Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Gościu możliwe, niektórym dziewczynom test wychodził pozytywny dopiero kilka dni po spodziewanej @. Nelina to odpoczywaj, a Babcia będzie miała niedługo wspaniałą niespodziankę. Annamaria to oby taka super forma ci towarzyszyła cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nelinka a to masz fajnie taka wiadomosc oglosic ja dopiero za tydzien powie jak moja mama do mnie przyjedzie I po kolejii siostrze rodzicom moim I meza w tym roku 3 rodzenstwa ma bobaski to Bedzie miec towarzystwo nasze malenstwo buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie dziewczyny nie mówcie ze kazda z was czuje @ nie tak ma być umawialiśmy siee inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie gardło boli, masakra. Od kilku dni czuje że coś mnie bierze, jakby przeziębienie. Ale jakoś mój organizm sobie radził. Ale żeby tak na sam weekend mnie wzięło. Śliny przełknąć nie mogę. Nie chce być teraz chora bo mam dużo fajnych zajęć na przyszły tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gowsik
Hej! U mnie dziś 29 dzień cyklu. Na razie cisza ale testować nie będę bo cykle u mnie dłuższe. Wczoraj mąż stwierdził że mi piersi 'urosły', ale i przed @ 'rosną'. Śluz typowy dla drugiej fazy cyklu. Ogólnie dzień udany ale mnóstwo spraw załatwionych więc teraz leżakuję pod kocem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atomka co do in vitro procedura jest prosta. Po @ bralam duphaston i pregnyl w zastrzyku do momentu odpowiednich pecherzykow (koszt lekow ok 400 zl z dofinansowaniem). dostalam ovitrelle dzien pozniej punkcja w znieczuleniu ogolnym. W tym czasie maz w pokoiku sie sie zabawial. Codziennie dzwonili z kliniki jaki etap maja zarodki. 5 dni później transfer jak inseminacja. I oczywiscie duphaston codziennie. A lecze sie w prywatnej klinice z tymże invitro finandowalo nfz. Placilam za leki i badania przed kwalifikacja jakies 550 zl. Jesli cos jeszcze chcesz wiedziec pytaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianeczkaaa
Cześć dziewczyny;-) u mnie nadzieję opada :-( temperatura dziś spadła o 4 stopnie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomka83
G86 dzięki za odpowiedź. Blondyneczko jedna kreska, brzuch i plecy mnie ćmią jak przed @, do tego strasznie mnie gardło boli, w nocy się obudziłam, a teraz jeszcze się katar zaczął. Rano po wstaniu z łóżka miałam temp. 37,1, co u mnie to już wysoko jak na rano, bo ja nawet jak mnie choroba rozbiera to mam trochę powyżej 37. Test negatywny, a gdyby coś było to chociaż jakiś ślad cienia by był, a tu nic. W przyszłym tygodniu będę miała kumulację nieszczęść, @ i choroba. :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianeczkaaa
Cześć dziewczyny :) nadzieja dziś opadła temperatura spadła o 4 stopnie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczko jeszcze się nie rozkręciła ale czuje ze tak będzie jajnik kuje ,śluz podbarwiony na brąz,chodzę z zabezpieczeniem z racji tego ze caly dzień spędzam dzis w pracy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poleczka555
Hej dziewczyny! U mnie 27 dc. Wczoraj @ nie było, temperatura jest wyższa niż przed owulacją. Byliśmy w nocy na weselu i wróciliśmy nad ranem dlatego dzisiaj nie mierzyłam temperatury więc nie wiem co i jak. Nadal pobolewa mnie podbrzusze. Dzisiaj były przytulanki z M. i po stosunku zauważyliśmy niewielkie krwawienie. Od tej pory nadal nic... Czekam na @, nie robię sobie żadnych nadziei. Mam po prostu jakiś pochrzaniony cykl. Jeden raz w ostatnim roku zdarzył mi się cykl 27 dni jak miałam infekcję a tak to zawsze były krótsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O już widzę, marianeczkaaa to szkoda że temperatura spadła, ale chyba nie o 4 stopnie, tylko o 0,4 , co nie? Zobaczysz co będzie jutro. Jednorazowy spadek jeszcze nic nie musi oznaczać. Poleczka to może jutro zrób kolejny test. Bo dziś po weselu to pewnie i tak by nie był wiarygodny. Maomi co tam u Ciebie? Jak mija weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianeczkaaa
atomka racja 0,4 eh czemu tak jest że Ci co chcą starają się nie mogą odrazu a inni nie chcą jeden raz i fasolka jest mam jakiegoś doła nie nakręcałam się ale smutek się pojawił:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka_
