Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Gość marianeczkaaa
Plamienie ustało nadzieja opadła...eh teraz czekanie na @ i kolejny cykl kolejna szansa;-) glowna mi dziś chce odpasc tak boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciąża pojedyncza ;-) jednak nie będzie bliźniaków. Na pierwszej wizycie była widoczna reszta torbiela. Teraz juz moja ginekolog mogła stwierdzić na sto procent :) byłam przerażona gdy wtedy usłyszałam prawdopodobnie ciąża mnoga. Jednak do wczorajszej wizyty juz ochlonelam i cieszyłam się. Wyszło jak wyszło. Najważniejsze ze ciąża rozwija się prawidłowo. Jestem w dziesiątym tygodniu. Atomka ja miałam plamienie implantacyjne. Bardzo słabe. Malutki ślad na majtkach. Około tyg po owulacji. Oprócz tego w tym dniu miałam problem z moczem. Tzn cały czas chciało mi się siusiu ale nie siusialam. Może to nie ma związku z implantacja ale mimo wszystko pisze. Powodzenia dla testujacych i ciężarnych. Buziaki :-* Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super bardzo się cieszę nawet jak nie ma bliźniaków. Wierzę że i tak będziesz miała co robić nawet przy jednym :P xxx Marianeczka jak plamienie się skończyło to chyba dobrze po co Ci ono?? xxx Ja dalej brak @. Strasznie chce mi się spać i głowa boli ale to chyba od pogody. Czekam dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomka83
Kasia super, że fasolka rozwija się prawidłowo. Domyślam się, że już trochę przywykłaś do myśli o bliźniakach, ale najważniejsze, że wszystko ok. Dzięki dziewczyny za odpowiedzi. A pogoda chyba nas wszystkie wykańcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu gratuluję :) trzeba się cieszyć że torbiel zniknęła i że maluszek rośnie :) justynkaaa a Ty jak po wizycie? kasiek wróciliście już od lekarza czy dopiero czekacie na wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianeczkaaa
Sama nie wiem po co mi one. Mnie też dziś mega glowa boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda31
U mnie dzis 26dc śluz robi sie kremowy,w 22dc wystąpiło jednorazowe brazowe plamienie na papierze z nitkami,dziwne troche ale wcale sie nie nastawiam na jakies efekty .Planowana @ na niedziele i pewnie przybedzie jak zwykle planowo :-( mąż podchodzi sceptycznie do badania nasienia wiec musze jeszcze się nagadać aby go do tego przekonać.Wspaniale sie czyta o naszysz zafasolkowanych forumowiczkach,pozdrawiam Was wszystkie z brzuszkami i te czekające na brzuszek :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam w niedzielę mam dostać okresu od tygodnia ciągle się wczoraj zaczal mnie kloc środek podbrzusza chce mi się ciągle siku do tego moje wargi sromowe są sine czy możliwe że mogłam zajść e ciążę??? Strasznie boli mnie głową do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam w niedzielę mam dostać okresu od tygodnia ciągle się wczoraj zaczal mnie kloc środek podbrzusza chce mi się ciągle siku do tego moje wargi sromowe są sine czy możliwe że mogłam zajść e ciążę??? Strasznie boli mnie głową do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynkaa1986 dziś kochane dziewczyny jestem po wizycie I jestem mega szczesliwa widzialam jak to moj lekarz nazwal plodzik ma 12 mm I serduszko juz bilo widac bylo ruch tu maja dobry sprzet to 5 tydzien z haczykiem a 7 tydzien od misiaczki termin mi dal na 8.06 .2016 tylko za granica daj do przodu troche tak jak mialam z corka na 6 marcasite a urodzilam 27 lutego dziekuje za kciuki st nastepnym wizyte mam 6.11.2014 buzki zycze wam kazdej ze byscie miala take przezycia buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynkaa1986 dziś kochane dziewczyny jestem po wizycie I jestem mega szczesliwa widzialam jak to moj lekarz nazwal plodzik ma 12 mm I serduszko juz bilo widac bylo ruch tu maja dobry sprzet to 5 tydzien z haczykiem a 7 tydzien od misiaczki termin mi dal na 8.06 .2016 tylko za granica daj do przodu troche tak jak mialam z corka na 6 marcasite a urodzilam 27 lutego dziekuje za kciuki st nastepnym wizyte mam 6.11.2014 buzki zycze wam kazdej ze byscie miala take przez via buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia_66
