Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zaczynam przygode z clo cd.

Polecane posty

Gość Domi_nikaa
Lupilupa no to czas na gratulacje ;) spokojnej ciąży ;););) super!!!! Hehe brat dopatrzył siostrzyczkę na zdjęciu :D Lupilupa U nas to będzie już 7 ząbek i jakoś wydaje mi się , że im starsza tym gorzej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lupilupa - no to gratulacje :) :) ciekawe czy braciszek wywróżył :) Domi - u nas tak jest, że im więcej ząbków tym boleśniej, niestety :) merci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lulipulu gratulacje to teraz trzymamy kciuki za dziewczynkę żeby była :-) unas wszystko dobrze nowe żeby wychodzą i dają się we znaki w nocy są pobudki popołudniu juz Emilka marudzi, drzemki się nam przestawiaja czasem jedna wychodzi w ciągu dnia dłuższa i wtedy przed 20 juz chodzi spać. Emilka chodzi przy ścianach, drzwiach itp musi się czego jeszcze trzymać :-) lub za rączkę lubi, urządzilam w pokoiku jeszcze kącik ze stolikiem i krzesełkiem lubi teraz tam spędzać czas :-) a dziś tata kupi wózek na dzień dziecka beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lupilupa
Dziewczynki dziękuję. Wazne by dziecko bylo zdrowe. Mi jest obojętne czy to będzie dziewczynka czy chłopczyk. Do tego stopnia, że na przekór wszystkim nie będę chciała poznać płci dziecka do samego porodu. Hihi to jest na dzień dzisiejszy, jutro mogę już myśleć inaczej, bo mam teraz straszne huśtawki nastroju. Mam nadzieję, że się to wkrótce uspokoi, bo inaczej do porodu będę już po rozwodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś30
Cześć dziewczynki :) My już wróciliśmy :) Było super :) Wojtuś lot samolotem zniósł rewelacyjnie :) Na miejscu też był zachwycony, kąpał się w morzu i w basenie :) Co u nas z nowości.... Wojtuś ma drugiego ząbka i staje przy czym się da ;) Ale noszony dalej lubi być ;) Skończyliśmy od tygodnia z karmieniem piersią :( Było trochę ciężko, ale na szczęście mąż miał urlop i w okresie "histerii" ja znikałam z pola widzenia a mąż zajmował się małym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Unis - to super ze wypoczynek się udał, najważniejsze, że Wojtuś dobrze zniósł lot samolotem no i że wypoczęliście trochę :) my za dwa tygodnie planujemy wyjazd do Zakopanego, mam nadzieję, że pogoda będzie ładna. U nas ząbków 11 :) chodzi jak szalony, już trzeba się nabiegać przy nim :) może coś schudnę haha :) merci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unis30
Merci a jeszcze cos Ci zostało? Ja wróciłam do swojej wagi, ale brzuch nie ten sam tj jest mięciutki. :p Ale drugiej strony cieszę się że tylko tyle zostało śladów po ciąży. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Unis - ja po ciąży bardzo szybko wróciłam do swojej wagi, ale maly brzuszek mialam zawsze, wiec chcialabym troszke nad nim popracowac :) merci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mantar
Cześć Dziewczyny Lupilupa Gratulacje ! :) U nas zmiany i ciągłe życie w biegu. Udało mi się znaleźć pracę, ale nie wiem ile wytrzymam, bo to praca fizyczna w pyle, brudzie, non stop na nogach z poobijanymi rękami i nogami, a o drobnych ranach nie wspomnę, do tego są trzy zmiany za małe pieniądze :( ale za to czujemy się finansowo spokojniejsi. Na razie Kajtkiem zajmuje się moja teściowa jak mam na rano albo popołudnie, po którą jeździmy i odwozimy prawie co weekend, a potem nie wiem jak będzie. Staram się do Was zaglądać w wolnej chwili, ale zdarza się to raz na dwa tygodnie :( powodzenia w staraniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi_nikaa
Mantar fajnie ze się odezwałaś :) uściski dla Ciebie i Kajtusia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mantar - jak Kajtus znosi rozlake z mama? dobrze, ze znalazlas jakas prace, ale szczescia do pracy to Ty nie mialas chyba ostatnio :) moze uda Ci sie znalezc cos lepszego niedlugo, trzymam kciuki :) merci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś30
