Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Gość kamyczek85
gościu zrób test, może powrótną betę? ta twoja mogła świadczyć o zagnieżdżaniu się zarodka, bo beta negatywna wychodzi jak u mnie >0,1 , więc wydaję mi się że szansa jest, tym bardziej ze nie ma @ już mialam rezygnować z monitoringu bo myślałam że dwie wizyty to za mało, ale nie chce być w plecy kolejny cykl to idę..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu ja taki wynik mialam przy braku ciazy niestety. Ale kto wie co bedzie za kilka dni.Ja gdybym w tym cyklu poszla w terminie domniemanej miesiaczki pewnie tez bym tak miala.Po paru tygodniach okazalo sie ,ze jestem w ciazy.Powtorz dla pewnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. U mnie beta beznadziejna<0,1 progesteron spadł z 40 do 18, wiec odstawiam luteine i czekam na @ mam nadzieje ze szybko przyjdzie i zacznę z clo.. Tyle dobrego, miałam meeeeega nadzieje, trudno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris32
Wiem dziewczyny, cały monitoring w tym miesiącu wyniesie 400zl, chyba, że jutro zapłacę mniej niż 200. Sprawdzałam przed chwilą ceny monitoringu w klinice leczenia niepłodności w której mój mąż badał nasienie i oni liczą sobie 300zł za całość (na bank są tam więcej niż 2 USG). Ehh, jak mi się nie uda zajść w tym cyklu to albo pójdę tam, albo jednak przeproszę się z moim ginekologiem do którego chodziłam na NFZ tylko z niego wszelkie informacje trzeba siłą wyciągać a jak nie zapytasz o coś konkretnego to sam z siebie nie powie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Nitka myślę że w naszych przypadkach wspomagacze muszą być... ja przy tych pół rocznych cyklach miałam prawdopodobnie - wybrakowane albo uszkodzone jajko co kosztowało mnie tylko stresu zabieg itp może lepiej że teraz dostaniesz leki. Ja już byłam.na przymiarce i byłam zachwycona mojej mamie też się podobało no i ja mam ramiążka grube taka siateczke a w nią wszytą koronkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja gość od bety 2.0 :) Jutro zrobię test, co mi szkodzi:) @ się spóźnia także nie mogę jeszcze tego wykluczyć tak jak mowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris drogi twój gin mój nie wziął nic a chodzę prywatnie :) Kamyczek myślę że 2 wizyty wystarcza ale to powinien stwierdzić twój lekarz co ci powiedział? Evi ale masz fajnie ja musze czekać jeszcze rok :) juz nie mogę się doczekać! !! ale pogoda super jutro wyjeżdżam i wracam w niedziele ale wypoczne potrzeba mi regeneracji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
Agnieszka on chcial przelozyc na nast miesiac bo ma urlop wlasnie i jest tylko prywatnie, ale ja nie chce juz tracic ani jednego cyklu. Dlatego pytalam czy dwa razy wystarcza bo normalnie mialabym wiecej wizyt.jak w tym cyklu sie nie powiedzie to wymusze na nim zeby cos przypisal. Nitka dobrze ze zaczynasz z clo, bedziesz miala duzo wieksze szanse. Gosciu od bety 2.0 jak test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga to udanego wypoczynku, zregeneruj siły i po powrocie walczymy dalej:) a swojego M na badania wyślij:) Co do minitoringu to ja mam raz w miesiacu, a 2 w zupelnosci wystarcza... ja mam raz bo u mnie juz stwierdzono ze pękają pęcherzyki:) i wlasnie dzisiaj ide, zobaczymy czy bez leków cos tam sie zadziało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris32
Byłam przed chwilą u ginekologa i okazało się, że jednak owulacji w niedzielę nie było, pęcherzyk ma dzisiaj 20,5mm - rósł ok. 1mm/dobę więc owulacja lada moment. Starania w tym cyklu trzeba zacząć od nowa bo już były jedne pod domniemaną niedzielną owulację. Jeszcze trochę a będę miała dosyć seksu chyba do końca życia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi, Agnieszka dzięki! Walczymy dalej... Tez dzis jadę i wracam w nd. Akcja-regeneracja i do boju!!:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Aga zazdroszcze wyjazdu :-) odpoczywaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, może wy mi doradzicie, otóż współżyliśmy z mężem w dni płodne (stosunek przerywany) a wczoraj w 27 dc czyli około tydzień po stosunku dostałam lekko czerwonych plamień i pobolewał mnie brzuch i prawy jajnik, dzisiaj mam plamienia brązowe ale tez bardzo skąpe a miesiączke mam dostać dopiero 9 czerwca czyli za tydzien, nigdy dotąd nie miałam takich plamień tyle czasu przed @, od paru dni bolą mnie mocno piersi i tak sie zastanawiam czy to może ciąża.. na wykonanie testu jest za wcześnie. Co wy o tym myślicie? te plamienia mogą oznaczać zagnieżdżenie się zarodka? kiedy najlepiej wykonać test z krwi? z góry bardzo dziękuję za odpowiedzi ;)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
Blondyneczka rozwialas moje watpliwosci, dzieki Powodzenia w staraniach, moj juz sie boi jak uslyszal ze seksik ma byc dwa razy dziennie przez 4dni hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarilec
jestem po wizycie. Maluszek wyglada juz jak maly ludzik I ma 4,45cm. Wierc***eta. Slyszalam po raz pierwszy bicie serduszka :) 168 uderzen na minute! Wszystkie wyniki sa dobre. Wielkie uff Teraz kolejny etap to usg prenatalne 15.06. Justyneczka, powodzenia dzis :) Pozdrawiam wszystkie dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona jak nigdy dotąd
