Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paryżanka z Torunia

Czy wypada nie iść na wesele?

Polecane posty

Gość Paryżanka z Torunia

Witajcie. W tym roku czeka mnie kilka wesel. A najzwyczajniej nie mam na to kasy. Właśnie wzięliśmy kredyt hipoteczny, wykańczamy mieszkanie, a pewnie i tak będziemy musieli jeszcze do tego dołożyć. Wesele to wydatek rzędu kilkuset złotych. Nie ukrywam, że to dla mnie bardziej "przymus", niż przyjemność, bo nie lubię takich imprez. Czy wypada nie iść na wesele kuzyna/ kuzynki/ znajomych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość precitlayfun1979ofqnj
Witajcie. W tym roku czeka mnie kilka wesel. A najzwyczajniej nie mam na to kasy. Właśnie wzięliśmy kredyt hipoteczny, wykańczamy mieszkanie, a pewnie i tak będziemy musieli jeszcze do tego dołożyć. Wesele to wydatek rzędu kilkuset złotych. Nie ukrywam, że to dla mnie bardziej "przymus", niż przyjemność, bo nie lubię takich imprez. Czy wypada nie iść na wesele kuzyna/ kuzynki/ znajomych? Jasne http://sqmin.tk/a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, ale od razu trzeba mówić i podać powód, a nie wykręcać się, że urlopu nie masz, chora jesteś itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko mam nadzieję że goście na Twój ślub przyszli z radością , a nie z "przymusu " ;) Wiesz każdy z nas ma jakieś problemy.W każdym razie jeśli masz iśc i mieć skwaszoną minę , to lepiej zostać w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że wypada, nie wypada tylko nawalić w ostatniej chwili. I lepiej nie tłumaczyć się brakiem kasy, bo cię będą zapewniać, że prezentów nie oczekują, a to przeciez nie o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×