Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Nelina też miałam na początku takie poczucie że nie usiedzę na miejscu bo się zanudzę i muszę coś robić, ale potem jakoś ochłonęłam i zrelaksowałam się w pełni :) niemniej staram się codziennie coś porobić żeby nie wpaść w lenistwo :) super że rodzą się w Tobie takie ciepłe uczucia do tej małej kropeczki :) na następnym usg zobaczysz już maleńkiego człowieczka - ja byłam bardzo zaskoczona że z tej małej "amebki" nagle zrobił się maleńki człowieczek :) olilila mam nadzieję że niebawem wszystko się u Ciebie uspokoi i Twoje życie wróci do normy - no i oczywiście życzę Ci żeby ta @ jednak nie przyszła :) pisz w wolnej chwili co u Ciebie Kasiu pewnie mdłości miną, albo przynajmniej zelżeją jak będziesz mogła iść na wolne :) w pracy czas szybciej Ci minie i ani się obejrzysz a będziesz miała je z głowy :) anilorak daj znać jak tam po wizycie - co powiedział lekarz? gościu może to plamienie implantacyjne, ale może być też skutkiem jakiegoś obtarcia, nadżerki, skoku hormonów - nie można jednoznacznie tego stwierdzić. Poczekaj do terminu @ i jeśli się nie pojawi to zrób test - niestety nikt Ci inaczej ciąży nie potwierdzi :) mam nadzieję że Ci się udało - daj znać czy Twoje podejrzenia się sprawdziły :) atomka cokolwiek by nie zmieniło podejścia Twojego męża, to najważniejsze że nie musicie toczyć wojen o sex i możecie działać :) teraz tylko musimy poczekać na wyniki ;-) Blanula to może chociaż wyskoczcie gdzieś do kina, czy na kolację - pogadać i spędzić razem trochę czasu :) zawsze to chwilka wytchnienia i daje trochę siły na najbliższe dni :) Sądzę że możesz iść na betę w piątek, wtedy do wtorku odbierzesz wyniki i będziesz pewna czy to ciąża czy nie :) Sarilec szukałam wczoraj z ciekawości tych warsztatów ale niestety w pobliżu mojej miejscowości ich nie ma. Gdyby i nas szkoła rodzenia była bezpłatna to pewnie z czystej ciekawości bym poszła, ale u nas obejmuje ona 10 spotkań, z czego połowa to zajęcia typu kąpanie niemowlaka,ubieranie, karmienie itp. i spotkanie z położną, a druga połowa to oglądanie filmu z porodu i o rozwoju zarodka od poczęcia do narodzin - a kosztuje to 400zł, gdzie jedno spotkanie trwa 40 minut. Filmy mogę sobie obejrzeć w sieci, a kąpiel noworodka i ubieranie go przerobiłam na dzieciach mojego rodzeństwa :) z karmieniem u każdej kobiety jest trochę inaczej, więc stwierdziłam że to nie ma sensu :) chętnie poznam Twoją opinię o szkole rodzenia w której będziesz uczestniczyć :) Różnica między naszymi ciążami jest niewielka :) będziemy komisyjnie spędzać święta na porodówkach ;-) ja mam 28t6d :) i wszystkie spodziewamy się córek :) Malgo niekiedy @ jest dłuższa, a niekiedy krótsza - tak bywa, ale jeśli masz jakieś obawy lub ma Cię dręczyć ta myśl to zrób test :) upewnisz się na czym stoisz :) możesz zaopatrzyć się w paskowe testy ciążowe z allegro - są bardzo tanie (ok1zł/szt) a działają tak samo jak te z apteki :) małym kosztem zapewnisz sobie spokój :) ja z nich korzystałam i nie pokazały mi ciąży kiedy w niej nie byłam, a jak zaszłam to pokazały od razu dwie kreski więc uważam że są dobre :) justynkaa dzieuję, ja czuję się bardzo dobrze :) wizytę mam w poniedziałek - zobaczę ile moja mała kluska już waży i jak się zmieniła :) nie martw się brakiem mdłości - mogą przyjść nagle z dnia na dzień i będziesz marzyć o dniu kiedy miną :) wszystko przed Tobą :) Nitka cieszę się bardzo że masz takie dobre wyniki i wizyta Cię uspokoiła :) mam nadzieję że już nie będziesz miała żadnych takich stresów i będziesz mogła w pełni cieszyć się ciążą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdaaa nie mam pojęcia czy faktycznie progesteron tak może wpływać na krew i ewentualną ciążę - dobrze byłoby o tym powiedzieć lekarzowi na najbliższej wizycie - może zleci jakieś dodatkowe badania żeby wykluczyć, albo potwierdzić ryzyko zakrzepicy? anilorak przykro mi że masz złe wyniki :( lekarz kazał Wam na razie zawiesić starania do czasu uregulowania hormonów czy możecie się starać? może to kwestia jednego- dwóch cykli aż zajdzie poprawa i będziesz mogła wrócić do starań, albo nawet zajdziesz w ciążę - nie poddawaj się 🌻 ja nie jestem z pomorza więc nie poradzę nic w kwestii dobrego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaa1987
