Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Gość gość
Test robiłam jakoś 2 dni temu, negatywny, mam jeszcze jeden ale myślę że @ się po prostu spóźnia ( ale nie daje nawet żadnych objawów dziwne :O ) Kamila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyczku to jest naprawde dziwne bo lekarz zamiast odrazu zlecic badanie to kaze Ci tak latac bez sensu, przeciez lh jest jednym z podstawowych badan, nie lam sie :-) glownie za wasze samoppczucie w tym momencie odpowiada lekarz ktory ciagnie temat jak flaki z olejem zamiast zareagowac odrazu... lh bada sie na ppczatku cyklu i zazwyczaj robi sie to razem z fsh... nie dziwie sie ze jest Wam smutno ale wiesz w czym problem i nad tym trzeba popracowac, glowa do gory Kamila cos dlugo Ci sie spoznia okres, i jeszcze ten test negatywny , faktycznie dziwne to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scarletkate 10 dni?? Znając moje szczęście ani dwóch nie przeżyją. Ja mam 8dc. Kamyczku spróbuj ovitrelle mi zawsze po nim pęka. Tez miałam problemy z owulacja i właśnie te zastrzyki wszystko uregulowaly. Fakt przez prawie rok co msc brałam ale mysle ze warto bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cisza przed burząą
Cześć pisałam u Was 2 miesiące temu. Cisza oznacza ciszę. 4 dni spóźnienia a tyle stresu! Co ciekawe po 2 miesiącach wszystko wróciło do swojego rytmu pt. "jak w zegarku" :D. Tylko facet jeszcze ten sam. Ale cholera trzymam go tylko dla formalności jakimi jest możliwość przytulenia się do kogoś bliższego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maomi
Evi gratuluje :) zycze Wam obu duzo zdrowia :) czekamy na zdjecie malutkiej:) dziewczyny przykro mi ze posypaly sie u Was @ zamiast pozytywnych testow :( jeszcze na dodatek ta pogoda jest przygnebiajaca i ciezko sobie humor poprawic, ale mam nadzieje ze smutek szybko Was opusci i powroci nadzieja 🌻 kasiek co u Ciebie? cisza skoro sie odezwalas to moze planujesz jakas burze?;-) U mnie na razie bez zmian- siedze u rodzicow i dobrze sie czuje:) staram sie czytac forum na biezaco a szczegolowo bede nadrabiac zaeglosci jak wroce juz do siebie:) Pozdrawiam Was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianeczkaaa
Evi gratulacje:) jak Ci się udało "zrobić" dziewczynkę sama marzę o córeczce:) no u mnie @ poszła i mam nadzieję że nie wróci prędko:-D nowy cykl nowa szansa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry paniom! Cóż za cudowna pogode mamy... Koc, herbata i książka:) Strasznie mi przykro, ze @ poprzychodzily do Was. Mam nadzieje ze w kolejnym cyklu sie uda i bedą dobre nowiny dla rodziny na gwiazdkę:)) U mnie nic ciekawego, jestem teraz ostatni tydzien w pracy i uciekam na zwolnienie, rozpoczęłam 16 tydzien na razie jest ok, jeszcze nie czuje maluszka a juz sie doczekac nie moge:) pid k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry paniom! Cóż za cudowna pogode mamy... Koc, herbata i książka:) Strasznie mi przykro, ze @ poprzychodzily do Was. Mam nadzieje ze w kolejnym cyklu sie uda i bedą dobre nowiny dla rodziny na gwiazdkę:)) U mnie nic ciekawego, jestem teraz ostatni tydzien w pracy i uciekam na zwolnienie, rozpoczęłam 16 tydzien na razie jest ok, jeszcze nie czuje maluszka a juz sie doczekac nie moge:) pod koniec listopada mam usg połówkowe. Dziewczyny jestem sercem z Wami, jak bede mogła w czymś pomoc to bede pisac a tak tylko sobie Was podczytuje:) ściskam goraco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomka83
Hey dziewczyny działamy oczywiście, nowy cykl więc jestem z wami. Od przyszłego tygodnia będę bardziej obecna. Może tym razem się uda i na święta będą piękne prezenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cisza przed burza jesli Ty jestes z facetem tylko po to zeby sie móc do kogos poprzytulac to gratuluje, ale to Twoje zycie tylko pozniej nie placz ze wpadlas z kims kogo nie kochasz i tak dalej... powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś tu tak cicho się zrobiło.... Albo się coś zawiesiło.. Ja jestem dziś 2 dzień na clo i czuję się ok wczoraj mnie tylko strasznie głową bolała wieczorem zobaczymy jak dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny pomozcie mi brałam estrofem dużą dawke od 3dc do 21dc clo i puregon dziś mam 31dc i mam dość obfite plamienia poprostu brudzą podpaske.Dzisiaj pojawiła się krew ale tylko na chwile.Czy to możliwe że estrofem na mnie tak zadziałał? brałam go pierwszy raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyczku ja dostalam clo bo moje pecherzyki slabo rosly , a lewy