Hej dziewczyny,mam problem i mam nadzieję że coś poradzicie....ostatna @6.09,3.10 miałam delikatne plamienia,trochę jakby śluz raz czerwony a raz brązowy....myślałam że @się rozkręca ale 5-6sie skonczylo. Palmienia były naprawdę skąpe,głównie na papierze toaletowym a nie na składce...poszłam do ginekologa,niestety jakiś nowy i chyba kiepski,odniosłam wrażenie po badaniu,nie mógł szyjki znaleźć,dosiegnal ja ledwo co,więc nie ukrywam bolalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia_66
Hej dziewczyny....ostatnia @była 6.09. 3.10 miałam delikatne plamienia ,myślałam że @się rozkręca ale 6.10 czysto....staramy się o drugie dziecko. Poszłam do ginekologa ale ten z łaski mnie zbadał i nic nie powiedział. Ledwo szyjke znalazł i dosiegnal. Przepisał luteine i kazał brać od 14 do 24 dnia cyklu....zapytałam co z tym że nie mam miesiącZki to kazał czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia_66
Hej dziewczyny....ostatnia @była 6.09. 3.10 miałam delikatne plamienia ,myślałam że @się rozkręca ale 6.10 czysto....staramy się o drugie dziecko. Poszłam do ginekologa ale ten z łaski mnie zbadał i nic nie powiedział. Ledwo szyjke znalazł i dosiegnal. Przepisał luteine i kazał brać od 14 do 24 dnia cyklu....zapytałam co z tym że nie mam miesiącZki to kazał czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunia ja bym zrobiła test albo zmienila lekarza naprawde jest duży wybór. Xxx Ruda jesli mężowi zalezy to powinien sie zgodzić na badania. To naprawde nic strasznego. Chwila "przymuszonej" przyjemnosci i po sprawie. Użyj tylko dobrych argumentów. Mój mąż pamiętam bal sie strasznie ale podczas 1 inseminacji zrobili badanie. W aucie sie przyznal ze bal sie panicznie ze to z jego armia jest cos nie tak :) Xxx Justyna gratulujemy oby dalej wszystko Szlo jak powinno. Xxx Ja korzystając z waszych rad zrobiłam cos dla siebie poszlam do kosmetyczki. Jak tylko wstalam do wyjacia poczułam potok pomyślałam " oho zaczęło się" dotarłam w biegu do domu i co nic czysto. Czekam dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynkaa1986 dziś kochane dziewczyny jestem po wizycie I jestem mega szczesliwa widzialam jak to moj lekarz nazwal plodzik ma 12 mm I serduszko juz bilo widac bylo ruch tu maja dobry sprzet to 5 tydzien z haczykiem a 7 tydzien od misiaczki termin mi dal na 8.06 .2016 tylko za granica daj do przodu troche tak jak mialam z corka na 6 marcasite a urodzilam 27 lutego dziekuje za kciuki st nastepnym wizyte mam 6.11.2014 buzki zycze wam kazdej ze byscie miala take przezycia buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomka83
Gosiu najlepiej poczekaj do terminu@ i zrób test. Takie objawy mogą świadczyć i ciąży ale mogą też oznaczać że organizm przygotowuje się do,@. Wiem czekanie jest najgorsze. Możesz zrobić wcześniej testy aby się trochę uspokoić, o ile cię to uspokoi. Ale pamiętaj że wynik może być fałszywie negatywny. Polecam testy z allegro te za 1 zł. Nie szkoda ich bo są tanie a równie dokładne jak apteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomka83
Miało być Gościu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gowsik
Ech, zaczyna mnie nieznacznie 'ćmić' podbrzusze. Żadnych na razie innych 'objawów' nie mam (nie doszukuję się na siłę, obserwuję po prostu). Piersi nie bolą i póki co 'normalnych' rozmiarów, trochę syfów mi wyszło ale bez tragedii. Zmęczenie nieznacznie nasilone ale i w pracy mam sporo obowiązków,więc ciężko się w tygodniu zregenerować. Czekam z utęsknieniem na weekend, dobrze że to już tak blisko. Dziś 27 dzień cyklu. Może tak i być że to powoli @ idzie. Mam jeszcze około tygodnia i czekam sobie spokojnie. Gratuluję wszystkich pozytywnych wieści i mam nadzieję że wkrótce pojawią się nowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iczozord
