Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Gość gość
Mozemamusia i Ty zamiast do szpitala piszesz na forum¿?? Boże.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hcg spada a Ty krwawisz, zdaje mi się, że to może być poronienie.raczej nie ma mowy o pmyłce. Dziwię Ci się, że nie pojechałas ma IP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mozemamusia
Byłam w szpitalu od razu po odebraniu tego wyniku wczoraj, mialam usg dopochwowe, ale lekarz nic nie widzial, bo nawet gdybym nie krwawila, to bylby 3-4 tydzien i tak nic nie byloby widać ;( a napisalam do was o porade, nie jestem nieodpowiedzialna, zeby pisac na forum a nie isc na IP ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaa1987
Mozemamusia - niestety, krwawienie i spadek bety oznacza, że ciąża prawdopodobnie się nie utrzyma.. Chciałabym Ci napisać że będzie dobrze, ale ja już też liczyłam 4 razy na taki wielki cud przy nieprawidłowej becie.. Za każdym razem straciłam ciąże.. Bardzo mi przykro, że i ciebie to spotyka.. :-( Teraz najważniejsze żeby wszystko samo się oczysciło.. Abyś nie musiała dodatkowo przeżywać dni w szpitalu.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaa1987
G86 - oj to działamy, działamy. Ja robię testy owulacyjne. Wczoraj kreska słaba, dziś już równie mocna jak kontrolna. Wczoraj oczywiście z mężem szaleliśmy i dziś też go zaciągne :-) Potwierdzony pęcherzyk z lewej strony,więc nie możemy tego zmarnować :-) I oczywiście czuje ból z lewej strony, więc coś się dzieje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaa1987
Atomka - dzięki :) mam dużą nadzieję na ten cykl więc kciuki mi się przydadzą :- Agnieszka - ale radość od ciebie bije! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaa1987
ScarletKate - o to i u Ciebie miły weekend się szykuje :-) znów będzie wielkie oczekiwanie przed @ :) powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaa1987
Atomka ja także w dni płodne czuję się radośniejsza, pełna energii i libido mi wzrasta. Ten mój mąż jakoś przystojnienie nagle :-) I ja się czuje ładniejsza, nagle włosy się układają, cera bez zarzutów, jakoś tak lekko przy ciele. Kamila - ja na noc stosuje też tampony, bo zabezpieczenie podpaską mi nie wystarcza. W dzień nie korzystam z tamponow bo wydaje mi się to niezdrowe tak ciągle zapychać.. A męża się nie wstydź, chyba każdą z nas to spotkało. Ja kiedyś uciekalam z przychodni, bo poczułam że coś nie tak z spodniami.. A tyle na wizytę czekałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaa1987
Kamyczek to życzę udanej zabawy :-) Starania są ciężkie. Niby ma się nie myśleć, ale jak to zrobić. Mi dziennie przypominają porcję leków.. Ale zajelam się sobą. Ćwiczę z ciezarkami - robię klatę, biceps, triceps, barki, nogi, plecy. Moja pasja - łyżwy.. jeżdżę od września już. Na szczęście mąż powiela moje hobby i razem świrujemy na tym punkcie. Ćwiczymy też razem tylko on oczywiście na masę, a ja na rzeźbę. Spaceruje z psem. Pracuje. Prowadzimy zdrową dietę. 8 kg rzuciłam :) i staramy się o dziecko.. Razem to już z 5 lat będzie.. :-( Ale na pewno nie poddam się .. Choć czasem bywa tak ciężko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaa1987
Witam nową/starą koleżankę :-) Blondyneczko pozdrawiam i także trzymam kciuki :-) Dobrej nocy i przyjemnej niedzieli.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kropka:-) jak widzisz my z Agą nadal walczymy ale mam nadzieje ze jestesmy na ostatniej prostej:-) mozemamusia tak mi przyko :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia to niepokojące co piszesz, nie chce cię martwić podobno dość często dochodzi do poronień właśnie w terminie @, dlatego zaleca się robić test najwcześniej dzień po spodziewanej @, no ale wiadomo że my kobiety chcemy wiedzieć jak najszybciej, sama to przerabiam. Jeśli beta spadła i zaczęła się @, i jeszcze bardziej cię boli to mogło dojść do poronienia, tak się po prostu zdarza, ale wiadomo że musisz się o wszystko dopytać lekarza. Trzymaj się i daj znać jak się czujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maomi ja wiem że ty się zaszyłaś u rodziców i odpoczywasz, ale odezwij się, bo się trochę martwimy :->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kropka witaj ponownie! No pewnie ze możesz dołączyć :-) Ja jutro wybieram się do lekarza bo coś mi się w kregoslupie porobiło przez tydzień krzyż mnie boli. A wiadomo ze pracuje jako fizjoterapeuta i podnoszę ciężary itd wiec musze iść bo juz tydzień mnie tak trzyma eh te kolejki w przychodni juz to widzę jutro :-( Ale cóż zdrowie ważniejsze. No dziewczyny działajcie a efekty będą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maomi
