Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zaczynam przygode z clo cd.

Polecane posty

Gość unis29
Mój Wojtuś od 6 dni ma luźne kupki ze śluzem... Jutro idę do pediatry... Podejrzewam alergię na mm :( Ja też należę do alergików i chyba mój Maluszek odziedziczył to po mnie :(:(:( Mm dawałam tylko raz dziennie od zeszłego poniedziałku, tak to poza tym jednym razem dostawał cycusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis - to pewnie bedzie musial miec jakies mleko dla alregikow, nie martw sie :) Beatka - jak roczek minal? czekamy na zdjecia w koncu :) :) Domi - co u Was? a u nas szaro, buro i ponuro :/ juz chce wiosne :) Michas rosnie, chyba ida kolejne zeby, nie da zagladnac dokladnie, ale chyba ida dwa na dole po bokach, narazie jakos spokojnie jest, oby tak zostalo i nie bolalo znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi_nikaa
Merci ;) u nas nic nowego. Mała już umie ładnie siedzieć (sama jeszcze nie siada ale cały czas trenuje :P ) także troszkę odpoczęłam bo siedzi i się bawi. Noce nadal ciężkie. Dzisiaj pobudki co godzina... A tak to widać, że się męczy bidulka z tymi zębami :( U nas pogoda dziwna..przedwczoraj piękne słońce,wczoraj śnieg a dzisiaj słońce i śniegu zero :D Żeby Michasiowi nie dokuczyły bardzo te ząbki :* Merci a kiedy podawałaś jajko? :P Tak w ogóle trzeba by jakieś porządki porobić przed świętami ale się nie chce :P Unis daj znać co lekarz powie :) a jak Twój Wojtuś z ząbkowaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
U Wojtusia z tymi zębami to ciężka sprawa... W tamtym tygodniu 2 razy jęczał mi po nocach i 2 razy dostał przeciwbólowy a w tym tygodniu spokój ;) Dziąsła ma białe i nie chce żadnych gryzaków. Tylko paluszek swój ale i moim nie gardzi ;) Jak tylko wsadzę, żeby mu Bobodentem posmarować to gryzie ;) Wcześniej dużo więcej gryzł a teraz bardzo ostrożnie podchodzi do wielu rzeczy (domyślam się że go boli). Mojemu mężowi wyszły 4 na raz i domniemamy, że z Wojtusiem może być podobnie.... Ale czas pokaże :) U nas też dziwna pogoda, ale staramy sie codziennie wyjść na godzinkę spacerku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Domi - co do jajka to nie wiedzialam co i jak, kiedy podawalo sie po 6 miesiacu a teraz po roku! ale czasami robie malemu jajeczniczke z jednego jajka, smazona na wodzie, i zje i nic mu nie jest, pierwszy raz zrobilam chyba w 8 miesiacu. Unis - u nas szly 4 zeby naraz, teraz ida chyba 2 od razu, moze to i lepiej, szybciej wyjda i bedzie z glowy, chociaz podejrzewam, ze bol wiekszy :( merci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdjęcia Juz zgrane na laptopa i czekają na chwile wieczorem by wysłać a ja ciągle sama mąż albo korepetycje albo do pozna pracy i tak gdy już ogarnę mieszkanie i siebie to padam i nie mam siły juz usiąść do laptopa :-( ja złożyłam wypowiedzenie z pracy wybralam wszystkie urlopy i do 3o mają mam jeszcze płatne potem musze się zarejestrować w urzędzie i szukać coś na własną rękę impreza na Roczek bardzo udana robiłam ja na 15 a o 19 juz tylko siostra i narzeczony jej siedzieli z nami a Emilka juz spala :-) z wrażeń i radości dostała takiego konika dwa w 1 do bujania i na kółkach cały pluszowy i kolorowy i bardzo mały nie zajmuje dużo miejsca i od naszych znajomych taka wyspę z kulkami grająca bardzo ja polubiła a tak to dostała ubranka ale większe bardziej juz na jesień :-) A ja jestem bardzo szczęśliwa ze mogę być z emi jeszcze w domu ciesze się macierzystwem i byciem mama sprawia mi to ogromna radość :-) unas jeden ząb i nie widać nowych tzn górne będą ale spokojnie jak narazie a ja juz przeszłam na mleko 3 Emilka je już coraz to rozwieje jedzonko ostatnio polubiła herbatniki laibnitz i dam jej dziś spróbować Danonka :-) beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff dziewczyny jest już ten 3 ząbek :P Unis byliście u lekarza? Co do Wojtusia to ostrożny musi być :) Moja Julka to w tych ciężkich nocach co nie spała to nawet za mój nos się brała tak musiała wszystko gryźć :( Merci no właśnie muszę się lekarki spytać kiedy to się daje bo różne opinie są :P Fiołek co u Ciebie? Beatko super, że urodzinki udane :) dzisiaj obnizyliśmy łóżeczko ;) bo to różnie już z tą moją panną jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
