Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Gość anilorak123
Hej dziewczyny Aga ja pisalam troszke wczesniej zanim napisalas, co i jak. Problem w tym ze mam nadczynnosc tarczycy. Do endo tez chodzilam ale musze miec ginekolog-endokrynolog. Co do auta to ja mam smsrta 4osobowego i mi to wystarcza, ale maz jezdzi opel astra kombi, ma wszystkie bajery jak to mowi moj maz. Jestesmy z niego bardzo zadowoleni, wygodny cieply( bo fotele podgrzewane), no i przedewszystkim pakowny. Wiec jak vhcecie autko zeby Lepsze a dla faceta z jakimis dodatkami :-) to do 30 dostaniesz . Kazdy ma inny gust i inne priorytety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikita 86
Justynkaa1986, idziemy łeb w łeb :) ja chciałam jeszcze poczekać z gin ale że pierwsze maleństwo straciłam to wolę dmuchać na zimne. Tak jak dziewczyny mi tu radza, może od razu da mi coś na podtrzymanie. Też strasznie się boję, ale staram się tego nie pokazywać :P. A jak tam Justynkaa1986 u ciebie z objawami i samopoczuciem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOŚCIU a z kogo ja się nabijam bo nie rozumiem???? może wole mieć auto młodsze żeby nie inwestować wiecznie kasy w nie. A poza tym jeżdżę osobiście autem 14 letnim i tez nie narzekam szukamy drugiego auta dla narzyczonego on lubi audi mieliśmy starsza i tez był zadowolony wiec po co znowu kupować stary samochód? nie rozumiem takich ludzi jak ty zazdrościsz mi ze ja mogę kupić takie auto czy co? ludzie kupują auta za 60 tys i co z tego? jeśli stać ich na nie to ok. My szukamy auta takiego żeby przez najbliższe 7 lat nim jeździć a jak kupimy stare to ile nam wytrzyma ? pozatym komfort jazdy jest inny i tego mi nie powiesz. !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnieszka : narzEczonego!!!! Kiedy Ci to wejdzie w łeb???? Jaki narzYczony???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już nie jedna osoba ci o tym pisała, a ty wciąż piszesz z błędem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Nelina za wykres. Będziesz miała bardzo radosny weekend. Daj znać jak zareagowali najbliżsi. Nitka tobie się szykuje wspaniała rocznica, ktora to? Gowsik jak widać faceci jak chcą to potrafią, fajnie że udało się wam miło spędzić ten wieczór, oby owocnie. Daj znać co wyszło na usg. Magdaaa jak test? Maomi sto lat. Obyś dalej tak dobrze się czuła i aby spełniły się wszystkie twoje życzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdaaa1987 testowałaś? jaki wynik?:) anilorak udało Ci się umówić do tego gina endokrynologa? na kiedy masz wizytę? gowsik jak widać najlepszym lekarstwem dla męża jest bliskość żony ;-) trzymam kciuki żeby wizyta pokazała że wszystko u Ciebie ok :) daj znać jak już wyjdziesz od lekarza :) Nitka super pomysł z powiadomieniem rodziców :) jak się dziś miewasz? agnieszka widzę że bierzesz narzeczonego pod włos ;-) my również myślimy o zakupie auta, ale dopiero w przyszłym roku, albo jeśli udałoby się jakoś starym jeszcze pojeździć to za dwa lata :) pocieszające jest to że mamy znajomego mechanika samochodowego więc czasem nam auto naprawi i w razie czego doradzi przy zakupie nowego :) my gościu z 21:37 cykle bezowulacyjne czasami występują raz czy dwa razy do roku normalnie u kobiet, ale ich regularne występowanie może być skutkiem zaburzeń hormonalnych - domowymi sposobami tego się nie stwierdzi - jedynie monitoring może potwierdzić lub wykluczyć owulację, bo domowe testy owulacyjne często pokazują błędne wyniki. nikita z zaparciami w ciąży jest o tyle trudniej że nie każdy sposób na nie stosowany przed ciążą działa :) ostatnio dziewczyny polecały olej lniany, a czytałam dużo pozytywnych opinii na temat picia naparu z suszonych śliwek - warto spróbować :) ja się jeszcze nie zaopatrzyłam w żaden z tych specyfików, ale jak wytestuję to dam znać :) justynka nie musiałaś długo czekać na mdłości :) teraz pewnie nie martwisz się już ich brakiem i czekasz aż miną? :) jak się czujesz? atomka a może w dniach przewidywanej owulacji miałaś jakieś czynniki które mogły zaburzyć pomiary, np. stres, krótki sen, złe samopoczucie, inna godzina pomiaru temp.? Nelina dziękuję bardzo za pamięć i życzenia :) jak tam dziś Twoje samopoczucie? :) nabierasz trochę sił, czy nadal ledwo żyjesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi Ty nadal w dwupaku czy może jednak mała namyśliła się na opuszczenie brzuszka? blondyneczko, kamyczku, kasik922, kamilusia co tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anilorak123
