Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Faceci to sa dziwni, jak maja byle katar to umierają i biorą leki garściami choć nie trzeba, a jak trzeba i sprawa jest ważna to olewaja temat i udają maczo:) mojemu po wszystkich tabletkach jest niedobrze i nie bierze, juz mi sie nie chce mu gadać:) U mnie dzis 20 dc biorę luteine i czekam, cycki bola jak w tamtym cyklu i jakies bóle w dole brzucha tez jak w tamtym cyklu wiec nic specjalnego.. Aga a Ty cos czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
Nitka widze ze twoj taki jak moj, trul mi o dziecko jeszcze wczesniej a teraz jak jest problem to udaje ze jego to nie dotyczy. Sama sie wpomoge, lykam wiesiolka Moze chociaz sluz mnie zaleje jak chlop nie potrafi hahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Hejo tym co się nie udało to mi przykro a za oczekujące mocno trzy mam kciuki. Maomi my jednak zrezygnowalismy z wyjazdu za granicę bo balismy a po tylu staraniach nie chce sobie wypominać że coś Sie potem stało... nitka a kiedy idziesz sprawdzić czy pęcherzyk pękł? Bo to jest istotne a jeżeli nie pękł to luteina już go zablokowała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka_
Z tym wyjazdem, a raczej lotem to ja tez bym sie zastanowiła, nie nie zastanowiłabym sie, nie lecialabym. Pierwsza ciaze straciłam po przylocie z Portugali i choć nie wiem czy to było bezpośrednia przyczyna to drugi raz bym w życiu nie zaryzykowała... Aga ja tez czułam skurcze po owu 3 dni. Moze nie jakies super mocne, ale na pewno sobie ich nie wymyśliłam:) Evi No wlasnie nie idę, wiem ze jak nie pękł to go zablokowałam ale moi ginowie wyjechali i juz nie miałam gdzie isc:) ale czuje ze pękł, mam sluz biały kleisty temp skoczyła No i jednego dnia strasznie bolał nnie jajnik a potem była cisza wiec przypuszczam ze pękł, zreszta zawsze pękały, wiem ze po clo moze byc rożnie, jak nie przyjdzie @ i nie bedzie II kresek to pójdę do gina:) wtedy juz wróci z urlopu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczęta:) Zaczęłam czytać ten temat od 1 strony, ale czytam i czytam i do 196 nadal daleko ;) Zdecydowałam,że w końcu do Was napiszę. Mimo, że staramy się dopiero drugi cykl (jestem w jego połowie), byłam dzisiaj u ginekolog na regularnej cytologii. Powiedziałam jej, że zaczęliśmy starania, z miejsca przepisała mi clo na następny cykl. Oprócz cytologii, której wyniki będą za 2-3tyg. nie robiła mi żadnych badań. Zastanawiam się nad tym clo, bo czytałam że większość z Was podczas jego brania była monitorowana. A ja mam brać po prostu clo od 5 do 10 dnia cyklu, 2x1 dziennie, a od 11 do 14 dnia przytulać się z moim. I to jedyne zalecenia mojej pani doktor. Trochę się zastanawiam, no bo tak bez żadnych badań,a jeśli mi zaszkodzą (czytałam o torbielach po clo). Może warto poszukać innego lekarza? Dzięki za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Nitka ja też myślałam że mam owu bo akie odczucia miałam a jej nie było ale rzeczywiście nic nie zrobisz ewentualnie będziesz wiedziała żeby sprawdzić jeszcze raz cykl. Mikaja zmieni lekarza to jakaś tragedia żeby po cytologi dać clo co za głupota ja pierdziele... znajdź lekarza który zobaczy czy masz owulacje i ewentualnie potem hormony, tarczyca i w tedy można myśleć o lekach... a to że nawet monitoringu nie zaproponowała to już w ogóle nie chce mi się komentować ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikaja Evi ma racje, nie sprawdzila jak wyglada sytuacja z pecherzykami, i przepisala clo na dodatek dosc duza dawke... bo jesli pecherzyki rosna Ci normalnie i masz owu to przy takiej dawne clo rzeczywiscie moga pojawic sie torbiele... mogla chociaz skierowac Cie na podstawowe badania... masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milaja witaj! A regularne masz cykle? Trochę dziwne