Maomi ja mam potwierdzoną mutacje genu mthfr c677t - pochodna trombofilii także mam już przyczynę. Leki też mam, tylko ciąży nie ma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdaaa miałam na myśli to że mogłabyś opisać lekarzowi sytuację z ciążą i progesteronem - może wtedy mógłby zlecić jakieś leki które ułatwiłyby Ci zajście w ciążę i jej utrzymanie. A co do ciąży to kto wie - zobaczymy jutro czy jednak jej nie ma :) dokąd nie ma @ trzeba mieć nadzieję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomka83
Nitka to wspaniała wiadomość, że badanie wyszło dobrze :) Jak zamierzacie to powiedzieć rodzicom, macie jakiś pomysł na niespodziankę, czy tak normalnie im obwieścicie radosną nowinę. Daj znać jak zareagowali. Malgo jeśli temperatura spadła i tamte testy wyszły negatywnie, i przyszła @ to chyba nic dobrego to nie wróży. Przykro mi. Ja też miałam raz @ 3 dni a innym razem 5, ale jak chcesz mieć pewność to zrób test, wiem jak ciężko jest uwierzyć, że @ przyszła. Ja raz też miałam taką słabą i już mnie kusiło, aby zrobić, bo nie wierzyłam, miałam tyle niby-objawów. Nie zrobiłam bo rozsądek przemówił. Ale te testy allegro też polecam, bo kupiłam je w następnym cyklu i wtedy już sobie testowałam bez żalu dla spokoju/. Nelina to tak właśnie to działa. A myślałam, że bardziej go kręci, jak ja zaczynam itp., a jednak widzę ostatnio, że jak trochę odpuszczam, to on się bardziej stara. Ech… mężczyźni  Super, że u Ciebie wszystko dobrze i że fasolka rośnie jak na drożdżach  Mówiłaś już komuś o tym – w pracy, rodzicom itd. ?, czy na razie jeszcze czekacie z radosną nowiną? Magdaaa1987 to trzymam kciuki za jutrzejsze testowanie. A po co lekarz dawał Ci wtedy progesteron, jak wszystko było ok? Anilorak123 bądź dzielna, a co dokładnie jest u Ciebie nie tak. Dlaczego leczenie miałoby trwać długo. Jakie robiłaś badania? Nie jestem z 3-miasta, ale może ktoś da CI namiar na sprawdzonego lekarza. Dziewczyny taka dzisiaj pogoda ciężka, nawet mnie dopadła senność i zmęczenie, a w ciąży nie jestem, a jeszcze do wczoraj miałam tyle energii i wigoru. Pora zawinąć się w kocyk i obejrzeć film, z kubkiem kawy i dobrym ciachem  Miłej reszty dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaa1987
Przepisywano mi duphaston i luteine zapobiegawczo, po 4 utratach ciąż dawali "na wszelki wypadek" .. Nitka - uśmiechnij się i ciesz się swoim pięknym stanem :) najważniejsze że wszystko się skończyło dobrze. Trzymam kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda1987 tak mi przykro z tych start 4 ciaz to niesprawiedliwe ze musical as Tyle przejsc a teraz mam nadzieje bedzie dobrze nelinka ciesze sie z3 u ciebie wszystko ok juz widzialam swoj fasolke to motywuje do daje sil ja mam wizyte 15.10 wiec tydzien mi zostal zleci jak tam restaurants dziewczyn kiedy macie wizyty buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaa1987
Justynko, dziękuję za słowa wsparcia.. niekiedy jest bardzo ciężko..Ale nie będę się poddawać. Mąż właśnie pojechał po test ... Pewno mnie podkusi, by go wykonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anilorak123
to jest tak;mam nadczynnosc tarczycy, prolaktyne mam powyzej normy, tsh mam 0,005 gdzie normy to 0,270 - 4,200, prawdopodobnie cykle bezowulacyjne no i mięśniaki. prolaktyne to tak myslalam ze tak bedzie ale jak lekaz zobaczyl ze takie tsh to stwierdzil ze nie ciekawie. musze chyba jutro zadzwonic do tego endo za 180zl bo nie bede czekac miesiace na wizyte. pozdrawiam , czekamy na nowe szczesliwe wiesci od innych, nich @ do was nie przychodzą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gowsik
