Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Jeju co to w ogóle za bezsensowna dyskusja.. Brak słów, dziewczyny olejcie temat bo to chyba do niczego nie prowadzi, do niektórych to jak do ściany. I nikogo nie obraziłam, to było jedynie przypuszczenie na podstawie bezsensownego komentarza. Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaria88
Ja przypomne ja w czas implantacji co chwile biegalam do lazienki do tego stopnia, ze myślałam ze przeziebilam uklad moczowy. Jednego dnia przy podcieraniu zauwazylam zarozowienie na papierze ale myslalam, ze to podrażnienia po czestym oddawaniu moczu. Po czasie wiem, ze to byla implantacja to bylo 6 dni po owulacji. Z chlopakiem kochalam sie w niedziele a we wtorek mialam owulacje widac jakos sie jeszcze zalapalismy. Dodam, ze wczesniej przez ponad rok brałam tabletki anty. Odstawilam w styczniu i jakos żyłam w przekonaniu ze potrzeba sporo czasu na uregulowanie pod katem hormonów. A tu 17 marca miesiaczki nie dostalam na drugi dzien test juz widoczna druga blada kreska a beta ponad 1000. Obecnie jestem lada chwila w 15 tygodniu :) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro ty Nitka nikogo nie obraziłas-jak twierdzisz-to ja tez nikogo nie obraziłam i tyle w temacie:) brawo annamaria88-w koncu wpis na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, ze tu bardzo aktywny temat, więc mam nadzieję, ze któraś się wypowie :) Otóż nie wiem, co myśleć!!! 18 czerwca miałam miesiączkę <3 była 20 i 21 czerwca. Od 2 dni mam ciężkie, obolałe piersi. Wczoraj tak mi się chciało spać, że poszłam o 18 spać i spałam do 8 rana!!!! A spałabym chyba jeszcze dłużej gdyby nie bóle krzyżowe, które mnie obudziły. Zmierzyłam temp (o 6 rano) 36.9, a normalnie w I fazie mam 36.3-36.4 no i do tego niespodzianka.... termometr brudny od brązowego plamienia i teraz mam wkładkę. Moje cykle bardzo nieregularne ponad 40 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarilec
Annamaria, u maluszka wszystko ok. Tak szybko rosnie! Wczoraj na usg widac bylo juz wszystkie kosci, caly szkielecik. I to juz taki zgrabny czlowieczek jest :) Plci nie udalo sie ustalic, bo jedna raczka zaslaniala krocze niczym Michael Jackson ;) Lezal sobie jak w hamaku, lekarz sie smiala. Dzis 14t6d, termin porodu 19 grudnia. Agnieszka, trzymam kciuki - brzmi obiecujaco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaria88
Sarilec nam tez sie nie chcial pokazac jeżeli chodzi o płeć dopiero pewnie poznamy na usg 2 trymestru pod koniec lipca:) A termin porodu ten sam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris32
Dziewczyny byłam wczoraj na USG, pęcherzyk ciążowy ma 4mm i jak to ujął mój ginekolog "pięknie siedzi w trzonie macicy" :D. Następna wizyta 11 lipca. Dzisiaj mocno tak jakby kłują mnie jajniki i raz na jakiś czas zakłuje w macicy i w związku z tym dziewczyny chciałabym zapytać czy są jakieś medykamenty, które mogłyby mi pomóc? nospa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris gratulacje :-) ale ci zazdroszcze!! Ja dalej mam mega bolące piersi i sutki, brzuch mnie nie boli ale jajniki dalej klują i duzo mleczno bialego sluzu mam, oby sie teraz udalo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaria88
Doris nie wiem czy w pierwszym trymestrze nospa jest wskazana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris, mi zawsze gin mówiła ze nospe moge spokojnie brac i nie zaszkodzi. Gościu jesli wspolzylas tylko dwa dni po miesiączce, a jak piszesz masz cykle raczej 40-dniowe to małe szanse, ze to ciaza, ale skoro cykle sa bardzo nieregularne to kto wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adA88
po cholere chcesz sie faszerowac nospą na samym poczatku ciazy? lepiej nie brac zadnych leków, nawet przeciwbólowych - 1 trymestr jest bardzo wazny i lekaz do 13 tyg zalecal powstrzymanie sie od wszelkich medykamentów-nawet nospy, poza tym bez przesady to na pewno nie ejst nie wiadomo jaki ból zeby go nie przetrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaria88