Na razie musimy zmienić mleko bo podobno po Nestle Nan często są takie "akcje". Jeżeli po tygodniu od zmiany mleka nie będzie poprawy lub dojdą nowe objawy to mam skierowanie na badanie krwi w kale (co potwierdzi alergie). Domi to Julcia już ładny uśmiech ma :) Beatko super że impreza się udała :) No i najważniejsze, że prezenty trafione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi_nikaa
I na jakie mleko zmieniłaś?;) my dajemy hippa bio combiotic czy coś takiego. Takie Julka dostawała w szpitalu i tak zostało :) No uśmiech to ma piękny ale jak na razie tego trzeciego nie widać tylko słychać..ale jak mnie teraz ugryzie jak ten urośnie to się chyba skupciam z bólu :o muszę naprawdę wziąć się za odstawianie cyca bo później będzie chyba coraz trudniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merci a co z Waszymi staraniami ? :)Kiedy zaczynacie? Ja Ci powiem, że chciałabym ale ostatnio coraz bardziej rozmyślam jak dam radę jakby się udało?! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
Domi nie wiem na jakie zmienić.... Czytam na necie opinie i glupieje..., Chyba mąż sobie w sklepie wybierze takie jakie mu się opakowanie spodoba :p Domi Twoja Julcia bardzo jest *****iwa? Bo Wojtuś to nawet na rękach mi biega....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi_nikaa
Bardzo..sztuką jest jej trzymanie! :D kręci się strasznie... ale ogólnie powiem Wam, że troszkę mi kręgosłup odpoczywa jak już sama siedzi i się bawi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Domi - co do starań - chciałabym bardzo ale się boję, czy dam radę z dwójką, sama, bez pomocy bo w poblizu nie mam nikogo, a mieszkam na 3 pietrze, Michaska wnosic, znosic i bedac w ciazy bedzie to klopot, teraz czasami pot po tylku mi cieknie haha a co dopiero jak bede w ciazy znowu :D masakra, ciezki dylemat! ale ... nie zabezpieczamy sie, co bedzie to bedzie, a poki co nic nie ma bo okres raz jest raz nie i znowu problemy co wtedy, pewnie bez clo sie nie obejdzie, ehh, do pracy wracac nie chce bo maly by musial byc w zlobku 9 godzin, to mnie przeraza, sama nie wiem co robic :( Unis - my mamy mleko Enfamil, jest super i wiele dobrego o nim slyszalam od poloznych i lekarzy, wiem ze jest tez wersja dla alergikow chyba, poszukaj merci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
unis ja też polecam enfamil albo bebilon profutura ja kupuję emilce bebilon profutura zaczynałam od 2 i z brzuszkiem i kupkami wszystko dobrze pochwale się wychodzą nam dwa zeby naraz górne jedynki postukalam łyzeczka i są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiołek30
Hej dziewczyny. Kurcze, jak tak czytam te Wasze wpisy to naprawdę tęsknię do tego zwariowanego życia. Moja córka ma już 10 lat. Zamyka się w pokoju i już nie potrzebuje mamy tak jak kiedyś :-) Dziś 25 dc. Tym razem piersi w ogóle nie bolą. W tamtym cyklu nie mogłam skutków dotknąć. Zero pryszczy. Zero śluzu. Oprócz tego że strasznie nerwowa jestem jak to zwykle bywa przed @ to nie czuję,że ma nadejść... Ale pewnie znowu się rozczaruje, dlatego już się nie nakrecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
Fiołku przynajmniej masz już jedno dziecko to Twoja psychika jest w miarę "spokojna". Myślę, że starania o 2 dziecko są łatwiejsze ;) Może brak objawów to objaw :) Trzymam kciuki za Ciebie :) Domi mojego Wojtusia też sztuką jest utrzymać :) Moja mama się boi żeby się jej nie wybił ;) Merci na pewno dałabyś sobie radę :) Ja myślę jeszcze rok po powrocie do pracy pracować tylko po 7 godz ze względu na karmienie piersią (tylko zaświadczenie lekarza wystarczy wg Kodeksu Pracy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiołek30
Unis pisałam na samym początku, że mam córkę z poprzedniego związku. Oczywiście dziękuję Bogu,że było mi dane zostać mamą i mimo,że to była wpadka z nieodpowiednim facetem to nie cofnelabym czasu,bo kocham ją nad zycie :-D Nie wiem czy boli mnie to mniej czy bardziej niż kobiety, które w ogóle nie mają dzieci. Nie będę się licytować... Wiem natomiast, że boli to mojego faceta,bo mimo to,że wychowuje moją córkę i bardzo ją kocha to chciałby jednak mieć i swoje dziecko... Ja jeszcze nadzieję mam,on już coraz mniej,ale zrobię wszystko, żeby spełnić to marzenie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merci to strach o to czy sobie poradzisz jest jak i u mnie :( Bardzo bym chciała ale jak czasem nie wiem jak żyję przy Julce a co dopiero przy dwójce szkrabów hehe :P i ja też jestem tu sama, teściowa jest ale ona wszystko robi na pokaz...Jak mi zostanie z małą to