dziewczyny, kobietki, mam nadzieję, że mi poradzicie chociaż troszkę co się dzieje. Okres mam regularny jak w zegarku, czasami zdarza się opóźnienie 1 dzień, albo wystąpi 1, 2 dni wcześniej. Cykle mam 30dniowe. Ostatni zaczął się 10 maja, owulacja to pewnie 24/25 maj, odczuwałam ją bo chodziłam strasznie napalona. W nocy z 30go/31 maja współżyłam z facetem. 2 razy w gumkach doszedł, resztę 'razy' już robiliśmy bez gumek, wytrysk poza mną. Teraz mamy 3 czerwca a Ja dostałam okres?! Powinnam dostać 9go czerwca, tymczasem mamy AŻ tydzień wcześniej, boli mnie jajnik lewy (który mnie zawsze pobolewa), ogólnie podbrzusze z lewej strony, taka jestem lekko "napowietrzona", i odczuwam lekkie mrowienia na pochwie w okolicy wejścia i łechtaczki? ale jeszcze nie czuję aż takiego bólu jak podczas miesiączki. Czy to w ogóle możliwe abym była w ciąży? To jest bezsensu jak dla mnie, byłam już dawno po owu. Dodam że gustuję w uzywkach i czasami jedna z nich powodowała przesunięcie o ten 1/2 dni ale NIGDY aż o tyle! Niewiem, może emocje i hormony to spowodowały, że okres się pojawił o tyle wcześniej? Ostatni tydzień miałam bardzo emocjonalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny idzcie na bete,powinna rozwiac wasze watpliwosci juz kilka dni po zagniezdzeniu.Same objawy sa podobne jak do implantacji jak i do miesiaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyczek mój dzisiaj rano prawie się załamał: 3 dni starań, dzień przerwy i znowu 3 dni starań :D. Dla nich nawet z anatomicznego punktu widzenia jest trudniej. 2 razy dziennie to rada Twojego ginekologa? mój nic nie mówił żeby kochać się więcej niż raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
Wiesz doris w poprzednich cyklach raz bylo intensywnie w sensie codziennie a raz bylo co dwa dni, dlatego dla mnie zaskoczeniem bylo ze gin kazal nam sie bzykac tyle razy. Ja jeszcze ok ale moj nie wiem czy to zniesie. Powiedzial ze w dniach okoloowulacyjnych musza byc plemniki caly czas zeby w odpowiednim momencie zrobily atak. I tutaj literatura mowi ze zolnierzyki moga przetrwac nawet kilka dni ale biorac pod uwage tryb zycia mego malża to watpie ze sa tak silne. Zrobie jak mi kazal a moj nie ma nic do gadania hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iva55 - z implantacją czy w ogóle z ciążą jest tak, że wszystkie objawy i każdy z osobna mogą coś oznaczać ale wcale nie muszą. Nie jesteśmy robotami, to co było w jednym cyklu nie musi zdarzyć się w kolejnym itd. To, że każda @ przychodziła jak w zegarku nie musi oznaczać tego, że w danym miesiącu pod wpływem jakiś czynników, których jest mnóstwo (stres, przeziębienie itd.) nie przesunie Ci się owulacja albo faza lutealna a więc nie opóźni/przyśpieszy krwawienie. Poczekaj jeszcze 2-3 dni i idź na betę albo do terminu miesiączki i zrób test, to jedyne wiarygodne źródło informacji. zagubiona jak nigdy dotąd - jeżeli dostałaś @ i jakoś rażąco nie odbiega od normy to pewnie w ciąży nie jesteś, tak jak pisałam wyżej, nie jesteśmy robotami a używki potrafią znacząco namieszać w organizmie, jak nie możesz się uspokoić to zrób test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamyczek mój badał spermę i wyniki ma ok więc myślę, że jak seks będzie raz dziennie to zawsze jakiś plemnik powinien być dostępny żeby stanąć na wysokości zadania :), zresztą, mój maż nie wyrobi innego trybu, w pierwszych cyklach brałam duży zapas więc próbowaliśmy kochać się przez 7-8 dni codziennie no i po 3-4 było po zawodach - myślę, że z tym ma coś wspólnego niski testosteron męża ale na szczęście nie przekłada się na jakość nasienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,byłam dzisiaj u gin.by sprawdziła przed @ czy pękł mi ten pęcherzyk,i nadal jest,już ma 35 mm.Byłam teraz u innej i powiedziała,że jak się staramy to nie powinnam mieć tab.anty.a i że one nie są na pęknięcie tylko na wyregulowanie @,a ja dostałam ost,punktualnie.Nic nie mogła zobaczyć czy jestem bo za wiele wcześnie jest,w sumie chyba 4 tydzień.Więc nie będę brać tab.anty.dała mi oś innego.Torbiel w niczym nie przeszkadza żebym mogła zajść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Emilia duży jest... dziewczyny ja nie wiem ale mi właśnie lekarz nie kazał często się przytulać bo twierdził że lepsza jakość plemniczków jest już wtedy zużyta. My w okolicy owu robilismy to 3 razy co czyli co 24 h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilia duzy ten Twoj pecherzyk i z niego to juz nic nie bedzie a badalas lh?bo wychodzi na to ze Ci pecherzyki nie pekaja i gin powinna Ci dac zastrzyk :-) ja juz tez po wizycie, moj pecherzyk ma 14mm i gin powiedziala ze jest sliczny u ze z niego bedzie owu i na dniach powinien peknac :-) a on nast cykl znow clo i tak az do skutku :-) a co do sexu kilka razy dziennie to moze byc sytuacja ze w kolejnych wytryskach nie ma plemnikow, uwazam ze 1raz dziennie spokojnie wystarczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×