Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zaczynam przygode z clo cd.

Polecane posty

Gość Unis29
Domi czułam że coś u Ciebie nie gra.... jak trzeba brać tyle leków to trzeba... Ja na dzień biorę 13!!! Plus luteinę dowcipnie ;) W tym na same nerki 6 dziennie.... Jak Ty jesteś smutna to i Twój Maluszek też się smuci :( A jak Twój puls? Mówił coś że ostawiłaś te leki? Będzie dobrze Kochana :) czasami dzieciaczki nie przybierają, ale za to po lekach wzrośnie Julce apetyt :) Albo po prostu będzie drobną dziewczynką z wagą trochę ponad 2 kg :) Zobaczysz, że 10.06. Julka już sobie troszkę utyje :) My z mężem dzisiaj byliśmy oglądać wózki i chyba upatrzyliśmy jeden :) ale będziemy zamawiać w 32 tc (czeka się na niego 5 tygodni). Segregowaliśmy dzisiaj rzeczy w szafie.... Bez litości wyrzucaliśmy niepotrzebne rzeczy.... W szafie mąż zrobi mi dodatkowe 2 półki :) Może uda się że do kupimy tylko komodę i się pomieścimy w trójkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) jejciu dziewczyny ile Wy lekow bierzecie, wspolczuje Wam, ja mialam tylko witaminy i o tym potrafilam zapomniec :)) co u Was? jak sie czujecie? edka- tak, tez mam Michalka :) wlasnie skonczyl 7 tygodni, rosnie jak na drozdzach, tygodnie leca bardzo szybko :) tez to pewnie widzisz po swoim Michalku, ze czas szybko leci i ze juz zaczyna stac i chodzic :) dopiero po dzieciach sie widzi, jak czas ucieka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis no to też worek leków masz :( ja to się boję, że woreczek da mi znać po takiej ilości :( Wiem, że ona to czuje wszystko, moje złe humory :( dlatego ogarnęłam się i staram się cieszyć bo przecież wszystko będzie dobrze. Jeszcze tak podrośnie pewnie, że się zdziwię :) Myślałam, że chociaż z 1kg już będzie miała... A na jaki wózek się zdecydowaliście ? :)Kurcze to tyle trzeba czekać na wózek??? To muszę się streszczać :D Ja też ostatnio robiłam porządki i moja garderoba bardzo się pomniejszyła :P Czekam na meble do nas do pokoju i na komodę dla Julci :) już nie mogę się doczekać jak poukładam sobie ubranka, bo jak na razie w pudełkach trzymam :) Merci ja też do tej pory brałam tylko witaminki :) bo wyniki miałam książkowe, moczu i morfologii. A czuć się czuję ok, tylko te wahania nastroju, pogoda jest wstrętna i nie sprzyja za bardzo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
Merci worek leków :( masz rację :( Ale jak trzeba to trzeba. Wszystko dla Wojtusia :) Domi pani w sklepie zaproponowała nam TAKO OMEGA i prowadziło się go najlepiej ze wszystkich :) Dobrze był wyważony środek ciężkości. I chyba zdecydujemy się na niego bo tez szynko i łatwo się składał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
A Ty Domi coś już masz upatrzonego? Dalej chcecie X-landera? Nam jeszcze polecała jeden z Bebetto, też ladny i lekki, ale jednak lepiej się prowadziło ten z Tako ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jeszcze, no na mój teren najlepszy x-lander. Ale jeszcze popatrzymy w czerwcu i podejmiemy decyzję. Te Bebetto ładne ale co drugi na ulicy to Bebetto :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unis29
Domi już się lepiej czujesz? Jak samopoczucie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis a różnie, dzisiaj mam jakiś kryzys. Bebechy chyba się buntują po tych lekach... A samopoczucie kiepskie przy tej pogodzie :( nie mam sił i chęci na nic, zrobię obiad i leżę cały dzień :/ A Ty jak Kochana? Rośnie brzusio ładnie ? :) Mąż już czuje ruchy Wojtusia? Moja wczoraj grzeczna a dzisiaj takie kopniaki dostaję, że hoho :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczynki, jeszcze troche i urodzicie, czas Wam szybko lec***ewnie? bo mi bardzo, dzisiaj cala reklamowke ciuszkow 56 schowalam bo juz za male, az sie lezka w oku krecila :) :) ciekawe co u Dorci, czemu nie zaglada do nas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
