Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Gość gość
@Doris - ale po co truć się chemią codziennie (tabletki). O coli i soku nie słyszałam, ale też nie skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No blondyneczka w końcu będę już po wszystkim i oby nie wyszło nic złego. :) P.S. Czy któraś z was może wie jak długo czeka się na wyniki badań kolposkopii??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaria88
Cześć dziewczyny! Jestem po usg genetycznym i wszystko jest super :) Maluch jest nawet 3 dni do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Nitka a jak tam po clo ze snem ? Nic Sie nie dzieje ?? Kamyczek wydaje mi się że twój pęcherzyk jest za duży możliwe że to jest powód nie powodzeń... ja gdzieś czytałam że odpowiedni pęcherzyk powinien urosnąć do 25 mm. Byłam u lekarza wszystkie badania są ok główka, narządy wew. Serduszko :-) będzie miała dziewczynka :-) maomi co tam u ciebie walczysz dalej z wymiotami ? Kasiek jak tam sytuacja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo dziewczynka super! Macie imię? Evi trzymam kciuki! Nie zauważyłam nic ze snem, a Tobie cos sie działo? Dzis miałam tylko okropny bol głowy, ale to straszny! Nie wiem czy moge to powiązać z clo... Evi a kiedy miałaś owulke, ile dni po odstawieniu clo? Bo chyba tez brałaś tak jak ja od 3 dnia cyklu przez 5 dni po jednej prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiek151
Evi a u mnie spokoj :) wszystko przeszlo, w weekend bylam na weselu, wyszalalam sie 2 dni a dzis mam zakwasy :) w piatek mam drugie badanie prenatalne i juz sie doczekac nie moge. Wlasnie ja tez nie tyle i tez mam malutki brzuszek i to jeszcze taki flak :) 3 kg jestem dopiero na plusie a do 19 tydzien. A powiedzcie mi tylko czy to normalne ze od czasu do czasu wylatuje mi taki "glut"? Taki sklejony bardzo sluz rozciagliwy w kolorze zoltym. To raczej nie powinien byc czop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyczek, każdy ginekolog mówi co innego patrzę. Jak byłam na ostatnim USG to pęcherzyk miał 20,5mm i gin powiedział mi, że tego dnia albo następnego pęknie. Szukałam informacji w internecie i w wielu źródlach piszą, że pęka jak ma 18-22mm. Zastanawia mnie czy są jakieś normy czy jest to sprawa indywidualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znowks
Ja nie mialam żadnych, ale za to w terminie spodziewanej miesiączki dostałam dużych boleści krzyża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Czarna my tutaj nic nie wywróżymy... jeżeli nie chcesz Sie stresować to zrób test na tym etapie wynik będzie wiarygodny. Kasiek ja też tak mam wiec spoko. U mnie 22-23 TC i + 5 kg :-) źle nie jest... imię Liliana :-) nitka ja brałam i miałam takie wybuchy ciepła.... ja brałam od 5-9 DC i pękł 15 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka5g
Evi ja też jestem zadowolona z odpoczynku :) Czarna myślę że test po 3 tyg od stosunku juz wyjdzie. ale wydaje mi się ze to krwawienie mogło być okresem było obfite?? Co do pęcherzyka ja miałam ok 20mm i pękł ale nie wiem jak to jest przy takich większych. Blondyneczka kiedy planowana @? bo rozumiem ze staranka były intensywne.:) ciekawe co u Iczozord czy Karolek juz na świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lenka trzymam kciuki, skoro lekarz mówil ze wszystko ok to dobrze. pisz zawsze w grupie razniej. annamaria to super ze wszystko dobrze :) ja za 3 tyg. mam genetyczne, denerwuje sie troche jeszcze tyle czekac, ale cóz tak trzeba. evi dziewczynka :) świetnie :) zdrówka zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rocznik 87 gimbaza i wszystko wiadomo skad takie pytania hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris32