Mantar ucałuj Kajtusia ode mnie :* Dziewczynki co u Was? U nas brak czasu na cokolwiek ;) Wojtuś jest mega szybkim dzieckiem ;) Nawet na sekundę nie mogę go zostawić bo albo płacze że mnie nie ma albo staje przy wszystkim co się da.... Nawet na rękach się wierci i próbuje wszystko łapać co w zasięgu jego wzroku.... Jest naprawdę szybki.... Ale za to pięknie i często daje mamusi całuski :) Zmiana pampersa to nie lada wyzwanie ;) A w domu sprzątam po nocach... Gotuje głównie z Wojtusiem na rękach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny wszystkim mama w dniu mamy wszystkiego najlepszego samych pięknych dni z naszymi pociechami to najpiękniejsza rola jaka ofiarowalo nam życie, cudownie być mama :) Ja wciąż biegam za Emilka bo zaczyna chodzić trzymając się czego się da i juz trzymając tylko jednej rączki, ulubionym jej zajęciem jest myszkowanie w szafce z przyprawami oraz w swojej komodzie z ubrankami :) zmieniłam tez Emilce fotelik jeździmy juz w takim siedzącym z wkładka od 9 kg Emilka zdecydowanie woli tak podróżować Dziewczyny a wasze maluchy juz gotowe do lata jakie kremy z filtrem kupujecie ja istnieje na Gemini zamawialam taki dla dzieci z wysokim faktorem 50 Marcin wróciłas juz do pracy? Ja od wczoraj jestem juz na wypowiedzeniu i coś musze szukać na jesień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie dziewczynki :) wszystkiego dobrego z okazji dnia mamy :) dużo uśmiechu i radości każdego dnia :) Unis - takie starsze dzieci to nie lada wyzwanie, żeby w domu coś ogarnąć, ja obiad robię jak Michaś śpi a sprzątam głownie w soboty :) lata po mieszkaniu, trzeba go strasznie pilnować, wszystko zrzuca, łapie się wszystkiego, ojj a ile rzeczy już było sklejanych ;) Beatko - ja kupiłam krem z filtrem w Rossmanie, taki dla małych dzieci, już go próbowałam i jest fajny, nie jest tłusty, szybko się wchłania. Do pracy jeszcze nie wróciłam, urlop mam do połowy czerwca, a potem idę na wychowawczy :) co u reszty dziewczyn? merci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ;) U nas ostatnio było ciężko :( Julce wychodziła dwójka i naprawdę był koszmar. Cały tydzień marudzenia i płaczu a do tego jeszcze trzydniówka :/ 3 dni gorączki, brak apetytu, później wysypka. Ale już jest ok ;) Wczoraj byliśmy zaprosić już ostatnich gości na chrzciny, dla Julci strój mam tylko buciki zostały( a to też koszmar kupić dla niej butki) i jeszcze największy problem co dla mnie :D W ogóle jest już taka piękna pogoda :) Pół dnia przesiedzimy na kocu na podwórku ;) Julka jak pisałam mówi 'mama' a w dzień matki zaczęła mówić 'baba' :P miałyśmy sesję na dzień mamy ❤️ Już jest taki nygus mały, że naprawdę szok. Dziewczyny ledwo się odwrócę na pięcie a już będzie roczek :O Beatko ja mam krem dermedic 50 dla małej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Domi - zdjęcia widziałam na fb, cudnie wyglądacie! Julcia rośnie jak na drożdżach :) czekam teraz na zdjęcia z chrzcin ;) i pokaż koniecznie jaką kreację masz dla Julci :) co do butów to też mam problem zawsze z butami dla Małego, ma wysokie podbicie i ciężko mu coś włożyć na nogę, ale dzisiaj kupiłam mu sandałki i o dziwo problemu nie było :) też cały czas siedzimy na dworze, jest cudnie :) a za tydzień jedziemy do Zakopanego :) merci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis30
Domi i reszta dziewczyn wrzućcie koniecznie zdjęcia na e maila. Ja tez się postaram coś tam wrzucić :p u nas z czasem ciężko, noce nieciekawe a dzisiaj jeszcze kaszel.... Ehhhh o 17 do lekarza idziemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Domi - jak Wojtuś? co lekarz powiedział? zdjęcia super, ale kawaler z niego !! :) ja zdjęcia też wrzuciłam :) merci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis30