Domi a to jest zalecenie gina żebyś odpoczywała czy tak leki tak Cię osłabiły? Ty sie czujesz po lekach paskudnie, ale za to na pewno Julcia rośnie po nich jak na drożdżach :) Hmm u mnie brzusio rośnie :) wszyscy mówią że jest mały, ale dla mnie jest on najpiękniejszy :) Brzuszek rośnie mi do przodu, taka piłka, dalej mam talię :) Mój Wojtuś kopał aż brzuszek podskakiwał, nawet bawił się z mężem... Ale od paru dni tj od niedzieli nie dał "popisu" :( Czuje go, ale mało ... Nie chce panikować, ale wiem że"stać go na więcej". Może ja jestem za aktywna? Moze zmienił pozycje? Ale wczoraj nawet wieczorem nie chciał się bawić :( Czy"stare kangurki" też miałyście tak, że wasze pociechy miały parę dni lenistwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merci, żebyś wiedziała leci bardzo szybko :) U mnie w sumie wg om w niedzielę będzie 30tc, także już bliżej jak dalej :) Wyślę fotkę jak zrobię, niestety znowu w bluzce bo teraz mam boczki całe w siniakach po zastrzykach :( a myślałam, że zrobimy sobie z mężem fotki jakieś z brzuszkiem ale nie da rady :( Unis żadne zalecenie :P mam takiego lenia ... Mam nadzieję, że rośnie :( myślę czy nie iść na usg teraz gdzieś tu bliżej mnie, żeby mi pomierzyli, zważyli. Nie wiem sama co robić :( Spokojnie Kochana może ma też ciężkie dni, pogoda go osłabiła :P albo faktycznie się obrócił i kopie gdzieś gdzie mniej czujesz :) w sumie jak Ty dużo chodzisz, coś robisz to może go usypiasz jak go kołyszesz :) ? :D a czkawkę już czułaś? Moją tak męczy często... :P ostatnio już nawet widać jak czka :):) powiem Wam, że bardzo się cieszę , że już blisko porodu, ale będzie mi brakować tego podskakiwania, falowania brzuszka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi_nikaa
Merci a jak Twój wczorajszy pierwszy Dzień Mamy? :) Synuś grzeczny był? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
Domi nie czułam jeszcze czkawki... Ale Wojtuś w końcu się rozbrykał :) Ulżyło mi :) A co do sesji z brzuszkiem to 20.06. idziemy na wesele. Będę uczesana i umalowana więc kolezanka porobi nam zdjęcia :) Będzie to amatorska sesja, ale zawsze jakaś pamiątka :) Merci rośnie jak na drożdżach Twój Maluszek :) Hmm już wymiana garderoby :) Ja wczoraj też dostałam kwiatka.... Jak to mój mąż powiedział to ja też już jestem mamą :D Jak to pięknie zabrzmiało... Ja postaram się jutro zrobić fotkę i wrzucić na e-maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie dziewczynki pamiętacie mnie jeszcze:-D merci moja emilcia tez juz nie nosi rozmiaru 56 za to nosi juz 62 w połowie 68 taka duża dziewczynka :-) ma już prawie 5 kilo i coraz więcej gaworzy próbuje się śmiać tak śmiesznie piszczy z zachwytu czasem. juz nie śpi ki tak dużo w dzień raczej krótkie drzemki jedna tylko dłuższą popołudniu to tak do 3 godzin zazwyczaj dwie ale w nocy śpi :-) beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale rosna Te Wasze Skarby. Jak ten czas szybko leci. Jeszcze niedawno pisalyscie o tabletkach na owulacje a tu juz dzieciaczki w brzuszku i na swiecie sa:) Jakie to cudowne. Kobietki a jak tam u Was z przytulankami z mezem po porodzie? Macie checi, czas i siłe? Ja dzisiaj biore ostatnia tabletke visann:) w czerwcu mamy rocznice slubu piątą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
No Basia no to nic tylko czekać na @ i działać :) A jeszcze do tego rocznica hmmm :) Kiedy masz teraz wizytę u gina? Da Ci w tym cyklu coś na owulację? Beatko pewnie że pamiętamy :) rosną te Wasze pociechy :) Nic tylko się cieszyć :) A My z mężem robimy remoncik w sypialni... Hmm jesteśmy na etapie "przebudowy w środku" szafy :) Mąż zamówił u stolarza półki i deski pod kolor szafy i wg mojego projektu dokłada mi szuflady i półki :) Szafa z zewnątrz zostaje bez zmian a w środku "rewolucja", ale za to i Wojtuś ma w niej swoje miejsce :) Szafa jest ogromna bo na całą ścianę, ale to jedyna jaką mamy ;) Może dokupimy małą komodę, ale jeszcze zobaczymy czy będzie to potrzebne... W tym tygodniu jeszcze "walka" z szafą bo dopiero wczoraj zaczęliśmy, a też nie chcę się przeforsować, więc na spokojnie :) A w przyszłym tygodniu jak będzie ładniejsza pogoda to chcemy pomalować sypialnię. Więc u nas powoli zaczęły się przygotowania pod kątem Wojtusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis - moj Michas w brzuszku tez miewal "ciche dni", nie ma czym sie martwic, jak duzo chodzisz to go bujasz i usypiasz :) Domi - nie bedzie Ci brakowac czkawek, potem bedziesz miala je na zywo :) pierwszy Dzien Mamy super, dostalam duzo zyczen a Michas byl bardzo grzeczny :) Beatka - Michas tez juz coraz mniej spi w dzien, zdrzemnie sie i potem chce szalec, albo gada po swojemu jak zwariowany :) smieszne to :) Basia - trzymam kciuki :) a co do przytulanek to ochota jest, owszem, ale w czasie pologu polozna mowila ze jest mega plodnosc wiec zeby