Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zaczynam przygode z clo cd.

Polecane posty

Gość Domi_nikaa
Merci ładna waga :) Czekam na zdjęcia po roczku (choć chwilkę to jeszcze zajmie :P ) i pokaż też dekoracje :) Ja mam jeszcze kupę czasu ale to pewnie zleci nawet nie będę wiedziała kiedy :P A masz już upatrzoną koszulę? Właśnie dziewczynki w jakich sklepach lubicie kupować ubranka maluchom? Unis to możemy sobie podać rękę i z autem i z tym, że dzieci potrzebują nas cały czas przy sobie :P Jak sobie radzisz? :D ja jestem niezorganizowana w ogóle. Męża nie ma to i obiadu nie mam kiedy sobie zrobić. Nie wiem może kiedyś się to zmieni :D żeby chociaż chciała dłużej pospać w dzień. A powiedz jak z jedzeniem Wojtusia? Wszystko lubi? Beatko to u Was już niedługo impreza ;) A waga Emilki powinna być potrojona na roczek więc jak najbardziej ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi - pewnie, ze pokaze zdjecia po roczku :) co do ciuchow to glownie kupuje przez internet, czasami cos na miescie, ale to zalezy od tego czy mi sie spodoba a nie od metki :) mam troche z h&m, cocodrillo, smyka ale i z lidla czy pepco :) teraz robie bardziej przemyslane zakupy, jeansow malemu juz nie kupuje, podobaja mi sie takie male jeansiki ale wiem ze sa niewygodne i ledwo mozna sie w nich ruszac, czasami cos kupie jakies dresik taki szyty na miare, na fb jest duzo mam, które szyja na zamowienie. ostatnio zamowilam malemu na swieta wielkanocne krawat w kurki :) jedna mama uszyla mi na zamowienie, zapracilam nieduzo bo 20zl ale krawat jest rewelacyjny ze az moj maz pozazdroscil :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
Merci zdjecia obowiązkowo :) Domi u nas z jedzeniem ok :) Wojtuś lubi zupki i wczoraj ugotowałam mu swoją i tez chętnie zjadł. Myślę, że teraz będę mu gotować bo to dużo taniej wychodzi :) Deserki tez ładnie jada :) tydzień chcę mu wprowadzić śniadanie tj kaszkę mleczno-ryżową. Ale cyc obowiązkowo 2 godz po posiłku stałym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
Co do ubranek to ja dostałam bardzo dużo i tym sposobem bardzo mało kupuje :) Ale jak już kupuje to głównie na allegro :) Firma gł Ewa Klucze :) Hmm jak sobie radzę... Dobre pytanie ;) Bardzo bardzo bardzo bardzo dużo rzeczy nauczyłam się robić z Wojtusiem na ręku (np myć zęby!!!), codziennie mój mąż bawi go ok godziny, no i śpi na cały dzien 1h40min (z czego 40 na spacerze) to mam +/- godz w domku :) W tym czasie ogarniam z "wierzch" mieszkanie, gotuje obiad lub robię coś związanego z praniem ;) On naprawdę chce być cały czas ze mną... Raz w tygodniu przychodzi moja mama na 2 lub 3 godz i wtedy sprzątam kurze, podłogi w mieszkaniu ;) Tak naprawdę to odpoczywam na spacerze ;) Jestem bardzo zmęczona, ale też i szczęśliwa, że dla Wojtusia jestem wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
A Wy jak sobie radzicie ze wszystkim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
unis ja dokładnie tak jak ty nauczyłam się dużo rzeczy robić z emi na rękach ;-) gdy wraca mąż kończę szybko obiad i ogarniam dużo wieczorem zamówiłam troszkę rzeczy na roczek emi sama robie dekoracje juz zaczęłam pomału ogarniam tez mieszkanie kończę pokoik emi jeszcze zostały mi półki na książki skręcić regał z Ikea beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez duzo rzeczy robie z Michaskiem na rekach, czasami go puszczam na podloge niech gania ale i tak nic nie moge zrobic bo ciagle musze patrzec co dotyka, przychodzi 21 i jestem padnieta :) beatka - pochwal sie jakie dekoracje sama robisz, podeslij potem zdjecia na maila :) u mnie pada, pogoda brzydka :/ merci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
merci podaj mi e-maila na fb w wiadomości i nasze hasło do poczty bo gdzieś zgubiłam wyślę wam zdjęcia pokoiku jak urządzilam i dekoracji na roczek :-P beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