jajnik to wogole spal, wiec u Ciebie clo jest nie potrzebne, tak dla porownania to w polowie cyklu przed clo moje pecherzyki mialy max 10mm wiec maluskie, a przy clo w polowie cyklu min 18mm... wiec jak Twoje rosly by jeszcze szybciej to ja nie wiem co to by bylo, nie powiedzial Ci po co daje Ci to clo? ScarletKate mnie tez czasami przy clo glowa boli i niektore dziewczyny tez tak mialy ale to mija po ostatniej tabletce, przynajmniej u mnie tak bylo:-) gosciu ja nie pomoge bo sie nie orietuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wybrałam suknie. Wybór był bardzo trudny przymierzam z 15 ładnych sukienek normalnie aż z emocji trzęsly mi się ręce. Ale mam teraz tylko czekać na uszycie ok 1 miesiąca :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda31
Ja nie stety musze odpuścić ten cykl,jutro mam sie zgłosić do szpitala a we wtorek zabieg,mam cykora bo nigdy niebylam w szpitalu oczywiście pomijając poród synka.Mam tylko nadzieje ze ta histeroskopia cos da i faktycznie w grudniu pod choinka mąż znajdzie piękny dwu kreskowy test :-) Wam dziewczynki życzę owocnego cyklu i przyjemności z przytulanek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem po ostatecznej wizycie. pęcherzyk nie pękł, zatrzymał się. rokowania gina są następujące: ponieważ u nas stymuluje się do dwóch razy( można to 6 ale wg lekarzy nie jest to zasadne) została mi ostatnia szansa. będę brać clo i pregnyl. jeśli nie pomoże mam zrobić przerwę 3 miesięczną i jak w tym czasie nadal nic to on już kieruje mnie do kliniki. natomiast ja nie zamierzam nigdzie jeździć po klinikach, po prostu zmienię gina. nie wiem czy to coś da, bo wszyscy pracują w tym samym szpitalu, a co za tym idzie- ta sama szkoła. blondyneczko zapytałam na co clo, odpowiedział tak jak to określiłą scarlet , że mam leniwe te pęcherzyki bo rosną i rosną i nic. więc chce to przespieszyć podając clo i odpowiednim momencie zastrzyk. powiedział że nie ma mowy w mojej sytuacji o przestymulowaniu. nawet jeśli jest ryzyko ja je podejmę. myślę, że jest to tego warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka_
Kamyczku jestem tego samego zdania ci Blondyneczka. Moze powinnaś zasięgnąć opinii innego lekarza, bo ja nie jestem przekonana co do tego clo w Twoim przypadku. Ja tez brałam ale na wywołanie owulacji, inaczej moje cykle trwały 80 dni, a z clo do 30 dni. Agnieszka daj fote! Ja tez jestem ciekawa Twojej sukni:) Dziewczęta! Na wybory!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam foto ale tylko na sobie bo w necie szukam i nie ma a babka powiedziała ze jest. Ale jutro jeszcze tam jadę na chwile to poproszę żeby mi pokazała gdzie znajdę albo jakiej firmy dokładnie bo z wrarzenia zapomialam zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamyczku a nie masz mozliwosci skonsultowac tego z innym lekarzem... Wg mnie clo nie jest potrzebne u Ciebie tylko wieksza dawka pregnylu, ale zawsze mozna zobaczyc co sie stancie po clo... dziwny ten Twoj lekarz Aga skoro nie chcesz nam siebie pokazac to obrob zdjecie tak zeby Ciebie nie bylo widac;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamyczku no podobno kto nie ryzykuje ten nie pije szampana ;-) ale wes pod uwage tez to ze Twoj lekarz umywa rece i wysyla Was do kliniki, dziala schematem i nie podchodzi do Twojego przypadku indtwidualnie , ale trzeba miec nadzieje ze moze z tym clo sie uda:-) 3mam kciuki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyneczko jeszcze to omowie z mezem. ja mieszkam w malym miescie, wszyscy giny pracuja tu na jednym oddziale. wszyscy stumuluja tylko dwa miesiace. w razie niepowodzen odsylaja do klinik. tak to tu dziala. tak czy siak za duzego wyboru nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyczek może tym ostatnim razem się uda:) Mi pani doktor powiedziała że mam 3 cykle z clo potem to juz szpital i drożność jajowodów sprawdzi... Blondyneczka no dzisiaj już mnie nie boli na szczęście :) bardzo dobrze się czuje i czuje jak jajniczki pracują i mam dużo śluzu wodnistego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyczek masz racje poproś o opinię innego lekarza. To nic ze pracuja w tym samym szpitalu, może będzie bardziej kompetentny. A co do kliniki ja mieszkam w mieście gdzie jest chyba z 10 lekarzy pracują i w szpitalu i prywatnie. Ale jeżdżę 30 km bo zapłacę to samo a jest lepszy sprzet i lekarz dyspozycyjny kiedy tego potrzebuje. Agnieszka tez czekam na zdjęcie kiecki ja z mila chęcią jeszcze raz bym wyszla za maz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×