uwazac, a ja tez wolalam zeby mi sie pogoilo wszystko wiec zrezygnowalismy z seksu narazie, w piatek mam kontrole u lekarza, niech sprawdzi czy wszystko sie zagoilo jak trzeba no i pewnie jakas antykoncepcje bede chciala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiak1611 to już niedługo zaczynacie :) my też mamy w czerwcu rocznicę tyle, że 4 :) którego macie? :) Merci nie chodziło mi konkretnie o czkawki, tylko ogólnie te ruchy :) Merci a karmisz piersią? Unis u mnie też remonty, malowanie było, teraz czekamy na meble, mam nadzieję, że w poniedziałek będą i będę mogła ogarnąć ten syf :D i poukładam ubranka Julci ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi - mam bardzo malo pokarmu, juz coraz mniej, przez caly dzien sciagam laktatorem ile sie da ale wychodzi ok 100ml, czyli prawie tyle co nic, dostaje to wieczorem i na tym koniec, staram sie kazda kropelke uratowac i mu dac, no ale trudno, daje ile moge :) nie wiem czemu laktacja sie u mnie nie rozkrecila, od samego poczatku prawie nic nie mialam :( ale dostaje sztuczne, wazne ze glodny nie chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi, Unis - duzo juz macie ubranek? jak moge cos doradzic to tych najmniejszych nie za duzo kupujcie, Michas nie zdazyl wszystkiego zalozyc a juz spakowalam bo za male :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merci masz rację najważniejsze,że głodny nie jest :) a jakim mm karmisz? Czy to lekarz powie w razie czego czy trzeba samemu wybór podjąć? :P sorry za może głupie pyt. ;) ja mam sporo ubranek ale większość 62, chociaż teraz tak myślę, że jak mała będzie taka mała to muszę dokupić coś mniejszego :( chociaż już straciłam rachubę :D i też już kompletuję jak coś znajdę w % na 68 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi - wcale nie glupie pytanie bo tez sie nad mlekiem zastanawialam :D Kupujemy ENFAMIL, jest drozszy od pozostalych ale ponoc najbardziej zblizony do mleka matki, wiec wole tak wynagrodzic mu brak mojego mleka i wole wydac wiecej ale zeby mial dobre mleko :) polozne zawsze radza zeby poczekac i zobaczyc jakie mleko maja w szpitalu, bo jak zaczna w szpitalu dokarmiac jakims mlekiem to zeby juz w domu mial to samo, w szpitalu dokarmiali go wlasnie Enfamilem i zdecydowalismy ze w domu tez takie bedzie mial, szczegolnie ze mu smakuje, nie ma zadnej wysypki, zatwardzen, itd (a z tym roznie jest po roznych mlekach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzisz dzięki ;) czyli w razie czego będę pytać w szpitalu czym dokarmiają. A na ile starcza taka puszeczka? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzisz, bo z puszkami to roznie, sa roznych rozmiarow: po 400g, 800g i 1200 :)) mleka idzie duuzoo :) taka 400g na niecaly tydzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
Merci ja ubranek podostawałam tyle, że już odmawiam jak ktoś chce mi dać :) Mam co najmniej do roku życia Wojtusia :) Na razie wszystkie mamy u mojej mamy bo odstąpiła nam szafę w swojej sypialni :) A kto nie przychodzi do mnie teraz to w prezencie ubranka:) a po czym poznać że mały ma czkawkę? Domi to u Was tez przygotowania pełną parą :) A z tymi ubrankami na 56 nie do kupuj jeszcze bo zobaczysz jak Julcie "wybije" po tych lekach :) Gin juz wie co robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Unis zazdroszczę z tymi ubrankami :) ja nie mam od kogo dostać, wszyscy zostawiają na następne dzieci :P od siostry miałam ale większość już poblakła jak 6 lat czekały na mnie :P chociaż pewnie co ktoś przyjdzie to przyniesie jakieś różowe ubranko hehe :D bo co innego :P Zapisałam się na jutro na usg tutaj bliżej mnie nie w Łodzi, zobaczymy ile mała podrosła :) a czkawkę poznasz po takim regularnym pukaniu, co chwilkę puk puk :D i taka ciągłość przez kilka minut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominiko my rocznice slubu mamy 19czerwca. A lekarz nie kazal czekac do @ze staraniem bo owulacja moze byc juz przed@. Wiec dzisiaj ostatnia tabletka i ogien w lozku:) a co do wizyty dziewczyny to lekarz ogolnie dal nam 8miesiecy na naturalne zajscie przy okresach w miare regularnych. A gdyby nie byly regularne lub zauwazylabym cos niepokojacego czy czolabym jakis bol to wtedy od razu mam sie do niego zglosic. Ale poki co zadnych lekow oprocz kwasu f. Mam nie brac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×