cała wieś wie i rodzina :P masakra. Ale właśnie drugi problem ciekawe czy tak szybko się uda?! więc może już warto jednak zacząć starania :P Kurcze Fiołku jak przeczytałam Twoją wiadomość to aż mi się smutno zrobiło :( na samą myśl, że właśnie przyjdzie kiedyś ten czas, ze Julka będzie miała nas w nosie (chodzi mi o te bunty dojrzewających dzieci :P ). A co do dziecka drugiego, na pewno jest Ci też ciężko. jeszcze fakt, że masz drugiego mężczyznę z którym bardzo chcielibyście mieć dziecko. Zobaczysz troszkę cierpliwości, podleczenia może i coś się uda :) :* Ale już 3 dzień piękna pogoda. My dzisiaj lecimy na szczepienie w końcu. Dowiem się ile mój klocuś waży. I może w końcu się wezmę za okna dzisiaj?Nie wiem, mąż jest to muszę coś porobić. Miłego dnia kobietki! Nie wiem jak Wy ale mi od razu chce się góry przenosić jak widzę słońce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fiołku - ja trzymam za Ciebie kciuki, uda sie napewno :) Domi - to jedziemy na tym samym wozku :) tak sie po malu nastawiam, ze po roczku Michaska pojde do lekarza po kolejny zestaw clo + zastrzyki, w sumie bylaby fajna roznica wieku miedzy dziecmi, 2 lata :) na poczatku byloby ciezko ale roznica 2 lata miedzy dziecmi mi sie bardzo podoba ;) pochwal sie pozniej ile Julcia wazy :) a co do slonca - to staje sie bardzo optymistyczna jak widze taka pogode sloneczna, wiosenna :D merci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Domi - no to jest juz co nosic ;) u mnie tez pogoda w kratke, raz slonce, raz zimno i deszcz ... ale coraz blizej wiosny :D pierwszy raz nie mam generalnych porzadkow na swieta i powiem szczerze, ze mam to gdzies :D nie mam sily ani ochoty na grubsze sprzatanie :D merci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest 4 ząb wiec może chwileczkę spokoju będzie? ;) Merci kiedy spodziewać się następnych ząbków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to i ja się pochwale emulcia ma 4 ząbki to znaczy 3 naraz wychodzą juz wyszły dwie górne jedynki i górna dwójka z lewej strony :-) A ja juz myślę o wiośnie jakieś odświeżenie szafy by się przydało :-) i powiem wam że pod koniec roku zima ruszamy ze staraniami beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Domi - z tymi zebami roznie, moga isc od razu nawet, my mielismy chyba z miesiac spokoju zanim zaczely isc dwojki :) Beatko - super, ze bedziecie sie starac o drugie, moze na forum teraz znowu wszystkie zaczna zachodzic w druga ciaze, kto wie ;) ;) czekamy nadal na zdjecia :) merci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe coś czuję,że znowu będą emocje ;) No z ząbkami mam nadzieję, że chwilkę odpoczniemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa mąż mi wczoraj powiedział, że usunę kamienia i zabieramy się do roboty hehe :P ja zapomniałam, że muszę z tym porządek zrobić. Czasem boli ale nie miałam czasu nawet przeżywać jak boli :P Unis a co u Was? Coś zniknęłaś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Domi - no mowilam ze zaczynamy "drugi rzut" ciąż :) :) :) merci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
Domi trochę staram się ogarnąć mieszkanie na święta bo coś czuję, że dużo gości będę miała bo 29.03. mam 30 urodzinki... Starzeje sie :p Dwa razy była moja mama żeby trochę powiedzieć z Wojtusiem a ja sprzątałam. Mój mąż oczywiście wymyślił żebyśmy po śniadaniu w niedzielę wyjechali na 3 dni w góry a urodziny zrobić w sobotę po świętach. :p Ale ja się jeszcze waham ;) Byłam w piątek u mojej gin a ta przywitała mnie słowami "Dzień dobry zaczynamy ponownie starania?" U nas na razie nie myślimy o drugim dziecku. Teraz myślimy zamienić się z kimś na mieszkania- chcemy pokój więcej ;) Ale to też nie takie proste (chyba ja jestem zbyt wymagająca co do lokalizacji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mantar
Cześć Dziewczyny, Zazdroszczę kolejnych starań :) udało mi się zajrzeć na maila i podglądnąć formułkowe dzieciaczki :) Patrząc na te śliczne buźki przeraża mnie jak szybko ucieka czas :( Dawno nie było naszej Dorotki, mam nadzieję, że u Niej wszystko w porządku. U nas na szczęście bez atrakcji zdrowotnych, za to dom jest regularnie przewracany do góry nogami przez Kajtka :) Odziedziczył chyba po mamie umiejętność wchodzenia wszędzie :) Jeżeli chodzi o ząbki, to obecnie czekamy na ósmego i zaczyna nadrabiać rówieśników w ich ilości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×