo to jest wiek imprezowy itp i nagle życie się załamało bo imprezy Sie skończyły chłopak ją zostawił bo okazało się że dziecko to odpowiedzialność i wydatki itp no ale powiedział am twardo że koniec z tym przynajmniej do czasu aż mnie przeprosi co pewnie nie nastąpi jak myśli że jest taka super matką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tak z innej beczki w ciągu 2 dni widziałam z 5 pająków w pracy w różnych miejscach co moja oznaczać pająki? wiem wiem ze to zbobony ale jak mi się śniły zęby jak wypadały gdzie nigdy w życiu nie śniły mi sie to mój wujek ciężko zachował . co mogą oznaczać pajaki nie lubię ich boje się ich wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Nitka to była moja pierwsza beta 17,45 a teraz kolejna zrobię jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilusia a ile dni po owu robiłaś betę?? Wiesz? Pająki? Lepiej nie wiedzieć, okaże sue, ze cis strasznego i będziesz myślec!:) nie sprawdzaj:) Evi tak to jest. Kiedy zawodzą ci w których zawsze powinnaś miec oparcie, to zawsze boli. Ale nie przejmuj sie. To zwykła zazdrość. Znam takich ludzi co sa życzliwi tylko wtedy kiedy czegoś potrzebują..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Wiem i też tak powiedział am mamie... wiem że pająków się nie zabija bo przynoszą chyba szczęście... kamilusia kup test o wyższej czułości i zobaczysz czy kreska jest i czy się pogrubia bo z dnia na dzień kreska powinna być wyraźniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem 16 lat to tez nie odpiwiedni wiek,aczkolwiek znam starszych,ktorych rodzicielstwo zaskoczylo... Wybaczcie ale mamy 21 wiek...jest tyle sposobow antykoncepcji,jak sie nie chce dziecka to sie zabezpiecza a nie potem placz,ze dlaczego,po co,jak...no skoro sie ktos bierze za seks w mlodym wieku to wie jakie sa tego skutku,ucza tego juz w gimnazjum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×