ze Twoja gin wyskoczyła juz z clo. To jest dopiero Twoj drugi cykl starań, wiec tak naprawdę niewiadomo czy masz w ogóle jakiś problem. Ja dostałam clo po roku starań i ze względu na moje cykle ktore sięgają 80 dni i sa bardzo nieregularne. Nie wiem na jakiej podstawie przepisała Ci clo.. I masz racje cykl powinien byc monitorowany i wcale nie jest powiedziane ze 14 dnia bedzie owu, u mnie była dopiero 17.. Na Twoim miejscu zastanowiłabym sie nad zmiana lekarza. I wydaje mi sie ze jakaś duża dawka tego clo. Wiem ze niektóre dziewczyny zaczynaja od pół tabletki dziennie, ja brałam jedna. Słyszałam ze jak jest za duża dawka to mozna przestymulowac jajniki. No a jak piszesz ze jesteś w połowie cyklu to robiła Ci usg? Miałaś owulacje, pecherzyki? Sprawdzała cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikaja887
Dzieki dziewczyny,tak mi się to właśnie nie podobało że ot tak przepisała mi clo (bo tak szybko wymowila nazwę że w ogóle jej nie zrozumialam,z tego co odczytuje z recepty to clostilb...i dalej jest napisane cos co rozumie tylko ta ginekolożka). Mam nadzieję że nie przyjdzie @, to dopiero drugi cykl,a może i nawet bardziej pierwszy,bo w tym wcześniejszym to tak do 12dc zabezpieczalismy się. Miałam złudną nadzieję ze już wtedy coś mi tam może kiełkuje, no ale @przyszła idealnie w terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikaja887
Nitka,tak cykle mam regularne co 28, czasem ale bardzo sporadycznie co 29 dni. To po tym stwierdzam że jestem w (prawie) połowie cyklu. Owulację zawsze odczuwam przez jajniki,zawsze któryś pobolewa no i śluz sie zmienia. To też tylko moje obserwacje. Ja liczyłam od ginekolożki na słowa "powodzenia" "szczescia i owocnych starań życzę" a tu recepta. No jeśli następna @ przyjdzie to będę szukała innego lekarza, chociaż z opinii w internecie to ta do której teraz chodzę jest ponoć najlepsza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz... dla kogos moze byc najlepsza a dla kogos nie :-) jak masz mozliwosc to idz w polowie cyklu zeby Ci powiedziala jak sytuacja z pecherzykami :-) a jesli zdecydujesz brac clo bez sprawdzenia owu to wes mniejsza dawke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miaa91
Mikaja887 - Ja miałam bardzo fatalne doświadczenia z CLO, zdecydowanie odradzam brania Ci tego leku bez monitoringu. Ja dostałam clo i również brałam bez monitoringu, w pierwszym cyklu z clo okropne bóle brzucha a co za tym szło nici ze starań. w następnym cyklu ginekolog kazał zwiększyć dawkę i również bez monitoringu, bóle brzucha jeszcze większe niż w poprzednim. postanowiłam zmienić ginekologa. Nowa lekarka powiedziała, że dostałam zbyt dużą dawkę i w dodatku trzeba monitorować cykl, mało tego zrobił mi sie przez to torbiel :/ do poprzedniego lekarza nie wróciłam a w ciążę zaszłam w następnym cyklu bez clo :) Również miałam 28 dniowe cykle, @ dostawałam jak w zegarku, więc podejrzewam, że u Ciebie może się udać nawet bez tego leku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka,od niedawno mieszkam w zasadzie w tym mieście, nie mam sie kogo zapytać o sprawdzonego gina,wiec wyczytuje co mogę na necie. A ta niby była najwięcej chwalona. No ale jak widać nie jest taka najlepsza. Może jakbym poszła do niej prywatnie i zapłaciła to by bardziej się mną za interesowała a nie na ślepo recepte wystawiła. No zobaczymy czy bedzie @,jak przyjdzie to będę szukać nowego gina i się wybiorę tak jak sugerujesz,w połowie cyklu :) Miaa dziękuję że to napisałaś, na pewno nie wykupię tej recepty,ja chce dzidzi a nie problemów i torbieli. Mam nadzieję że tym razem zaskoczyło, tak jak piszesz, i że nie doczekam sie @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikaja z Twoją ginekolog jest naprawdę coś nie tak. Co to za specjalista, który nawet nie sprawdzi czy