Magdaaa, a w jakim układzie u Ciebie występuje ta mutacja? Heterozygotycznym, czy homozygotycznym? Jeśli w heterozygotycznym to prawdopodobnie lekarz zaleci jeszcze badania poziomu homocysteiny (stężenie przekłada się na aktywność enzymu). Czy masz zwiększoną dawkę kwasu foliowego? Bo być może powinnaś suplementować więcej. I może to wystarczy. Nie mam dostatecznej wiedzy na temat postępowania więc nie będę się tu wymądrzać, ale wiele zależy od rodzaju mutacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki kochane dziekuje Wam za tyle ciepłych słów:* swoją droga jak stałam dzis w kolejce, byłam o ósmej, lekarz przyjmował od 9 a byłam 20 w kolejnosci.. To przerażajace ile jest kobiet z takimi zaburzeniami i problemami. Ale wszystkie tskie serdeczne i wszystkie sie pocieszały i trzymały kciuki za siebie, Extra:) Atomka! Przepraszam! Nazwałam Cie stonka w poprzednim poście:( to moj słownik w telefonie, przepraszam.. Magda nie znam sie na takiej mutacji jak piszesz. Ale mysle ze mozesz miec racje, powiedz o swoich przypuszczeniach swojemu ginowi. Anilorek co dokładnie mowil gin? Masz jakies problemy z tarczyca? Ja niestety Warszawa wiec nie znam lekarzy z Twoich okolic. Atomka, zbliża sie rocznica naszego slubu i to okrągła wiec pewnie zaprosimy jednych i drugich rodzicow do siebie albo do jakiejś knajpy i przy toaście po prostu powiemy ze to nasza ostatnia rocznica... We dwójkę!:)) napewno sie uciesza bo dopytują juz od dwóch lat...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gowsik
Mąż nadal chr****** Ja się czuję wybitnie okołoowulacyjnie, ale raczej nici ze starań w tym miesiącu skoro on taki złożony chorobą. Jutro idę na usg, mam nadzieję że wszystko będzie ok. Ciekawe czy będzie widać owu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitka a widzisz tak się bałas super ze wszystko się wyjaśniło szczęśliwej ciąży rosnijcie zdrowo! ja nawet nie wiem który mam dc ale kochac się też nie kochamy bo albo jesteśmy zmęczeni albo druga zmiana mojego itd w sumie powiedziałam sobie ze go przetrzymam bo jak ja chcę to on ma wymowkę a jak on chce to ja zawsze chętna a teraz taki wal hehe przetrzymam go trochę niech się chłopak postara o mnie heh szukamy dziewczyny nowego auta jak ciężko jest coś fajnego kupić :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaa1987
Gowsik u mnie homozygota. Owszem, zażywam kwas foliowy 15 mg, acard, femibion, Wit B . Taki mam zestaw. I fraxiparine w zapasie.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaria88
Sarilec a u mnie dzisiaj 29t2d :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelina
Atomka jeszcze nikomu nie mówiliśmy ale juz bym chciała wiec moze w weekend sie uda :) tym najbliższym a pozniej w pracy. Dzis zrobiłam pyszny obiad - tzn zjadłam z takim apetytem jak juz dawno nie jadłam, ale po obiedzie do łóżka bo znów mnie brzuch boli.. Jakos mi dzis zimno. Dziewczyny, każda z nas ma pewne zmartwienia, jedne wieksze inne mniejsze ale pamiętajcie - nie poddawać sie, nie załamywać i bądźcie dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo aut jest w przedziale do 6 tys do kupienia. Popatrz na fora danego modelu / marki w dział "sprzedam". A dlaczego ktoś ma cykle bezowulacyjne? Jak to sprawdzić domowymi sposobami? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikita 86
Cześć dziewczyny. Wybaczcie że się nie odzywam ale w pracy mam nawał a w domu to jestem tak zmęczona i śpiąca, że często po obiedzie od razu odlatuje. U mnie dziś 5t+2d. Do lekarza idę we wtorek, a w piatek chyba na betę. Generalnie wszystko jest oki, mam tylko jeden problem - zaparcia :( pozdrawiam was kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaria88
Ja jeżdżę citroenem c3 picasso. Sporo miejsca a jak mieliśmy przeprowadzke to chyba wszystko co mozliwe nim przewiezlismy wiec polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gowsik
