Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Gość kamyczek85
Gosciu ogarnij sie , dziewczyna ma cykle 30dniowe a teraz jest 5dni po terminie o jakiej implantacji na jej przykladzie mowimy? Daruj sobie uszczypliwe komentarze, bede pisac co bede chciala, zreszta jak one

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
One w sensie dziewczyny pytajace sie o objawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Kameczek racja po co takie pytania jak jest po terminie. Jaj będzie test pozytywny to niech napisze o objawach na pewno innym starać ka się to przyda, jeżeli negatywny a stara się o dziecko z chęcią wesprzemy itp czasami teksty gości są oderwane od rzeczywistości jakby to gimnazjalistki normalnie pisały szok... nitka ja przy clo id 5-9 DC owu miałam 15 DC ( dzień w dzień monitoring :-) ) od 16 albo 17 brałam duspathon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Widzę że pisownia mi się rozjechała - głupi słownik w tel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Nitka ja monitoring rozpiczęłam od 10 albo 11 i codziennie aż do pęknięcia jezdziłam, en do miałam ponad 9 , współżycie od 13 DC (wcześniej mieliśmy zalecenie że nie wolno się ulic) co 24 h wyliczane przez mojego lekarza :-) z 3 razy było tuli tuli i się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka5g
widzę ze te gość nie odpuszczę a heh :-) w końcu pogoda się zrobiła prawda a ja po tym wolnym chodzę ciągle niewyspana jakoś tak dobrze bylo sobie pospać do 11 :) ja zbliża się do dni płodnych :) jest ciężko nie myśleć i nie wyliczać tym bardziej ze chyba jednak spróbuję innej taktyki w tym miesiącu po pozytywnym tescie owulacyjnym będziemy dopiero działać codziennie a teraz zbieramy zolmierzyki hehe a co u was która testuje? bo ostatnio cisza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka_s
agnieszka5g ja będę testowała ale dopiero w okolicach wtorku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitka ja jak bralam od 5 do 9 to mialam przyjsc 13-14dc :-) Aga luz,napewno nie zaszkodzi ale wyslij jak najszybciej swojego M na badania bo to wazne Kmyczku masz racje czasami pytania i wypowiedzi tych gosci to tak jakby pytaly dzieci z przedszkola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka_
Evi, blondyneczka dziekuje! Dzis ostatni dzien clo, próbuje sie dodzwonić do mojej gin i umówić ale nie odbiera:( cóż, bede namolna:) Maomi co u Ciebie? Dziewczyny cos przycichły ostatnio:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
więc tak, pęcherzyk pękł , jeszcze nie znikł całkowicie więc można się jeszcze starać :)aczkolwiek owu była pon/wtorek. tak powiedział gin. mam do niego zadzwonić albo z info czy jestem w ciąży albo na kolejny monitoring. jeśli w tym i nast cyklu nie dojdzie do zapłodnienia, to wtedy sperminogram, badania hormonalne i hsg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
Zawis caly dzien ja pitole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
**Justyneczko** dziekuje za pamięć :-) U mnie syguacja wyglada tak- dziewczynki waza juz po 2500 g, ulozone posladkowo,rozpychaja sie cudnie i chyba bardzo juz im spieszno do spotkania z nami.Coraz czesciej miewam skurcze i tocze sie juz ostatkiem sil..Zatem w przyszly piatek jestesmy umowione na cesarskie ciecie..Trzymaj prosze kciuki za nas zeby wszystko bylo dobrze:-* A na swoje mdlosci sprobuj jesc migdalki- mnie czasem pomagaly :-) Sciskam mocno poglaskaj brzuszek odemnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
czyzby moj post sie nie dodal ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny te pytania o objawach implantacji były kierowane do tych które już przez to przeszły,i to one powinny się wypowiedzieć czy takie objawy też miały i czy mogą być w ciąży a nie muszą.Każda z was zapewne na początku też chciała wiedzieć czym się to objawia i czy to mogło być to.A wy zaraz wzburzone,że ktoś się zapytał,po to jest te forum,tymbardziej ten temat,a wy zaraz kierujecie do początku tematu,a tam nic takiego nie ma bo dopiero co każda się starała,a nie że była już w ciąży.Ile trzeba stron przejrzeć,żeby się dowiedzieć.Po to kontynuujecie dalej temat,żeby pomóc innym starającym się,a jak już wam się to znudziło to może załóżcie inny temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka87
chyba wisi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyczek super wiesci :-),to dzialajcie i 3 mam kciuki zeby sie udalo :-) a u mnie dzis pojawil sie sluz zabarwiony krwia, ale chyba przez to ze zapomnialam o duphastonie :-/ ale juz biore :-) Gosciu jak sie pisze w jakims temacie to wypadaloby go przeczytac bo Twoje pytanie padalo mnostwo razy i dziewczyny wlasnie te w ciazy lub te ktore urodzily na nie odppwiadaly, wystarczy odrobina chęci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatrice, super wiadomości! Trzymam kciuki za Was kobietki, trzymajcie sie dzielnie! Udało mi sie Zapisać na monitoring w 10dc wiec super:) gorzej ze moja gin jedzie na urlop i przejmie mnie jakiś facet z monitoringiem... Ważne zeby był nieważne kto robi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