Czarnaja mój ginekolog zapytany kiedyś o te kwestie powiedział, że krwawienie w ciąży zdarza się rzadko, jest krótsze i znacznie mniej intensywne niż regularna @. Wydaje mi się, że nie powinnaś być w ciąży, żeby się uspokoić możesz zrobić test, 21 dni od stosunku wynik będzie wiarygodny nie tylko z porannego moczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale co to za róznica czy któras miała kolezanke, która w takiej sytuacji zaszła bądź nie zaszła? to nie znaczy ze u ciebie musi byc tak samo...;/ jestes mama, dorosła kobieta- idz do lekarza jak czlowiek albo zrób test z krwi i tyle, a nie oczekujesz ze laski z kafeterii beda ci wrózyc i zakąłdy robic-jets w ciazy lub nie jest:/ badz dorosła i zachowuj sie odpowiedzialnie a nie piszesz teksty jak do BRAVO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
Doris, evi, blondyneczka ja rowniez czytalam ze pecherzyki ksiazkowe sa mniejsze, ale moze nie kazdy ma tak wygladac, gin nic nie mowil ze jest za duzy, endo powiedzial ze ok wiec zobaczymy w czwartek Emilia cztery miesiace to jeszcze nie taka tragedia , chociaz wiem jak bylo ze mna ,tez wariowalam ze to tyle trwa, ale kazdy miesiac dodatkowy uczy troche pokory, za kilka miesiecy jak ci sie nie uda czego oczywoacie ci nie zycze inaczej na to spojrzysz Kamilusia jak u ciebie? Dostalas @czy bylas na wywolanie? Bardzo sie ciesze ze u naszych zafasolkowanych wszystko dobrze, oby tak dalej Czy ktos testuje na dniach? Powiem wam ze spokojniej sie czuje z tym monitoringiem juz nie mam takiego parcia, w koncu jestem w rekach specjalisty, A staranka pelna para haha moj juz wysiada hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyczek, powodzenia! :) Ja też mam podobne odczucie odnośnie monitoringu. W ogóle okazuje się, że bardzo możliwe, że w poprzednich cyklach nie wbijaliśmy się z mężem w owulację, obserwowałam swój śluz w tym cyklu z potwierdzoną owulacją i nie miał on za bardzo cech śluzu płodnego. Ginekolog mówił, że niejedno w życiu widział i ze swojego doświadczenia może powiedzieć, że w dużej ilości przypadków nie da się przeprowadzić obserwacji na podstawie śluzu. Zastanawiam się nad monitoringiem w każdym cyklu aż do skutku albo opcją budżetową - seks co dwa dni od 10-11dc :) skoro nie jestem w stanie określić co i jak, wiem jedno - pęcherzyki pękają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Też mi się wydaje że karolek jest już z nami :-) kamyczek ja też zaczęłam czytać o tych pęcherzykach i piszą że te duże pow. 25 są uznawane już za małe torbieliki i że nic z nich nie będzie ... ale zobaczymy jak będzie u ciebie jestem bardzo ciekawa i może po tym cyklu twój lekarz jednak wprowadzi pregnyl żeby prędzej pękało... dopiero zaczęłaś z monitoringiem zobaczymy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga u mnie termin @ jest na 18-19czerwiec ale sama nie wiem kiedy ta owu byla bo sluzu typowego jakos nie bylo, od dzis biore duphaston bo wydaje mi sie ze owu byla w weekend a staranka sa ale na luzie... co ma byc to bedzie, a u Ciebie owu niedlugo :-) kiedy Twoj M na badania idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja mam pytanie. Jestem dokładnie tydzień po owulacji, prawdopodobnie bo nigdy nie wiadomo. I tu pytanie bo zaraz na drugi dzień w środę zaczęły piec mnie piersi, czasami są rozpalone i bolą. Oczywiście nie robię sobie z tym nadzieji, ale tak mam do dziś. Cały czas boli mnie brzuch i krzyż ale to też normalny objaw przed okresem ;-). Uplawy białe jak twarożek. Cały czas do tej pory szyjke macicy miałam nisko i jak nosek. Dziś czuję że macica jest jakby bardziej miękka gabczasta, a szyjka jest wysoko i zamknięta czuć nosek. Okres mam dostać w niedzielę bo zawsze mam jak w zegarku, ale tu mam pytanie do dziewczyn które badały, sprawdzaly sobie szyjke i macice przed okresem po owulacji, czy to może być objaw ciąży? Wiem że do implantacji dochodzi między 7 a 10 dniem i nie zawsze ma się objawy, a na test muszę poczekać kilka dni o ile nie dostanę okresu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi to mnie uspokoilas bo sie zastanawialam czy to nie czop :) Liliana, sliczne imie. Mi mam nadzieje ze potwierdzi plec na prenatalnym :) ale dalej biore pod uwage tylko chlopaka, nie wiem czemu tak mam ale tak czuje :) a zaczelam sie spotykac z moim ale narazie jestesmy na etapie kolezenstwa, zobaczymy czy cos z tego wyjdzie. Narazie jest dobrze tak jak jest, jest inny, moze przemyslal w koncu ale narazie powiedzialam mu ze nic z tego nie bedzie i jak chce to mozemy sie spotykac na neutralnym gruncie i tylko tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja mam pytanie. Jestem dokładnie tydzień po owulacji, prawdopodobnie bo nigdy nie wiadomo. I tu pytanie bo zaraz na drugi dzień w środę zaczęły piec mnie piersi, czasami są rozpalone i bolą. Oczywiście nie robię sobie z tym nadzieji, ale tak mam do dziś. Cały czas boli mnie brzuch i krzyż ale to też normalny objaw przed okresem ;-). Uplawy białe jak twarożek. Cały czas do tej pory szyjke macicy miałam nisko i jak nosek. Dziś czuję że macica jest jakby bardziej miękka gabczasta, a szyjka jest wysoko i zamknięta czuć nosek. Okres mam dostać w niedzielę bo zawsze mam jak w zegarku, ale tu mam pytanie do dziewczyn które badały, sprawdzaly sobie szyjke i macice przed okresem po owulacji, czy to może być objaw ciąży? Wiem że do implantacji dochodzi między 7 a 10 dniem i nie zawsze ma się objawy, a na test muszę poczekać kilka dni o ile nie dostanę okresu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak owulka przewiduje na weekend ale tym razie będzie na luzie. mój juz się tak nie upiera juz ze nie pujdzie na badania chyba myśli nad tym jak wspominam co jakiś czas to przytakuje. chce się wziąść za niego ale chwilowo mamy po wolnym mało kaski. a 100 zł potrzebuje a do wypłaty hen hen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Teraz będzie 4 cykl starań,może i krótko,ale rok czasu prosiłam się mojego żeby zgodził się na dziecko.Ja mam pęcherzyk już 3 miesiąc czyli torbiel,w 1 m-cu miał-30mm,w 2-31mm,a w teraz w 3-35mm,dała mi czopki jedne na ból drugie na zapalenie,zamiast tych tabl.anty co mi inna gin. dała i po @ mam przyjść do kontroli czy pękł lub się wchłonął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta0912
annamaria super, że wszystko ok :) Ja mam badanie 18 czerwca i mam takiego stresa, żeby było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
Evi nie powiem troche mnie zmartwilas Coz zobaczymy, moze faktycznie zasugeruje mu zastrzyk nastepnym razem, w kazdym razie w czwartek okarze sie jak ten pecherzyk, owu odczulam troche bolesnie, sluzu mega duzo Doris mi sie tez tak wydaje ze noe trafialam w owu myslalam ze jest wczesniej a tu zonk Powodzenia staraczki niech nam czetwiec owocny bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaria88
U mnie na plec bylo jeszcze za wczesnie ale może mam wizyte u mojej ginekolog 26 czerwca to wtedy bedzie cos widac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyczek, ja od początku typowałam owulację tak mniej więcej między 11 a 15dc a wygląda na to, że mam krótszą fazę lutealną niż opisywana jako standardowa (mam nadzieję, że nie za krótką, muszę porozmawiać z ginekologiem i to sprawdzić). Okazuje się, że owulacja w tym cyklu to 20dc więc jeżeli w poprzednich cyklach było podobnie to plemniki musiałyby być nie wiem jakie zuchy żeby dotrwać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Chyba mój post Sie nie dodał :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Kamyczek nie jestem lekarzem czytałam o tym na forum daj znać co i jak :-) Agnieszka znam ten ból bo przed ślubem zbieramy każdy grosz a wczoraj lekarz skasował 160 zł.... kasiek nie martw się przecież się rozciągamy :-) dobrze że ci się układa :-) gość czekaj po prostu do terminu @, jeżeli nie dostaniesz to zrób test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×