Hej dziewczyny jak u Was z samopoczuciem? My dzisiaj mamy szczepienie :\ Ogólnie jest ciezko a co dopiero jak dojdzie szczepienie... Merci czy Twój Michaś jezdzi już chętnie w spacerówce czy raczej nie? Domi jak u Was z jedzeniem? U nas o 8-9 kaszka owocowa (naturalne są nie akceptowalne), o 12-13 zupka (sama robie ale kupuje) o 17-18 deserek a pomiędzy posiłkami pierś... Ten mój Wojtuś to cycka uwielbia.... Teraz odkąd te noce były ciężkie to zaczęłam mu podawać między 22.30 a 23 (taki sposób z "mądrych" książek) mleko modyfikowane i tym sposobem śpi do 2.30 i ok 5 godzinie dostaje cycka. Pobudka głównie przed 6 ;) Już zaczęliśmy 7 miesiąc to co najcenniejsze z mleka matki otrzymał ;) Nie mówię że rezygnuje jeszcze z kp, ale niech poznaje smak mm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi_nikaa
Dziewczyny sorki ale to co się u nas dzieje to jakaś masakra. Julka ma napuchnięte 2 jedynki na górze więc jest ciężko. Tamte dolne nie dały nic znać a te... bidula :( Nawet teraz siedzę w drugim pokoju i słyszę przez nianię jak szlocha przez sen ;( i tak potrafi całe noce szlochać :(:( i nic ją nie uspokaja ani bujanie ani nic :( Ostatnio też do 24 siedziała i sama nie wiedziała czy się śmiać czy płakać. Niech już te ząbki wyjdą :( Co do tego jak sobie radzę.. Tak jak psiałam jak męża nie ma na obiedzie to nie robię dla siebie nic hehe :P czyste lenistwo. A jak mąż jest to on zajmuje się małą to ja wtedy urzęduję w kuchni. Sprzątam na szybko jak mała śpi w dzien . A w sobotę generalne porządki ;) Dzisiaj piękna pogoda za oknem. Tylko tyle, że mam wrażenie że Julka będzie miała katar. Znowu to samo przy tych zębach jak wtedy?! Unis powodzenia na szczepieniu i po . Ja miałam iść w tamten wtorek ale nie miałam czym bo mąż auto zabrał. Więc idziemy chyba w ten pt. Ale to tylko na wzw. Co do jedzenia Julka też cyca dalej ssie. Na noc daję butlę ale wypije max 80ml i szuka cycka :O A czemu w takich godzinach 22.30 a 23 się podaje mm? Powiedz może i ja spróbuję :P A tak to koło 11 je owocka a o 13-14 obiadek (dalej słoiki :D ) Pokażcie w ogóle dzieci swoje na fotkach. Dawno nic nie wrzucałyśmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Domi - Jula rosnie jak na drozdzach! sliczna dziewczynka :D Unis - Michasiek w spacerowce ok, zaczal interesowac sie autami, wiec obserwuje ulice i patrzy jak auta jezdza, czesto go daje tez na polzezaco, i nawet nie marudzi :) marze zeby byla juz wiosna, zeby zdjac te wszystkie grube rzeczy, jak ubiore malego to juz sama jestem cala mokra, on w wozku tez sie ledwo ruszac pewnie moze, ojjj juz chce ciepelko :)) tez wrzuce jakies foto zaraz :) merci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Domi śliczna jest Julcia :) Te oczka ma prześliczne :) Duże i ciemne :) Ja wrzucę Wam wieczorem ;) My juz po szczepieniu (wzw ostatnia dawka). Wojtuś waży 7500g i ma 68cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi_nikaa
Dziękujemy dziewczyny za komplementy :D Merci Twój Michas to dopiero duży się wydaje ;) cudo !!:* a mamusia jak kwitnie;) super wyglądasz! Ja to ostatnio jak kocmołuch znowu wyglądam :D Unis i jak Wojtus po szczepieniu? Bardzo ładna waga;) No i Julka miała dziś gorączkę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś29
Merci jaki śliczny Michał :) Powiem Wam, że te nasze forumowe dzieci wszystkie są śliczne :) Jaki rozmiar ubranek nosi już Michaś? Domi mój Wojtuś tego mm też pije 80-90ml... W tej książce pisało, że o tej godz jak poda się mleko to jest największe prawdopodobieństwo, że dziecko prześpi noc.... U nas to przeciąga się tylko do 2.30 ;) ale dobre i to ;) No i śpi spokojniej do tej 2.30 ;) Domi ja też się ostatnio czuję jak Kocmołuch ;) Witaj w klubie ;) I ja wrzuciłam zdjęcie Wojtusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Unis - Wojtus cudny, a jaki ma usmiech piekny :D fajne te maluchy nasze :D Domi, Unis - dzieki, ale na co dzien tez jak kocmoluch wygladam haha :D u fryzjera bylam niedawno po paru miesiacach, paznokcie maluje tylko w soboty jak mam wiecej czasu, przyznam szczerze ze czasami to nawet glowy nie chce mi sie myc bo mi szkoda czasu na suszenie, wole robic cos innego :D lenistwo totalne! chociaz wole wersje ze zmeczenie a nie lenistwo ;) merci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Unis - Michas nosi rozmiar 80, czasami cos na 86 zaloze ale troche przyduze, a kurtke zimowa ma 74 i jeszcze dobra, wiec to roznie z tymi rozmiarami :) merci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kocmołuszki :P Uniś no śliczny :* jak ładnie siedzi :):) Ale to fakt cudowne mamy dzieci wątkowe :) szkoda tylko, że niektóre mamusie o nas zapominają :( Muszę spróbować z tym mleczkiem. Ale to jak będzie lepiej. Dzisiaj noc też do kitu :( gorączka, nie chciala spać... Hehe Merci u mnie też jest często tak , że nie chce mi się głowy myć. Zakładam czapkę i heja ... ale już niedługo czapki trzeba będzie zdjąć to i głowę myć będę musiała :D Paznokci nie maluję bo mam strasznie słabe jeszcze po ciąży :( na szczęście włosy już mniej lecą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny ja dziś wrzucę zdjęcia emi dajcie znać czy doszły :-) bardzo mi będzie miło jak dacie znać :-) unas tez ząbki idą na górze jedynki i emi marudna ale dajemy rade w niedziele wielkie święto pierwsze urodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś29
Ja się pożaliłam, że jestem Kocmołuch i co.... Dzisiaj kupiłam sobie śliczną sukienkę w Orsay :) i byłam u fryzjera zrobiłam sobie refleksy (pasemka, które wyglądają jak by mi je słonko zrobiło- żeby siwki przykryć :p) a między czasie kosmetyczka zrobiła mi parafiną dłonie i regulację i hennę brwi :) No i już umówiłam się na jakąś ampułkę na twarz i maskę z alg (ale po świętach bo nie mogę aż tak męża "wykorzystywać" bo on i tak był zestresowany, że 2,5h sam na sam z Wojtusiem- bał się, że Wojtuś będzie za mną tęsknił). Ja się staram zawsze uczesać i lekko przypudrować nocek ;) ale chodzę po domu w dresach lub leginsach bo mój kochany Wojtuś zawsze mnie czymś upapla... Niewyspanie też zostawia w dzień na mojej twarzy ślady... A paznokcie maluje też raz w tygodniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
Domi nie przesadzaj :) Ja pierwszy raz od porodu rak się wypuściłam ;) Wcześniej to tylko do dentysty gdzie mąż i Wojtuś w poczekalni czekali ;) W przyszłym tygodniu mam wizytę u ginekologa i też moi panowie jadą ze mną- poczekalnie zwiedzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiołek30
Witam po dość długim czasie :-) Jestem w drugim cyklu z clo,nie odpuscilam sobie jednak... Byłam u innego lekarza. Jajniki mam w porządku,te bóle,które mialam to podobno po clo, więc trochę mnie uspokoił. Pęcherzyki pięknie rosną i pękają,więc teraz tylko czekam czy przyjdzie @ czy nie :-) Gdyby jednak znowu się nie udało to po pierwsze kazał nam zrobić posiew nasienia, no i powtórzyć badania spermiogramu,bo dość dawno były robione no i parametry niektóre były zniżone,więc zobaczymy jak teraz to wyjdzie.Postanowiłam kupić Vitotal mojemu mężczyznie, może to poprawi jego zolnierzyki :-D Czy kupowalyscie swoim facetom jakieś suplementy, może coś sprawdzonego poradzicie? Pozdrawiam :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiolku to super ze owulacja jest;) Ja kupowałam mężowi jakieś tabletki ale nie pamiętam nazwy bo to dawno było . Po 3 miesiącach brania wyniki mu się poprawiły. Trzymam kciuki za brak @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aa wróć! ! Skojarzylam nazwę. Było coś podobnego do permen :D a te tabletki co my kupiliśmy to promen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
Fiolku ja nie pomogę bo mój mąż miał bardzo dobrą "armie" :) Ale poczytaj o diecie bo w sposób naturalny mozna poprawić jakość spermy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fiolku - trzymam kciuki, zeby sie udalo :) moj maz bral witaminy ale takie zwykle jakies dla mezczyzn, badania nasienia nigdy nie robilismy u mnie pogoda brzydka :( ustalilam w pracy ze po macierzynskim biore urlop za dwa lata czyli po polowy czerwca jestem na urlopach :) a potem wychowawczy i od wrzesnia wstepnie do pracy, ale czas pokaze ... :) merci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beatko - ucałuj Emilcie ode mnie, sto lat i duzo duzo usmiechu i zabawek zyczę :)) merci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiołek30
Domi_nikaa faktycznie, chyba powinnam kupić Promen lub coś podobnego. A ja kupiłam zwykły zestaw witamin. Ale to nic, za miesiąc kupimy coś innego i dolaczymy L-karnityne. Podobno dobrze działa na *****iwosc plemniczkow :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×