Merci Twój Michaś to już poważny kawaler :) Sam już stabilnie chodzi? Bo mnie po całym dniu podtrzymywania Wojtusia pod pachami (bo on całymi dniami by tuptał) bolą plecy.... Ciekawa jestem ile trwa taki okres nauki?! Dzisiaj nawet Pani dr była w szoku jak stabilnie stoi i jak sobie tupta ten mój Szkrab ;) Ale mowiła że mam się nie martwić, żeby nie zabraniać bo dzieci same wiedzą kiedy są gotowe na chodzenie i wtedy zaczynają... A Wojtuś tez jest silnym i odwaznym chłopcem dlatego tak wcześniej zaczyna próby chodzenia ;) A co do kaszlu i kataru to na razie nic nie słychać na oskrzelach i płucach. Na razie mamy syrop na kaszel i sól do noska. Jak kaszel nie ustąpi to inhalacje. Jeszcze czopki jakieś dostaliśmy na noc żeby lepiej spał i byl mniej marudny. Ogólnie kontrolować sytuacje czy się nie pogarsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Unis - chodzi juz sam, wiadomo, ze czasami upadnie przy nierownej nawierzchni alo jak sie zagapi, ale uwielbia chodzic :) tez go podtrzymywalam najpierw pod paszkami, ale z dnia na dzien wyruszyl sam :) takze czekaj az Wojtus zrobi to samo :) dobre buty tez sa wazne, drogie jakie kupilam okazaly sie najgorsze do chodzenia, naprawde :) a tansze najlepsze ;) merci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis30
Nerci właśnie wczoraj mu kupiliśmy buty i zobaczymy jakie będą.... Myślę, że będą dobre, ale to się okaże ;) Już widzę, że podoba mu się tuptanie w butach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi_nikaa
Ale fajni chłopcy ;) chyba do Was dziewczyny podobni? Ja wysłałam dla Unis z dnia matki bo tylko to mam na telefonie a dla Ciebie Merci zdjęcie kiecki Julki ;) Wczoraj Julka przeżyła pierwszą burzę :P co grzmot (a u nas na wsi bardzo daje) to patrzyła w okno.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z dnia mamy będę miała więcej fotek ale to są jak na razie te co ta babka wstawila na fb ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Domi - sukienka cudna, taka elegancja :D czekam za zdjecia Julci w niej :) a tez zdjęcia masz bombowe !! :D merci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś30
To prawda zdjęcia macie śliczne :) Wydaje mi się Julcia do Ciebie podobna ;) Sukieneczka śliczna ;) Co do mojego Wojtusia to wszyscy mówią, że bardziej do mojego męża podobny.... Szkoda, że nie wysłałam Wam zdjęcie jak jest u mnie na rękach to byście widziały, że mało podobny do mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Unis - wyslij Wasze wspolne :) i nie martw sie, moj Michas jest podobny do taty, do mnie nie, wszyscy mowia ze jak kropla w krople do taty, ja sie pocieszam ze bedzie mial charakterek po mamusi za to ;) WSZYSTKEIGO DOBREGO DLA MALUCHOW Z OKAZJI DNIA DZIECKA :) merci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczynki dziś 1 czerwca Emilka zrobiła mi niespodzianke zaczęła sama chodzić dziś przeszła korytarz i pokonuje małe odległości :-) Wyszły nam też ząbki mamy juz wszystkie jedynki i dwójki na gorze i na dole. Jesteśmy też po szczepieniu na pnumokoki ostatnia dawka byłby wczoraj Beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi_nikaa
Unis jak spojrzałam na drugie zdjęcie to naprawdę jest do Ciebie podobny ;) Przecież wysyłałaś nam swoje fotki więc wiem jak wyglądasz :P A ja Wam powiem, że Julka jest tak pomieszana, że ciężko jest powiedzieć do kogo podobna :O zazwyczaj mówią, że do męża i jego rodziny :] do mnie mało kto mówi... U Was też tak gorąco i codziennie burzowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ode mnie również wszystkiego najlepszego dla naszych cudownych i ślicznych dzieciaczków :) Niech nam rosną zdrowo :* :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis30
Wszystkiego najlepszego dla naszych forumowych dzieciaczków :) Emilka gratulacje :) Domu na początku wszyscy mówili, że Wojtuś podobny do mnie a teraz wszyscy mówią, że się zmienił i jest coraz bardziej podobny do męża.... U nas jest ciepło, ale duszno i pochmurnie.... A wszystkie burze przechodzą obok :p Merci wyspałabym zdjęcie, ale złapałam na laptopie wirusa..... I zanim mąż nie naprawi to nawet tam nie zaglądam.... Wojtuś dalej ma paskudny kaszel, ale katar trochę złagodniał... Dzisiaj był bardzo marudny ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×