hej dziewczyny :) wlasnie wrocilam od rodzicow do siebie i sprzatamy z mezem po malym remoncie :) u mnie wszystko dobrze :) postaram sie nadrobic jutro zaleglosci na forum :) pozdrawiam serdecznie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda no wiesz trzeba działać. Wg zastanawiam sie bo w środę bylam na monitoringu i pęcherzyk miał 16 mm niby rośnie dwa mm dziennie. Wiec w piatek powinien miec 20 i tez wieczorem wzięłam zastrzyk ale nie miałam śluzu czy to jest normalne?? My z M. W weekend sie przytulalismy ale juz chyba w cuda nie wierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mozemamusia
Hej dziewczyny, przepraszam za bezpośredniość, ale po nocy dziś miałam czyściutką podpaskę, a dziś tylko plamienie, jakby rozcieńczoną krwią, jutro mam wizyte, wy jesteście bardziej doświadczone, więc Was zapytam, czy gdyby jakimś cudem jednak się udało, to jest możliwe że to krwawienie było implantacyjne? Bo to tylko dwa dni, a moja @ zawsze sięga blisko tygodnia. Wiem, że nie myślę racjonalnie teraz, bo bardzo chciałabym tego dzieciątka, ale cuda się zdarzają. A w ten felerny czwartek gdy robiłam drugi raz betę, to mi powiedzieli, że jest jakaś awaria i mają duuży przestój, więc dlatego wyniki były dopiero w piatek, wiec moze jednak jakaś pomyłka, nie wiem sama ;( a w ogóle to mam spore szanse na ciaze blizniacza, bo moja mama dwa razy ciaza blizniacza, z tym ze za kazdym razem poronila blizniaka i rodzila jedno dziecko, wtedy tez beta jej spadala, a potem nagle rosla, co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaa1987
Mozemamusia - życzę Ci błędu w laboratorium, albo tak jak piszesz są dwa zarodki, i z jednym z nich dzieje się coś niedobrego.. Ja mam pewne zdanie o becie, zawsze jak był mały przyrost, bądź rosła/spadała/rosła to kończyło się to w jeden sposób.. :-( Też wiele czytałam wówczas, szukałam cudu.. wiadomo- zdarzają się szczęśliwie wyjątki. Tego Tobie życzę. Dużo cierpliwości i najlepiej wybierz się na powtórkę badania bety.. Trzymam kciuki i daj znać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaa1987
ScarletKate - to jutro będziesz wiedziała co tam się dzieje w Tobie :-) Blondyneczko ja wierzę, że każdej z nas uda się zajść w upragnioną ciąże, urodzimy śliczne dzieci i będziemy cieszyć się z macierzyństwa! Tylko dłużej na to czekamy, ale w końcu musi się udać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możemamusia nie sądzę żeby to było krwawienie implantacyjne z jednocześnie spadającą betą, nie pasuje mi to do siebie, zresztą, poprawcie mnie jeżeli się mylę ale beta zaczyna rosnąć dopiero po implantacji więc skąd hcg przed a później krwawienie implantacyjne? Wiem, że bardzo pragniesz dziecka ale to trochę wszystko nie brzmi logiczne jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaa1987
G86 nie wiem jak to z śluzem, jego brak może nie oznacza nic złego. Ja miałam w czwartek 16 mm. A jak zastrzyk się bierze to za ile pęka pęcherzyk? Mi gin mówi że najczęściej pęka jak jest ok 24 mm. Ja to na pewno w 33 dc lecę na betę bo w przypadku lekkiego jej wzrostu już muszę zastrzyki brać rozrzedzające krew. I wolałabym wcześniej wiedzieć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaa1987
Doris ma rację. Hormon beta hcg pojawia się po zagnieżdżeniu zarodka.. także plamienia nie mogą wskazywać na implantację..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mozemamusia
Wiem, że sama szukam pocieszenia, wmawiam sobie różne rzeczy, ale przeplakalam bite dwa dni, nie mam sily nawet wstac z lozka, caly czas mysle, czytam, szukam wytlumaczenia itd, a wyczytalam gdzies wlasnie ze krwawienie moze wystapic w dniu miesiaczki, a mnie brzuch bolał jak na @ moze troszke bardziej, a pozniej przestal zupelnie, bralam jedna nospe i bylo ok, tak mi lekarz polecil, modle sie codziennie i prosze o ten cud :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda mój lekarz mówi ze średni 24-36 h po podaniu. Ja im wiecej szperam w necie tym bardziej glupia jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaa1987
G86 zgadzam się. Czym więcej się szuka informacji tym jest coraz gorzej. Ja mam nadzieję że mój pęcherzyk pęknie, bo bez prawego jajowodu moja płodność jest zmniejszona. A w tym cyklu akurat rośnie w lewym więc szansa jest.. Zaraz muszę budzić męża, bo borok zasnął podczas mojej kąpieli.. Sam prosił :-) bo trzeba wykorzystać szansę hehe Strasznie denerwują mnie te starania bo trzeba strzelać w te dni. Luz i spontan od roku nic nie przyniosły, więc teraz trzeba na poważnie się tym zająć, zwłaszcza że od pierwszej ciąży minęło 6 lat.. :-( Boję się piątej ciąży, ale tak bardzo pragnę być mamą. Dobranoc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny trzymam za was kciuki zeby sie wam udało ile sie staracie o malenstwo i macie juz dzieciaczki? ja mam corcie 4 latka i teraz jestem w 9 tygodniu ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×