Hejka mam pytanko do tych ktore braly rozne leki na zwiekszenie szans zajscia. Czy leki ktore bralyscie mudisly byc zaczete np od pierwszego dnia cyklu lub cos w tym stylu. Zastanawiam sie jak to bedzie jak pojde do endo i co powie a jak da leki czy odrazu je sie bierze. Gosciu to nie jest forum do klutni lub czegos wypominania. Trzymamy sie razem, radzimy, wspieramy a nie sprzeczamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaa1987
Dzień dobry! Tak, test wykonany - negatywny.. :-( Muszę teraz czekać na @, a już 35 dc.. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nelinka jestem troche zamotanaa ok ja sie czuje dobrze jak narazie bez zadnych zmian a ty nelinka jak tam ale temacik sie tak rozkrecił ze nie nadazam czytac wpisów wszytskich dziewczyn tak jest duzo musze znalesc troche czasu na popisanko ale nie ma kiedy jak sie ma juz dziecko dom praca tak czas ucieka ze szok trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny w ciazy i za testujace wkrotce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelina
maomi dziś delikatnie boli mnie brzuch, dla odmiany prawa strona - zwykle boli lewa. I dziś czuję takie ciągnięcie tylko nie wiem czy jajników czy pęcherza, czy jeszcze czegoś.. Boli mnie też głowa ale wydaje mi się, że te bóle głowy mam dlatego, że dawniej zaczynałam dzień od kawy, a od 3 tygodni nie piję wcale kawy. Mdłości dziś też mam ale przynajmniej normalnie jem :) Ale z tym wszystkim da się żyć, najgorsze jest to zmęczenie - naprawdę mogłabym spać i spać a nie mam takiej możliwości. A jak już jestem w domu i mogłabym spać to nie mogę zasnąć - dobrze, że w nocy śpię bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nelinka ale jestem zamotana no tak nelinkai nikitka u mnie wszytsko w porzadku piersi bola juz sie przyzwyczaiłam dzis miałam ranne mdłosci ale delikatnie mam straszne smaki na cukinie fasolke własnie zjadlam hihi a tak nic sie nie dzieje chcialabym choc juz wiedziec czy jest wszytsko w porzadku czy pecherzyk jest i czy jest ok ogolnie ale to dowiem sie w czwartek za tydziena wy jak sie czujecie dziewczyny ja to bym chcaila juz czuc ruchy przynajmniej wiedziłałabym ze z dzidziusiem wszytsko ok hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
anilorek wszystko zależy jakie leki masz stosować ja przy clo miałam powiedziane że mam brać od 5-9 dc ale to też zależy jakie cykle masz, tak samo luteina czy duspathon po stwierdzonej owulacji. Maomi mała się jeszcze namyśla i nie chce na razie wyjść a dzisiaj jest dzień 0 :) jedziemy do lekarza jestem ciekawa czy w ogóle mam jakieś rozwarcie. Dam znać pewnie wieczorem co mi powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_nowe
Hej dziewczyny mam pytanie odnośnie tematu...ile czasu od implatacji zarodka zrobić test by wykazał ciąże ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelina
Evi1705 czekamy :) aga_nowe - nie jesteś w stanie stwierdzić, czy doszło do implantacji czy nie, więc raczej test robi się 10 - a najlepiej 14 dni po owulacji (czyli w terminie spodziewanej @). Wykonać możesz też test z krwi beta HCG i ten można spokojnie wykonać wcześniej 6-8 dni po zapłodnieniu powinien już wskazać wzrost hormonu we krwi. Teoretycznie odpowiadając na Twoje pytanie, to we krwi HCG będzie już widoczne 48h po implantacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gowsik
Witajcie ponownie. Już jestem po usg. Wszystko ok, pęcherzyk po lewej stronie, co potwierdziło moje odczucia. Cieszę się oczywiście że ok. Przytulanki jako terapia przeciw przeziębieniu sprawdza się chyba ok, więc trzeba będzie powtórzyć dawkę, hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Nikita znam ten ból zaparcia mnie meczyly do 6 tyg. Dzisiaj zaczynam 7 i jest lepiej. Ciężarne dziewczyny jak sobie radzilyscie z mdlosciami?? Ja się wykoncze poprostu. Z początku się cieszylam bo to znak że wszystko ok ale teraz mam już dość. Żołądek mi do gardła podchodzi a zwymiotowac nie mogę za cholere :-( i tak całe dnie... Jedynie w nocy mam spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelina
kamilusia122 ja mam to samo, w niedzielę zacznę 8 tydzień a słyszałam, że między 8-12 są najbardziej nasilone te nudności a ja już teraz ledwo daje radę. Zwymiotować też nie mogę ale w sumie może dobrze, bo moja koleżanka wymiotowała ale mówiła, że to wcale nie pomaga, a tylko się odwodniła. Ja generalnie piję "herbatkę" z imbiru - plasterek imbiru zalewam do połowy szklanki wrzątkiem i dodaję pół łyżeczki miodu. Nie uważam, żeby mi to jakoś specjalnie pomagało (większość kobiet mówi, że to pomaga), ale pije codziennie rano bo boję się, że jakbym nie wypiła to byłoby jeszcze gorzej. Może spróbuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelina
Gowsik no to udanej seksterapii męża niech postawi na nogi a u Ciebie zapoczątkuje pewne dolegliwości (wiesz co mam na myśli) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maomi przeczytałam ze masz dzisiaj święto ;-) wszystkiego najlepszego, szczęśliwego rozwiązania :-) dziewczyny, pisała któraś o herbatce z imbirem. Pomaga na mdłości? Kasia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anilorak ja też brałam clo (na wywołanie owulacji) i miałam brać 1 tabletkę dziennie od 3 do 7 dnia cyklu. Sądzę że gin nie da Ci leków do wzięcia "na już" tylko pewnie każe Ci je wdrożyć od kolejnego cyklu, żeby uniknąć ryzyka że może jednak jesteś w ciąży i lekami Ci zaszkodzi, a tak to pewnie będziesz pod jego kontrolą od nowego cyklu. A na kiedy udało Ci się umówić? magdaaa może jednak owulacja się przesunęła? będziesz robić jutro beta hcg dla pewności? agnieszka dziękuję za życzenia :) masz jakieś plany na ten weekend? wybierasz się na przymiarki sukni? Nelina bóle głowy mogą być też wywołane wzrostem poziomu hormonów :) nie wiadomo czy kawa by Ci pomogła :) mam nadzieję że mdłości, bóle i senność niebawem Ci miną i będziesz się czuła przez resztę ciąży równie dobrze jak ja :) justynka ani się obejrzysz a poczujesz ruchy maleństwa :) za tydzień będziesz miała wizytę, potem jak mdłości miną to będziesz miała kolejną i usg genetyczne, a pewnie po kolejnej poczujesz już ruchy :) i raptem będziesz w połowie ciąży :) wszystko będzie dobrze :) Evi daj znać po wizycie jakie są rokowania :) aga_nowe Nelina bardzo dokładnie odpowiedziała na Twoje pytanie :) a na jakiej podstawie podejrzewasz implantację? Gowsik jaki duży masz pęcherzyk? teraz łączcie przyjemne z pożytecznym i kontynuujcie seksterapię z mężem ;-) kamilusia chyba nie ma złotego środka na mdłości - mi pomagał trochę imbir (taki "konserwowy" ze słoiczka) i kwaśne potrawy. Wymioty faktycznie nie pomagają w niczym :) trzeba się przemęczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Kasiu :) ja herbatki nie piłam ale jadłam ten różowy imbir ze słoiczka - taki jak do sushi :) na mnie najlepiej działały kwaśne rzeczy :) na studiach podczas wykładów z biotechnologii nasz wykładowca polecał nam jako środek na nadkwaśność, mdłości i zgagę wypicie łyżki soku z cytryny :) rzekomo organizm na skutek hormonów albo chwilowego niedoboru kwasów produkuje ich czasem zbyt dużo , co kończy się zgagą lub mdłościami, a wypicie łyżki takiego soku daje znać organizmowi że kwasów wystarczy i żołądek zmniejsza wydzielanie kwasu - co pomaga w zahamowaniu zgagi i mdłości :) nie próbowałam tego sposobu w ciąży, ale kiedyś jak miałam zgagę to napiłam się soku z kiszonej kapusty i minęła więc może i na mdłości by podziałało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gowsik
Maomi, nie znam wymiarów pęcherzyka, niestety. Na monitorze był całkiem duży :) Niezależnie od rozmiaru, warunki są sprzyjające. Jak się uda to będzie git :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anilorak123
Maomi mam wizyte do endo na przyszla srode. Ale jeszcze @ nie dostalam, wiem ze przyjdzie , mam nadzieje ze dzis lub jutro bo niechce tam isc majac @. Tylko boli to ze to tak duzo kosztuje. I wszystkiego naj dla solenizantki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maomi jak świętujesz dzisiejszy dzień? Doczytałam na ovufriend, że ovu wyszła niepewna bo 1 dzień po ustaleniu przez program ovu odnotowałam śluz płodny. Wykres wskazuje że ovu była 5.10. A ja jeszcze wczoraj rano widziałam płodny śluz. Dziś już jest sucho. Zobaczymy co z tego będzie. Idę na basen na mały relaks. Magda za przykro że test wyszedł negatywny, ale dopóki nie ma@ jest nadzieja. Ile trwał twój najdłuższy cykl do tej pory? Gowsik to dziś też leczysz męża, a będziesz szła za jakiś czas sprawdzić czy pęcherzyk pękł, kazał ci gin przyjść? A jeśli tak to po jakim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi jak tam po wizycie? Mała już się pcha na świat? A może już cię lekarz skierował na oddział? Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anilorak to bardzo wykraczające, że za wszystko trzeba płacić, mimo składek. Jak przychodzi ci do czego to i tak trzeba prywatnie latać. Już bym wolała nie być ubezpieczona,a tą kasę sama sobie zbierać i odkładać. Życzę abyś jak najszybciej zaczęła leczenie i oby szybko był efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×