Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

13 dzien cyklu jakie szanse?

Polecane posty

Gość gość

kochajac sie w 13 dniu cyklu przy cyklach 27-29 dni, sa duze szanse zajscia? teoretycznie jeden dzien przed owulacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro uprawiasz seks bez zabezpieczenia, wiesz co to owulaca, to chyba doskonale powinnas wiedziec jakie sa szanse ja ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie tak, po co głupio pytasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wieksze sa szanse dzien-dwa przed owulacja? czy w dzien owulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co- poczytaj o tym ile zyje plemnik, jaką drogę ma do pokonania i będziesz wiedziała, choc już powinnas mieć pojecie, bo to są podstawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks wiesz jak uprawiać a takich rzeczy nie wiesz?!??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochane z was kobiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bo wiesz co, nie wyglupialabys się pytając czy uprawiając seks w środku cyklu można zajść w ciążę? To ile ty masz lat? 12?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieto! fakt- zle sformułowałam pytanie. miałam bardziej na mysli to zeby inne kobiety powiedzialy czy udalo im sie zajsc kochajac sie tylko te 2 dni przed owulacja a nie w dniu owulacji. ale skoro ty masz zly dzien i nie mialas sie na kim wyzyc to nic nie poradze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale zadajesz głupie pytanie czy większe szanse są przed owulacja czy w owulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednej sie uda 4 dni przed owulacja, innej w owulacje nie, wiec Twoje pytanie tak czy siak jest bez sensu, bo dowiesz sie za 2 tygodnie czy sie udalo czy nie, a gosci odpowiadajacych jest przynajmniej 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po owulacji to już szans nie ma na zapłodnienie, ale przed w 13 dniu cyklu to niemal 100 % szansa na dziecko, no chyba że wczesniej miałas owulację np w 12 dniu?!, ale tak jak pisały juz dziewczyny współżyjac seksualnie takie rzeczy powinno sie wiedzieć i ewentualnie zabezpieczać, no chyba że planujesz ciażę?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
100% szansy nie ma nigdy- zdrowa para wspolzyjaca w okresie okoowulacyjnym ma max 25% szans na uzyskanie ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówka 86
Autorka nie pytała czy można zajść ale jakie są szanse. Powiem tak. Przez 6 miesięcy miałam monitorowany cykl, dokładnie wiedziałam kiedy będzie owulacja. W ciążę udało się zajść za 6 podejściem. Na 100% dobrze celowaliśmy (i przed i po owu) a jednak te 5 razy się nie udało... Ja mam właśnie 18dc, chcemy kolejnego maluszka, jesteśmy po starankach i czekam na efekty, oby teraz szybciej się udało ;) Dodam, że cykl też był monitorowany i wiem kiedy była owulacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam, ale co wniosla Twoja odpowiedź do tematu skoro seks byl zarówno przed owulacja, jak i w jej trakcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówka 86
Co wy gadacie, że po owulacji nie ma szans na zapłodnienie - głupoty. Właśnie w tym cyklu w którym się udało mi zajść, byłam u lekarza a on mi mówi, że pęcherzyk już pękł. Byłam załamana, szybko pobiegłam do męża ;) ale nadziei nie miałam bo wcześniej w ogóle się nie kochaliśmy bo mąż wyjechał :/ Udało się zajść PO owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teoretycznie jeden dzień przed owulacją... tak naprawdę nawet nie wiesz czy ją masz :/ i czy faktycznie była tego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra dziewczyny nie kloccie sie, i tak nie wierze ze moglo sie udac. nie mam tyle szczescia :( dobrej nocy wam zycze! tym wrednym paniom takze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
komorka jest zdolna do zapłodnienia przez 24 godziny od momentu uwolnienia, zaszlas w trakcie owulacji, a nie po niej- proste i logiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówka 86
Co wniosła? To, że staraliśmy się i przed i po owulacji a mimo to się nie udawało. Zajście w ciążę nie jest takie łatwe, mimo, że słyszy się o "wpadkach"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej dwa dni przed owulacja, w trakcie i dwa dni po. U mnie zadzialalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama jesteś wredna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×