wszystko funkcjonuje tak jak powinno funkcjonować naturalnie tylko od razu faszeruje lekami. Jak dla mnie to lekarz do wymiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Doris :) no tak jak pisałam, czekam na @ a raczej na nia nie czekam ;) wtedy bede myslec co dalej,chociaz w sumie nie ma co jeszcze paniki siać i się ciśnieniować bo to raptem 2 cykle. No ale dzięki Wam wiem ze nie wezme tych tabletek a i za innym ginem sie rozejrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Jesssy dawaj foto :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwna ta pani ginekolog ja byłam u 3 różnych i żaden nie zaproponował tego leku dopiero 3 zrobił monitoring cyklu i wyszło ze nie potrzebuje wspomagania bo jest ok. a ona ci juz na 1 wizycie proponuje leki szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja gratuluje Jessy:) daj wlasnie fotke testu,cozebysmy mogly pozniej porywnywac nasze ;) a ktory to dzien cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja gratuluje Jessy:) daj wlasnie fotke testu,cozebysmy mogly pozniej porywnywac nasze ;) a ktory to dzien cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, co do dnia cyklu to mi sie cos wszytsko w tym cyklu poprzesuwało, dzis jest 37 dzien cyklu ale owulacja byla 26dc tj 12 czerwca (piatek), sluz plodny byl sroda, czwartek, przytulanki byly i w srode i w czwartek ale w czwartek bez zakonczenia w srodku, bo jak juz wczesniej pisalam chcialabym corke a zywotnosc damskich zolniezykow jest dluzsza wiec trzeba starac sie troszke wczesniej... Jestem w szoku bo w poprzednich ciazach zajelo mi to dlugo a tu raz i by sie udalo??? Moj partner bardzo ucieszyl sie z prezentu na dzien taty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do objawow to wlasnie one sklonily mnie do zrobienia dzis testu, piersi malo mi nie rozsadzi, nie jest to bol, tylko takie nabrzmienie, jakby napecznialy i sie powiekszyly, brzuch boli ale nie troszke inaczej niz przed okresem, bardziej tak klująco, do tego od paru dni kawa mi nie smakuje a dzis obiad byl za slony, pomino ze podobno nie byl...Test zrobilam zaraz po powrocie z pracy kolo 17stej i kreseczka jest naprawde slabiutka ale jest zdjecie zrobilam ale nic na nim nie widac wiec nie ma sensu Wam go dawac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha no i jeszcze jedno liczac 14 dni od piatku (12-06)to okres przewidywalam na czwartek, piatek tj 25, 26 czerwca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miaa91
Gratulacje!! :) Mnie też na początku odrzuciło od kawy pomimo, że ją uwielbiałam :) ale nawet do głowy mi nie przyszło, że mogę być w ciąży, bo byłam w trakcie badań dlaczego nie mogę zajść a tu taka niespodzianka się zdarzyła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaSynka123
Hej dziewczyny, strasznie duzo stron macie wiec nie dam rady przeszukac calego watku :( mam pytanie, po jakim czasie od owulacji czulysie bol podbrzusza (i okazalo sie ze jestescie w ciąży? ). Ja nie wiem kiedy mialam owulacje, ponieważ sluz plodny mam od 12dc (dzis jest 19dc), bol jajnikow mialam ok 17-18dc ale temperatura nie wskazuje jednoznacznie ze owulacja byla.. strasznie boli mnie podbrzusze, jest to taki ciagnacy bol, przypominajacy bol miesiaczkowy.. cykle mam średnio co 31 dni. Czy ktoras z was miala takie bole tuz po owulacji? Na implantacje chyba za wczesnie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris32
Jessy gratuluję! U mnie baardzo blada kreska wyszła już 10 dni po owulacji i też nie dało się jej zrobić zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamoSynka a może te bóle, które miałaś w 17-18dc to bóle owulacyjne? Mnie jajniki bolały 6 dni po owulacji stwierdzonej przez ginekologa, było też bardzo delikatne brązowe plamienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×