Dziś Dzień Dziecka Utraconego - pamięci wszystkich naszych zmarłych przedwcześnie dzieci <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atomka83 niby tak ale nie testuje nie ma co juz plamie wiec sie rozkręci @jak co miesiąc jak w zegarku zawita znienawidzona @ :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gowsik mnie też ćmi i kłuje ale @ brak. Obyśmy obie jej nie dostały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaa1987
Przeczytałam wszystkie zaległości - dużo się nazbierało :-) Po pierwsze gratuluję przyszłym mamusiom! I ciąża bliźniacza :) ech.. No tylko się cieszyć! Dziewczyny, musimy w końcu dołączyć do tych szczęśliwych mam! Ja tylko tak na szybko, bo późno już i spać się chce. U mnie @ wystąpiła w 39 dniu cyklu. Spózniona średnio 7-9 dni. Ale jest. Po niej zaraz umawiam się do ginekologa i zobaczymy. Póki co to w planach monitoring i dobre nastawienie. I muszę być milsza dla mojego M bo byłam strasznie sfrustrowana cała sytuacją i prowokowałam, normalnie wszystkom mnie wkurzało! A już kłótni mam dosyć. Także u mnie 2 dc i głowa do góry, powalczymy dalej :-) Xxxxx Dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poleczka555
Hej dziewczyny! Kolejny dzień...@ na razie brak. 25 dc. Wczoraj wieczorem jak idiotka znów zrobiłam test i jedna krecha... Lekko pobolewa mnie podbrzusze, poza tym nic więcej, żadnych plamień, krwawień, piersi też mnie nie bolą... Temperatura znów wzrosła od wczoraj, ale też się nie łudzę tym bo wczoraj mieliśmy gości i wypiłam kilka kieliszków alkoholu. Jestem zmęczona, mogłabym dostać już @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
g86 przykro mi kochana ale probuj dalej a to jest staranie twoje o pierwsze dzieciatko czy drugie bo z tego niku widze ze jestes zz mojego wieku trzymam kciuki poleczka pewnie za wczesnie zrobiłas poczekaj do dnia terminu nelinka a co tam u ciebie słychac odezwij sie nikita 86 jak tam wyniki nitka w ktorym tygodniu jestes jak sie czujesz trzymajcie sie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zetkaaa
Dziewczyny mam problem. Od kilki dni odczuwam silne bóle brzucha (tak jakby skurcze macicy) Jutro mam dostać @, ale dzisiaj rano zrobiłam test żeby wiedzieć czy mogę wziąć silniejszą tabletkę przeciwbólową. Ku mojemu zaskoczeniu zobaczyłam drugą kreskę. Bardzo jasna ale zdecydowanie ją widzę. Niestety nie wiem czy się mogę cieszyć przy takich bólach. Nospa na mnie nie dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelina
Zetkaa ja też na początku miałam silne bóle brzucha i do dziś mnie czasem pobolewa choć już mniej. Nie biorę no-spy bo m i też nie pomaga, więc po prostu przyzwyczajam się do bólu i odpoczywam ile mogę. Nie polecam silnych leków bo mojej znajomej aspiryna zaszkodziła (córka urodziła się niepełnosprawna choć cała ciąża była ok i po wywiadzie okazało się, że w I miesiącu miała grypę i leczyła się aspiryną i lekarz stwierdził, że w 95% to właśnie przyczyna niepełnosprawnosci). Najlepiej wybierz się do lekarza - każdy ból należy skonsultować. Poleczka555 - robienie testu na tak wczesnym etapie wieczorem nie ma żadnego sensu. Tylko się dołujesz, a jak już wcześniej pisałam, mi poranny test pozytywny wyszedł już w dniu spodziewanej @, natomiast z popołudniowego moczu dopiero dwa tygodnie później był pozytywny, wcześniej już wiedziałam, że jestem w ciąży ale popołudniowe testy wychodziły mi negatywne, co na początku mnie niepokoiło ale później przeczytałam, że wczesna ciąża wykrywalna jest często tylko w porannym moczu. Polecam zrobić powtórny test ale koniecznie z pierwszego moczu :) Trzymam kciuki! Justynka1986 ciągle zmęczona, nudności mam ale zaczynam mieć coraz większy apetyt, dziś mocno boli mnie głowa ale to chyba dlatego, że kiepsko dziś spałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×