Czesc dziewczynki, widze ze nie jest zbyt ciekawie na forum.. Głowy do gory, nowy cyk, nowe nadzieje! Marianeczka, czasem jest tak po prostu ze trzeba dluzej poczekać, wiem ze to trudne sama czekałam, a wokol było tyle informacj, ze dziecko porzucone, zakatowane, albo zabite bo było niechciane.. Taki los, okrutny. Nie mozna sie poddawać, trzeba walczyć o szczęście, każdej sie w koncu uda! U mnie nic sie nie dzieje, od czwartku czasem boli mnie brzuch co mnie niepokoi, jednak nie mogłam Złapać lekarza ani wczoraj ani w piatek. Pedze jeszcze jutro, jestem dobrej mysli. Kamilysia przytyłaś juz 8 kilo a jestes w 8 tygodniu? Nie znam sie śle to chyba duzo... Nie do konca mysle ze to zdrowe dla Ciebie.. prawidłowa waga w ciazy jest ważna, moja znajoma dostawała opierdziel na wizytach jak przybrała za duzo.. U mnie 14 td i z waga jestem na zero, najpierw kilo schudłam teraz mi kilo przybyło;) Justyneczkaaa, dziekuje, trzymam sie mdlosci minęły:) czekam az zaczne czuć ruchy:) gratuluje Ci! Ciesze sie ze wszystko w porządku, kiedy masz następna wizytę? Strasznie leniwa i śpiąca dzis pogoda.. Nic tylko siedzieć pod kocem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znacie jakieś dobre kremy, oliwki przeciw rozstępom? I kiedy najlepiej zacząć takie środki używać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znacie jakieś dobre kremy, oliwki przeciw rozstępom? I kiedy najlepiej zacząć takie środki używać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kochane trzymaj i kciukasy @ jeszcze niema a zawsze rano juz byla jest tylko jasnobrazowy śluz przy podcieraniu,ale jeden minus piesi juz nie są nabrzmiale i nie bolą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny nitka nastepna wizyta 6.11 takze 3tygodnie niecałe to ktory tydzien u ciebie ze juz nie masz mdłosci chcialabym zeby u mnie mineły zetka gratulacje mariaaanka napewno sie uda jak nie teraz to w nastepnym cyklu badz silna pozdrawiam wszytskie dziewczyny zycze miłego popoludnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam recepte, we wtorek zastrzyk. troche mnie tylko zaniepokoil bo ostrzegl przed przestymulowaniem, a wtedy ratuje mnie tylko laparoskopia. niestety w nadmiarze emocji powiedzialam o tym mojemu i on sie boi ze cos pojdzie nie tak i ze moze ewentualne dziecko bedzie z jakims nazwijmy to defektem. w takiej sytuacji nie chce sie zgodzic na zastrzyk. jestem zalamana musze mu to jakos wytlumaczyc ze to nie o to chodzi. k***a najpierw taka wiadomosc ze nie moge miec dzieci bez lekow a teraz jak jest rozwiazanie to sie p******i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyczku ja ci niestety nie pomogę, np się na tym nie znam, ale podpytaj lekarza co to znaczy i jakie jest rzeczywiście niebezpieczeństwo, może cię to uspokoi. Mąż też powinien mieć świadomość tego co się dzieje i jakie mogą być konsekwencje, w końcu to wasza wspólna decyzja. Ale może wcale nie jest tak źle, jak tak spędziłam różne fora i wykresy to dużo dziewczyn się tak wspomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianeczkaaa
no niestety to nie był jednorazowy spadek temperatury @ właśnie przyszła:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marianeczkaaa rozumiem twój żal, ale niewiele możemy. Tak się dzieje i już, uważam że to bardzo niesprawiedliwe. Ale ci z tego. Ja jeszcze najczęściej mam tak, że jak ja dostaję okres to wtedy: spotykam znajomą które jest w super ciąży, kuzynka rodzi dziecko, koleżanka dowiaduje się że jest w ciąży, co miesiąc jakaś nowina, iż jedne strony powinnam się cieszyć, ale tak mnie to dobija że szok. Później mi przechodzi, ale najgorzej jak to się zbiegnie w czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marianeczkaaa przykro mi. Ja już czuje że niebawem też dostanę @. A miał być taki ładny październik, a wyszło jak zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianeczkaaa
a możliwy jest okres w czasie ciązy?? pytam bo te mdłości dziwne dziś też miałam a nigdy czegoś takiego nie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marianeczkaaa pewnie były takie przypadki, ale to wyjątki. Mdłości mogą się zdarzyć w trakcie @, mogą się pojawić przed @, ja mam często mdłości jak mnie głowa boli. Mogą być ze stresu. I z wieku innych powodów. Zrób sobie melisę, włącz wesoły film i postaraj się zrelaksować, chociaż wiem że to trudne. Za 3 dni poczujesz się lepiej i znajdziesz siły na kolejny cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianeczkaaa
A może to plamienie bo wogole krótszy cykl miałam teraz:-D wiem wiem ale po prostu jeszcze ostatki nadzieji są:-D pewnie że nowy cykl to nowa szansa nie można się poddawać:-D:-D tylko walczyć trzeba:) juz mi jakoś lepiej idę do męża bo on w pracy dobrze że mu nie mówiłam nic o podejrzeniach bo wiem i widzę że on bardzo chce mieć bobaska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetka ja używam bielendy seria sexy mama, sama miałam problem, na forach ile osob tyle opinii:) dam znac za pare miesięcy czy dobre:) Justyneczkaa u mnie koniec 14 tygodnia, moze Tobie mina szybciej:) Kamyczku o jakie przestymulowanie chodzi? Jesli miałoby byc cos bardzo zle to natura zrobi swoje. Porozmawiaj z lekarzem o co chodzi, ja tez miałam stymulowany cykl, duzo dziewczyn teraz takie ma i wszystko jest w porządku. Evi chyba juz urodziła:) trzymaj sie Kobietko i daj znac jak bedziesz miała chwile!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×