blondyneczka dziękuję, ja za ciebie tez trzymam bo chyba idziemy mniej więcej równo? kiedy masz termin spodziewanej @? za resztę staraczek też trzymam !! póki co jestem spokojna, nakręcać będę się pewnie za tydzień :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka5g
Nitka nie ważne kto robi ważne żeby zobaczył pęcherzyk. Beatrice szczęśliwego rozwiązania ale będziesz miała wesoło z dwójką hehe powodzenia! Blondyneczka a nie ma opcji żeby progesteron podnieść na stałe a nie ciągle ten duphaston. co jest spowodowane tym ze masz problem z całkiem zoltym.? nas z moim nazeczonym wczoraj napadł chęć na seksik ale ja twardo jeszcze nie trzeba poczekać na owulke. ale jak już się dopadniemy hehe to będzie bardziej gorąco. ale u mnie owulka się zbliża bo libido poszło do góry. tez tak macie kobitki? no coś cicho nikt nie testuje? heh wszystkie w ciąży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wasi faceci czekaja jak psy aż sunia nie będzie ich odganiac :D ludzie uczlowieczaja psy, wiec dla odmiany upsię ludzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre :P !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość widzę ze masz satysfakcję komuś docinać ale mnie to nie robi. Trochę mi żal ze masz taki charakter w sumie to ci współczuję bo kto by wytrzymał z taką zolzą w domu która na każdym kroku docina innym. Może masz problem bo może nikt cię nie kocha?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris32
Kamyczek super, że pękł, też trzymam kciuki :) Agnieszka z tego co zdążyłam zaobserwować libido mam największe przed @, dziwnie w sumie :) Gościu, nie wiem czy zdążyłeś się zorientować przez 188 stron ale to temat związany z planowaniem, zachodzeniem i objawami ciąży więc nasze działania są na nią ukierunkowane. Nie wiem co jest w tym aż takiego zabawnego, nie wiem też skąd u Ciebie skojarzenia z psami - Freud byłby zainteresowany :) U mnie brązowe plamienie, które miałam w 26dc (6 dni po owulacji) ustało, dalej bolą mnie jajniki. Pytanie dziewczyny kiedy mogę zrobić test, w terminie @ odpada bo cykle miałam 25-27dniowe (dzisiaj jest 28dc a dopiero 8 dni po owulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga jak nie bralam clo to w zasadzie po jakims czasie duphaston nie byl potrzebny, ale po clo sie to zmienilo, moja,gin mowi ze hormony poszly do gory i teraz progesteron moze byc za niski bo ja mialam jakis czas temu zmniejszona dawke, a moj progesteron naprawde byl niski na samym poczatku wiec to nie latwa sprawa Kamyczku u mnie 22dc i termin @ mam za tydzien :-) Doris poczekaj jeszcze 4 dni i zatestuj :-) albo najlepiej niech mina pelne 2 tyg czyli jeszcze 6 dni, bedzie test wiarygodniejszy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyneczka
Beatrice pieknie dziewczynki urosly!! Juz chca byc z Wami,z reszta maja coraz mniej miejsca na wygibuski:)) . Migdalki lubie wiec sprobuje. Brzuszek wyglaskany-dziekuje. Na pewno bede trzymac kciuki,wszystko pojdzie gladko i szybko :*:*:*Odpoczywaj poki jeszcze czas i daj znac po wszystkim jak juz dojdziesz do siebie :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi Gje
Justyneczko :) Ty zawsze o nas pamiętasz :) Jak Ty się kochana czujesz??? Beatrice, ładne laleczki CI urosły :) moja mała ma 2700 a jest jedna :) ale mogą być mniejsze, USG lubi kłamać! Przekonałam się przy mojej Iguni :) Ja też czuję, że poród już niedługo. Brzuszek opadł, skurcze się pojawiają, czop odchodzi powoli. Tak czuję, że urodzę ok 38 tc... jutro kończę 36 :) ciekawe jak iczozord i jej Karolek :) Baletko, a co u CIebie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radanakafe
,,Gościu, nie wiem czy zdążyłeś się zorientować przez 188 stron ale to temat związany z planowaniem, zachodzeniem i objawami ciąży więc nasze działania są na nią ukierunkowane." mylisz się Doris- temat dotyczy tylko i wyłącznie implantacji zarodka czyli objawów ciaży a nie nadchodzącej miesiączki i nie starań i nie monitoringów- a to ze kilka osób zaczęło udzielac się nie na temat-bo wasze dyskusje są nie na temat i to trzeba przyznać to już inna sprawa na prawde nie mam nic przeciwko temu, żebyscie rozmawiay o staraniach ale na temacie pod tym tytułem bo człowiek wchodzi, chce cos sprawdzic wertuje strony a tu wasze dyskusje o pecherzach to ma byc na temat IMPLANTACJI ZARODKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nazwa tematu - zgadzam się, każdy widzi jaka jest i dotyczy implantacji ale dyskusje obejmują szeroko wszystkie kwestie, które docelowo kończą się implantacją. Mój komentarz był odpowiedzią na idiotyczny i obraźliwy post powyżej a nie rozważaniem o zawartości. Forum nie jest osobistą własnością żadnej z osób tu piszących łącznie z Tobą więc też żadna z tych osób nie może zabronić komukolwiek pisania tutaj o czymkolwiek. To osoby piszące docelowo decydują o czym jest wątek, jeżeli ktoś ma z tym problem to pewnie też w internecie są setki podobnych tematów na forach, które będą odpowiadać mu bardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×