Mi też się wydaje, ze w pierwszym trymestrze lepiej uwuważać. Nawet jak mialam biegunke to węgiel leczniczy na nia a nie tebletki. Teraz jestem w drugim trymestrze i pani dr mowila ze jakby brzuch bolal na wakacjach to moge brac wlasnie nospe. Stwierdzila, ze to drugi trymestr wiec nie ma sie czego już obawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaria88
Ile lekarzy tyle opinii. Moja lekarka mowila, ze absolutnie w pierwszym trymestrze wlosy farbowac mogę ale drugi lekarz stwierdził, ze nie radzi i lepeij poczekac az skoncza sie te 3 pierwsze miesiace. Mimo wszystko poczekałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adA88
tyle opinii bo nie ma jednoznacznych badan na ten temat ...ale nie oszukujmy sie jak ktos długo starał sie o dziecko to co głupiego bólu brzucha nie przetrzyma- bez przesady, od tego sie nie umiera tez na biegunke brałam węgiel-zadnych ulgixów, xenny extra czy stoperanów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarilec
Co do medykamentów w I trymestrze - ja trzymałam sie z dala od wszystkiego i na pewno nie brałabym nospy. Do tego stopnia byłam przewrażliwiona, ze przenosiłam długo swoj pedicure zamiast go zmyć, choc moze to wydawać sie przesada. Annamaria. Czy Ty naprawde juz 17 marca byłaś w ciąży? Bo skoro idziemy łeb w łeb, to cos mi tu nie pasuje. Ja OM miałam 15 marca, a pozytywny test ciążowy zrobiłam 18 kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaria88
17 marca nie dostalam już @. Test zrobilam na drugi dzien bo mam @ jak w zegarku a i po tej implantacji wiedzialam ze cos jest na rzeczy. Zrobilam bete ktora powtorzylam na przyszly tydzien i byl 4-5 tydzien. Poczatkowo data porodu 22 grudzień ale na usg I trymestru stwierdzili ze maly jest do przodu 3 dni i teraz podaja 19 grudzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarilec
To powiem Ci, ze niewiele z tego rozumiem. Wychodziloby, ze jestes okolo dwa tygodnie do przodu w stosunku do mojej ciazy. Moja implantacja byla, jak podejrzewam I jak czulam, 8 kwietnia. Poczatkowo tez wyliczono mi 22 grudnia, a po usg skorygowano do 19.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaria88
Jezu przepraszam faktycznie wprowadzam was w blad 17 dostalam tek nastpnej juz nie :) Sarilec dobrze ze tu porzadku pilnujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaria88
@ nie dostalam juz tej kwietniowej czyli 14 :) Sama namieszalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarilec
No uff Annamaria. Teraz wszystko gra :) :) Dzis zaczynam 15tc I troszke mi juz brzuszek do przodu wystaje. To sie wydarzylo w sumie w ciagu dwoch ostatnich dni. O kurcze, rosne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że mogłam przesadzić z alkoholem i stąd to plamienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaria88
Sarilec ja mam 14 t 6d. Jakbyś mi to z ust wyjela! Caly czas chodzilam w spodniach i nic nie bylo widac a w tym tygodniu zalozylam sukienke o szerszym kroju i brzuszek zaokraglony bylo widac az sie sama nie moglam nadziwić. Jestem 1 kg do przodu do tej pory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,ja tez sie powstrzymywalam od lekow. Tez mysle,ze te bole da sie zniesc,mnie na poczatku pobolewal dol brzucha.Teraz juz nie. AnnaMaria ja jestem w 11 tyg.i przez ostatnie 3 tygodnie przytylam 2 kg...:p hihi ide ostro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaria88
Justyneczka lepsze to niz jezeli mialabys chudnac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka87
Aga jak sytuacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
kochane jeśli o kg rozmawiamy, ja w pierwszej ciąży przytyłam 25 kg. nie objadałam się, bardziej woda się strasznie zatrzymywała. abyście nie pobiły mojego rekordu, bo cięzko się było poruszać przy samym końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×