Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

maomi raczej nie liczę na dwie kreseczki tylko na @ nic nie odczuwam wiec nie łudzę się,ale i nie załamuje co ma być to będzie ;-) A może u ciebie będzie ;-) Blondi poszukaj i zarejestruj go prywatnie,ty chodzisz po lekarzach to on niech tez coś da od siebie i godzinka go nie zbawi przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondi ja sie nie znam jak to jest z tymi lekarzami, prywatna wizyta to pewnie koszt w granicach 100-150zł, natomiast jesli chodzi o nfz to chyba trzeba miec skierowanie od rodzinnego... blondi mi to sie wydaje ze to Ty powinnas sie za to wziasc, podzwonic popytac jakie sa opcje w przychodni niedaleko miejsca zamieszkania i wtedy umówic i dac mu konkretny temin wizyty bo jak widzisz on sam tego nie zrobi, bo albo sie tak strasznie boi albo nie chce... maomi moze pozniejsza owu masz w tym miesiacu:) a u mnie elegancko, odliczam powoli dni do powrotu meza :) i on 20 marca ma urodziny i szukam porzadnej wkretarki :P ... a ten termofor to fajny pomysl , mozna napewno gdzies dostac rozne kolory i wzory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No blondyneczka dlatego pytam.. Musze chyba w to wkroczyć.. I poszperac, poszukać i wgl..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga też bym obstawiała biżuterię. W końcu to już młoda kobieta, na pewno chce ładnie wyglądać. A może poszaleć i zamówić jej manicure u kosmetyczki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blodni to Walcz Malenka ! :D ja tez swojemu umawialam wizyte na badanie nasienia, sam tez pewnie odwlekal by do konca swiata a jakby sie udalo to jeden dzien dłuzej:P i faktycznie macie racje dziewczyny ze bizuteria trafia w gusta wszystkich kobiet i zawsze sprawdza sie jako prezent... a ze dziewczyna jest mloda to moze jakis łancuszek ładny, a jak Was stac to kolczyki lub branzoletka do kompeltu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm dzięki dziewczyny bransoletka nie głupi pomysł ale myślę że ten termometr tez jest super taki np z maskotka wiem ze gdzies są takie :) Blondi to jesteś z moich okolic ja mieszkam w gdansku ale pochodzę z okolic :) myślę że jeśli chodzi o urolog ie w szpitalu to musi iść po skierowanie. radziłabym jednak iść do lekarza po skierowanie bo tak wszystkie badania będą płatne i pewnie drogie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez myślę,ze termofor to bardzo dobry pomysł,zawsze będzie mogła przytulic się do takiego ciepłego misia (jeśli będzie to mis ) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj coś dzisiaj brzuch pobolewa chyba wredota się zbliża coś tak czuje po kościach !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny bylam u gina :) 6 tc widzialam juz bijące serduszko, ale swietne uczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek151 GRATULACJE !!! A to nie bliźniaki przypadkiem ?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
kasiek gratulacje!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No blondyneczka dzięki.. Aga chyba masz racje ze wszystko bez tego skierowania będzie płatne i na pewno kosztowne... Musze go dzis uświadomić ze to zrobię i zapisze go do tego jego lekarza rodzinnego bo do innego nie pójdzie wcale.. Wiec juz lepiej nieć jest ten jego moze bd tez późniejszy termin ale będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dziewczyny :) o bliźniakach nic mi nie wiadomo, nic gin nie wspominal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek gratuluję:) pozarażaj nas :) renii nie doszukuj się objawów @ bo jeszcze usłyszy i faktycznie się przyplącze ;) myśl pozytywnie :) u mnie owu raczej nie było bo bolał mnie lewy jajnik a okazało się że jest jakiś mały i nie było w nim nic widać, a w prawym miałam sporo pęcherzyków ale takich podobnej wielkości, ok 1cm wiec nie wyglądało na to żeby była szansa na owu, a byłam 18 dc, gdzie owu mam zazwyczaj 19-20dc więc pewnie to jakieś hormony :) agnieszka biżuteria zawsze uniwersalna :) łatwo dostać, duży wybór i większość kobiet to typowe sroki które lubią błyskotki więc pewnie prezent będzie trafiony :) blondi z facetami jak z dziećmi, jak za nich nie zdecydujesz i nie załatwisz lekarza to się sami za to nie wezmą :) musisz być stanowcza i nie ustępuj bo będzie Cię wodził za nos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek151 wspomniałam tak tylko o bliźniakach bo wydawało mi się,ze wysoka beta ale nie znam się tak jak inne dziewczyny ;-) Świetnie,ze fasolka jest ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik929
Oo mamy nowa mamuskie super.. ehh kiedy ja sie tego doczekam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maomi
Renii a u Ciebie co tam? Te bole jak na @ przeszly czy nadal sa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami występują jak na @ tylko dół brzucha tak pobolewa i dzisiaj tak jak by to nazwać coś od środka mnie paliło takie ciepło przez chwile wystąpiło ,myślę ze jednak @ wystąpi ah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik929 może i my kiedyś doczekamy się tych kreseczek :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik929
Co sie dowiaduje ze kolejna osoba w ciazy w moim srodowisku to mi sie plakac chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja wam radze calkiem odpuscic, ja 2 lata temu po poronieniu tak bardzo chcialam zostac mama ze tak jak wy co miesiac test ciazowe, doszukiwalam sie objawow, i przez 2 lata nic. a jak calkiem wyluzowalam, wmowilam sobie ze nie chce dziecka to same widzicie jaki jest skutek :) a objawow wcale nie mam i nie mialam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam żadnych. piersi mnie troche bolaly ale juz mniej. brzuch mnie w ogole nie boli, nawet dzisiaj ginowi to mowie a on ze jak nie boli to bardzo dobrze. moze teraz troche czesciej odwiedzam wc i mam delikatne mdlosci ale to dopiero od kilku dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek151 to świetnie,ze tak ładnie znosisz fasolkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam nadzieje ze tak juz zostanie :) bo to dopiero poczatek i moze sie wszystko zmienic :) a ty kiedy testujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek151 miałam testować w sobotę,ale nie wiem czy jest sens chyba szkoda testu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja testowalam tydzien po spoznionej @. jakos w ogole w tym miesiacu sie nie nastawialam ze to moze byc to :) a kiedy masz termin @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro jest 35dc,cykle 28-37,częściej 35 niestety nigdy nie wiem kiedy przylezie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×