Ha, mężowi się 'poprawiło' i zachciało mu się potulić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikitka a to mamy podobnie u mnie tez 5 tydzien a w czwartek mam wizyte za tydzien oby było wszytsko ok madziulka trzymaj sie mimo tych wszystkich przeciwnosci kochana nelinka ale wam fajnie rocznica to wyjatkowa okazja by powiedziec napewno rodzice sie uciesza mnie dzis zaczeły meczyc mdłosci niestety nie bedzie lekko dziewczyny wytrwałosci i jak najwiecej dobrych wiadomosci czekamy na nastepne z pozytywnymi tescikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny ja się trochę dziś zmartwiłam, bo wykres na ovufriend pokazał mi ovu przerywaną kreską, czyli że niepewna. Nelina mogłabyś jeszcze raz dodać link do swojego szczęśliwego wykresu. Wiem że to tylko program, ale zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gowsik No to nie taki chory ten Twoj maz:)) napisz jak po usg, jak owu to bedą pecherzyki! Nikita ja na zaparcia nie pomogę bo ja nie mam takiego priblemu na szczęście.. Ale czytałam ze trzeba jesc jabłka i jagody dobrze robią, ciemne pieczywo i niektórym pomagają jogurty. Poczytaj na forach dziewczyny maja milion sposobow:) I gin podawała mi nazwę jakiegoś bezpiecznego preparatu, ale nie pamietam nazwy.. Spytaj swojej:) Aga ja stałam przed takim wyborem kilka lat temu i udało nam sie łupić bardzo fajne auto od znajomego znajomego, niestety dzis juz ma troche za soba i tez bede szukac nowego. Tylko ja stawiam na kombi:) moze jakis accord? Jakie macie typy? Atomka nie robiłam takich wykresów ale to chyba tylko orientacyjne wiec sie nie przejmuj i rób swoje:) Mroźno dzis u mnie, idzie zima!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej kogo dzisiaj stać i komu potrzebne auto za 30 :/ przestań się nabijać nikt normalny i racjonalnie myślący nie da tyle za auto :/ bo to puszka i cztery koła tylko jedne mniej a drugie bardziej terenowe ale i 4x4 dostanie się do 15!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelina
Agnieszka5g ja też szukam auta już od ponad miesiąca i nic ciekawego nie mogę znaleźć. Szukam czegoś dla siebie, 5 drzwiowego i biorę pod uwagę raczej niemieckie marki ew. japońskie. Obecnie mam francuza a wcześniej miałam forda i niestety żaden nie jest godny polecenia. A chcę zmienić bo obecne auto już się wysłużyło, a poza tym jest 3drzwiowe a chciałabym mieć 5drzwiowe z wygody jak już będzie maleństwo :) Mąż też chce zmienić swoje auto na większe - rodzinne ale jego auto jest jeszcze sprawne więc jemu się tak nie spieszy jak mi :) Maomi sto lat, sto lat :) Wszystkiego najlepszego - przede wszystkim zdrowia i niech się wszystko potoczy po Twojej myśli :) Evi1705 a Ty jak dziś? Porodówka? Trzymam kciuki za Was :) Atomka zaraz poszukam i Ci prześle linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelina
atomka proszę - http://zapodaj.net/25c4fe17d7bd7.jpg.html gościu - jeśli ich stać to w czym problem? każdy kupuje auto na miarę swoich możliwości. Mój szwagier kupił akurat audi a6 kombi w tym roku za 18 tys. też w kombi, ale nie jest to najnowsze auto. Mnie na auto za 30 tys. nie stać, ale gdyby było mnie stać to wolałabym kupić młodsze auto, mniej zużyte i mieć większy spokój niż ze starym autem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelina
magda1987 testowałas? :) Justyna1986 jak tam się dzis czujesz? - aha i to nie ja będę mówić rodzicom przy okazji rocznicy tylko Nitka ;) Ja w swoją rocznicę będę kilka dni przed porodem :D Nikitka - dużo błonnika w diecie i koniecznie bardzo dużo płynów zwłaszcza wody. Problemy z zaparciami miałam jeszcze przed ciążą (zespół jelita drażliwego). Wielu osobom pomaga też czerwona herbata - na mnie niestety nie działa, ale może dlatego, że ja jestem miłośnik herbat więc nie mają na mnie takiego działania jak na kogoś kto rzadko pije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×